Vidaus apdaila dekoratyviniu tinku

Dekoratyvinis tinkas gali radikaliai pakeisti jūsų namus. Be to, jis gali būti derinamas su kitomis dangomis, dažytomis skirtingomis spalvomis, ir gali būti pritaikyta bet kokia struktūra..

Veislės kompozicijoje

Gėlių raštai, lubų lipdiniai, senas mūras, Venecijos, didelės bangos – visa tai ir daug daugiau galima sukurti iš tekstūruoto tinko.

Dekoratyvinis tinkas gali radikaliai pakeisti jūsų namus

Dekoratyvinis tinkas gali radikaliai pakeisti jūsų namus

Medžiaga parduodama ne tik balta, bet ir bet kokia kita, ištirpinta arba sausų mišinių pavidalu. Kiekviena rūšis turi savo sudėtį, konservantus, užpildus. Paviršių išvaizda priklauso nuo jų..

Struktūrinis dangos pobūdis leidžia sukurti skirtingus modelius ir efektus. Nesvarbu lubas, ar tai siena, vonia arba virtuvė, Svetainė arba miegamasis, vaikai arba prieškambaris. Spalva ar jų deriniai, tekstūra ar raštas yra išskirtinė meistro, dirbančio su mišiniu, prerogatyva. Svarbiausia, kad viskas derinama su stiliumi ir neatrodo pretenzinga ir įžūli. Pagal sudėtį išskiriami šie tekstūruoto tinko tipai:

Mineralinis

Mineralinis - dažnai naudojamas virtuvėje ir vonios kambaryje

Mineralinis – dažnai naudojamas virtuvėje ir vonios kambaryje

Jis pagamintas iš cemento, parduodamo miltelių pavidalu. Pasižymi puikiu atsparumu drėgmei, tinka visiems paviršiams. Galima naudoti virtuvėje ir vonia.

Silikonas

Silikonas - lengvai prilimpa prie bet kokio paviršiaus

Silikonas – lengvai prilimpa prie bet kokio paviršiaus

Tai yra paruoštas naudoti mišinys, jo nebereikia skiesti. gerai ir lengvai tinka bet kokiam paviršiui tapetai po tinku, senomis nelygiomis sienomis arba plyta. Geras atsparumas drėgmei, tinka koridoriams, koridoriams, vonios kambariams ar virtuvėms. Jis gali būti naudojamas net ant neparuoštų paviršių..

Akrilas

Akrilas - gerai dengia

Akrilas – gerai dengia

Skysta medžiaga, gali būti naudojama iškart atidarius pakuotę bet kur. Jis pasižymi unikalia dengimo galia ir aukštomis dekoratyvinėmis savybėmis. Rekomenduojama dekoruoti svetaines, miegamuosius, vaikų. Šios medžiagos pranašumas yra platus spalvų pasirinkimas.. Panašus į šio tipo ir polimerinį tinką.

Silikatas

Silikatas - yra skysto stiklo

Silikatas – yra skysto stiklo

Taip pat prieinama paruošta naudoti forma. Sudėtyje yra skysto stiklo. Turi puikias klijų savybes. Puikiai tinka, maskuoja nelygumus. Gali tarnauti kaip pagrindas struktūriniams tinko tipams.

Tekstūruotos veislės

Bet koks dekoratyvinis tinkas gali būti naudojamas norint sukurti lygų paviršių arba būti kūrybiškumo medžiaga. Iš jų gaminamos reljefinės kompozicijos, raštai, nuo paprastų iki sudėtingiausių, įskaitant dekoracijų plokštes.

Grafitas

Grafitas - yra smėlio (smėlio betono)

Grafitas – yra smėlio (smėlio betono)

Plonasluoksnis betonas, kuriame yra smėlio (smėlio betonas). Jis gali būti naudojamas kuriant medines grindis, porcelianinius keramikos dirbinius, odines, dekoratyvines akmuo ir audinys. Jis taip pat naudojamas kuriant tūrinius ar gėlių motyvus.. Iš jo galima atkurti net monumentalius vaizdus.. Medžiaga labai tinka sienų apdailai viduramžių stiliumi..

