Siūlo žaislai

Vaikų ar pagrindinių atostogų išvakarėse šeimos ir mylinčios mamos stengiasi savo namus papuošti įdomiomis dekoracijomis. Kai kurios veislės tinka pagrindiniam sukurto interjero dekorui. Ypač populiarūs žaislai iš siūlų, kurie gaminami daugybe technikų – kiekvienas gali išreikšti save. Toliau mes išsamiai apsvarstysime populiarius ir paprastus žaislų gaminimo iš siūlų metodus, jų naudojimą interjero dekoravimui.

Megzti žaislai

Megztus žaislus nėra lengva pasigaminti, tačiau jie gražiai dera su įkūnytu namų interjeru. Taigi, galite megzti ar nerti žaislus. Pateiktos įmonės trūkumas yra nesugebėjimas susidoroti su žaislo gamyba, jei niekada rankose nelaikėte mezgimo adatų ar kabliuko.

Megzti kūdikiai tikrai patiks jūsų vaikui

Megzti kūdikiai tikrai patiks jūsų vaikui

Yra šios žaislų mezgimo iš siūlų galimybės:

 • Megzti pagalvių žaislai. Dažnai tai yra standartinės pagalvės, megztos su priekine ar skara satino dygsniu, po to dekoro. Pavyzdžiui, jei susidaro katės, būtina megzti kvadratą ar stačiakampį, užpildyti jį vata ir kitų rūšių užpildu ir galiausiai išsiuvinėti ūsus ant „snukio“, surišti du kampus, formuojant ausis.
 • Nėrimo žaislai namų kinui. Žaislai, pagaminti iš siūlų, gali būti universalūs, jei jie pagaminti mažo dydžio su specialia skylute viduje (nerta kūgio formos). Tokie gaminiai patraukliai dedami į lentyną, naudojami, kai vaikai žaidžia, kai suverti ant pirštų.
 • Nėrimo žaislai. Šie nuostabūs gaminiai yra skirti vaikams arba kaip dekoratyviniai daiktai. Įvairūs „padėkliukai“, monetų laikikliai, megztos figūrėlės, pagamintos interjerui tinkama spalva, gali papildyti visą kambario dizainą..

Žaislai gali būti universalūs

Žaislai gali būti universalūs

PatarimasJei neturite mezgimo įgūdžių, neturėtumėte imtis sudėtingų gaminių. Pakanka atkreipti dėmesį į antistresines pagalves, kurios yra nertos arba megztos žaislo formos ir užpildytos specialiais plastikiniais rutuliais. Padarykite šiuos žaislus kambario tekstilės spalvos ir padėkite juos ant sofos kampų..

Geriau imtis paprastesnių žaislų, jei neturite daug patirties.

Geriau imtis paprastesnių žaislų, jei neturite daug patirties.

Jums bus įdomu: APŽVALGA: „Pasidaryk pats“ amatai iš popieriaus lapo (7 nuoseklios instrukcijos) 130 ir daugiau nuotraukų: pradedant nuo paprasčiausių. Geriausių meistriškumo klasių kolekcija!

Iš siūlų skalbiniams

Iniciatyvios mamos naudoja siūlus rankšluosčių mezgimui žaislų mezgimui, kad pritrauktų vaiką į vandens procedūras. Ne visi kūdikiai mėgsta maudytis vonioje, o juo labiau skalbti rankšluosčiais, net jei jie yra minkšti ir sukurti specialiai vaikams..

Rankšluosčių žaislai, skirti vaikams smagiai maudytis

Rankšluosčių žaislai, skirti vaikams smagiai maudytis

Mamos pradėjo vilioti vaikus megzdamos juokingus žaislus tokiomis formomis:

 • ežiukai;
 • pelėdos;
 • braškės, arbūzai;
 • sniego seniai;
 • bitės;
 • gėlės;
 • animacinių filmų personažai – pakalikai arba Smeshariki.

