Jauki ir funkcionali darbo vieta su nedideliu stalu prie lango

Jauki ir funkcionali darbo vieta su nedideliu stalu prie lango

Prieš eidami į parduotuvę prie kompiuterio stalo, turėtumėte viską pasverti ir atsakyti sau į daugybę klausimų. Tai padės jums padaryti teisingą pasirinkimą. Pirmiausia reikia nuspręsti, kiek jums reikia šio baldo. Jei esate nešiojamojo kompiuterio savininkas, galite lengvai įsitaisyti prie stalo ar sėdėti ant kavos staliuko arba tiesiog sėdėti patogioje kėdėje ar sofoje. Jei ne, tuomet vargu ar išsiversite nenusipirkę specialaus stalo..

Miniatiūrinis stalas, prie kurio patogu dirbti su nešiojamuoju kompiuteriu

Miniatiūrinis stalas, prie kurio patogu dirbti su nešiojamuoju kompiuteriu

15

Patarimas! Jei turite kompiuterį, jums reikės klaviatūros lentynos ir sistemos bloko išdėstymo skyriaus. Šiuo atveju jūs negalite išsiversti be kompiuterio stalo..

Atsakykite į kelis paprastus klausimus ir patys nuspręskite, kokius baldus turėtumėte pirkti:

  1. Kiek laiko praleidžiate prie kompiuterio? Jei praleidžiate bent 2 valandas savo laiko, turite organizuoti darbo vietą. Kai retai planuojate naudoti įrangą, jums nereikia pirkti specialaus stalo.
  2. Ką tu dėl to darai? Jei tik tikrinsite savo paštą, galėsite išsiversti naudodami nedidelį kompiuterio stalą. Žaidėjui turite pasirinkti modelius, pagamintus iš tvirtų medžiagų, o dirbantiems prie kompiuterio reikia atsižvelgti į tai, ar ant stalo yra vietos popieriams. Jei žiūrite filmus, galite papildomai pastatyti monitorių ant besisukančio stovo, kad būtų patogu žiūrėti vaizdo įrašą iš bet kurios kambario dalies..
  3. Nustatykite reikiamą stalo dydį. Suraskite vietą, kurioje bus montuojami būsimi baldai, išmatuokite erdvę, kad žinotumėte matmenis, ir pasirinkite stalo modelį pagal juos. Taip pat verta išmatuoti monitorių ir sistemos bloką, kad surastumėte jiems tinkamą lentyną ir stovą. Svarbu nedelsiant nuspręsti dėl jums reikalingų lentynų, spintelių ir lentynų..
  4. Kokių papildomų dalių reikia darbo vietos patogumui? Jei be kompiuterio taip pat turite išorinių įrenginių, turėtumėte pagalvoti, kur įdėsite skaitytuvą, spausdintuvą, garsiakalbius ir pan. Pagalvokite, ką planuojate pirkti savo kompiuteriui – tada suprasite, kokio stalo jums reikia.

Darbo zonos apdaila su papildomomis lentynomis ir spintelėmis

Darbo zonos apdaila su papildomomis lentynomis ir spintelėmis

Kompaktiškas kompiuterio stalas

Kompaktiškas kompiuterio stalas

Dizaino įvairovė

Kompiuteriniai baldai gali būti įvairių formų:

Tipas Aprašymas
Tiesinis arba tiesinis klasikinis stalas, primenantis rašomąjį stalą, jį galima pastatyti bet kurioje kambario vietoje, tačiau reikia prisiminti apie aštrius kampus. Be to, jo dizainas yra retas.
Kampinis arba L formos esantis kambario kampe, o tai racionalu erdvės naudojimo požiūriu. Jis yra kompaktiškas ir gali sutalpinti visus reikalingus daiktus. Tai idealiai tinka mažam kambariui. Tarp trūkumų galima išskirti tai, kad jis dedamas tik kampe ir negali būti kitaip.
U formos versija erdviausias ir patogiausias naudoti. Šis modelis tinka žmonėms, kurie ilgą laiką dirba prie kompiuterio, tačiau jis yra didesnis nei ankstesnės parinktys.

15

Medžiagos (redaguoti)

Kompiuterio stalo rėmai pagaminti iš tokių medžiagų kaip mediena, medžio drožlių plokštė ar metalas, o dangtelis – iš stiklo arba MDF.