Flokovaja

Pulkas - labai populiarus tinkas

Pulkas – labai populiarus tinkas

Dekoratyvinė apdaila, skirta atkurti minkštą tekstūrą, primenančią natūralų audinį. Labai populiarus. Jis naudojamas vaikų kambariams, miegamiesiems ir kitoms patalpoms dekoruoti, kur šilta atmosfera ir jaukumas laikomi prioritetu. Mišinį sudaro įvairių spalvų akrilo dribsniai. Tai yra pagrindinis pulko tinko bruožas. Su juo galite keisti skirtingų spalvų sritis tarpusavyje. Tokiu atveju nesusidaro jungčių, danga atrodo tvirta. Ši kaimenės savybė leidžia lengvai ir natūraliai papuošti, pavyzdžiui, vaikų spalvas skirtingomis spalvomis..

Venecijos

Jis laikomas karaliene tarp kitų rūšių gipso. Dauguma dizainerių jį naudoja savo projektuose. Su jo pagalba jie imituoja permatomą marmurą plytelės, akmenys ir kitos tekstūros. Šis mišinys turi unikalų vizualinį gylį. Jis tinka bet kokiai aplinkai:

 • vaikų;
 • gyvenamieji kambariai;
 • koridoriai;
 • virtuvės.

Jis gali būti derinamas su jūsų mėgstamomis kitomis medžiagomis ir apdaila..

Dekoravimas dekoratyviniu tinku interjere (daugiau nei 150 nuotraukų) - technologija, prieinama visiems Dekoravimas dekoratyviniu tinku interjere (daugiau nei 150 nuotraukų) - technologija, prieinama visiems Dekoravimas dekoratyviniu tinku interjere (daugiau nei 150 nuotraukų) - technologija, prieinama visiems

Marmurinių plokščių danga yra unikalus sprendimas, ypač tose vietose, kuriose yra kreivumas. Šis apdailos tipas vadinamas klasikiniu, nes marmuro drožles ir kalkes naudojo ne tik mūsų protėviai. Jie dažnai buvo naudojami ir viduramžiais..

PatarimasJei Venecija yra padengta vaško danga viršuje, tada tokia danga tarnaus mažiausiai 10 metų ar net ilgiau..

Akmens drožlės

Akmens drožlės - apdailos metodas, kuris taip pat nusipelno dėmesio

Akmens drožlės – apdailos metodas, kuris taip pat nusipelno dėmesio

Manau, kad tokio tipo apdaila taip pat nusipelno dėmesio. Akmens drožlės nuo smulkios iki vidutinės frakcijos (0,5-5 mm) specialiame rišiklyje gali padaryti stebuklus. Gamintojas gali remtis marmuru, granitu ar kvarcu (akmenimis). Ši danga gali būti stilingai dekoruota:

 • išlenktas angos;
 • kampai;
 • nišos;
 • architektūros elementai.

Skaidri, kieta dangos išvaizda kartu su kitu tipu atrodo tiesiog nuostabiai.

Žievės vabalas

Žievės vabalais dengtame kambaryje visada karaliaus maloni atmosfera

Žievės vabalais dengtame kambaryje visada karaliaus maloni atmosfera

Nepaisant to, kad žievės vabalas daugiausia naudojamas dekoravimui fasadai, kai kurių butų praeiviuose, jį taip pat galima rasti. Žievės vabalais dengtame kambaryje visada bus maloni atmosfera, palanki poilsiui ir ramybei. Danga pasižymi aukšto stiprumo rodikliais, tarnauja ilgai, nepraranda savo pirminės išvaizdos per visą tarnavimo laiką. praktiškumas, ilgaamžiškumas. Galiu pasakyti, kad tie, kurie jį naudoja, vienu akmeniu vejasi du paukščius ir sėkmingai pasivija abu..

