Tapetai tapybai

Kiekvienas žmogus planuoja pakeisti savo namų dekorą ir interjerą. Sprendimas bus tapetai, skirti dažyti interjere, kurių pasirinkimas ir dažymas neužims daug laiko. Jie parenkami atsižvelgiant į kambario paskirtį. Gyvenamąsias patalpas ir prieškambarius geriau padengti danga, padengta viniliniu sluoksniu, kuris yra atsparus nusidėvėjimui, o popierinės drobės tinka ne intensyvaus naudojimo miegamajam. Vaikų darželyje ir virtuvėje, kur sienos gali būti pažeistos, geriausias pasirinkimas yra stiklo pluošto tipai, atsparūs dažnai atnaujinimams. Daugiau informacijos – vėliau straipsnyje.

Įvairių tapetų privalumai

Rinkoje yra daug vidaus apdailos medžiagų gamintojų. Tai platus dažų, skystų tapetų pasirinkimas, pleistrai, plokštės ir tt Tačiau sunku sustabdyti dėmesį ir pasirinkti, nes kiekvienas pavyzdys turi savo teigiamų niuansų.

Madinga sienų apdailos išvaizda yra tapyba, kuri keičia interjerą. Bet jums reikia pasirinkti tinkamą atspalvį.

Dažomi tapetai - vertas pasirinkimas interjero atnaujinimui

Dažomi tapetai – vertas pasirinkimas interjero atnaujinimui

Tinkamos tekstūros tapetai padidina kambario triukšmą ir šilumos izoliaciją. Norėdami atnaujinti interjerą, turėsite taikyti naują dažų ir lako sluoksnį.

Jų pranašumai yra šie:
 • Paprastas klijavimas. Nereikia kontroliuoti sąnarių išlyginimo, išskyrus tekstūruotus vaizdus su ryškiu sklypo ornamentu.
 • Spalvų ir atspalvių įvairovė. Naudodami vienspalvį atspalvį arba spalvų derinį, galite įkūnyti bet kokias dizaino idėjas, pridėti foninį apšvietimą ar nutildytą efektą. Kelių atspalvių derinys skirtas vizualiai zonavimas arba dekoravimo erdvę.
 • Atsparumas perdažymui. Tai priklauso nuo veido ir pagrindo tipo..
 • Tekstūrų ir tekstūrų įvairovė. Jie naudojami formuojant papildomą tūrį, praskiedžiant spalvos monotoniją. Jie sukuria natūralių paviršių imitaciją akmuo, sienos plytos, dekoratyvinio tinko reljefas. Priklausomai nuo pagrindo tipo, jie gali būti plaunami drėgmei atspariu poveikiu.

Galima dengti įvairių tekstūrų dangas

Galima dengti įvairių tekstūrų dangas

Ši kambario apdaila tinka šeimoms su vaikais. Po aktyvaus jaunųjų tyrėjų darbo pasekmės lengvai pašalinamos naujais dažais.

Kokie tapetai geresni?

Ne visas statybines medžiagas galima dažyti. Pavyzdžiui, jei naudojate paprastus tapetus, ant jų atsiras „burbuliukų“, sluoksniavimosi ar struktūros pažeidimų. Todėl parenkamos specialios dangos. Gali būti:

 • neaustinės medžiagos;
 • popierius;
 • stiklo tapetai, pagaminti naudojant skirtingas technologijas.

Jie turi pakankamą tankį (storį) ir mažą ritinio kainą. Dažniausiai jie gaminami neutraliomis, šviesiomis arba baltomis spalvomis. Neaustinių tapetų tankis yra 100-150 g / m2, popierinių tapetų-95-135 g / m2, o stiklo-100-265 g / m2. Anksčiau jie buvo parduodami neutralios ir baltos spalvos. Atsižvelgdamas į savo norus, žmogus gali pasirinkti dažų spalvą arba vienu metu taikyti kelis atspalvius. Jie tinka bet kokio kambario apdailai.