Plaukti su tokia braške bus įdomiau

Plaukti su tokia braške bus įdomiau

Produktas gali būti pagamintas dviem versijomis – ant kilpos standartinių rankšluosčių pavidalu arba kaip kumštinė pirštinė. Pirmuoju atveju patogu naudoti megztus vaisius ir daržoves, ežius, gėles ir Smeshariki. Pirštinės pavidalu bus įdomu pažvelgti į saulę su spinduliais ir bet kokiu gyvūnu.

Jums bus įdomu: APŽVALGA: Ką reikia žinoti norint sukurti gražią aplikaciją

Iš vilnonių siūlų

Rankdarbių pradedantiesiems rekomenduojama žaislų iš vilnos gamybos technika. Tai reiškia, kad privaloma naudoti skirtingų spalvų vilnonius siūlus..

Vilnonius siūlus galima naudoti net ir be adatų ar nėrimo.

Vilnonius siūlus galima naudoti net ir be adatų ar nėrimo.

Amatų variantus galima pavaizduoti pagal šį sąrašą:

 • Pom-pom žaislai – labiausiai paplitęs interjero dekoravimo variantas. Pomponų pagalba jie renka kompozicijas, gamina žaislus vaikams ar vaikiškus mobiliuosius telefonus kūdikiams.
 • sapnų gaudyklė – Čia naudojamas siuvinėjimo lankas ir vilnonis siūlas. Tinkamai apviję, naudodami skirtingų spalvų siūlus, galite atkurti svajonių gaudyklę ar tiesiog amatų vaikui – saulę, širdį, supjaustytą vaisių ir kt..
 • Namų teptukų kompozicijos – Dažnai iš vilnonių siūlų gaminami specialūs tūriniai šepečiai (apvyniojami siūlai, kurių vienoje pusėje įpjova, o iš kitos pusės traukiamas pagrindas). Keliais susiaurėjimais siūlu galite padaryti gyvatę, vikšrą, paukštį su galva ir uodega ir net lėlę.

sapnų gaudyklė

Svajonių gaudytojas „Saulės vėjas“

 • Įvairių formų amuletai dažnai gaminami iš panašių naminių šepečių.. Pavyzdžiui, lėlių amuletas namuose gali apsaugoti jame gyvenančius nuo piktos akies ir žalos. Norėdami tai padaryti, jie tiesiog sulenkia siūlą keliais sluoksniais ir, tam tikru būdu traukdami siūlus atitinkamuose skyriuose, suformuoja figūrą – atskiria galvą, kūną, rankas ir palieka lėlę sijoną (technikos meistriškumo klasė). aprašyta žemiau).
 • Gyvūnų ir lėlių figūros dažnai gaminamos iš vilnonių siūlų, naudojant veltinio techniką.. Siūlų apdorojimo technologija yra sudėtinga, todėl to griebiasi tik žmonės, žinantys siūlų ypatybes ir darbo taisykles..

Mieli zuikiai iš pomponų

Mieli zuikiai iš pomponų

Vaikai ir suaugusieji dažnai patiria alerginę reakciją į vilną, todėl siūlų pasirinkimas vertinamas atsargiai. Be to, vilnos gaminiai surenka daugiau dulkių, todėl amatus reikia nuolat plauti, ypač jei juos visur naudoja vaikai žaidimuose..

Jums bus įdomu: APŽVALGA: Kaip pasidaryti „pasidaryk pats“ tūrinio popieriaus amatus? 6 Žingsniai po žingsnio jūsų dekoro dirbtuvės

Kalėdų eglutės dekoracijų gamyba

Likus 2–3 mėnesiams iki Naujųjų metų šeimos galvoja apie šventės principą ir idėją. Nepamirškite apie papuošalus, kuriuos lengva padaryti savo rankomis iš siūlų..