Afrika

Afrika - atrodo gana brangu

Afrika – atrodo gana brangu

Užvalkalas, imituojantis gyvatės ar krokodilo odą. Turėdamas ypatingą dekoratyvinį efektą, jis dažnai naudojamas interjero dekoravimui, pabrėžiant etninį skonį. Atrodo gana brangiai. Viršus padengtas blizgučiais, dažais ar vašku.

Marselio vaškas

Variantas su Marselio vašku

Variantas su Marselio vašku

Dizaineriai naudoja uolėtus paviršius, senovinį mūrą ar smiltainį. Spalvų schema yra šviesiai smėlio spalvos. Tokie elementai daro interjerą užbaigtą, suteikia kambariui jaukumo ir šilumos.. Paprastai jis apipjaustomas durų angomis arba tam tikromis sienų dalimis..

Šilko efektas

Nuostabiai gražaus tipo tinkas, primenantis šilką su nepastebimu dizainu ir raštais. Interjere jie atrodo prašmatnūs ir turtingi, suteikia lytėjimo pojūčių.

Šilko tinkas laikomas karaliene dekoratyvinio tinko sektoriuje. Ji visada atrodo brangi, prašmatni, aristokratiška, kad ir kur ji būtų naudojama. Ypatingas žavesys yra spindulių žaidimas dienos šviesoje, nuo kurio sunku atitraukti žvilgsnį.

Dekoravimas dekoratyviniu tinku interjere (daugiau nei 150 nuotraukų) - technologija, prieinama visiems Dekoravimas dekoratyviniu tinku interjere (daugiau nei 150 nuotraukų) - technologija, prieinama visiems Dekoravimas dekoratyviniu tinku interjere (daugiau nei 150 nuotraukų) - technologija, prieinama visiems

Dekoratyvinis tinkas skiriasi nuo tradicinio tuo, kad jame yra medžiagų, suteikiančių dangai nelygios, dekoratyvios formos ir tekstūros. Kaip pagrindą gamintojai naudoja:

 • kvarcas;
 • folija;
 • žėručio;
 • šilko pluoštai.

Būtent jie atkuria gražius raštus ant sienų paviršių. Abu jie suteiks interjerui dinamiškumo. Radikaliai pakeis išvaizdą. Padarys kambarį tikrai stilingą.

Spalva pagal asmeninį pasirinkimą ir stilių

Akcentas yra garsiausia ir svarbiausia dizaino technika, kuri visada yra naudinga. Ypač tada užduotis yra ne tik atnaujinti kambarį, bet ir padaryti jį stilingą, madingą, įnešti įmantrumo ir turtingumo. Spalvų pasirinkimas čia yra fone, pasirinkus medžiagą. Spalva – tai nuotaika, emocijos ir įspūdžiai, kuriuos žmogus gauna iš remonto..

Spalvos pasirinkimas turi įtakos nuotaikai, emocijoms ir įspūdžiams

Spalvos pasirinkimas turi įtakos nuotaikai, emocijoms ir įspūdžiams

Jis turėtų derėti su stiliumi, o ne erzinti, nevarginti. Pagrindinis spalvų paletės pasirinkimas grindžiamas keturiomis grupėmis:

 • Šviežias. Suteikite skaidrumo, grynumo, dvasingumo.
 • Šilta. Jie nuramina artimuosius ir suteikia kambariui jaukumo, nusiteikia pailsėti.
 • Prisotintas. Turėkite didelį dažiklių procentą.
 • Ramus. Švelnios spalvos, dažniausiai su pilkais atspalviais. Šis sprendimas įneša į namus pusiausvyrą ir ramybę..

