Šiuolaikinio stiliaus buto dizainas (70 nuotraukų)

Kaip ir daugelyje kitų sričių, interjero dizainui įtakos turi mados tendencijos. Atspalvių ir tekstūrų, formų ir linijų, apdailos tipų ir dekoro pasirinkimas nuolat keičiasi. Tai palengvina naujoviškų medžiagų ir technologijų atsiradimas, ypač sparčiai besivystantis XXI amžiuje. Šiuolaikinio stiliaus buto dizainas atspindi patogiausius sprendimus dinamiškame didmiesčio gyvenime.

Šiuolaikinio stiliaus ypatybės

Naujausios gyvenamųjų patalpų dizaino tendencijos pasižymi maksimaliu paprastumu, glaustumu, tačiau tuo pat metu yra patogios ir patogios. Tvarkingas dizainas su neutraliais atspalviais ir grafinėmis linijomis leidžia susikaupti ir sutelkti dėmesį į darbą, žaidimus ar bendravimą.

Skirtingai nuo visų etninių, kaimiškų ir retro tendencijų, modernus stilius visiškai neturi pretenzijų. Kiekvienas kambaryje esantis daiktas turi funkcinę apkrovą, o minimalistinė aplinka beveik iki nulio sumažina valymo, baldų priežiūros, dulkių ir kitos panašios veiklos išlaidas..

Modernaus stiliaus buto dizainas - Savybės Modernaus stiliaus buto dizainas - Savybės Modernaus stiliaus buto dizainas - Savybės

Šiuolaikinio stiliaus svetainės dizainas

Diskretiška modernaus stiliaus prabanga labiausiai pastebima svetainėje. Patalpose, skirtose susitikimams su draugais ir šeima, tvyro jauki, tačiau diskretiška atmosfera. Šį įspūdį sukuria neutralios vienspalvės spalvos – smėlio, pilka, balta, ruda.

Išsamiose detalėse galimi minimalūs ryškių spalvų dėmeliai. Oranžinė, violetinė, mėlyna, alyvuogių, mėtų, turkio, geltona spalvos daro salės interjerą įdomesnį ir linksmesnį. Apšvietimas vaidina labai svarbų vaidmenį, o dideli šviestuvai ir sienų apmušalai tarnauja kaip papildoma interjero puošmena..

Modernios svetainės grindys yra ramus atspalvis laminatas arba parketas, centre gali būti tinkamas tinkamas spalvos kilimas. Iš baldų tikrai yra gana griežta sofa, mažas kavos staliukas, kartais yra kelios lentynos (dažnai uždarytos).

Beveik neįmanoma įsivaizduoti svetainės be didžiulio LCD televizoriaus. Šalia taip pat gali būti elektrinis židinys arba didelis akvariumas su gražiu apšvietimu. Kalbant apie dekorą, jis paprastai pateikiamas vieno ar dviejų paveikslų pavidalu arba nespalvotų nuotraukų serija ant sienų, vazos su dirbtinėmis šakomis, didelis augalas puode. Šiuolaikinio dizaino tekstilė dažniausiai būna vientisos spalvos, o užuolaidų spalva atkartoja sofos apmušalus ar minkštas pagalvėles..

Svetainė - šiuolaikiško stiliaus buto dizainas Svetainė - šiuolaikiško stiliaus buto dizainas Svetainė - šiuolaikiško stiliaus buto dizainas

Modernaus stiliaus miegamojo interjeras

Tvarkingumas ir švara – tokį įspūdį paliko miegamasis, dekoruotas pagal šiuolaikinio dizaino taisykles. Čia, kaip ir svetainėje, vyrauja atsipalaidavę achromatinių-pastelinių spalvų tonai, apšviesti švelnia auksine šviesa iš lubų ir šoninių lempų..

Nustatant, proporcijų harmonija yra labai pastebima – ryškią plačios lovos horizontą papildo vienodai aktyvios vertikalios linijos: tai gali būti užuolaidos su raukšlėmis, sieninė plokštė iki lubų prie lovos galvos, drabužių spinta arba aukšta niša televizoriui.