Madinga sienų apdailos išvaizda yra spalva, kuri keičia interjerą.

Madinga sienų apdailos išvaizda yra spalva, kuri keičia interjerą.

Popieriaus vaizdų savybės

Nuo pat pradžių jie buvo naudojami tapybai. Drobės yra prieinamos, jas lengva klijuoti net ant nepakankamai lygių paviršių. Palyginti su paprastomis dangomis, popieriaus versija susideda iš dviejų sluoksnių ir turi didesnį stiprumą.. Tapetai yra storesni ir tankesni nei klasikinės statybinės medžiagos, pagaminti pagal patikrintas technologijas, atitinka aplinkos saugos standartus.

Papildomai impregnavus, medžiaga tampa atspari drėgmei. Be privalumų, popieriaus pagrindas turi nemažai trūkumų: būtinybė kruopščiai tepti tinką, trapumas, nestabilumas trinčiai ir profesiniai įgūdžiai darbe.

O kad nuo sienos nesusidarytų pūslės ir neluptų, ant popieriaus tapetų užtepus pirmąjį dažų ir lako sluoksnį, reikia palaukti, kol jis visiškai išdžius. Pasirinkus tinkamą apdailą, popieriniai tapetai gali būti naudojami luboms ir sienoms dekoruoti.. Papildomai apsaugai patartina paviršių tepti vandeniui atspariais junginiais..

Alyvinė, subtili spalva

Alyvinė, subtili spalva

Neaustinių medžiagų aprašymas

Lyginant neaustinę medžiagą ir popieriaus pagrindą, pirmasis variantas yra tankesnis dėl mechaninio stiprumo. Pagrindinis neaustinio audinio bruožas yra atsparumas raukšlėms. Jis turi kitokį reljefą ir įdomią struktūrą, nes iš anksto putotas vinilas ant tapetų uždedamas specialiais trafaretais. Svarbus dangos privalumas yra stiprumas, galimybė išlyginti nelygumus, įtrūkimus ir nedidelius sienų trūkumus.. Kiti drobių privalumai:

 • Elastingumas. Turtas padidina apsaugą nuo įtrūkimų, susitraukimo namuose, nes danga ilgai nepažeidžiama.
 • Naudojimo paprastumas. Klijai turi būti tepami ant sienos. Todėl patogu klijuoti dangas prie vertikalių paviršių..
 • Atsparumas dilimui ir kokybė. Tarnavimo laikas yra apie 30 metų.
 • Paviršiaus plovimas ir valymas, atsparumas drėgmei.
 • Lengvas išmontavimas. Kad visa juostelė dingtų, pagrindas turi būti nuimamas mentele.

Tinka bet kokio kambario apdailai

Tinka bet kokio kambario apdailai

Todėl daugelis ekspertų naudoja apdailos medžiagas organizuodami butų interjerą. Galų gale, naujai pastatyti pastatai dažnai susitraukia, kai susidaro įtrūkimai. Ir neaustinių tapetų savybės apsaugos juos nuo „neatitikimų“, trūkumų. Juos galima dažyti ir apsaugoti nuo įbrėžimų.

Renkantis sienų dangas, turite nustatyti vinilo kokybę, nes jo purškimas yra trapus. Ir jei jis tepamas prastai, lupimasis ar įbrėžimai yra įmanomi net tada, kai tapetai yra įklijuoti ant sienos, sumažėja aplinkos sauga, nes danga yra sandari ir draudžiama dekoruoti vaikų kambariai, miegamieji. Tačiau jie išplečia dekoro ir dizaino galimybes..