Spalva turėtų derėti su stiliumi, o ne erzinti, nevarginti

Spalva turėtų derėti su stiliumi, o ne erzinti, nevarginti

Kaip ir kokį tinką galima naudoti virtuvėse?

Atlikdami revoliuciją virtuvėje ir vonios kambaryje, atsisakydami klijuoti dažomus tapetus ir keramines plyteles, padarysite juos madingais, stilingais ir nepakartojamais. Šis kambarys laikomas vizitu, kai namuose vyrauja ekstremalus klimatas, todėl virtuvėje patartina rinktis sintetinius akrilo mišinius. Tik jie gali atlaikyti temperatūros svyravimus, yra atsparūs grybelių susidarymui ir yra gerai pralaidūs orui.

PatarimasPatartina viršutinį sluoksnį padengti vašku arba dažais, todėl jis tarnaus ilgiau neprarasdamas savo išvaizdos ir supaprastins dangos priežiūrą.

Virtuvės interjere

Virtuvės interjere

Pažiūrėkite į nuotrauką, kaip jūsų virtuvė ar vonios kambarys gali būti paversti, jei kaip apdailą pasirinksite dekoratyvinį tinką. Ir nesvarbu, kas tai bus:

 • Venecijos šilkas;
 • žievės vabalas;
 • aksomas, klasikinis travertinas;
 • marmuras;
 • mikrocementas.

Šiems kambariams negalima naudoti gipso mišinių. Jie bijo didelės drėgmės ir neatitinka higienos reikalavimų. Kadangi jie aktyviai sugeria drėgmę, jie išsipučia, praranda vientisumą. Kad nebūtų perdarytas remontas, o artimiausiu metu jų tiesiog reikia atsisakyti..

Venecijos dekoratyvinis tinkas ypač populiarus virtuvės apdailoje..

Jis naudojamas kuriant tokius stilius kaip:

Čia naudojamos diskretiškos lygios tekstūros..

Dekoravimas dekoratyviniu tinku interjere (daugiau nei 150 nuotraukų) - technologija, prieinama visiems Dekoravimas dekoratyviniu tinku interjere (daugiau nei 150 nuotraukų) - technologija, prieinama visiems Dekoravimas dekoratyviniu tinku interjere (daugiau nei 150 nuotraukų) - technologija, prieinama visiems

 • Venecija puikiai atrodo kartu su išskirtiniu skydeliu ir baltu komplektu. Dengimas gali būti taikomas visoms keturioms sienoms arba atskirai pasirinktoms sekcijoms.
 • Kūrybiškai atrodys variantas, kai virtuvėje lubų paviršius nebus lygus, bet tekstūruotas, o sienos yra lygios arba dviejų spalvų. Čia laisvų rankų įrangos spalva priderinama prie asmeninių pageidavimų. Ant lubų netgi galite atkurti debesų ar paveikslų motyvų imitaciją..
 • Bus įdomu pažvelgti į variantą, kur darbo zona iš valgomojo su tokia skyriaus danga.
 • Dekoratyvinės dangos derinys po plyta su lygiu paviršiumi taip pat atrodo originalus. Tokia virtuvė atrodys įspūdingai ir stilingai..
 • Nuotraukoje parodyta, kaip mažoje virtuvėje atrodo dirbtinio akmens ir žievės vabalas. Galite pasirinkti bet kokias spalvas, ne tik tas, kurios buvo naudojamos pavyzdyje.
 • Betonas tinkas dažnai naudojamas virtuvėse. Tai atrodo gana padorus ir originalus. Prijuostės srityje galite naudoti permatomas arba veidrodines sienų plokštes. Jie nesugadins bendros išvaizdos, jie bus patikima dangos apsauga.
 • Kaip spalvą galite palikti tą patį, betoną. Tiesa, dar geriau atrodys giliai pilki skirtingų atspalvių potėpiai, pavyzdžiui, juodi, balti ar balkšvų plaukų štrichai, su rūdžių atspalviais ar metaliniu blizgesiu.

