Prabangi svetainė baltais tonais

Prabangi svetainė baltais tonais

Tiems, kurie nori atkreipti maksimalų dėmesį į savo namus, turėtumėte atkreipti dėmesį į baltos svetainės interjero dizainą. Toks kambarys tikrai nepaliks abejingų nė vieno lankytojo. Tačiau verta prisiminti, kad balta spalva, kaip ir pilkai baltos arba baltai smėlio spalvos derinys, nieko neslepia, o tik pabrėžia visus statybininkų trūkumus. Todėl, teikiant pirmenybę tokiam radikaliam stiliui, turite viską apgalvoti iki mažiausios detalės ir peržiūrėti baltos spalvos derinimo su kitais atspalviais variantų nuotrauką.

Smėlio, aukso ir baltos spalvos puikiai dera tarpusavyje

Smėlio, aukso ir baltos spalvos puikiai dera tarpusavyje

Ryškus paveikslas, sofa ir kilimas atskiedžia santūrų pilkai baltą interjerą

Ryškus paveikslas, sofa ir kilimas atskiedžia santūrų pilkai baltą interjerą

Jaukios klasikinio stiliaus svetainės interjeras

Jaukios klasikinio stiliaus svetainės interjeras

Kokiais stiliais labiausiai tinka sniego baltumo paviršiai?

Dekoruojant svetainę minimalistiniu stiliumi, dizaineriai dažnai griebiasi baltos spalvos. Ypač jei kambarys yra mažas. Balti ir pilki atspalviai daro erdvę laisvesnę. Teisingai parinkti baldai sukurs harmoningą ir jaukią atmosferą net minimalistiniame interjere. Šiuo stiliumi sienos dažniausiai paliekamos kuo tuščiausios, tačiau jas galite papuošti nespalvotomis nuotraukomis monochromatiniuose rėmuose. Dizainas tikrai nenukentės nuo tokio sprendimo..

Klasikiniame interjere taip pat gali būti baltos sienos ir lubos. Pagrindiniai šio dizaino bruožai bus gražūs paveikslai, storos užuolaidos ir prabangūs baldai. Židinys, išklotas baltomis plytomis, puikiai derės prie klasikinės svetainės, o tai suteiks kambariui romantiškumo. Čia tiks mediniai paviršiai, gobeleninės užuolaidos ir baltas tiulis, minkšti baldai rudos arba pilkai juodos spalvos atspalviais..

Nuotraukoje iš katalogų itin modernūs gyvenamieji kambariai dažnai dekoruoti pilkais ir baltais tonais. Balti tapetai puikiai dera su pilkais baldais ir aksesuarais. Kai kurie žmonės mano, kad tokia svetainė atrodys pilka ir niūri, tačiau ryškių spalvų galite pridėti naudodami užuolaidas arba spalvotą atspaudą ant sienos. Pavyzdžiui, virš sofos nustatykite giminaičių nuotraukų ar mėgstamų vietų koliažą..

Valgomasis-svetainė, dekoruota skandinavišku stiliumi

Valgomasis-svetainė, dekoruota skandinavišku stiliumi

Pilkai baltos spalvos interjeras sukuria atsipalaidavimo jausmą

Pilkai baltos spalvos interjeras sukuria atsipalaidavimo jausmą

Kokias medžiagas geriau naudoti?

Baltos lubos yra įprastas vaizdas daugelyje kambarių. Jis gali būti visiškai lygus ir lygus, nudažytas baltais dažais arba tekstūruotas naudojant dažomus tapetus. Įtempiamos lubos yra labai populiarios. Blizgus baltas paviršius gražiai atspindi šviesą, o matinis efektas atrodo elegantiškiau.

Sienos taip pat gali būti apdailintos bet kokia medžiaga. Tapetai yra greičiausias ir prieinamiausias būdas dekoruoti sienas. Jie slepia nedidelius defektus ir puikiai dera su kitomis medžiagomis (mediena, plyta, plastikas, akmuo ir kt.). Svetainės tapetai parenkami vienspalviais arba margais raštais, juostelėmis ir abstrakcija. Dalis sienos gali būti dekoruota plytomis. Šis sprendimas labiausiai tinka lofto stiliaus interjere..

3D plokštės modernios svetainės interjere

3D plokštės modernios svetainės interjere

Tamsiai mėlyni baldai atrodo labai įspūdingai baltame fone

Tamsiai mėlyni baldai baltame fone atrodo labai įspūdingai

Bet jei norite, kad grindys būtų baltos, turite šiek tiek padirbėti tiek medžiagos pasirinkimo etape, tiek tada, kai valote kambarį. Šviesių spalvų kilimas ar kilimas greitai praranda savo pirminę išvaizdą, jei gyvenamasis kambarys yra intensyvus. Tačiau, kita vertus, tokios medžiagos suteikia namų jaukumo, nepriklausomai nuo jų spalvų schemos. Beje, baltas paviršius pritraukia mažiau dulkių..

Parketo ar laminato grindys bus praktiškesnės. Šiuolaikinės grindų dangos pasižymi geru atsparumu dilimui ir plačia spalvų gama. Dabar rasti baltą laminatą vargu ar bus didelė problema, tačiau net jei nepasirodys norimas atspalvis, daugelis gamintojų užsiima tokių dangų gamyba pagal užsakymą..

Kokius minkštus baldus dėti į baltą svetainę

Baldų kiekio pasirinkimas tiesiogiai priklauso nuo kambario dydžio. Didelėje svetainėje, kur įprasta susirinkti didelėje kompanijoje, tiks kampinė sofa, pora fotelių ir net kelios kėdės. Tačiau mažas kambarys neturėtų būti visiškai apstatytas baldais. Užteks nedidelės sofos ar poros patogių kėdžių.