Galite naudoti bet kokius jums patinkančius tonus

Galite naudoti bet kokius jums patinkančius tonus

Stiklo pluoštas

Stiklo pluoštas yra naujovė tarp įvairių apdailos medžiagų. Pagrindinė žaliava yra stiklo pluoštas, kuriame naudojami kvarcinio smėlio, kalkių, dolomito ir sodos siūlai, integruoti ant popieriaus pagrindo. Gamybos sąlygomis siūlai gali būti austi įvairiais būdais (reljefų, raštų ir ornamentų pavidalu), modelis yra populiarus:

 • „Matavimas“;
 • Silkė;
 • „Voratinklis“;
 • “Rombai”.

Stikliniai tapetai tarnaus ilgai. Įvairios tekstūros leidžia naudoti drobes, įkūnijant bet kokias dizaino fantazijas biure ar gyvenamuosiuose kambariuose.

Jie yra brangesni nei jų kolegos, tačiau reikia atsižvelgti į ilgą tarnavimo laiką, taupant apdailos medžiagas, kurių nereikia pirkti iš naujo.

Stiklo pluoštas yra atsparus valymo priemonėms, todėl tinka dažymui. Juos lengva klijuoti, tačiau klijuotų dalių pataisyti neįmanoma. Jie yra atsparūs ultravioletinei spinduliuotei, nekeičia estetinių savybių užtepus abrazyvo. Klijuojant stiklo pluošto tapetus nereikia jokių profesinių įgūdžių. Vienas iš trūkumų yra didelė kaina ir sunku nuplėšti paviršių..

Mes deriname skirtingas spalvas

Mes deriname skirtingas spalvas

Tapetų be tekstūros pirkimas

Be tekstūros turinčios dangos tiks klasikos ar kūrybinių užsiėmimų mėgėjams. Jei rašymas suplanuotas paveikslai ar piešiant ant sienos, tekstūra gali trukdyti kūrybinėms idėjoms. Statybinė medžiaga idealiai papildo interjerą, ji puikiai dera su tekstūruotomis ir tekstūruotomis medžiagomis, nepalieka diskomforto jausmo, šalčio. Didelis monochromatinės struktūros trūkumas yra nuovargis..

Remonto ir statybos pramonės specialistas išsamiai supranta visų medžiagų savybes. Jis atsakys į visus klausimus ir parinks kokybišką produktą pagal pagrindinius reikalavimus.

Be tekstūros danga

Be tekstūros danga

Dažymo rekomendacijos

Bet kokį interjero apdailos darbą galima atlikti savarankiškai. Be pinigų taupymo, jūs neturite jokių abejonių dėl būsimų rezultatų..

PatarimasDažydami tapetus, turite būti atsargūs ir atsargūs. Nereikia tepti daugiau nei trijų spalvų, dažyti panašiais ir iš anksto parinktais atspalviais.

Naudodami statybinę juostą galite pasiekti gražių sienų. Vietoj to galite naudoti mozaikas, popierinius bortelius, lipdinius ar medines lentjuostes..

Perkant dažus patartina atlikti skaičiavimus ir prie rezultato pridėti apie 30 proc. Tai turi būti padaryta dažant dažus ir iš naujo gaunant tą patį atspalvį..

Produktas su tekstūra

Produktas su tekstūra

Norėdami klijuoti tapetus tapybai, turite paruošti reikiamus įrankius ir medžiagas:

 • volas;
 • šepečiai;
 • statybinė juosta.

Renkantis dažus, reikia atsižvelgti į kai kurių statybinių medžiagų savybes..

Pavyzdžiui, vandens pagrindo dažai tinka popieriaus dangoms ir neaustiniams tapetams. Stiklo pluošto tapetams tiks akrilo arba latekso danga. Renkantis dažus, atsižvelgiama į gatavų paviršių priežiūros tipą baigus remontą. Pirmiausia ant tapetų užtepami du pasirinktos dangos sluoksniai, laikant tarp kiekvieno sluoksnio mažiausiai 60 minučių. Tačiau reikia prisiminti, kad dažant daug kartų, drobių reljefas mažėja..

