Studijos tipo apartamentų dizainas Chruščiovoje (65 nuotraukos)

Seno mažo buto pertvarkymas į modernią studiją yra galbūt vienintelis įmanomas būdas bent šiek tiek padidinti ankštų kambarių plotą ir suteikti namams elegantišką išvaizdą. Tačiau pašalinus pertvaras daugelis žmonių susiduria su visu problemų sąrašu: kurią apdailą pasirinkti, kur dėti baldus, kaip zonuoti erdvę, kad visi šeimos nariai jaustųsi patogiai? Šis straipsnis padės atsakyti į šiuos klausimus ir sukurti sėkmingiausią studijos tipo apartamentų Chruščiovoje dizainą..

Chruščiovo perkėlimas į studiją: nuo ko pradėti?

Buto pertvarkymas sovietiniame aukštybiniame pastate turi daugybę spąstų: tai yra poreikis gauti teisinį leidimą nugriauti kiekvieną sieną, neįmanoma pakeisti ryšio vietos ir draudimas įrengti gyvenamąsias patalpas po viršutinių aukštų techninės patalpos (vonios kambarys, tualetas, virtuvė). Įveikę visas kliūtis ir atsikratę nereikalingų pertvarų, turėtumėte galvoti apie kapitalinį remontą visame būsimos studijos perimetre.

Laidų keitimas. Elektros laidų atnaujinimas yra vienas iš svarbiausių namų paruošimo naudoti etapų. Pirma, kai sienos yra sunaikintos, senas tinklas, vedantis į lempas, lizdus ir jungiklius, tampa netinkamas naudoti. Antra, praėjusio amžiaus 50–60 -aisiais laidai buvo skirti mažesnėms apkrovoms, todėl įtraukus daugybę šiuolaikinių technologijų gali įvykti trumpasis jungimas. Kad išvengtumėte lemtingų klaidų, montavimą geriau patikėti patyrusiems specialistams, o visus komponentus pirkti tik aukščiausios kokybės – juk kalbame apie buto priešgaisrinę saugą..

Vamzdžių keitimas. Senų butų vandens tiekimo ir šildymo baterijų būklė visada palieka daug norimų rezultatų. Net nereikėtų galvoti apie apdailos darbus neįdiegus šiuolaikinių sistemų, kitaip pati pirmoji avarija sumažins visas pastangas iki nulio. Taip pat nepakenks patikrinti dujotiekio, kanalizacijos būklę ir, jei įmanoma, pašalinti visus trūkumus..

Atšilimas. Nepakankamas plytų mūro storis daugiaaukščiuose pastatuose sukelia didelius šilumos nuostolius per išorines sienas. Norint išlaikyti teigiamą temperatūrą šaltuoju metų laiku, reikia apmušti gatvę ribojantį paviršių šilumą izoliuojančia medžiaga iš vidaus. Renkantis jį, patartina sutelkti dėmesį ne į mažą kainą, bet į aplinkos saugą ir minimalų tarpsluoksnio storį su dideliu efektyvumu.

Garso izoliacija. Pašaliniai garsai iš kaimynų ir iš gatvės yra amžina daugiabučių problema. Jį galima pašalinti tik naudojant garso nepraleidžiančias membranas, lakštus ar akytas medžiagas, kurios yra aptrauktos iš kambario vidaus – sienų, lubų, o kartais ir grindų.

Chruščiovo perkėlimas į studiją - nuo ko pradėti Chruščiovo perkėlimas į studiją - nuo ko pradėti

Apdailos darbai

Kruopščiai paruošę paviršius, įskaitant tinko atnaujinimą ir išlyginimą, glaistymą, įtrūkimų ir įtrūkimų sandarinimą, galite pereiti prie dekoratyvinės apdailos. Dangų pasirinkimą riboja tik asmeninės savininkų nuostatos ir finansinės galimybės, tačiau vis tiek yra tam tikrų taisyklių..

Stiliaus vienybė. Atviras studijos planas palieka visą erdvę, todėl labai svarbu, kad ji būtų kuo harmoningesnė. Projektuojant rekomenduojama laikytis vienos krypties, pasirenkant papildomas medžiagas, formas ir tekstūras. Spalvų derinys taip pat reikalauja dėmesio dekoravimo metu – jų turėtų būti ne daugiau kaip trys.