Monochromatinį pilkai smėlio spalvų neutralumą miegamajame sušvelnina natūrali patalynės tekstilė, aksominiai kilimai ir lovatiesės, medinės apdailos ar baldų tekstūros. Kadangi nėra nereikalingo dekoro, raštų ir spalvų kontrastų, modernus miegamasis išlieka erdvus ir erdvus, prisidedantis prie visiško atsipalaidavimo ir atjaunėjimo.

Miegamasis - modernaus stiliaus buto dizainas Miegamasis - šiuolaikiško stiliaus buto dizainas Miegamasis - šiuolaikiško stiliaus buto dizainas

Modernus virtuvės dizainas

Būdingi šiuolaikinių virtuvių bruožai yra maksimalus patogumas ir funkcionalumas, pagrįsti efektyviu kiekvieno kvadratinio centimetro panaudojimu. Rinkinys atrodo neįprastai lakoniškai, o kartais į jį galima visiškai nekreipti dėmesio – lygūs fasadai be rankenų, dekoro ir aksesuarų primena įprastą sieną. Bet, žinoma, toks įspūdis apgaulingas – viduje yra paslėptos erdvios saugojimo sistemos, įrengtos pagal naujausius standartus..

Kalbant apie spalvų schemas, čia vyrauja santūrūs juodos ir baltos bei smėlio ir rudos spalvos tonai. Prisotintos spalvos tikrai stilingos virtuvės interjere užima ne daugiau kaip 10–15% ir jas galima rasti atskiruose laisvų rankų įrangos elementuose, sienų dekoravime, prijuostės dekoravime ir induose. Dažniausiai naudojamos medžiagos yra aukštos kokybės plastikas, poliruota mediena, laminuotos MDF plokštės, dirbtinis akmuo, grūdintas stiklas ir chromuotas metalas..

Virtuvė - buto dizainas šiuolaikiniu stiliumi Virtuvė - buto dizainas šiuolaikiniu stiliumi Virtuvė - buto dizainas šiuolaikiniu stiliumi

Modernus stilius koridoriaus interjere

Mažam koridoriui modernus stilius yra galbūt geriausias įmanomas sprendimas. Santūri paletės monotonija, interjero švara ir tvarkingumas nuo durų sukuria gerą viso buto įspūdį. Tokiame koridoriuje viskas atrodo kaip vienas ansamblis – neutrali apdaila harmoningai derinama su baldų komplektu, durų apdaila, dekoru, o didelis veidrodis ir šiltas apšvietimas suteikia kambariui jaukumo.

Prieškambaris - šiuolaikiško stiliaus buto dizainas Prieškambaris - šiuolaikiško stiliaus buto dizainas Prieškambaris - modernaus stiliaus buto dizainas

Modernus vonios kambario interjeras

Ramus, tačiau rafinuotas vandens procedūrų kambario dizainas yra puikus pasirinkimas moderniems butams. Laikantis naujausių dizaino taisyklių, net mažiausias vonios kambarys gali būti patogus ir patrauklus. Tai palengvina formų aiškumas, minimalizmas ir aukštųjų technologijų šiuolaikinio stiliaus estetika. Sniego baltumo santechnika, chromuoti maišytuvai, veidrodžiai, stiklo pertvaros atrodo ypač įspūdingai lygaus diskretiško apdailos fone po poliruota mediena, granitu ar marmuru. Visa tai leidžia lengvai palaikyti tvarką ir švarą vonios kambaryje, daugelį metų mėgaujantis patogia aplinka..

Vonios kambarys - šiuolaikiško stiliaus buto dizainas Vonios kambarys - buto dizainas šiuolaikiniu stiliumi Vonios kambarys - buto dizainas šiuolaikiniu stiliumi

Modernaus stiliaus studijos tipo apartamentai: idėjos

Pastaruoju metu nedideli butai sutvarkomi taip, kad viskas, kas reikalinga gyvenimui, liktų akyse. Siekiant sutaupyti vietos, tuščių sienų tarp kambarių dažnai nėra. Vienas didelis kambarys logiškai suskirstytas į funkcines zonas – miegamąjį, svetainę, virtuvę. Kartais taip pat paryškinama darbo sritis. Atsižvelgiant į tai, kad studijos yra labiau pritaikytos vienam ar dviem suaugusiesiems, vaikų darželis beveik niekada nerandamas tokiu išdėstymu..

