Radialinė spinta bus puiki jūsų interjero puošmena

Radialinė spinta bus puiki jūsų interjero puošmena

Siekdami neįprasto, dekoratoriai sugalvoja daug įdomių formų pažįstamuose namų balduose. Taigi, 2017 metais spindulio spintos tapo mados karaliais. Įprasti baldai jau seniai nebedomina butų ir namų savininkų ne tik dėl monotonijos. Žmonės ėmė vertinti ne tik originalumą, bet ir funkcionalumą, kurio taip pat trūksta daugumai standartinių drabužių spintų ir komodų. Taigi, jei norite įsigyti spindulio spintą, dabar pats laikas tai padaryti..

Radialinė spinta miegamojo interjere

Radialinė spinta miegamojo interjere

Kampinė spinta su stiklo durimis

Kampinė spinta su stiklinėmis durimis

Radialinė spinta minimalizmo stiliaus interjere

Radialinė spinta interjere minimalizmo stiliumi

Kas yra spindulio spinta

Radialinės stumdomos spintos yra šiuolaikinė spintelių baldų kūrimo tendencija

Radialinės stumdomos spintos yra šiuolaikinė spintelių baldų kūrimo tendencija

Radialinė spinta – šiuolaikinių technologijų karūna, tai keistų lanksčių formų modelis, aprūpintas specialia mechanizmų sistema. Dizainas ir matmenys priklauso nuo kliento reikalavimų, atsižvelgiant į kambario tipą ir dydį bei vietą, kurioje turėtų būti norima spintelė.

Dizainas

Pastelinių spalvų svetainė su spindulio spinta

Pastelinių spalvų svetainė su spindulio spinta

Radialiniai stumdomų durų baldai gali būti įvairių formų, tačiau pagal dizainą jie skirstomi į dvi rūšis.

Spindulio spintelių dizaino tipai:

 • Spintelė – atskiras elementas, kaip standartinė spintelė; jis turi šoninę ir galinę sieną, lentynas, dangtį ir apačią. Įrengiant jį nereikia koreguoti, jis tiesiog dedamas iš anksto numatytoje vietoje, pakanka iš anksto teisingai išmatuoti ir koreguoti matmenis. Tai viena sistema, kurią galima perkelti ir lengvai pertvarkyti į kitas buto vietas..

Radialinė drabužių spinta su kontrastingu dizainu atrodo labai įdomi

Radialinė drabužių spinta su kontrastingu dizainu atrodo labai įdomi

Patarimas! Jei norite įsigyti spintelės spindulio spintą, suderinkite ją su esamais baldais, tada ji neišsiskirs iš vienodos esamo dizaino sudėties..

 • Įmontuota – spintelė be korpuso ir šoninių sienų, dugno ir dangtelio vaidmenį atlieka tos vietos, kurioje ji yra „užrašyta“, grindys ir lubos. Būtent šių variantų dažniausiai galima rasti visose madingose ​​reklaminėse brošiūrose su skelbimais „spindulio stumdomos spintos pagal užsakymą“. Jie suprojektuoti atsižvelgiant į kambario formą ir vietą, o parametrai apskaičiuojami labai kruopščiai. Pagal nurodytus skaičius parenkamos tinkamos lenktos lentos ir mechanizmas.

Koridoriaus projektas su išlenkta spinta

Koridoriaus projektas su išlenkta spinta

Radialinės spintos tampa labai populiarios šiuolaikiniame interjere.

Radialinės spintos yra labai populiarios šiuolaikiniame interjere.

Mechanizmas

Spindulio sistema yra palyginti nauja mokslo raida. Jos pagrindas yra norimos formos kreipiamieji bėgeliai, kuriais juda durų ritinėliai, ir rėmai, į kuriuos galima įstatyti bet kokios spalvos medines dalis, stiklą ar plastiką.

Geltona palėpės koridoriaus interjere

Geltona palėpės koridoriaus interjere

Priklausomai nuo bėgių vietos, stumdomi mechanizmai yra suskirstyti į keletą tipų:

 • Pakabinamas viršuje-ne slenksčio dizainas, dažniausiai naudojamas įmontuotose spintelių rūšyse, tačiau jis taip pat turi nemažai prieštaringų niuansų. Ne visos lubos gali išlaikyti savo svorį, o tai reiškia, kad prieš montuojant tokio tipo sistemas, lubos turės būti sutvirtintos. Paprasta gipso kartono plokštė gali sugriūti.

Patarimas! Prasminga suplanuoti viršutinio spindulio spinteles kartu su lubų montavimu, kad vėliau nereikėtų atlikti nereikalingų darbų joms sutvirtinti..