Vizualinis plėtinys. Pertvarų nebuvimas šiek tiek padidina buvusio Chruščiovo filmuotą medžiagą, tačiau toks butas vis dar yra toli nuo elitinio būsto. Vizualinio išplėtimo metodai padės suteikti studijai gražesnę išvaizdą: vienspalviai šviesos paviršiai, fotomugalai su gilesne perspektyva, dideli veidrodžiai, ryškios vertikalios lubų pakėlimo linijos, minimalizmas dizaino ir tinkamo apšvietimo srityje.

Teritorijų pasirinkimas. Naudojant skirtingą apdailą, lengva pabrėžti tam tikros srities funkcionalumą. Pavyzdžiui, sieną ar nišą prie lovos galvos galima įklijuoti švelnių spalvų tapetais, svetainę – puošti ryškesniu dekoratyviniu tinku, virtuvėje – naudoti plytų ar akmens imitaciją. Kalbant apie grindis, geriau, kad jos būtų vienodos visur, išskyrus virimo zoną ir prieškambarį. Taip pat neverta eksperimentuoti su lubų dizainu – Chruščiovoje jis paprastai yra žemas, todėl visiškai pakaks paprasto tolygaus dažymo balta arba šviesia tampriomis drobėmis be nereikalingų dekoracijų.

Studijos tipo buto dizainas Chruščiovoje - Apdailos darbai Studijos tipo buto dizainas Chruščiovoje - Apdailos darbai

Baldai

Rinkdamiesi baldus studijai Chruščiovoje, turėtumėte teikti pirmenybę paprasčiausiems komplektams. Mažose patalpose dizaineriai pataria įrengti aukštas (iki lubų) įmontuotas spintas su baltais blizgiais fasadais be rankenų. Šio tipo drabužinė ir (arba) virtuvės komplektas leidžia efektyviai išnaudoti erdvę vertikaliai ir vizualiai padidinti kambarį.

Diskreti apdaila ir diskretiškos spintelės yra puikus fonas ryškiems akcentams minkštų baldų ir tekstilės pavidalu. Taigi, pavyzdžiui, raudona, oranžinė arba mėlyna sofa atgaivins akromatines likusio interjero spalvas, o jei jos apmušalai pagaminti iš pagrindinių spalvų, tada įvairiaspalvės pagalvės, užuolaidos ir dekoras padės padaryti atmosferą šventinę ..

Virtuvėje studijoje tradiciškai naudojamas tiesus (linijinis) komplektas, kartais galite rasti variantų su U arba L formos išdėstymu. Baro skaitiklis veikia kaip pertvara, kuri vienu metu tarnauja kaip namų mini baras, valgomojo stalas ir papildomas stalviršis. Jei mažoje virtuvėje nėra pakankamai vietos šaldytuvui, jam skirta niša-sandėliukas, kuri iš pradžių buvo beveik visuose Chruščiovo pastatuose. Derinant su lodžija, dalis laisvų rankų įrangos arba atskiros spintelės-pieštukų dėklai gali būti tiksliai ten.

Dizaino studijos tipo apartamentai Chruščiovoje - Baldai Dizaino studijos tipo apartamentai Chruščiovoje - Baldai Dizaino studijos tipo apartamentai Chruščiovoje - Baldai Dizaino studijos tipo apartamentai Chruščiovoje - Baldai

Studijos tipo apartamentų zonavimas Chruščiovoje

Vidaus sienų nebuvimas studijoje, paverstoje iš Chruščiovo, gali sukelti nepatogumų, jei bute gyvena daugiau nei vienas žmogus. Pavyzdžiui, esant skirtingiems miego modeliams, būtina uždaryti kaimynystėje viešpataujančią šviesą ir triukšmą, o vienintelis šios problemos sprendimas yra zonavimas..

Ekranai – lengviausias būdas padalinti erdvę į miegamąjį ir svetainę. Norėdami tai padaryti, pakanka pritvirtinti tvirtą karnizą ant lubų arba ant dviejų priešingų sienų ir pakabinti užuolaidas. Taip pat galite naudoti kilnojamas konstrukcijas, kilnojamas ar stumdomas audinio plokštes (pvz., Japoniškas užuolaidas).

