Ramus mėlynos ir smėlio spalvos tonų interjeras

Ramus mėlynos ir smėlio spalvos tonų interjeras

Kambarys vaikui yra ne tik įprasta svetainė miegoti, mokytis ir žaisti, bet ir visa mažo žmogaus visata. Ir nesvarbu, kokio dydžio šis pasaulis yra, svarbiausia, kad jis būtų kuo daugiau pripildytas stebuklų. Norėdami atlikti šią sudėtingą užduotį ir tuo pat metu organizuoti erdvę ergonomiškai, vaikiškos sofos puikiai tinka. Šiuolaikiniai modeliai nustebins ne tik funkcionalumu ir kainomis, bet ir įdomiomis vizualinėmis idėjomis.!

Stilinga kambario versija su baltais baldais

Stilinga kambario versija su baltais baldais

Mechanizmų tipai

Išskleidimo sistema yra tipiškas ritininis mechanizmas, kuriame ratukai pritvirtinami prie sėdynės vidaus ir eina išilgai sofos rėmo bėgių. Verta traukti specialų dirželį – ir pilnavertė miegojimo vieta yra paruošta. Sistema turi keletą veislių:

 1. Standartinis ištiesimas – sėdimoji vieta slenka į priekį, o sulankstyta yra sofos viduryje.
 2. „Akordeonas“ – sistema veikia akordeono principu, tereikia ištraukti specialią kilpą.
 3. Išvyniojimas – apačia išvyniojama, o nugarėlė nuleidžiama į tuščią vietą arba dedamos specialios pagalvės.

Stumdomos sofos išdėstymas

Stumdomos sofos išdėstymas

Bet kuri iš trijų parinkčių suteikia patogų, lygų paviršių miegui. Plotis priklauso nuo pačios sofos matmenų.

Ant pastabos! Pirmasis tipas yra populiaresnis, nes tai yra paprasčiausia sofos sulankstymo schema, o mažas vaikas gali panašiai išvynioti sėdynę.

Formos ir medžiagos

Užpildymas

Be išleidimo mechanizmo, kitas pagrindinis kriterijus yra užpildas. Būtent jis nustato kūdikio poilsio patogumą ir kokybę..

Užpildo tipas Charakteristikos
Sinteponas • lengva sintetinė medžiaga, lanksti ir patvari, suteikia gerą apimtį, priešinasi grybelio susidarymui
Poliuretano putos • aplinkai nekenksminga putų medžiaga, kuri daugelį metų gali išlaikyti savo pradinę formą
Periotec • periotekas gali būti natūralus arba dirbtinai sukurtas, jam būdingas padidėjęs tankis
Holofiber • pagamintas iš hipoalerginių žaliavų, greitai atkuria savo formą po bet kokios deformacijos
Lateksas • nurodo ortopedines medžiagas, seka kūno kontūrus, automatiškai teisingai paskirsto visą apkrovą. Brangesnis nei kitų tipų, tačiau pripažintas geriausiu ortopediniu

Svarbu! Užpildai yra spyruokliniai ir be spyruoklių, antras prioritetas yra tai, kad vaikas nesusižalotų ant tokios sofos, net jei kiekvieną dieną šokinėtų ant lubų.

Minkšti baldai iš poliuretano putų tarnaus ilgai

Minkšti baldai iš poliuretano putų tarnaus ilgai

Apmušalai

Tai gali būti bet koks storas audinys.

Populiarūs variantai:

 1. aksominis ir veliūrinis – minkštas liesti ir lengvai prižiūrimas;
 2. žakardas – tankus ir atsparus nešvarumams;
 3. oda arba eko oda – gražiai ir lengvai plaunama, jei nėra naminių gyvūnėlių, galinčių juos subraižyti;
 4. Audiniai dengti teflonu – nesugeria atsitiktinai išsiliejusių skysčių ir yra lengvai valomi.

Jei kyla sunkumų renkantis apmušalus, galite pasiimti bet kokią sofą mažos kainos principu, pagrindinis dalykas yra pats mechanizmas ir aukštos kokybės užpildas..

Patarimas! Arba visada galite nusipirkti dangtelį, pagamintą iš tankaus ir drėgmei atsparaus audinio. Tokia sofa nebijos išsiliejusių dažų ar sulčių, antrąją „odą“ galima lengvai nuimti ir ištrinti.

Veliūriniai apmušalai yra labai populiarūs ir lengvai valomi

Veliūriniai apmušalai yra labai populiarūs ir lengvai valomi

Odinius apmušalus bus lengviau valyti

Odinius apmušalus bus lengviau valyti

Nepakeičiami priedai

 • Priklausomai nuo modelio dizaino, vaikiškose sofose su išlenkimo mechanizmu gali būti papildomos vietos patalynei ir žaislams laikyti. Paprastai tai yra ištraukiamos arba įmontuotos dėžės po sėdyne arba plačiuose porankiuose..
 • Kai kuriose sofose yra šoninė siena su miniatiūrinėmis lentynomis. Modeliai, skirti kambario centrui, gale turi mini sieną.
 • Beveik visos mažiesiems skirtos sofos turi minkštus buferius, kurie neleidžia nukristi ir apsaugo nuo smūgių, kai kūdikis sapne mėtosi ir sukasi..

