Arbatinės dekupažas pastaraisiais metais tapo labai madingas.

Arbatos namų dekupažas yra mados tendencija

Noras paversti savo namus, sukuriant jaukią erdvę, kyla kiekvienoje namų šeimininkėje. Virtuvės puošmena, kaip taisyklė, tampa buityje reikalingi daiktai: rankšluosčiai, indai ir įvairūs indai. Bet ką daryti, jei einate šiek tiek toliau ir pagaminate visiškai unikalų rankų darbo daiktą??

Toks nuostabus kūrinys gali tapti arbatos nameliu, kurio nėra kiekvienoje virtuvėje. Neįprastas arbatos maišelių laikymas visada traukia svečių dėmesį ir žavisi prie šventinio stalo. Dekupažo technika padės aksesuarui suteikti tinkamą išvaizdą. Kartu su jumis apsvarstykime įdomiausias idėjas!

Nedidelis įbrėžimas padarys jūsų amatą įdomesnį.

Maži įbrėžimai padarys amatą dar originalesnį.

Dekupažo technika
 • Dekupažas Ar prancūziškas žodis yra supjaustytas. Ši technika pagrįsta įvairių objektų dekoravimu ir susideda iš modelio pritvirtinimo prie paviršiaus. Paprastai ornamentas ar paveikslėlis yra iškirpti ir uždedami ant dekoruojamo objekto, kad ilgaamžiškumas padengtų piešinį laku..

Dėl savo paprastumo ši technika tampa vis populiaresnė tarp tų, kurie mėgsta rankdarbius ir mėgsta hobį, susijusį su kūrybiškumu. Dekupažas naudojamas tiek ant baldų, tiek ant mažiausių aksesuarų. Virtuvės reikmenų dekoravimas jau seniai naudojamas įvairiose šalyse ir kiekvienais metais sulaukia vis daugiau gerbėjų..

keturiolika

Be akivaizdaus unikalių objektų kūrimo pranašumo, yra ir paslėptų šios dekoravimo technikos galimybių..

Ant pastabos! Pavyzdžiui, dekupažas dažnai naudojamas seniems baldams ar mažesniems aksesuarams atkurti..

Arbatos namų dekupažas yra galimybė tiesiog iš nieko padaryti neįprastą ir naudingą virtuvės baldą. Taip pat gebėjimas įgyvendinti ryškias idėjas naudojant turimus įrankius, parodyti dizaino įgūdžius ir tiesiog praleisti laiką atliekant neįprastą veiklą dekupažo pagalba.

Tuo pačiu metu nereikia specialių įgūdžių ar didelių išlaidų medžiagoms, nes darbe gali būti naudojami net seni žurnalai, paprastos servetėlės ​​ir kiti pamiršti dalykai.!

Technika skirtingoms medžiagoms

Jei beveik bet koks elementas gali būti naudojamas kaip namo puošybos dalys, tai kaip su pačiu namu? Ar tam reikia specialaus rėmo? Paprastai darbinis paviršius dažniausiai yra medis, kartonas arba keramika..

Gražus levandų šakelių ir rausvos nėrinių juostelės derinys palei kontūrą

Gražus levandų šakelių ir rausvos nėrinių juostelės derinys palei kontūrą

Puikus arbatos namelis dviem kolonėlėms arbatos maišelių

Įspūdinga arbatinė dviem kolonėlėms arbatos maišelių

Faktas! Mediena laikoma geriausia dekupažo medžiaga.. 

 • Medis yra gana patvarus, dera su įvairiais dažais ir lakais, yra patvarus ir draugiškas aplinkai. Todėl virtuvėje visada yra vieta tokiam produktui. Darbas su mediena prasideda paviršiaus šlifavimu. Tada jį galima gruntuoti ir dekoruoti.

 • Kartonas yra pati pigiausia medžiaga. Jei kiekviename name nėra medinio namo, tai tikrai niekas neturės sunkumų su kartonu. Tačiau darbe jis yra kaprizingesnis, nes lengvai susiraukšlėja, praranda formą liečiantis su dažais ir nėra toks patvarus kaip mediena. Todėl jį reikia papildomai sustiprinti gipso mišinio sluoksnio pavidalu. Priešingu atveju ornamentų kūrimo technika yra panaši į medžio dirbinius..

