Virtuvė-studija sujungta su balkonu

Moderni virtuvė-studija su balkonu

Toks interjero sprendimas, kaip balkono ir virtuvės derinimas, tapo madingas jau seniai. Tai padeda greitai išplėsti buto erdvę, išspręsti daugelį šeimos problemų ir yra skirta tiesiog palengvinti gyvenimą. Apie tai, kaip atlikti pertvarkymą, ar galima tai padaryti iš viso ar ne, ko tam reikia ir ką daryti vietoj balkono, skaitykite šiame straipsnyje.

Virtuvė sklandžiai įsilieja į valgomojo zoną, kuri jau yra balkone

Virtuvė, kuri jau yra balkone, sklandžiai įsilieja į valgomojo zoną

Šviesi moderni virtuvė kartu su balkonu

Šviesi moderni virtuvė kartu su balkonu

Šarnyrinės durys į balkoną iš virtuvės puikiai tinka privačiam namui

Šarnyrinės durys į balkoną iš virtuvės puikiai tinka privačiam namui

Pagrindinė virtuvės dalis, išvesta į balkoną, yra įdomus ir nestandartinis sprendimas.

Pagrindinė virtuvės dalis, išvesta į balkoną, yra įdomus ir nestandartinis sprendimas.

Sujungus balkoną su virtuve, kodėl to išvis reikia? Gyvendami vieno kambario ar tiesiog nedideliame bute, labai dažnai susiduriate su vietos trūkumo problema. Dažnai mažiausias tokio tipo buto kambarys yra virtuvė. Mažos virtuvės problema kyla, kai pradedate gaminti maistą ar tiesiog einate arbatos su draugais. Prie virtuvės pritvirtintas balkonas ar lodžija gali padėti kartą ir visiems laikams ištaisyti situaciją. Sujungę šias dvi erdves, turite erdvią erdvę, skirtą maisto ruošimui ir daugeliui kitų tikslų..

Kaip pradėti derinti virtuvę su balkonu

Jei nuspręsite virtuvę derinti su balkonu ar lodžija, neskubėkite bėgti pirkti statybinių medžiagų. Pirmiausia verta surinkti visą dokumentų paketą ir leidimus šiai operacijai atlikti. Kodėl čia dokumentai ir leidimai? Derindami jūs vienaip ar kitaip nugriausite vieną iš kambario sienų. Neteisingas sienos griovimas gali pažeisti ne tik jūsų buto, bet ir viso namo saugumą..

Tarp būtinų derinti dokumentų turite turėti:

  • Pertvarkymo projektas;
  • Vyriausybinių agentūrų (PTI, architektūros biuro ir kt.) Leidimai;
  • Kaimynų sutikimas, patvirtintas raštu;
  • Sutikimas iš susirinkimo namuose, patvirtintas raštu;
  • Paskutinis pertvarkymo veiksmas.

Patarimas: jei norite paruošti visą dokumentų paketą ir sutaupyti laiko, galite susisiekti su specialia įmone, kuri sprendžia šiuos klausimus. Iki šiol rasti tokią įmonę nebus sunku..

Toliau verta išsiaiškinti, ar yra laikanti siena, skirianti balkoną ir virtuvę. Jei siena nėra laikanti, ją galima visiškai nugriauti, išplečiant visą kambario erdvę.

Tuo atveju, kai siena yra nešanti, galite pašalinti tik stiklo paketą, tačiau turėsite palikti sieną po palange. Nors vėliau jį galima lengvai paversti darbiniu paviršiumi ar baro skaitikliu.

Baro skaitiklis prie lango balkone yra geras pasirinkimas prailginti virtuvę

Baro skaitiklis prie lango balkone yra geras pasirinkimas prailginti virtuvę

Panoraminiai langai į grindis balkone kartu su virtuve atrodo stilingai

Panoraminiai langai nuo grindų iki lubų balkone kartu su virtuve atrodo labai stilingai

Virtuvę ir balkoną skiria maža palangė

Virtuvę ir balkoną skiria maža palangė

Ko negalima daryti pertvarkymo metu?