Renkantis kelis dažus atspalvių kraštams paryškinti, patartina naudoti teptuką.

Tokius gaminius lengva dažyti savo rankomis.

Tokius gaminius lengva dažyti savo rankomis.

Kai dekore derinami skirtingi atspalviai lubos arba sienos, galite nustatyti skirtingus tikslus:
 • Skiedimas arba akcentų pridėjimas.
 • Tam tikro stiliaus kūrimas interjero dekoravime.
 • Kūrybinių ir kūrybingų idėjų raiška.
 • Zonavimas vienoje daugiafunkcinėje patalpoje.

To neįmanoma pasiekti naudojant įprastus tapetus..

Šiuolaikinio stiliaus svetainė

Šiuolaikinio stiliaus svetainė

Dažydami sienas keliais atspalviais, turėtumėte atsiminti kai kurias taisykles:
 • Galite derinti susijusias spalvas (mėta, mėlyna ir kt.).
 • Priešingų atspalvių pasirinkimas (oranžinė su mėlyna, raudona su žalias).
 • Sujunkite tos pačios skalės tonus. Jie gali skirtis tik sodrumu..

Taip pat turėtumėte pagalvoti apie atspalvių derinimo metodą. Norint gauti lygius kraštus, tinka maskavimo juosta, o aliuminio profilis naudojamas gėlėms sujungti kyšančiame kampe..

Galite derinti susijusias spalvas

Galite derinti susijusias spalvas

Geriausias spalvų pasirinkimas yra horizontalus padalijimas, kai apatinis tonas dažomas 1/3 viso paviršiaus aukščio. Tai klasikinis metodas, identiškas dailylentėms, tinka šiuolaikiškam interjerui ir vaikų kambariui. Galite dažyti sienas kitais metodais, parodydami vaizduotę ir kūrybiškumą..

Kūrybingi žmonės gali papuošti interjerą naudodami garbanotas dažytas sienas. Jie atspindi viską, įskaitant bangas, geometrines figūras, grafiti ar peizažus.

Atspalvių derinys teritorijos zonavime

Vienas iš metodų yra erdvės zonavimas diferencijuojant į funkcines skirtingos semantinės apkrovos sritis.

Mes deriname tonus, susijusius su ta pačia skale

Mes deriname tonus, susijusius su ta pačia skale

Dizaineriai valgymui ir poilsiui naudoja paprastą teritorijos padalijimą į zoną. Darbe bus naudojami tapetai, kurie skiriasi tekstūra ir spalvų akcentais. Klijuojant sienas įvairiaspalvėmis dangomis, interjeras pastebimai atgaivins. Laimėjęs variantas būtų naudoti šiltus atspalvius šaltoje buto dalyje. Šalti atspalviai tinka valgomojo zonai..

Dažomi tapetai - už ir prieš. 240+ (nuotrauka) Interjeras svetainėje, miegamajame, virtuvėje Dažomi tapetai - už ir prieš. 240+ (nuotrauka) Interjeras svetainėje, miegamajame, virtuvėje Dažomi tapetai - už ir prieš. 240+ (nuotrauka) Interjeras svetainėje, miegamajame, virtuvėje

Dažomi tapetai - už ir prieš. 240+ (nuotrauka) Interjeras svetainėje, miegamajame, virtuvėje Dažomi tapetai - už ir prieš. 240+ (nuotrauka) Interjeras svetainėje, miegamajame, virtuvėje

Vertikalus atspalvių padalijimo metodas taip pat tinka sienų apdailai. Savininkas pasirenka spalvų diferenciacijos parinktis. Taigi, galite padaryti kontrastą, atskirti kambario zonas skirtingomis spalvomis arba nudažyti vieną sieną kitu tonu. Tiks neutralus, šviesus atspalvis su ryškiai prisotintu. NSPerėjimas tarp atspalvių gali būti minkštas ir išlygintas naudojant specialią techniką “gradientas” arba šepečiai. Patartina laikytis dažymo temperatūros režimo per 17–22 laipsnius.