Arbatos namelis iš kartono

Arbatos namelis iš kartono

 • Dekupažo keramika nenaudojama labai dažnai, ypač kuriant arbatinę. Šios medžiagos atveju nebus galima naudoti tik namuose esančių įrankių. Jei vis dar yra keraminis namas, tada jo pagrindinis bruožas yra labai lygus paviršius. Taikydami išpjovas, turite įsitikinti, kad detalės neslysta.

Patarimas! Pradedantieji raginami išbandyti savo jėgas turimose medžiagose. Jei pirmą kartą kažkas nepavyks, nebus gaila jį išmesti ir bandyti dar kartą..

keturiolika

Namas pagamintas iš medžio

Prieš pradėdami dirbti, turite nuspręsti dėl idėjos: galite pasigaminti paprastą namą arba pabandyti sukurti namelį ant vištienos kojų. Šis sprendimas bus įdomesnis ir neįprastas. Taip pat galite pagaminti kaimo malūną, papuošdami jį kviečių ausimis, arba sukurti rytietišką stilių. Apskritai siužetas priklausys nuo tų ornamentų, kuriuos galima rasti pritaikymui. Arbatos namui iš medžio jums reikės:

 • medinės dėžutės paruošimas;

Medinės dėžutės ruošinys

Medinės dėžutės ruošinys

Medinius ruošinius galima įsigyti paruoštus arba pasigaminti patys

Medinius ruošinius galima įsigyti paruoštus arba pasigaminti patys

 • akriliniai dažai (balti ir spalvoti);
 • teptukas ar volelis;
 • lakas;
 • spalvotos servetėlės ​​su paveikslėliais;
 • PVA klijai;
 • reljefinė akrilo pasta;
 • akrilo kontūro dažai.

Šiuolaikinėse parduotuvėse galite nusipirkti viską dekupažo praktikai

Šiuolaikinėse parduotuvėse galite nusipirkti viską dekupažo praktikai

Pirmiausia turite padengti dėžę baltais dažais ir leisti išdžiūti..

Patarimas! Jei naudojamas ne specialus rankdarbių parduotuvės ruošinys, tada prieš dažydami eikite per paviršių švitriniu popieriumi.

Namo šonai, ant kurių atliekamas dekupažas, turi būti padengti akrilo laku ir išdžiovinti kambario temperatūroje. Tada reikia pakartoti visus veiksmus: dažyti ir lakuoti dar kartą..

Paviršiaus šlifavimas

Paviršiaus šlifavimas

Gruntas ir akrilo lakas

Gruntas ir akrilo lakas

Atsargiai iškirpkite pasirinktus raštus iš servetėlių nagų žirklėmis (naudojamas tik viršutinis sluoksnis). Uždėkite brėžinius ant namo paviršiaus ir teptuku teptuku PVA klijus, praskiestus vandeniu, iki pieno konsistencijos.

Patarimas! Perteklius turi būti nuvalomas servetėle, pašalinant visus nelygumus ir burbuliukus.

Po džiovinimo namas padengtas akrilo laku. Jei reikia, galite dažais pridėti keletą detalių arba nubrėžti servetėlių piešinio kontūrą.

15

Paskutinis namo fasado darbų etapas yra lakavimas. Reikia dengti du ar tris sluoksnius, kad kiekvienas išdžiūtų. Norėdami sukurti čerpių stogą, turite pritaikyti reljefinę pastą ir paryškinti kiekvieną detalę. Tada užtepkite dažus ir išdžiovinę padenkite laku..

15

Patarimas! Namų dekoravimui naudokite trijų sluoksnių servetėles. Jie pasižymi puikiomis savybėmis, yra prieinami ir skiriasi daugybe skirtingų modelių.. 