13

Bendras dizainas

Minkštų baldų kūrėjai atsižvelgia į šiuolaikinių vaikų interesus ir siūlo neįtikėtinus sprendimus. Nuobodžios sofos išnyksta fone, o modeliai didelio minkšto žaislo pavidalu užima pirmaujančias pozicijas. Atėję aplankyti nustebsite, kad laukiama poilsio vieta turi ausis ir uodegą, ar net bagažinę, traukiant ant jos galima išvynioti miegojimo vietą. Šiuo atveju galva tarnauja kaip atlošas, o letenos – porankiai..

Ant pastabos! Dažnai yra pilys sofos, miško nameliai, Pelenės ar Snieguolės namai, garvežių, garlaivių, autobusų, automobilių ir kt. Imitacijos. Pasirinkimas priklauso nuo jūsų vaikų!

17

Privalumai ir trūkumai

Vaikiška sulankstoma sofa neabejotinai yra mažas stebuklas ant ratų. Jis laimėjo mažylių ir jų tėvų meilę dėl daugybės privalumų..

 1. Paprastas ir tuo pat metu patvarus mechanizmas – lengvai pritaikomas vaikui ir skirtas daugybei prailginimų / raukšlių.
 2. Didelis asortimentas – dizaineriai stengėsi iš visų jėgų: yra tinkamos spalvos ir uniformos mergaitėms ir berniukams.
 3. Kompaktiškumas – skirtingai nuo stacionarios lovos, jis atlaisvina daug vietos žaidimams, tuo pačiu bet kuriuo metu tampa visaverčiu analogu.
 4. Sauga – visi vaikų modeliai yra su buferiais ir pasižymi minkštu apmušalu, kuris neapima aštrių kampų, kurie gali atsitiktinai atsitrenkti ar subraižyti.

Šviesių spalvų minkšti baldai yra tinkamas pasirinkimas mažam vaikui

Ryškios spalvos minkšti baldai yra puikus pasirinkimas mažam vaikui

Osmanai už paauglės mergaitės kambarį

Osmanai už paauglės mergaitės kambarį

Mažas pufas virsta lova

Mažas osmanas virsta lova

Jei atsižvelgsime į trūkumus, juos sunku pavadinti tokiais, tai yra keletas prieštaringų niuansų:

 1. Jie sako, kad lova yra patogesnė stuburui, tačiau technologijos padarė tokį žingsnį į priekį, kad šiuolaikiška sofa nenusileidžia ortopediniams parametrams..
 2. Nepatvirtintas mitas, kad stalčiai dažnai lūžta. Sistema tokia stipri, kad sofa gali sugesti tik po poros dešimtmečių, tačiau ji bus tiesiog suremontuota. Visos dalys yra parduodamos ir gali būti pakeistos.
 3. Manoma, kad vaiką vargina nuolat sulankstyti / išskleisti sofą. Tai dar vienas mitas!

Ant pastabos! Vaikai dievina viską, kas juda, sulankstoma ir mielai naudojasi savo vieta atsipalaiduoti be tėvų pagalbos, jausdamiesi nepriklausomi.

Geltonai šviesiai žalios spalvos minkšti baldai

Geltonai šviesiai žalios spalvos minkšti baldai

Prailginus, lova turės mažus apsauginius buferius

Prailginus, lova turės mažus apsauginius buferius

Miegamasis mažai mergaitei

Miegamasis mažai mergaitei

Kaip išsirinkti?

Modelių gausa leidžia teisingai pasirinkti. Svarbiausia žinoti būtinus kriterijus. Pagrindinis rodiklis bus mechanizmo patikimumas, antrasis – rėmo ir užpildo pagrindo (medžio) kokybė, etalonai – stiprumas ir ekologiškumas. Be to, galite atkreipti dėmesį į apmušalus, priklausomai nuo to, ar naudosite dangtelį, ir į išorinį dizainą..

Ant pastabos! Jums nereikia rinktis brangiausios ištiesiamos odinės sofos su lateksu viduje. Galite pasirinkti gerą poliuretano putų analogą ir nusipirkti dangtelį. Vidurio kelio principas veikia visada.

Vaikiška sulankstoma sofa yra baldas poilsiui ir miegui, todėl labai svarbu pasirinkti kokybišką daiktą. Tačiau ne mažiau svarbu prisiminti, koks skirtingas suaugusiųjų ir vaikų pasaulio suvokimas..

Patarimas! Jei norite ne tik gero savo patogumui, bet tikrai norite įtikti sūnui ar dukrai, atkreipkite dėmesį net į iš pažiūros nereikšmingas smulkmenas. Pasinerkite keletą akimirkų į vaikystės pasaulį, prisiminkite savo svajones ir troškimus, o tada jūsų vaikai daugelį metų girgždės iš džiaugsmo, minkštuose vaikų namuose kloję lėles ar sėdėdami už sofos autobuso vairo.!

Delfinų modelis

Delfinų modelis

Minkšti baldai vaikui

Minkšti baldai vaikui

15