Dekoravimas dekoratyviniu tinku interjere (daugiau nei 150 nuotraukų) - technologija, prieinama visiems Dekoravimas dekoratyviniu tinku interjere (daugiau nei 150 nuotraukų) - technologija, prieinama visiems Dekoravimas dekoratyviniu tinku interjere (daugiau nei 150 nuotraukų) - technologija, prieinama visiems

Yra daug tekstūruotų dangų naudojimo galimybių. Kartu su šiais architektūros elementais jie gali papuošti tik arkas, nišas, atbrailus ar visas sienas. Galima gaminti vientisomis spalvomis arba kombinuotomis spalvomis.

Mažos gudrybės projektuojant virtuves

Tikiuosi, kad šie patarimai padės jums papuošti virtuvės erdvę:

 • Jei virtuvėje yra nišų, ventiliacijos kanalų, angų, papuoškite jas raštuotu tinku.
 • Jei jūsų namuose yra židinys ar viryklė, padenkite juos gipso plyta ar natūraliu akmeniu, be estetiškos ir madingos išvaizdos, pasieksite dar vieną efektą – po tokia danga paslėps drožlės ir įtrūkimai.
 • Jei norite, kad virtuvė taptų maksimalizmo stiliumi, savo darbe naudokite lygią sienų dangą..
 • Jei jūsų virtuvė yra šviesi ir erdvi, o baldų komplektas – išskirtinis, savo darbe naudokite Venecijos tinką.

Yra daugybė dangų naudojimo galimybių

Yra daugybė dangų naudojimo galimybių

Prijuostė jis yra ypač jautrus kraštutinėms temperatūroms, todėl jį galima kloti keraminėmis plytelėmis. Kiek įmanoma padenkite valgomojo zoną dekoratyviniu tinku, tai suteiks jaukumo.

Prieškambario naudojimas

Koridorius, prieškambaris, salė laikomi jei ne pagrindiniais, tai bent jau svarbiais namuose. Jie vadinami vitrina, supažindina svečius su butu, stiliaus skoniu ir savininkų pageidavimais. Todėl jis turi būti sudarytas oriai ir teisingai. Tai suteikia svečiams pirmąjį įspūdį..

Medžiagos naudojimas koridoriuje

Medžiagos naudojimas koridoriuje

 • Lygūs, raštuoti paviršiai, dengiantys plonas sienas, geriausiai tinka mažam koridoriui.
 • Norėdami vizualiai padidinti erdvę, geriau remtis dekoratyviniu šviesių spalvų tinku, kurio tekstūra yra lygi arba smulkiai granuliuota, o centre – nepastebimas raštas ar raštas.
 • Bet koks reljefas vizualiai sukuria tūrį, todėl nedidelis kambario plotas bus paslėptas.
 • Kartu su venecijiečiu galite naudoti aukso spalvos tinką, tačiau jei tai neprieštarauja stiliaus projektui.
 • Dideliems koridoriams ir salėms rekomenduoju rinktis venecijietišką. Taigi jūsų erdvė sužibės naujai, atrodys ne kaip paprastas kambarys, o kaip tikri rūmai ar lauko durys..

Dekoravimas dekoratyviniu tinku interjere (daugiau nei 150 nuotraukų) - technologija, prieinama visiems Dekoravimas dekoratyviniu tinku interjere (daugiau nei 150 nuotraukų) - technologija, prieinama visiems Dekoravimas dekoratyviniu tinku interjere (daugiau nei 150 nuotraukų) - technologija, prieinama visiems

 • Gipsas puikiai atrodo koridoriuose, imituojantis plytų ar dekoratyvinį akmenį.
 • Pop meno stiliaus interjerui geriausiai tinka ryškių spalvų tūriniai piešiniai.
 • Vaizdingi paveikslai dekoratyvinio tinko fone papildys įvaizdį, pridės elegancijos prie klasikinio stiliaus.
 • Subtilios tekstūruoto tinko sienų spalvos yra geriausias būdas atgaivinti koridoriaus patalpas provanso stilius.
 • Venecijos moteris, turinti šlapio šilko efektą, puikiai atrodo koridoriaus interjere. Jis gali būti saugiai derinamas su stiklu, medžiu ar metalu.