Namas pagamintas iš kartono

Jei norite pabandyti sukurti namą nuo nulio, galite tai padaryti patys iš kartono. Norėdami tai padaryti, jums reikės:

 • kartonas ir žirklės;
 • pieštukas su liniuote;
 • servetėlės ​​su paveikslėliais;

Įrankiai ir medžiagos kartoninio namo dekupažui

Įrankiai ir medžiagos kartoninio namo dekupažui

 • akriliniai dažai;
 • PVA klijai;
 • lakas ir storas popierius;
 • kiaušinio lukštas;
 • špagatas ir šepetys.

Gatavo gaminio dekoravimas lankais

Gatavo gaminio dekoravimas lankais

Žiemos tema kuriant amatus

Žiemos tema kuriant amatus

Norėdami sukurti kartoninę struktūrą, turėsite iškirpti 2 kvadrato formos gabalus, skirtus pagrindui ir stogui, ir 4 gabalus sienoms, iš kurių vienoje padaryta pusapvalio formos skylė arbatos maišeliams išpilstyti. Visos dalys yra klijuojamos klijais ir popieriumi.

Ant pastabos! Galite sustiprinti konstrukcijas, klijuodami kelis papildomus stačiakampius prie klijavimo siūlių..

15

Modelio perkėlimo iš servetėlės ​​į kartono paviršių technologija yra tokia pati kaip ir medinio namo dekupažo metu: raštas išpjaunamas ir perkeliamas į paviršių, tada tvirtinamas klijais. Laisva fasado ir stogo erdvė dekoruota susmulkintomis kriauklėmis, kurios suteiks paviršiui įdomią tekstūrą..

Korpusas padengtas dažais ir kempinės pagalba sukuriamas įspūdis tamsesniais dažais. Arbatos išpilstymo anga ir stogas papuošti virvelėmis, galų gale visas namas turi būti nulakuotas.

Kartono paviršiaus dekoravimas išpjovomis

Kartono paviršiaus dekoravimas išpjovomis

Patarimas! Namų puošybai suteikite daugiau kūrybiškumo – katė, žvelgianti pro langą, arba pelė, pavogianti grūdus iš tvarto. Savo darbe naudokite įdomias temas.

Ambiente technika

Trimatis vaizdas yra paklausus ne tik kinematografijoje. Viso pasaulio dizaineriai sėkmingai taiko interjero dekoravimo perspektyvos dėsnius.

 • „Ambiente“ yra technika „apgauti akis“, tai yra, sukurti kompoziciją, kurioje yra optinis gylis. Tai yra tik vizualinė technika, suteikianti trimatį paveikslo efektą. Žinoma, tokie vaizdai atrodo įdomiau, nes atrodo „gyvi“.

3D brėžiniai tiesiog pavers jūsų produktą

3D brėžiniai pakeis jūsų gaminį

Aplinkos technika sukurta įvaizdis atrodo tiesiog nuostabiai

Aplinkos technika sukurtas vaizdas atrodo nuostabiai

Dekupažas, naudojant aplinkos techniką, yra prieinamas labiau patyrusiems amatininkams, nes sukurti trimatį vaizdą yra daug sunkiau ir reikės tam tikrų pastangų bei specialių medžiagų..

Ant pastabos! Be standartinio komplekto, reikalingo įprastam medinio namo dekupažui, jums papildomai reikės 3D gelio ir paletės peilio (jį galite pakeisti plokščia mentele iš manikiūro rinkinio).

Kūrimo procesas vyksta pagal tą pačią schemą, kaip ir ankstesnėse meistriškumo klasėse. Pagrindinis skirtumas yra sukurti trimatį vaizdą, kuriam, naudojant paletės peilį, po rašto kraštais uždedama reljefinė pasta. Pasirodo, vienas piešinys yra skirtingose ​​plokštumose: centras yra šiek tiek pašalintas, o kraštai juda į priekį, už namo paviršiaus.

Kai kurios brėžinių detalės, pavyzdžiui, gatvės šviestuvas ar gėlės, apdorojamos 3D geliu. Naudodami pastą, galite padaryti ne tik čerpių stogą, bet ir piešti mūrus ant namo naudodami įprastą dantų krapštuką.