Pagrindinis dalykas, kurio draudžiama daryti pertvarkant balkoną ir derinant jį su virtuve:

  • Išneškite namo radiatorius ir šildymo sistemas į balkoną;
  • Įstatykite viryklę balkone.

Draudžiama nešti radiatorius į balkoną. Šią problemą galima išspręsti užsandarinus įtrūkimus, sumontavus sustiprinto plastiko stiklo paketą, izoliaciją.

Kalbant apie virtuvės viryklę balkone, tai tiesiog neteisėta. Ši jo įrengimo versija kelia pavojų visam namui ir jo gyventojams..

Patarimas: nebandykite plokštės pritaikyti prie balkono pertvarkymo, šis sprendimas jums nebus įteisintas, o jūs praleisite daug laiko dirbdami su dokumentų rengimu. Taip pat nerekomenduojama atlikti nepriklausomo įrengimo, už tai gresia bauda ir veiksmas, įpareigojantis grąžinti viryklę atgal į virtuvę.

Geras šios problemos sprendimas būtų elektrinės viryklės įrengimas palangės paviršiuje, tarp balkono ir virtuvės. Negalima tvirtai pasakyti, kad viryklės nėra virtuvėje, be to, ji yra visiškai teisėta.

Laikykitės visų šių gairių ir pertvarkymas bus greitas ir sėkmingas.!

Moderni virtuvė sujungta su balkonu

Moderni virtuvė sujungta su balkonu

Gražus, bet neteisingas variantas orkaitę pastatyti ant balkono

Gražus, bet neteisingas variantas orkaitę pastatyti ant balkono

Balkono ir virtuvės derinimas: balkono izoliacija

Derinant balkoną su virtuve, ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas izoliacijai. Atšilimas turi būti atliktas be klaidų. Sujungus balkoną ir virtuvę, prarandama viena ir pagrindinės sienos bei pertvaros balkono dvigubo stiklo langų pavidalu.

Jei neapšiltinsite į gatvę nukreiptų balkono ar lodžijos sienų, žiemą jūsų neišgelbės net geriausias šildytuvas..

Kaip izoliuoti balkoną ar lodžiją? Šiandien šiai problemai išspręsti naudojamos 3 izoliacijos rūšys:

  • Šaltas stiklas;
  • Dalinis izoliacija;
  • užpildykite;

Šaltas įstiklinimas – tai balkono apšiltinimo būdas, kuriame po to, kai jis yra padengtas stiklu, sumontuotas metalinis profilis. Šis metodas neturi įtakos reikšmingam balkono temperatūros padidėjimui, tačiau apsaugo jį nuo purvo, lietaus ir sniego..

Dalinė izoliacija yra labiau paplitęs balkono šildymo tipas. Su daline grindų ir sienų izoliacija montuojami penofolio arba penoplekso sluoksniai. Po to jie suvynioti į polietileną. Jei pageidaujama, tarp plokščių galima įrengti „šiltų grindų“ sistemą. Šių elementų dėka balkonas išlaikys pastovią temperatūrą visą naudojimo laiką. Bet jei atidarysite langus, karštis pakeis šaltį. Paprasčiau tariant, dalinė izoliacijos sistema veikia kaip termosas..

Šio tipo izoliacija puikiai tinka, kai ji sumontuota valgomojo ar darbo zonos balkone..

Gerai apšiltinę balkoną, ten galėsite praleisti daugiau laiko.

Gerai apšiltinę balkoną, ten galėsite praleisti daugiau laiko.