Šiuolaikinio stiliaus studijos dekoravimas suponuoja tų pačių taisyklių laikymąsi, kaip ir kuriant vieną kambarį – ne daugiau kaip 2-3 pagrindinių spalvų naudojimas, tarpusavyje derančių tekstūrų derinys, akcentų ir dekoro kartojimas. Tuo pačiu metu kiekviena zona gali būti šiek tiek kitokia – virtuvėje ji bus lygios tekstūros kaip akmuo, miegamajame – minkšta tekstilė, gyvenamajame kambaryje – praktiška vilnonė apmušalas arba veliūras kartu su ryškiomis pagalvėmis.

Studijos interjere modernus dizainas gali apimti kai kurias detales iš tokių naujausių tendencijų kaip skandinaviškas stilius (raižytos plytelės, baltai pilkai mėlyni tonai, etninis Šiaurės šalių dekoras) ir palėpė (pakabinamos metalinės lempos, plytos, atskiros detalės) baldai iš grubiai apdorotos medienos).

Šiuolaikinio stiliaus studijos tipo apartamentų dizainas Šiuolaikinio stiliaus studijos tipo apartamentų dizainas Šiuolaikinio stiliaus studijos tipo apartamentų dizainas

Buto dizainas šiuolaikiniu stiliumi – nuotrauka

Mūsų svetainėje pateikiamoje nuotraukų galerijoje galite rasti dar įdomesnių šiuolaikinio stiliaus butų dekoravimo pavyzdžių. Kūrybingi dizaino sprendimai padės jums pasirinkti tinkamą apdailos tipą, baldų ir kitų namų apyvokos daiktų variantus, gražaus dekoro idėjas. Pasisemkite įkvėpimo ir leiskite naujai, moderniai atnaujinti savo butą!

Šiuolaikinio stiliaus buto interjero dizainas - nuotrauka Šiuolaikinio stiliaus buto interjero dizainas - nuotrauka Šiuolaikinio stiliaus buto interjero dizainas - nuotrauka Šiuolaikinio stiliaus buto interjero dizainas - nuotrauka Šiuolaikinio stiliaus buto interjero dizainas - nuotrauka Šiuolaikinio stiliaus buto interjero dizainas - nuotrauka Šiuolaikinio stiliaus buto interjero dizainas - nuotrauka Šiuolaikinio stiliaus buto interjero dizainas - nuotrauka Šiuolaikinio stiliaus buto interjero dizainas - nuotrauka Šiuolaikinio stiliaus buto interjero dizainas - nuotrauka Šiuolaikinio stiliaus buto interjero dizainas - nuotrauka Šiuolaikinio stiliaus buto interjero dizainas - nuotrauka Šiuolaikinio stiliaus buto interjero dizainas - nuotrauka Šiuolaikinio stiliaus buto interjero dizainas - nuotrauka Šiuolaikinio stiliaus buto interjero dizainas - nuotrauka Šiuolaikinio stiliaus buto interjero dizainas - nuotrauka Šiuolaikinio stiliaus buto interjero dizainas - nuotrauka Šiuolaikinio stiliaus buto interjero dizainas - nuotrauka Šiuolaikinio stiliaus buto interjero dizainas - nuotrauka Šiuolaikinio stiliaus buto interjero dizainas - nuotrauka Šiuolaikinio stiliaus buto interjero dizainas - nuotrauka Šiuolaikinio stiliaus buto interjero dizainas - nuotrauka Šiuolaikinio stiliaus buto interjero dizainas - nuotrauka Šiuolaikinio stiliaus buto interjero dizainas - nuotrauka Šiuolaikinio stiliaus buto interjero dizainas - nuotrauka Šiuolaikinio stiliaus buto interjero dizainas - nuotrauka Šiuolaikinio stiliaus buto interjero dizainas - nuotrauka Šiuolaikinio stiliaus buto interjero dizainas - nuotrauka Šiuolaikinio stiliaus buto interjero dizainas - nuotrauka Šiuolaikinio stiliaus buto interjero dizainas - nuotrauka