Kartais viena siena nudažoma ryškiu atspalviu arba sukuriama speciali spalva, keičiant atskiras zonas. Kambarį daro unikalų unikalus dviejų spalvų derinys.

Esamas nišas ir iškyšas taip pat galima paryškinti spalva. Naudojant šviesų (apie 2-4 gabalus) arba tamsų toną, galėsite įdėti akcentus.. Sienų plokštes galima dažyti dažais. Juostelės taip pat atrodys gražiai. Pavyzdžiui, išilgai kambario perimetro galite piešti horizontalią juostelę arba daug vertikalių siaurų. Nepaisant kruopštumo, darbas duos stulbinančių rezultatų..

Miegamasis ryškiomis spalvomis

Miegamasis ryškiomis spalvomis

Susijusių spalvų derinys, suteikiantis interjerui originalumo

Bet kuriame kambaryje interjero originalumą gali suteikti panašių spalvų derinys, esantis arti viena kitos spalvų schemoje.

Susiję atspalviai apima:
 • Spalvų paletė žalia (chaki, butelis, alyvuogių ir kt.).
 • Skirtingi violetinės spalvos variantai (alyvinė, burokinė, alyvinė, baklažanai, levandos ir kt.).
 • Įvairūs elementai geltona (smėlis, smėlio spalvos, grietinėlė, šviesiai ruda).

Identiškų tonų derinys leidžia sukurti subtilius spalvų derinius. Tai leidžia jums sukurti subtilius ir minkštus sprendimus..

Vaikų kambarys diskretiškomis spalvomis

Vaikų kambarys diskretiškomis spalvomis

Naudojant gradiento maišymą

Ši technika suteikia platų spalvų paletės pasirinkimo spektrą. Iš esmės gradiento maišymas grindžiamas laipsniškų perėjimų iš vieno atspalvio į kitą sukūrimu. Vienodų spalvų derinių derinys yra paklausus.

Naudojant tapetų derinius, sukuriami gradiento deriniai, kurie švelniais perėjimais skiriasi nuo šviesių iki sultingesnių ir tamsesnių atspalvių. Ši technika vizualiai padidina bet kurios patalpos erdvę..

Jums bus įdomu:

Smėlio spalvos tapetai interjere – 175+ (nuotrauka) Kombinuoti deriniai (virtuvėje, svetainėje, miegamajame)

Žali tapetai: daugiau nei 200 dizaino nuotraukų jūsų interjerui. Kokie tapetai tinka sienoms miegamajame, virtuvėje, svetainėje?

Provanso stiliaus tapetai: kambarių dizaino taisyklės (daugiau nei 150 nuotraukų). Kaip padaryti savo interjerą tikrai prancūzišką?

Gražūs svetainės tapetai: daugiau nei 150 interjero nuotraukų. Šiuolaikinės derinių idėjos

Skysti tapetai įprastų kambarių interjere (daugiau nei 150 nuotraukų): naudojimo ypatybės

Tapetai berniukų darželyje (+200 nuotraukų): suteikiame vaikui galimybę išreikšti save

Šiuolaikiniai virtuvės tapetai (240 + nuotraukos): Idėjos 2017 m

Akcentų išdėstymas, kontrastingų ir skirtingų spalvų įtraukimas

Būtina labai atsargiai derinti kontrastingus dažų tonus, nes kaimynystėje jie sustiprina vienas kitą, gali sukurti drąsius derinius. Tik prislopinti ir ryškūs atspalviai skirtingomis proporcijomis atrodys verti. Tam vienas atspalvis bus pagrindinis, o antrasis – jo akcentas.. Visi pasteliniai atspalviai ir spalvos yra gerai derinami. Tuo pačiu metu dizaineriai žaidžia spalvų detalių prisotinimu. Ryškios spalvos gali būti nuskendusios balta spalva.