Kalėdų kamuolys iš siūlų su nėriniais

Kalėdų kamuolys iš siūlų su nėriniais

Šiame numeryje išskiriami trys gamybos būdai:

 • „Tankus“ kamuolys ant Kalėdų eglutės – Norėdami jį pagaminti, turite pasiimti standartinį Kalėdų eglutės rutulį (geriau, jei jis apibarstytas blizgučiais ar turi reljefinį paviršių), ir apvyniokite jį klijais ir siūlais. Dekoravimui tinka tiek melanginiai siūlai, tiek paprasti siūlai su virvelėmis ar karoliukais..
 • „Balionas – tai kitoks eglutės papuošimo iš siūlų būdas. Čia reikia paimti balioną, pripūsti jį iki mažo dydžio ir chaotiškai apvynioti siūlu (siūlas preliminariai praleidžiamas per PVA klijus). Tada ruošinys išdžiovinamas, kamuolys kruopščiai pradurtas ir ištuštinamas – lieka „balionas“.
 • Formos ir elementai iš siūlų – naudodami siūlą, klijus ir guminį kilimėlį (arba polietileno gabalėlį) ant eglutės galite padaryti bet kokius amatus ir figūras. Norėdami tai padaryti, užpilkite nedidelį kiekį PVA klijų ant pagrindo ir tolygiai paskirstykite. Tada jums reikia išdėstyti siūlą chaotiškai, bet atsižvelgiant į įkūnijamo objekto formą (žvaigždutė, silkė, kumštinė pirštinė, sniego senis ir kt.). Kai klijai ir siūlai išdžiūsta, galite nuimti gaminį nuo pagrindo ir pakabinti ant medžio.

Medis iš siūlų atrodo originalus ir įdomus

Medis iš siūlų atrodo originalus ir įdomus

Šiuos paprastus žaislus lengva gaminti kartu su vaikais, todėl laisvalaikį praleiskite naudingai ir susidomėję..

Jums bus įdomu: APŽVALGA: „Pasidaryk pats“ amatai iš natūralios medžiagos kiekvienam skoniui

Iš kamštelių ir siūlų

Žaislai, pagaminti iš kamščių ir siūlų, yra gana įdomūs. Technika apima teisingą kištukų išdėstymą ir papildomos vielos naudojimą. Po to jie tam tikra seka ir kampu pradeda vyti ir vyti siūlą, kad gautų figūrą, kuri dar papildomai dekoruota.

Siūlų ir kamštienos dovanų idėjos

Siūlų ir kamštienos dovanų idėjos

Meistriškumo klasė su žingsnis po žingsnio nuotrauka gali būti pateikta tokia forma, naudojant zuikio padarymo pavyzdį:

 • Būtina paruošti vyno kamštį ir vielą nedideliu kiekiu, bet tankiu su galimybe lengvai įgauti formą.

Žaislai iš siūlų arba kaip patikti vaikui iš nieko: 155+ (nuotrauka) unikalūs ir gražūs „pasidaryk pats“ amatai su meistriškumo klasėmis (minkšti, ant Kalėdų eglutės, iš rutulių)

 • Būtina pagaminti 6 tokio ilgio vielos gabalus, kad juos būtų galima sulankstyti per pusę – reikia letenoms ir ausims.

Žaislai iš siūlų arba kaip įtikti vaikui iš nieko: 155+ (nuotrauka) unikalūs ir gražūs „pasidaryk pats“ amatai su meistriškumo klasėmis (minkšti, ant Kalėdų eglutės, iš rutulių)

 • Tada viela įkišama į atitinkamas kamštienos vietas – dvi apačioje kojoms, dvi šonuose ir ta pati viršuje ausims. Sulankstytos kilpos lieka lauke.

Žaislai iš siūlų arba kaip patikti vaikui iš nieko: 155+ (nuotrauka) unikalūs ir gražūs „pasidaryk pats“ amatai su meistriškumo klasėmis (minkšti, ant Kalėdų eglutės, iš rutulių)

 • Rėmas triušiui yra paruoštas. Tada, naudodami siūlus ir klijus, jie sudaro žaislą, apvyniodami visas dalis atskirai – pirmiausia jie suvynioja vielos dalis, o tada pereina prie kamštienos.

Baigdami darbą, jie turi paslėpti siūlus po apvija ir, jei pageidaujama, juos klijuoti. Būtina klijuoti akis, nosį ir nupiešti burną snukio srityje.

Jums bus įdomu: APŽVALGA: „Pasidaryk pats“ amatai iš natūralios medžiagos (+185 nuotraukos). Jūsų vaikas gali tai padaryti!