Virtuvė virsta maža svetainės zona izoliuotame balkone

Virtuvė, kuri izoliuotame balkone virsta nedidele poilsio zona

Paskutinis tipas yra visiška izoliacija. Visiškai izoliavus, grindyse ir sienose taip pat sumontuotos putų ir polietileno sistemos, sumontuota „šiltų grindų“ sistema, taip pat sumontuotos baterijos. Renkantis ir montuojant baterijas, pirmenybė teikiama elektrinėms. Įrengus pilną šildymo sistemą, balkonas prilyginamas gyvenamajai erdvei.

Įrengę balkono izoliaciją tikrai nesigailėsite, nes ant jos bus malonu būti ir vasarą, ir šaltą žiemą..

Idėjos sujungti balkoną su virtuve

Jūs galite neįtikėtinai sujungti balkoną ir virtuvę. Norėdami tai padaryti, patikėkite savo vaizduotei ir skoniui. Šiandien yra daugybė galimybių pertvarkyti virtuvę, o jos padidinimas balkono pagalba nebėra naujiena. Ką galima padaryti nepanaudotoje balkono vietoje? Čia yra paprasčiausios ir populiariausios virtuvės ir balkono derinimo galimybės:

1 variantas – „Valgomasis balkone“

Dažniausiai virtuvės, prie kurių yra balkonas, turi labai mažą plotą. Dėl šios priežasties trūksta vietos maisto gaminimui ar valgymui..

Geras sprendimas šioje situacijoje yra perkelti valgomąjį į balkoną. Tai ne tik žymiai išplės pačią virtuvę, bet ir suteiks neįprastą išvaizdą. Kai įrengiate valgomąjį balkone, reikia nepamiršti kelių dalykų. Pirma: įrengiant valgomojo stalą balkone, daroma prielaida, kad už jo gali lengvai tilpti daugybė žmonių, o tai reiškia, kad jums reikia nusipirkti vidutinio dydžio stalviršį. Tokio stalo dėka kiekvienas svečias ar šeimos narys galės saugiai vaikščioti į savo vietą..

Šiuolaikinio stiliaus virtuvės ir valgomojo erdvė balkone

Šiuolaikinio stiliaus virtuvės ir valgomojo erdvė balkone

Valgomojo zona mažame balkone

Valgomojo zona mažame balkone

Maža valgomojo zona balkone su vaizdu į virtuvę

Maža valgomojo zona balkone su vaizdu į virtuvę

Antra: pastatykite stalą lygiagrečiai šoninėms pastato sienoms. Tai daroma siekiant išvengti plyšių skersvėjų ir patogumo..

Trečia: padarykite balkono-valgomojo dizainą šviesų, o ne tamsų. Natūralios šviesos dėka šviesios spalvos atrodys ryškios, jaukios.

Paskutinis ir svarbiausias pliusas valgomajam yra atmosfera. Pastatę valgomojo zoną ant balkono ar lodžijos, jūs ne tik išvengsite nemalonių kvapų iš virtuvės, bet ir suteiksite intymios ar iškilmingos atmosferos kambariui, kuris taip būdingas valgomajam..

Valgomojo erdvę balkone ir virtuvę dalija nedidelis baro skaitiklis, kuris taip pat yra darbo zona

Valgomojo erdvę balkone ir virtuvę padalija nedidelis baro skaitiklis, kuris taip pat yra darbo zona

Malonu pietauti izoliuotame balkone, iš kurio atsiveria gražus vaizdas už lango

Malonu pietauti izoliuotame balkone, iš kurio atsiveria gražus vaizdas už lango

2 variantas – „Poilsio zona“

Labai nepatogu gaminti maistą mažose virtuvėse. Daugeliui namų šeimininkių nepatinka ilgalaikio maisto gaminimo mažoje patalpoje procesas, ypač kai patiekalą reikia nuolat stebėti. Sėdėti ant taburetės ir valandų valandas žiūrėti į maisto gaminimo procesą yra baisu, tačiau kartais labai norisi atsigulti ant lovos arba atsisėsti ant kėdės ir skaityti mėgstamą knygą.