Turite būti labai atsargūs, derindami kontrastingas dažų spalvas.

Turite būti labai atsargūs, derindami kontrastingas dažų spalvas.

Papildomas atspalvis turėtų būti suderintas su pagrindiniu tam tikra proporcija:
 • Oranžinė su mėlyna – 1/2.
 • Violetinė su geltona – 3/1.
 • Lygios purpurinės ir žalios spalvos proporcijos.

Derinant kontrastingus atspalvius, atkreipiamas dėmesys į sodrumą, temperatūrą ir „garsą“, kad šie kriterijai nelabai skirtųsi. Pavyzdžiui, oranžinę arba oranžinę spalvą galima derinti su sodriai žalia spalva..

Jei pasirinksite prislopintą apelsiną, žalia taip pat turėtų būti minkšta.. Jei negalite derinti spalvų savarankiškai, galite sujungti ne daugiau kaip dvi spalvas arba susisiekti su dizaineriu. Tinkamas pasirinkimas yra natūralių atspalvių derinys.

Tapyba po betonine siena

Tapyba po betonine siena

Dažų pasirinkimas

Patogus naudoti, populiarios paprastos vandens formulės:

 • lateksas;
 • akrilas;
 • vandens pagrindu;
 • vandens išsklaidytas.

Kartais gali būti naudojami alkidiniai tirpalai su aliejais ir dervomis..

Vandens pagrindo dangos sudėtis apima:
 • lateksas;
 • užpildai;
 • tvirtinimo elementai;
 • antiseptikas;
 • cheminės medžiagos.

Pagal aplinkosaugos standartus jis gali būti naudojamas žmonių nuolatinėse gyvenamosiose vietose. Tai drėgmei atsparus, bekvapis, nealergizuojantis tirpalas, kurį galima plauti drėgna šluoste nepažeidžiant paviršiaus.

Dažomi silikono pagrindu pagaminti vandens pagrindo dažai virtuvė, v vonia esant dideliam drėgnumui. Jis skiriasi nuo akrilo kompozicijos mažomis frakcijomis. Pastarajame nėra cheminių ir pavojingų komponentų, todėl jis plačiai naudojamas gyvenamosiose patalpose.. Akrilo junginiai yra bekvapiai, leidžia tapetams kvėpuoti ir ant jų paviršiaus nesikaupia dūmai. Džiovinimo laikas yra 24 valandos. Danga skirta neaustiniams paviršiams, tačiau gamintojai gamina stiklo pluošto ir popieriaus tapetų kompozicijas.

Šviesus vaikų kambario interjeras

Šviesus vaikų kambario interjeras

Latekso tirpalas pagamintas iš vandens pagrindo latekso. Galima naudoti stireno-butadieno ir akrilo lateksą. Tai medžiaga, pasižyminti dideliu elastingumu, ilgalaikiu veikimu, ji pateikiama balta spalva, todėl naudojamas tonavimas. Susidaro minkšti atspalviai, nes praktiškai neįmanoma pasiekti aštrių tonų. Latekso dažai skirti stiklo tapetams ir dangoms su neaustine medžiaga, reljefine struktūra. Lateksas turi lengvą kvapą, tinka komunalinėms patalpoms ir gyvenamosioms patalpoms, išskyrus patalpas, kuriose yra daug drėgmės.

Užtepus alkidinius tirpalus, atsiranda tvirta plėvelė, atspari dažnai plovimui. Iš esmės gaminiai naudojami negyvenamųjų ir pagalbinių objektų dekoravimui stiklo pluošto dangomis. Trūkumas yra kompozicijoje esančių dervų ir aliejų kiekis, kuris gali neigiamai paveikti sveikatą ir kvėpavimo takus. Tokios sienos negali kvėpuoti, ant jų susidaro kondensatas..

