Patogūs ir praktiški baldai, kurių dizainą galima pasirinkti bet kokiam interjerui

Patogūs praktiški baldai, kurių dizainą galima derinti prie bet kokio interjero

IKEA bendrovė jau daugelį metų gamina įvairius namų baldus. Tai yra įvairūs daugiafunkcinių elementų variantai visiems namų kambariams. Produkto kaina yra vidutinis klientas ir jis yra žinomas dėl puikios dizaino ir gamybos kokybės. Šioje medžiagoje išsiaiškinsime, kokios yra šio prekės ženklo komodos..

„Ikea“ komodų kainos prasideda nuo 2–3 tūkstančių rublių pagrindiniams modeliams

„Ikea“ komodų kainos prasideda nuo 2–3 tūkstančių rublių pagrindiniams modeliams

Mėtų spalvų miegamojo apdaila

Mėtų spalvų miegamojo apdaila

Įvairios Olandijos gamintojo komodos

IKEA pagaminti produktai yra patogios, elegantiškos ir praktiškos komodos, kurias galima montuoti svetainėje, miegamajame ir prieškambaryje. Šis baldas tinka laikyti patalynę ar smulkius drabužius – kojines, pėdkelnes ar šalikus..

15

Komodų iš IKEA privalumai

Šie baldai yra pagaminti iš skirtingų dizaino sprendimų, todėl jie gali tilpti į bet kokį interjerą. IKEA komodos turi daug privalumų:

  1. Praktiškumas. Baldus galima montuoti bet kurioje patalpoje ir naudoti įvairiems daiktams laikyti.
  2. Stilingas dizainas. Komodos išsiskiria santūriu, tvarkingu stilistiniu atlikimu. Dizaineriai kruopščiai kuria kiekvieną naują modelį.
  3. Tvirta konstrukcija. Naudojant modernias naujoviškas medžiagas, daugelį metų galima gauti ne tik gražų, bet ir aukštos kokybės produktą.

„Brimnes“ yra miniatiūrinė komoda, sukurta miegamiesiems

„Brimnes“ – miniatiūrinė miegamojo spintelė

Dizainerių tobulėjimo dėka atsirado daug tokių baldų variantų, kurie yra sujungti į seriją.

Komodų serija „Malm“

Ši serija pateikiama minimalistiniu stiliumi. Pasirinkimai yra įvairių dydžių ir laikymo dėžių skaičiaus. Rinkdamiesi turėtumėte atkreipti dėmesį į gaminio matmenis, kad baldai puikiai tilptų į kambario interjerą..

Ant pastabos! Visų modelių bruožas yra tvirtinimo prie sienos poreikis. Rėmas sukurtas iš medžio drožlių plokštės, o fasadui naudojama natūralaus medžio fanera.

Dėmės naudojamos spalvai ir tekstūrai pridėti. Ant stalčių nėra rankenėlių, o patogumą užtikrina uždarymo ir ribotuvai.

13

Pastaba! „Malm“ serija pagaminta su keturiais ar šešiais stalčiais ir yra laikoma stilingiausia tarp vartotojų..

Laikui bėgant ąžuolo fanera įgauna seną, bet kilnią išvaizdą

Ąžuolo fanera laikui bėgant įgauna kilnią antikvarinę išvaizdą

Liniuotė “Rast”

Šiems modeliams pirmenybę teikia tie, kurie namų dekoravimui pasirinko ekologinio stiliaus ar Provanso šalį. Pažymėtina išvaizda iš neapdorotos pušies, iš kurios pagaminta komoda. Fasade atsiskleidžia natūrali medžio tekstūra, šiurkštumas ir natūrali spalvų paletė.

Patarimas! Norint pratęsti tarnavimo laiką, paviršiaus apdorojimui rekomenduojama naudoti laką, dėmę ar vašką. Vartotojas nusprendžia, kurį pasirinkti, nes tokie produktai gali pakeisti komodos spalvą..

13

Modeliai yra klasikiniai sprendimai, tvirtinami prie sienos ir turi tris stalčius.

Modeliai “Todalen”

Šios serijos komodos priklauso biudžetiniams baldams. Rėmai pagaminti iš medžio drožlių plokštės, o fasadai padengti folija ir laminuoti. Tokie paviršiai nereikalauja ilgalaikės priežiūros ir pasižymi ilgu tarnavimo laiku. Jie gaminami su tvirtinimo prie sienos galimybe.

Svarbu: modeliai komplektuojami tik dviem versijomis – su trimis ar penkiais stalčiais.

Klasikinio dizaino buvimas leidžia naudoti tokius baldus tiek koridoriuje, tiek miegamajame. Kamščių dėka, atidarius stalčiai nenukrenta.