Produkto aprašymas
Natūrali mediena tai maloni ir gana patvari medžiaga, kurios trūkumas yra didelė kaina, todėl tik nedaugelis gali sau leisti pirkti tokius baldus
Medžio drožlių plokštė yra pagamintas spaudžiant medžio drožles ir turi žymiai mažesnę kainą, palyginti su mediena. Dėl faneros arba polimerinės dangos tokie gaminiai tampa atsparūs dilimui ir didelei drėgmei, be to, tai leidžia kurti įvairius dizaino sprendimus
MDF jis yra ekologiškas ir patvarus, tačiau brangesnis nei medžio drožlių plokštės medžiaga
Stiklas padeda padidinti kambarį ir atnaujinti dizainą. Jį lengva valyti ir jis neišskiria toksinų. Tačiau yra trūkumas – trapumas ir poreikis dažnai prižiūrėti, nes ant paviršiaus lieka pėdsakų. Stiklinis stalas taps nesaugus šeimoje su mažais vaikais. Svarbu, kad lakšto storis būtų didesnis nei 10 mm
Metalas priklauso patvariausioms gamybos galimybėms. Dažniausiai iš jo gaminamas tik rėmas, o stalviršis – iš kitų žaliavų: stiklo, medžio ar plastiko

Darbo zona palei sieną

Darbo zona palei sieną

Svarbu! Medžio drožlių plokštės trūkumas gali būti vadinamas deformacijos galimybe dažno surinkimo ir išmontavimo, toksinų išsiskyrimo atveju. Be to, drėgmės įtakoje medžiaga tampa įmirkusi ir patinsta. Renkantis baldus, atkreipkite dėmesį, kad geriau pasiimti plokštę, kurios storis didesnis nei 17 mm.

15

Papildoma įranga

Siekiant išsaugoti darbinį paviršių, buvo išrasta ištraukiama lentyna, ant kurios uždėta klaviatūra. Tačiau jis turi trūkumą: rašant alkūnės kabo, todėl greitai pavargsta rankos ir kyla riešo sąnarių problemų. Kad išvengtumėte šio momento, nusipirkite stovą, kuris sumažina įtampą rankose..

Patarimas! Pirkdami baldus, atkreipkite dėmesį į tai, kad kreiptuvai yra pagaminti iš metalo, nes plastikas neatlaikys rankų spaudimo ir greitai sulaužys.

Vietos taupymas naudojant įmontuotus baldus

Vietos taupymas naudojant įmontuotus baldus

Siekiant patogiau įdėti sistemos bloką ir apsaugoti jį nuo smūgių, naudojamas specialus stovas. Jis yra dviejų tipų:

  1. stacionarus. Jo trūkumai yra galimybė perkaitinti įrenginį, nepatogumai prijungiant įrenginius;
  2. išvynioti. Tai atsižvelgia ir pašalina ankstesnės versijos trūkumus..

Originalus sprendimas yra organizuoti mini biurą gyvenamajame kambaryje

Originalus sprendimas yra organizuoti mini spintelę gyvenamajame kambaryje

Pastaba! Būtina užtikrinti gerą procesoriaus vėdinimą, nes šiuolaikinės programos labai apkrauna kompiuterį, todėl jis įkaista.

Įvairūs priedai, tokie kaip kompaktinių diskų lentynos, garsiakalbiai ir išoriniai įrenginiai, padeda padaryti erdvę funkcionalesnę, kad vartotojas turėtų pakankamai vietos darbui, o viskas būtų kompaktiška, patogiai išdėstyta. Tokios lentynos pritvirtinamos prie stalo naudojant metalinius bėgius.

15

  • Pasukamas monitoriaus stovas patogiam žiūrėjimui iš bet kurios kambario dalies.
  • Dėžutės smulkiems daiktams ir dokumentams laikyti – papildomas naudojimo patogumas, tačiau jos padidina baldo svorį.
  • Siekiant išvengti laidų susipainiojimo, balduose įdiegta „kabelių valdymo“ sistema. Tai magistralė su keliais išėjimais. Tokie modeliai yra brangesni.

Visi reikalingi laidai gali būti paslėpti už mažos spintelės

Visi reikalingi laidai gali būti paslėpti už mažos spintelės

Patarimas! Patogu, jei yra stalčių, kurie išlenda iš po stalo. Ši parinktis kainuos daugiau. Iš minusų galime pasakyti, kad stalčių negalima išstumti daugiau kaip ¾, kitaip spinta gali apsiversti.

Jei ratai prisukami prie stalo, jį lengviau perkelti po kambarį. Tai būtina tiems, kurie planuoja dažnai pertvarkyti kambario baldus. Atkreipkite dėmesį į kamščius, kurie leis pataisyti stalą tam tikroje vietoje.

Modelio aprūpinimas kojų atrama padeda sumažinti įtampą ir pagerinti kraujotaką. Norėdami tai padaryti, jums tiesiog reikia kurį laiką pastatyti kojas ant stovo..

Įdomus papildomos įrangos maskavimo variantas

Įdomus papildomos įrangos maskavimo variantas

Svarbu! Atkreipdami dėmesį į detales, galite nusipirkti tinkamą modelį, kuris puikiai tinka interjerui ir tampa patogiu asistentu dirbant prie kompiuterio..

Stilingas darbo zonos dizainas

Stilingas darbo zonos dizainas