Baltos ir šviesiai žalios spalvos derinys

Baltos ir šviesiai žalios spalvos derinys

Dažų spalva

Kad įklijuotos drobės taptų kambario puošmena, turite teisingai pasirinkti atspalvį, žinoti atspindinčias dažų savybes. Iš pradžių drobės yra bespalvės su kitokiu paviršiumi. Iš pradžių juos galima dažyti bet kokiu atspalviu, daugiausia šviesiomis spalvomis. Gyvenamosiose patalpose pasirenkamos pastelinės spalvos; atspalvį galite gauti subtilų atspalvį.

Dažydami namuose, negalite gauti to paties atspalvio skirtinguose induose, todėl siūlomas kompiuterinis spalvų derinimas. Tonavimo įranga dažys reikiamo diapazono, ji bus vienoda net skirtinguose induose. Net jei gauto tūrio nepakanka, reikiamas dažų kiekis gali būti pagamintas tonavimo įrenginyje, tiksliai suderinant spalvas.

Įdomus kambarys berniukui

Įdomus kambarys berniukui

Taip pat turite atsiminti, kad kiekvienas dažas turi savo atspindį:

 • Blizgesys. Turi blizgesį, kuris atspindi šviesą. Patartina naudoti dekoruojant šiaurinius kambarius, bet ne pietinius su ryškiu apšvietimu..
 • Pusiau blizgus. Skiriasi optimaliu šviesos atspindžiu, naudojamas daugelyje kambarių, atspindintis sienų nelygumus (pirmiausia reikia išlyginti pagrindą).
 • Pusiau matinis. Turi mažą atspindį, puikiai tinka svetainei, miegamajam.
 • Satinas. Stipriai atspindi šviesą, dirbtiniame apšvietime atsiranda akinimo. Tinka vonios, virtuvės apdailai.

Šviesus kambarys vaikams

Šviesus kambarys vaikams

Dangos privalumai ir trūkumai skirtinguose kambariuose

Susipažinę su skirtingais apdailos ir dažymo variantais, turite išstudijuoti patalpų ypatybes.

Originalūs sprendimai svetainei

Pagrindinė taisyklė dekoruojant tokį kambarį yra patogumas, kurį turėtų jausti svečiai ir visi šeimos nariai. Norint modernizuoti gyvenamojo kambario dizainą, teisingai parinkta tapetų tekstūra, kuri suteiks patogią aplinką. Dangos turėtų būti fonas, nesiblaškant nuo svarbių detalių..

Chaotiško modelio sprendimai tinka šiuolaikiniam stiliui, danga su geometriniu ornamentu tinka griežtam dizainui. Dangos su trimatiu efektu, imituojančiu tūrį, taip pat atrodo originaliai.. Patartina nenaudoti labai ryškių ar tamsių atspalvių..

Antrasis variantas paslėps erdvę, slegiančiai paveikdamas žmogaus būklę. Ryškios spalvos gali būti naudojamos tik akcentams ar dizaino papildymams. Labai spalvinga erdvė veikia varginančiai, greitai tampa erzinanti, sukelia neigiamas emocijas..

Dažomi tapetai - už ir prieš. 240+ (nuotrauka) Interjeras svetainėje, miegamajame, virtuvėje Dažomi tapetai - už ir prieš. 240+ (nuotrauka) Interjeras svetainėje, miegamajame, virtuvėje Dažomi tapetai - už ir prieš. 240+ (nuotrauka) Interjeras svetainėje, miegamajame, virtuvėje

Dažomi tapetai - už ir prieš. 240+ (nuotrauka) Interjeras svetainėje, miegamajame, virtuvėje

Būstas žmogui turėtų tapti ramybės šaltiniu, atnešti jam atsipalaidavimą. Tokiu atveju reikėtų vengti įžūlių spalvų..

PatarimasRenkantis sienų apdailą, reikia prisiminti, kad erdviuose kambariuose galima naudoti didelius raštus. Mažus plotus geriau papuošti chaotiškais piešiniais..