Stumdomų spintų ritininės sistemos

Stumdomų spintų ritininės sistemos

 • Su atrama ant apatinio bėgelio – ši parinktis gali būti naudojama tiek prieš montuojant lubas, tiek po jų, ji yra universali. Čia pagrindinis vaidmuo tenka apatiniam kreiptuvui, būtent ant jo kris pagrindinis svoris, todėl nereikia stiprinti lubų, tai gali būti bet kas.

Viršutinio bėgelio montavimas

Viršutinio bėgelio montavimas

Apatinio bėgelio montavimas

Apatinio bėgelio montavimas

Radialines spintas galima rasti bet kurioje patalpoje, jos neturi aiškios paskirties. Tokie baldai atrodo gražiai ir originaliai tiek prieškambaryje, tiek miegamajame, svetainėje ar net vonios kambaryje ar virtuvėje, jei tik yra vaizduotės ir pakankamai filmuotos medžiagos. Tai efektyvu ir nebrangu, šiandien jūs galite lengvai pasiimti gamintojo spindulio spintas už prieinamą kainą, nepermokėdami tarpininkams. Jei norite, kad įmontuoti gaminiai būtų užsakomi arba pageidaujate išskirtinio dizaino spindulių spintų, kaina bus didesnė, tačiau išvaizda taip pat bus kur kas žavesnė. Kartais tai verta.

Apskritai nesvarbu, ar nusipirkote paprastų spindulių spintas nebrangiai, ar išsišakojote versijai, išlenktai su raide „siu“ – jos organiškai dera prie visų stilių – nuo klasikinio ar modernaus iki palėpės ir aukštųjų technologijų. Svarbiausia yra tinkamai užpildyti konstrukcijos rėmus. Galbūt nustebsite, tačiau tai gali būti ne tik medis, stiklas ar plastikas: šiuolaikiniai dizaineriai naudoja ir kitus elementus. Stumdomos durys gali būti visiškai veidrodinės, vitražinės, su odiniais elementais arba visiškai padengtos trimatiu spalvoto nuotraukų spausdinimo vaizdu.

Klasikinio stiliaus prieškambaris su spindulio spinta

Klasikinio stiliaus prieškambaris su spindulio spinta

Stumdomas spintas galima įsigyti jau paruoštas arba užsisakyti pagal individualų projektą

Stumdomos spintos gali būti perkamos paruoštos arba užsakomos pagal individualų projektą

Erdvus ir šviesus erdvėlaivis jūsų namuose – tokios spindulio spintos! Tokių, net paprasčiausių interjero modelių nuotraukos stebina vaizduotę neįtikėtinu geometrinių linijų lenkimu, apdaila ir spalvų schemomis.

Privalumai

Radialinė spinta turi daug privalumų.

Radialinė spinta turi daug privalumų.

Radialinės stumdomos spintos yra palyginamos su bet kokiais kitais tipais ir turi neginčijamų pranašumų.

pliusai

 • universalumas – dėl savo lanksčių formų tinka bet kur. Tokie baldai gali būti montuojami tiek kampuose, taupant erdvę, tiek išilgai sienų;
 • vidinio planavimo patogumas – jie neturi tipiškų nepatogių lentynų. Kaip ir pagrindą, galite užsisakyti bet kokius vamzdelius, stalčius, ištraukiamus kaklaraiščių elementus ir pan.;

Teisingai parinktas stumdomų spintų užpildas padarys jį erdvų ir funkcionalų

Teisingai parinktas spintų užpildas padarys jį erdvų ir funkcionalų

Įvairūs stalčiai ir sistemos padarys jūsų drabužių spintą labai patogią

Įvairūs stalčiai ir sistemos padarys jūsų drabužių spintą labai patogią

 • erdvumas – dėl vidinės struktūros ypatumų juose yra didesnis daiktų tūris nei bet kuriame iš jų kolegų;
 • estetika – spindulio spintos yra puiki priemonė, leidžianti ištaisyti pastatų trūkumus dėl jų neįprastos formos;
 • volelių sistemos atidarymo / uždarymo paprastumas ir patogumas – ji yra daug patikimesnė ir funkcionalesnė nei įprasti vyriai;

Stiklo durys spintos dizaino

Stiklo durys spintos dizaino

Trūkumai apima galbūt šiek tiek didesnę kainą nei kitų tipų spintelės, tačiau grožio ir patogumo derinys yra toks geras, kad to negalima pavadinti trūkumu. Be to, čia tinka išmintinga rusų patarlė: šykštus moka du kartus. Geriau vieną kartą gerai sumokėti už tokią spintelę ir ją naudoti be problemų dešimtis metų, nei per trejus metus išmesti sulūžusią įprastą ir nusipirkti naują. Šiandien galite nebrangiai užsisakyti spindulio spintas arba iš karto nusipirkti paruoštą modelį gamintojo svetainėje.