Pertvaros pagamintas iš matinio arba tonuoto stiklo (įskaitant akrilą), plastiko, medžio drožlių plokštės ar gipso kartono lakštų yra patogus ir stilingas sprendimas studijos zonavimui. Atlikdami sienų funkciją, jie užima daug mažiau vietos, o šiuolaikiškas dizainas gali suteikti interjerui elegantišką ir apgalvotą išvaizdą..

Nišos, paslėptas tarp sienų, idealiai tinka miego zonoms dekoruoti. Belieka tik uždaryti likusią angą stora uždanga ar stumdomomis durimis – ir pilnavertis miniatiūrinis miegamasis yra paruoštas. Jei filmuota medžiaga leidžia, drabužių spinta gali būti įrengta palei vieną iš sienų arba aplink galvūgalį, o patalynei ir žieminiams drabužiams laikyti verta pakelti grindų lygį 50–70 cm, po juo surengiant erdvų podiumą su stalčiais.

Studijos tipo apartamentų zonavimas Chruščiovoje Studijos tipo apartamentų zonavimas Chruščiovoje Studijos tipo apartamentų zonavimas Chruščiovoje

Studijos tipo buto dizainas Chruščiovoje – nuotrauka

Daugybę studijos dizaino pavyzdžių Chruščiovoje galite pamatyti mūsų svetainės nuotraukų galerijoje. Pateikti variantai padės apsispręsti dėl spalvų, stiliaus, apdailos medžiagų ir baldų pasirinkimo, dėl kurių atnaujintas butas taps tikrai jaukus ir patogus. Eksperimentuokite su dizainu ir rezultatas jus maloniai nustebins!

Studijos tipo buto Chruščiovoje interjero dizainas - nuotrauka Studijos tipo buto Chruščiovoje interjero dizainas - nuotrauka Studijos tipo buto Chruščiovoje interjero dizainas - nuotrauka Studijos tipo buto Chruščiovoje interjero dizainas - nuotrauka Studijos tipo buto Chruščiovoje interjero dizainas - nuotrauka Studijos tipo buto Chruščiovoje interjero dizainas - nuotrauka Studijos tipo buto Chruščiovoje interjero dizainas - nuotrauka Studijos tipo buto Chruščiovoje interjero dizainas - nuotrauka Studijos tipo buto Chruščiovoje interjero dizainas - nuotrauka Studijos tipo buto Chruščiovoje interjero dizainas - nuotrauka Studijos tipo buto Chruščiovoje interjero dizainas - nuotrauka Studijos tipo buto Chruščiovoje interjero dizainas - nuotrauka Studijos tipo buto Chruščiovoje interjero dizainas - nuotrauka Studijos tipo buto Chruščiovoje interjero dizainas - nuotrauka Studijos tipo buto Chruščiovoje interjero dizainas - nuotrauka Studijos tipo buto Chruščiovoje interjero dizainas - nuotrauka Studijos tipo buto Chruščiovoje interjero dizainas - nuotrauka Studijos tipo buto Chruščiovoje interjero dizainas - nuotrauka Studijos tipo buto Chruščiovoje interjero dizainas - nuotrauka Studijos tipo buto Chruščiovoje interjero dizainas - nuotrauka Studijos tipo buto Chruščiovoje interjero dizainas - nuotrauka Studijos tipo buto Chruščiovoje interjero dizainas - nuotrauka Studijos tipo buto Chruščiovoje interjero dizainas - nuotrauka Studijos tipo buto Chruščiovoje interjero dizainas - nuotrauka Studijos tipo buto Chruščiovoje interjero dizainas - nuotrauka Studijos tipo buto Chruščiovoje interjero dizainas - nuotrauka Studijos tipo buto Chruščiovoje interjero dizainas - nuotrauka Studijos tipo buto Chruščiovoje interjero dizainas - nuotrauka Studijos tipo buto Chruščiovoje interjero dizainas - nuotrauka

Vaizdo įrašas: studijos tipo apartamentai iš dviejų kambarių Chruščiovo