Jaukumo kūrimas miegamajame

Miegamajame visi elementai gaminami pagal asmeninius pageidavimus. Iš tiesų, šiame kambaryje žmogus ilsisi ir praleidžia didžiąją laiko dalį. Tai turėtų suteikti džiaugsmo, jaukumo ir jaukumo..

PatarimasNorėdami tai padaryti, geriau pasirinkti raminančius pastelinius atspalvius, išsamiai apgalvoti visas detales ir kruopščiau imtis remonto. Jei reikia, spalvų schemą galima lengvai pakeisti.

Įvairūs gamybos įmonių pasiūlymai leidžia pasirinkti geriausią variantą. Jei iš pradžių kuriate dizainerį iš miegamojo, tuomet turite pasirinkti neaustines ir popierines dangas.

Neagresyvių atspalvių pasirinkimas

Neagresyvių atspalvių pasirinkimas

Vaikų kambario tapetų pasirinkimas

Vaikų kambaryje leidžiami ryškūs dizainai, kurie suteikia erdvės vaizduotei. Saugiausi yra vandens pagrindo dažai, kuriuos galima lengvai sumaišyti su įvairiomis spalvomis ir sukurti originalų spalvų dizainą. Lengva pritaikyti tapetams.

Prieinamumas ir praktiškumas projektuojant virtuvę

Virtuvėje pagrindinės detalės yra ilgaamžiškumas, praktiškumas, patikimumas, atsparumas drėgmei ir temperatūrai. Todėl pasirinkti tapetą nėra lengva.. Atkreipiamas dėmesys į estetiką ir praktiškumą, todėl sienas geriau apsaugoti dažymu. O speciali dažanti medžiaga, turinti vandenį atstumiantį efektą, leis daug kartų plauti tapetų paviršių. Dažnas spalvų schemos keitimas suteikia kambariui unikalumo ir originalumo.

Virtuvėje pagrindinės detalės yra ilgaamžiškumas, praktiškumas, patikimumas.

Virtuvėje pagrindinės detalės yra ilgaamžiškumas, praktiškumas, patikimumas.

Mažoms virtuvėms nedažykite tamsiais atspalviais. Šiuo atveju rekomenduojama naudoti šviesias spalvas. Kambariams su žemomis lubomis tinka vertikalus raštas..

Nebrangus pasirinkimas prieškambariui

Šioje patalpoje svarbūs veiksniai yra atsparumas drėgmei ir naudojamos apdailos patvarumas.. Prieškambaris turėtų susidaryti pirmąjį būsto įspūdį, todėl daug kas priklauso nuo dizaino. Be dizaino stiliaus, atsižvelgiama į praktiškumą, todėl tiks vinilo tapetai dažymui. Svarbus jų pranašumas taip pat yra lengvas dizaino modernizavimas keičiant atspalvį.. Jei paviršius nešvarus, jį galima nuvalyti muilu ir vandeniu, lengvai nuplauti arba vėl dažyti.

Prieškambaryje tokia danga turėtų būti patvari, o spalvų schema turėtų būti derinama su baldų spalvomis. Šviesos ir tamsos deriniai atrodo gerai.

Pagrindinis dalykas koridoriuje yra atsparumas drėgmei ir pritaikytos apdailos patvarumas

Pagrindinis dalykas koridoriuje yra atsparumas drėgmei ir pritaikytos apdailos patvarumas

Pirkėjas pats turi pasirinkti tapetų tipus ir spalvas. Bet jūs turite atsižvelgti į statybinių medžiagų kokybę ir dažymo teisingumą..

išvadas

Į dažų ir lako sluoksnio pasirinkimą reikia žiūrėti atsakingai. Be dažų savybių, turite atsižvelgti į įsigytų drobių savybes..

VIDEO: Visos tapetavimo paslaptys