Dekupažas papuoš monofoninę spintelę

Dekupažas papuoš monofoninę spintelę

Patogus užpildymas leidžia patogiai paskirstyti daiktus

Patogus užpildymas leidžia patogiai paskirstyti daiktus

Linija „Hemnes“

Galima rinktis įvairaus dydžio komodas su stalčių skaičiumi nuo dviejų iki aštuonių dalių. Griežta dizaino elegancija leidžia patalpinti baldus bet kuriame interjere.

Patarimas! Geriausias pasirinkimas mažam miegamajam yra modelis, turintis aštuonis mažus stalčius. Tai leidžia vizualiai padidinti erdvę.

Šios serijos gamybai imamas natūralių pušų rinkinys. Gamybos sąlygomis jis yra lakuotas; eksploatacijos metu tai reikės pakartoti. Spalvų schemą galite pakeisti medžio dėmėmis. Kartais naudojami akriliniai dažai – tokiu atveju gaunamas ryškus fasadas..

13

Svarbu! Komodą galima pakabinti ant sienos naudojant specialias tvirtinimo detales, taip pat montuoti ant grindų.

Jei akriliniai dažai tepami ant pagrindinės spalvos, galite pasiekti unikalų atspalvį

Jei akriliniai dažai tepami ant pagrindinės spalvos, galite pasiekti unikalų atspalvį

„Lesquick“ – idealios komodos darželiui

Šios linijos modeliai pasirenkami vaikų kambariui sutvarkyti. Stalviršyje yra persirengimo stalas ir specialūs buferiai. Kad būtų lengviau naudotis, galite pasirinkti modelius, atitinkančius aukštį.

Ant pastabos! Kai jūsų kūdikis yra vyresnis, sauskelnes galima lengvai paversti stalu.

Ratlankiai padės išvengti rašiklių ir pieštukų nukritimo nuo stalo. Pušis naudojama šios serijos komodoms gaminti. Paviršius padengtas akrilo laku, kuris išlaiko medžio tekstūrą ir natūralią spalvą.

13

IKEA PS originaliam miegamajam

Komodų gamybos stilius yra konstruktyvizmas. Baldai turi neproporcingą išvaizdą dėl modulinio stalčių išdėstymo, kurie sudaro skirtingus blokus ir yra derinami skirtingais dydžiais. Gamybai naudojama natūrali pušis, kuri yra lakuota. Norėdami pridėti spalvų, naudokite dėmę. Vidinis stalčiaus paviršius yra nudažytas raudonai, o tai atrodo originaliai su natūraliu medžio atspalviu.

13

Linija „Brimnes“

Šie modeliai puikiai tinka techno ar aukštųjų technologijų stiliui. Skiriamasis elementas yra stiklo viršutinis stalčius, kuriam naudojamas grūdintas stiklas..

Svarbu! Surinkdami šiuos modelius, turite atkreipti ypatingą dėmesį į šios dėžutės surinkimą..

Skaidrus stalčius suteikia lengvą dizainą. Korpusas pagamintas iš medžio drožlių plokštės, kuri yra laminuota plėvele, dažymui naudojami matiniai dažai. Galite nusipirkti variantą su trimis ar keturiais stalčiais – jūsų pasirinkimas.

Kiekviena „IKEA“ baldų serija turi savo unikalių savybių

Kiekviena „IKEA“ baldų serija turi savo unikalių savybių

Plastikinės komodos

Visiškai plastikinės komodos nerasite IKEA. Balduose dizaineriai derina detales iš skirtingų medžiagų – medžio arba medžio drožlių plokštės, plastiko. Tokios komodos dažnai naudojamos vaikų ir miegamiesiems įrengti. Baldų rėmas pagamintas iš medžio drožlių plokštės, fasadas laminuotas arba dažytas imituojant natūralaus medžio paviršių. Talpyklos iš plastiko įkišamos į vidų – jas galima ištraukti arba visiškai išimti.

Svarbu! Dėl nepaprasto lengvumo plastikas nesužeidžia vaiko apvirtimo atveju. Šie elementai gali būti skirtingo dydžio..

Sėkmingas plastiko ir medžio derinys

Sėkmingas plastiko ir medžio derinys

Pastaba! Kartais fasadui uždengti gali būti naudojamas plastikas, o dažniausiai tai daroma minimalizmo ar aukštųjų technologijų stiliumi. Jis pagamintas iš MDF plokštės, dekoruotos plastikine plėvele.

Stilingos ausinės iš pirmaujančio Nyderlandų gamintojo

Stilingos ausinės iš pirmaujančio Nyderlandų gamintojo

Iš visų IKEA gamintojų įvairovės lengva išsirinkti idealiai tinkantį jūsų miegamajam ar prieškambariui variantą. Įmonė siūlo įvairias spalvų parinktis, dėžių skaičių. Jei pirmenybė buvo teikiama biudžeto galimybėms, turite suprasti, kad jų veikimo laikas bus ribotas..