Aštuonkojų gamyba

„Pasidaryk pats“ žaislus vaikai visada kruopščiai saugo ir naudoja, todėl vaikui galima pasiūlyti iš siūlų patiems pasigaminti aštuonkojį. Gamybai jums reikės ryškaus atspalvio vilnos arba akrilo siūlų ir žirklių.

Aštuonkojų „pasidaryk pats“ variantai

Aštuonkojų „pasidaryk pats“ variantai

Gamybos seka yra tokia:

 • Siūlą reikia sulankstyti keliais sluoksniais 50-60 cm ilgio. Kad aštuonkojis būtų didelis, gali prireikti daugiau nei vienos siūlų sruogos.
 • Be to, siūlai supjaustomi iš abiejų galų – bus gauti atskiri sriegio segmentai.
 • Būtina atsitraukti maždaug 25 cm nuo viršutinio krašto ir susieti siūlų „šoką“ virve ar gražia juostele.

Žaislai iš siūlų arba kaip įtikti vaikui iš nieko: 155+ (nuotrauka) unikalūs ir gražūs „pasidaryk pats“ amatai su meistriškumo klasėmis (minkšti, ant Kalėdų eglutės, iš rutulių)

 • Tada atsitraukite nuo pririštos vietos apie 17 cm ir vėl suriškite siūlus – turėtumėte gauti siūlų rutulį su „plaukais“ ant galvos ir dar nesuformuotas kojas žemiau.
 • Apatinius galus reikia tolygiai paskirstyti per 7-8 čiuptuvus. Norėdami suformuoti kiekvieną, pinkite pynę, prieš tai išdaliję atskirą siūlų „šoką“ į tris dalis. Užriškite juostele.
 • Pinti likusius čiuptuvus taip pat..
 • Klijuokite akis, nosį ir šypseną ant aštuonkojo veido.

PatarimasKad aštuonkojis taptų spalvingesnis ir ryškesnis, surišimui naudokite plaukų kaklaraiščius. Kuo daugiau spalvų, tuo žaislas ryškesnis – vaikui įdomiau su juo žaisti.

Išvestis

Žaislai pagaminti iš siūlų, yra kažkas naujo, nežinoma vaikams, nes šiuolaikinių produktų ne ilgiau priežastis numatomą džiaugėsi vaikams. Kad patiktumėte savo vaikui, jums nereikia būti profesionalu ir išmokti daugybę rankdarbių technikų. Pakanka su entuziazmu kreiptis į verslą ir pradėti nuo mažo – audimo ar vyniojimo. Pradžiuginkite savo vaikus neįprastais dalykais, kad jie galėtų didžiuotis.

Žaislai iš siūlų arba kaip įtikti vaikui iš nieko: 155+ (nuotrauka) unikalūs ir gražūs „pasidaryk pats“ amatai su meistriškumo klasėmis (minkšti, ant Kalėdų eglutės, iš rutulių) Žaislai iš siūlų arba kaip įtikti vaikui iš nieko: 155+ (nuotrauka) unikalūs ir gražūs „pasidaryk pats“ amatai su meistriškumo klasėmis (minkšti, ant Kalėdų eglutės, iš rutulių) Žaislai iš siūlų arba kaip įtikti vaikui iš nieko: 155+ (nuotrauka) unikalūs ir gražūs „pasidaryk pats“ amatai su meistriškumo klasėmis (minkšti, ant Kalėdų eglutės, iš rutulių)

Žaislai iš siūlų arba kaip įtikti vaikui iš nieko: 155+ (nuotrauka) unikalūs ir gražūs „pasidaryk pats“ amatai su meistriškumo klasėmis (minkšti, ant Kalėdų eglutės, iš rutulių) Žaislai iš siūlų arba kaip įtikti vaikui iš nieko: 155+ (nuotrauka) unikalūs ir gražūs „pasidaryk pats“ amatai su meistriškumo klasėmis (minkšti, ant Kalėdų eglutės, iš rutulių)

VIDEO: Greitas ir gražus: „pasidaryk pats“ minkšti žaislai