Sofa ir pora patogių fotelių - optimalus svetainės baldų komplektas

Sofa ir pora patogių fotelių – optimalus svetainės baldų komplektas

Erdvioje svetainėje, be erdvių sofų, biblioteka taip pat atrodys harmoningai

Erdvioje svetainėje, be erdvių sofų, biblioteka taip pat atrodys harmoningai

Jaukus, baltos spalvos baldų komplektas mažoje jūrinėje svetainėje

Jaukus, baltos spalvos baldų komplektas mažoje jūrinėje svetainėje

Bet ką daryti, jei kambarys mažas, o svečių daug? Čia į pagalbą ateis maži pufai, kurie, kaip nereikalingi, gali būti atidėti prie sienos arba nuimti po stalu. Jei kėdės ar pufai turi originalų dizainą, jie bus nuostabi bet kokio interjero puošmena. Ir tada jūs nenorite jų slėpti.

Minkštų baldų dizainas turėtų būti pasirinktas pagal bendrą stilių. Norėdami tai padaryti, parengite preliminarų juodraštį ir atsispausdinkite spalvotą jo nuotrauką. Ką duoda preliminarus projekto projektas?

  1. Nuotraukoje iš karto matyti, kaip pasirinktas tapetas derinamas su baldais ir kitais elementais..
  2. Pradiniame etape galite nustatyti, kokie priedai yra tinkami baltoje patalpoje..
  3. Visi neatitikimai bus matomi net projektavimo etape..
  4. Su baldais problemų nebus, jei iš anksto įdėsite juos į kompiuterinę programą.

Raminančių spalvų minkšti baldai bus labiau pažįstami akims. Ryški sofa, nors ir suteiks interjerui žavesio, gali greitai nuobodžiauti. Bet bet kokio atspalvio rudos spalvos baldai puikiai dera su baltais tapetais. Tą patį galima pasakyti ir apie medinius spintelių baldų paviršius..

Ką pasirinkti iš korpusinių baldų?

Kadangi svetainė pirmiausia skirta susibūrimams su artimaisiais ir draugais prie arbatos ar kitos veiklos, stalas vaidina svarbų vaidmenį. Kaip ir visi kambario baldai, jie turėtų būti derinami su tapetais, grindimis ir kitais interjero elementais. Be to, kad didelės įmonės būtų pakankamo dydžio arba išsiplėstų. Stalo medžiaga dažniausiai yra mediena arba MDF. Tačiau šiuolaikiškam dizainui puikiai tinka patvarus plastikas, metalas ar atsparus smūgiams stiklas..

Erdvi svetainė su art deco stiliumi

Erdvi svetainė su art deco stiliumi

Baltas kavos staliukas harmoningai dera su visu interjeru

Baltas kavos staliukas harmoningai dera su visu interjeru

Patarimas! Jei jūsų svetainė yra maža, rinkitės kavos staliuką su stalviršiu. Jis užima daug mažiau vietos, jį lengva perkelti, o draugų grupę galima pastatyti tiesiai ant grindų. Mažos pagalvės puikiai tinka kaip kėdės..

Jei svetainė yra prijungta prie virtuvės, tada šių zonų stilius turėtų būti panašus. Tai yra, virtuvė gali skirtis nuo svetainės spalvos, tačiau geriau palikti tą patį baldų dizainą. Kombinuota virtuvė su svetaine yra dažnas studijos tipo apartamentų reiškinys. Apdailos medžiagos (plytos, akmuo, tapetai) padės vizualiai padalinti valgomojo zoną su darbine dalimi..

Pavyzdžiui, prijuostė virš stalviršio gali būti išdėstyta plytomis, o likusios sienos gali būti įklijuotos tapetais. Kambarių, kuriuose virtuvė derinama su svetaine, interjero nuotraukas galima peržiūrėti pasauliniame tinkle arba dizainerių portfelyje.

Ką galima naudoti kaip ryškius akcentus?

Visiškai baltas kambarys primins ligoninės kambarį ir greitai nusibos. Galite paryškinti tam tikrą plotą ir paįvairinti pilkai baltos svetainės interjerą apdailos medžiagomis. Pavyzdžiui, paryškinkite sieną virš stalo kitais tapetais arba palikite mūrinę sieną su židiniu. Be to, virtuvėje, sujungtoje virtuvėje-svetainėje, gali būti skirtingų spalvų grindų nei svetainėje, arba tos pačios plytos.

Spalvoti baldai yra puikus akcentas paprastame interjere

Spalvoti baldai yra puikus akcentas paprastame interjere

Rėkiančias ryškias nuotraukas tokiame interjere reikia įdėti labai kompetentingai, dozuotai

Rėkiančias ryškias nuotraukas tokiame interjere reikia įdėti labai kompetentingai, dozuotai

Tinka kambario dekoravimui:

  • artimųjų, mėgstamiausių ar gražių vietų nuotraukos;
  • paveikslai ir plokštės;
  • figūrėlės, vazos;
  • rankų darbo amatai.

Baltos svetainės interjere skatinamas gražių patiekalų buvimas. Virtuvę galima papuošti maišeliais prieskonių ar kavos. Balti tapetai puikiai atrodo su juodais baldais, rudomis užuolaidomis ir ryškiomis grindimis.

Balti baldai gražiai išryškina tamsius tapetus. Tapetų atspalvis gali būti įvairus: nuo ramios pilkai juodos spalvos derinių iki raudonos, geltonos, žalios spalvos. Toks dizainas pradžiugins žmones, kurie nori šviesių spalvų interjere, o ne pilkai baltų paviršių..