Šią problemą galima išspręsti įrengus poilsio zoną balkone. Ši parinktis yra gera, kai visi virtuvės reikmenys tinka pačiai virtuvei, bet jūs vis tiek sujungėte balkoną ar lodžiją su butu.

Jauki vieta atsipalaiduoti apleistame prašmatniame balkone

Jauki, apleista, prašmatni svetainės zona balkone

Panaši minkšta svetainės zona gali būti tiek virtuvės balkone, tiek balkone, paliekant bet kurį kitą kambarį.

Panaši minkšta svetainės zona gali būti tiek virtuvės balkone, tiek balkone, paliekant bet kurį kitą kambarį.

Mažas modernus fotelis balkone su panoraminiais langais

Mažas modernus fotelis balkone su panoraminiais langais

Kaip įrengti poilsio zoną? Pirmiausia reikia prisiminti, kad visi baldai turi būti patogūs. Svetainės zonoje galite sumontuoti nedidelę sofą arba kelis fotelius. Padėkite nedidelį stalą ir keletą minkštųjų kėdžių, visur paskleiskite pagalves. Taip pat įprastas kėdes galite pakeisti pupelių maišeliais.

Be to, verta pakabinti ant sienų mažus įrėmintus paveikslus ar savo nuotraukas. Įstatykite liustra, toršerą ar kitokio tipo šviestuvą. Pakabinkite šiltų spalvų užuolaidas.

Tokioje zonoje bus malonu būti draugų, mylimo žmogaus kompanijoje ar tiesiog tada, kai norite būti vieni. Pasirinkę šią idėją, jūs padarysite savo butą daug patogesnį..

Lofto stiliaus virtuvė su balkonu

Lofto stiliaus virtuvė su balkonu

Nedidelis balkonas su vaizdu į virtuvę su langais nuo grindų iki lubų

Nedidelis balkonas su vaizdu į virtuvę su langais nuo grindų iki lubų

3 variantas- „Baras-balkonas“

Variantas su balkono baru taip pat yra geras, kai visus baldus ir kitus virtuvės reikmenis galima saugiai pastatyti tiesiai į butą. Balkono baras yra šiek tiek panašus į valgomojo variantą. Čia taip pat valgymo zona perkeliama į balkoną. Vienintelis skirtumas yra nešiojamojo stalo nebuvimas. Mūsų baro stalas bus palangė. Palangė turi būti ne mažesnė kaip 30-35 centimetrų ilgio ir sumontuota ant specialių atramų. Tokiu darbu turėtų pasitikėti tik meistrai, dalyvaujantys remontuojant ir pertvarkant balkonus..

Sumontavę palangės stalą, įsigykite reikiamo kiekio baro kėdes ir pakvieskite draugus į kokteilius.

Pilkos virtuvės ir nedidelio oranžinės spalvos balkono kontrastas

Pilkos virtuvės ir nedidelio oranžinės spalvos balkono kontrastas

Modernus virtuvės interjeras kartu su balkonu

Modernus virtuvės interjeras kartu su balkonu

Mažas balkonas su baro skaitikliu

Mažas balkonas su baro skaitikliu

4 variantas – nuosava spintelė

Mažuose butuose, kaip ir vieno kambario butuose, kartais nepakanka vietos atskirai darbo zonai. Bet jūs tikrai norite turėti savo kampą namuose. Puikus šios problemos sprendimas būtų įrengti savo darbo zoną balkone..

Norėdami tai padaryti, balkone galite pastatyti kompiuterio stalą, patį kompiuterį, sutvarkyti porą lentynų ar lentynų. Padėkite fotelį arba minkštą sofą. Jei reikia, įdiekite papildomą įrangą, tokią kaip faksas, spausdintuvas, kopijuoklis, telefonas. Darbo zona balkone yra geras sprendimas šeimoms, kurių darbo laikas skiriasi. Dirbdami atskiroje zonoje, netrukdysite sutuoktinio poilsiui.