Peržiūrėjo

Graži svetainė smėlio spalvos

Graži svetainė smėlio spalvos

Radialinės spintos pagal formą yra suskirstytos į tipus.

Jie yra:

 1. Išgaubtas – dažniausiai dedamas į nišas, kur neįmanoma sutvarkyti įprastų baldų, dažniausiai jie naudojami koridoriuose.
 2. Įgaubtos durys – „įspaustos“ į durų vidų vizualiai išplečia erdvę, išlygina kampus ir suteikia kambariui papildomo gylio. Radialinė spinta su išgaubta forma

  Radialinė spinta su išgaubta forma

  Įgaubto spindulio spinta vaikų kambario interjere

  Įgaubto spindulio spinta vaikų kambario interjere

 3. Kombinuotas – pirmųjų dviejų variantų simbiozė, kuri dėl to atrodo kaip išgaubta -įgaubta banga. Geriausiai atrodo svetainėse, miegamuosiuose ir dideliuose vaikų kambariuose..
 4. Apvalus – tikrai kapsulės ar laiko mašinos. Tai idealiai tinka aukštųjų technologijų erdvės stiliui. Vienintelis įspėjimas yra tai, kad šis tipas tinka tik patalpoms su labai dideliu plotu..
 5. Kampinis – tokio tipo spindulio spinta laikoma populiariausia, tai yra trikampio formos spinta prie pagrindo ir sujungta duryse. Tai yra, tai toks trikampis pyrago gabalas, suapvalintas iš vienos pusės ir papuoštas plakta grietinėle bei vyšnia, kad būtų naudojama alegorija. Tai lengviausia įdiegti, ji turi prieinamiausią kainą, yra universali, nes kiekviename kambaryje yra kampas. Be to, tokio tipo baldai yra geriausia vietos taupymo priemonė..

Radialinės ovalo formos spintos bus ne tik kaip baldas, bet ir kaip pertvara jūsų buto dizaine

Ovalo formos radialinė stumdoma spinta tarnaus ne tik kaip baldas, bet ir kaip pertvara projektuojant butą

Kombinuotos formos radialinė spinta atrodo labai įdomi

Kombinuotos formos radialinė spinta atrodo labai įdomi

Juoda ir balta drabužių spinta modernaus stiliaus

Juoda ir balta drabužių spinta modernaus stiliaus

Radialinės spintos: galimų dizaino variantų nuotraukos

Radialinės spintos - nauja gyvenamųjų patalpų geometrija

Radialinės stumdomos spintos – nauja gyvenamųjų patalpų geometrija

Be durų formų, spindulio spintos skiriasi savo išorine konstrukcija. Dažniausiai tai veidrodžiai, stiklas arba blizgus daugiaspalvis plastikas. Arba tų pačių tipų, tačiau taikant lazerinius piešinius, kompozicijas smėlio pūtimu ir pan. Tačiau šiandienos technologai žengė į priekį šiek tiek toliau ir atsirado dar viena linksma naujovė – nuotraukų spausdinimas.

Radialinės spintos: nuotrauka: spindulio baldai - įvairių formų ir gausybė naudingų savybių

Radialiniai baldai – įvairių formų ir naudingų savybių gausa

Spindulio durys su nuotraukų spausdinimu:

 • Tirpiklio plėvelės spausdinimas – piešimas dažais naudojant specialią technologiją taikomas plėvelei, kuri priklijuojama prie durų.
 • Spausdinimas tirpikliu ant blizgaus ar matinio storo popieriaus – kaip ir pirmasis variantas, jis yra klijuojamas durų skyriuose, jei jis padalintas rėmeliais, arba visiškai per visą plotą. Tai kainuoja daug mažiau, tačiau yra labiau linkusi į mechaninį sunaikinimą.

Spausdinimo įrenginių dėka galite pritaikyti bet kokį vaizdą savo spintelės fasadams

Spausdinimo įrenginių dėka galite pritaikyti bet kokį vaizdą savo spintelės fasadams

 • UV spausdinimas – dažų, kurie gali atlaikyti ilgą ultravioletinę spinduliuotę, dengimas. Santykinai brangus, bet ir patvariausias variantas, nes vaizdas laikui bėgant neblunka ir neblunka.

Priekinė drabužių spinta, dekoruota natūralia mediena, atrodo labai kilniai

Priekinė drabužių spinta, dekoruota natūralia mediena, atrodo labai kilniai

Spintelės priekio dekoravimo tekstūrų įvairovė praktiškai neturi sienų

Spintelės priekio dekoravimo tekstūrų įvairovė praktiškai neturi sienų

Radialinės spintos – tai erdvėlaiviai, kurie greitai įsiveržia į kasdienybės platybes ir stebina žmones idealia grožio ir funkcionalumo simbioze. Kuris iš jų skris, priklausys nuo kambario formos ir jūsų vaizduotės..