Nedidelis jaukus biuras, esantis balkone

Nedidelis jaukus biuras, esantis balkone

Virtuvė patenka į studijų zoną, esančią balkone

Virtuvė, einanti į spintelės zoną, esančią balkone

Nedidelis biuras balkone kartu su virtuve

Nedidelis darbo kambarys kartu su virtuve balkone

5 variantas – „Naudojimas pagal paskirtį“

Vienas iš pagrindinių balkono tikslų yra šiuo metu nereikalingų daiktų laikymas. Šiems tikslams taip pat reikia įrengti balkoną. Plokščiuose namuose nepavyks nugriauti visos sienos tarp balkono ir virtuvės; dalį sienos turėsite palikti išilgai kraštų. Spintelės gerai tilps į nišą tarp balkono sienos ir laikančiosios sienos. Tokioje spintoje galite laikyti viską, ko norite – nuo konservavimo ir drabužių iki šiukšlių ir buitinės chemijos. Atminkite: tarp balkono-virtuvės idėjų gali būti bet kas, svarbiausia čia yra jūsų kūrybiškumas.

Balkonas gali tarnauti kaip daiktas, pavyzdžiui, dviratis

Balkonas gali tarnauti kaip daiktas, pavyzdžiui, dviratis

Erdvus tuščias balkonas virtuvėje

Erdvus tuščias balkonas virtuvėje

Kaip sutvarkyti virtuvę-balkoną po pertvarkymo?

Kai pertvarkymas bus baigtas, verta atlikti kambario dizainą. Kambario apdaila yra viena iš svarbiausių dalių remonto metu. Ką reikia žinoti dekoruojant ir dekoruojant kambarį? Pirmas dalykas, kurį reikia prisiminti formuojant virtuvę-lodžiją: viskas turėtų būti padaryta panašiomis spalvomis, su tomis pačiomis apdailos medžiagomis, panašiomis spalvomis. Abu kambariai gali būti zonuojami naudojant prancūziškus langus arba permatomas pertvaras..

Be to, atskyrimui naudokite grindų skirtumą, jei toks yra. Jų negalima paslėpti, bet, atvirkščiai, galima padaryti kaip liniją atskiroms zonoms padalyti. Išėjimas į virtuvę gali būti dekoruotas arkais ar kolonomis..

Langų dekoravimui patartina naudoti romėniškas, ritinines ir skydines užuolaidas ar žaliuzes. Be to, langus galite papuošti naudodami įprastas užuolaidas, užuolaidas, tiulius..

Išėjimas iš virtuvės į balkoną gali būti paslėptas už tamsių užuolaidų, kurios leis išeiti į balkoną

Išėjimas iš virtuvės į balkoną gali būti paslėptas už tamsių užuolaidų, kurios leis išeiti į balkoną

Sujungus balkoną su virtuve: stiklinės durys ir grindų užuolaidos atskiria virtuvę ir balkono zoną

Stiklo durys ir užuolaidos nuo grindų iki lubų atskiria virtuvę ir balkono zoną

Neišmeskite per daug baldų į balkoną. Atminkite: iš pradžių pertvarkymas buvo atliktas siekiant padidinti erdvę. Naudokite šviesius baldus; pakeiskite spinteles atviromis lentynomis. Pasistatykite sulankstomą stalą ir keletą kėdžių. Apšvietimui naudokite šviestuvus, prožektorius, šviestuvus, grindų lempas ir kitų tipų lempas.

Sujungę virtuvę su balkonu skydiniame name ar bet kuriame kitame name, jūs kartą ir visiems laikams išspręsite vietos trūkumo problemą. Puošdami kambarį, nebijokite eksperimentuoti ir derinti nesuderinamus.

Linkime sėkmės atliekant renovaciją ir pastangas.!