Dekoravimas dekoratyviniu tinku interjere (daugiau nei 150 nuotraukų) - technologija, prieinama visiems Dekoravimas dekoratyviniu tinku interjere (daugiau nei 150 nuotraukų) - technologija, prieinama visiems Dekoravimas dekoratyviniu tinku interjere (daugiau nei 150 nuotraukų) - technologija, prieinama visiems

Koridoriuose ir koridoriuose nėra natūralaus apšvietimo šaltinio, todėl jiems reikia naudoti šviesią paletę, ryškias spalvas. Taip pat bus teisinga juose naudoti veidrodžius, ypač jei jie turi nedidelį naudingą plotą..

Natūralūs nutildyti tonai padės sukurti taikos ir ramybės atmosferą koridoriuose ir koridoriuose..

Svetainės dekoravimo būdai

Čia, planuodami remontą, išsikėlėme sau du pagrindinius uždavinius – sukurti komfortą ir patogumą, palankų poilsiui ir poilsiui. Matyt, todėl sienų paviršių apdailos medžiagos pasirinkimas yra labai svarbi ir sunki užduotis..

Dekoravimas dekoratyviniu tinku interjere (daugiau nei 150 nuotraukų) - technologija, prieinama visiems Dekoravimas dekoratyviniu tinku interjere (daugiau nei 150 nuotraukų) - technologija, prieinama visiems

 • Dekoratyvinis tinkas gyvenamųjų kambarių dizaino projekte gali būti pagrindinė apdaila. Jis taip pat gali būti derinamas su akmeniu plokštės, ir su medžiu, ir su tapetai tapybai.
 • Čia yra svetainė, kurioje tinkuojami ne tik sienų paviršiai, bet ir lubos, įrėmintos tinku. Niekas nesiginčys su tuo, kad jis atrodo originalus ir puošnus..
 • Jei užduotis yra vizualiai padidinti naudingą plotą, darbe turėtų būti naudojamas šviesių spalvų mišinys, dar geriau, turintis gerą atspindžio efektą.
 • Naudodami Marselio vaško tinką, galite padaryti tokius ornamentus ir medinių dangų imitacijas, taip pat plytų ir akmens imitacijas.
 • Norėdami atkurti elegantišką, rafinuotą svetainės interjerą, pasirinkite Venecijos tinką su sidabro ar aukso blizgesiu.

Dekoravimas dekoratyviniu tinku interjere (daugiau nei 150 nuotraukų) - technologija, prieinama visiems Dekoravimas dekoratyviniu tinku interjere (daugiau nei 150 nuotraukų) - technologija, prieinama visiems Dekoravimas dekoratyviniu tinku interjere (daugiau nei 150 nuotraukų) - technologija, prieinama visiems

Aksominės ir šilkinės sienos, atspindinčios šviesos srautų daleles, atrodo elegantiškai ir sodriai.

 • Grafitą labai dažnai naudoja ir dizaineriai, ir vartotojai. Šio tipo tinkas leidžia sukurti senų sienų ar aplikacijų tekstūrą. Svetainė taip pat gerai atrodys tam tikrose vietose.
 • Afrika yra gerai žinoma dekoratyvinio tinko rūšis, kurios tekstūra primena krokodilo ar gyvatės odą. Etninio stiliaus svetainė atrodys gerai ir tinkamai. Tokia apdaila atrodo brangi, ypač jei ji yra apdorota blizgučių, lako ar vaško sluoksniu..
 • Kaimiškas su apleista akmens tekstūra naudojamas kuriant gyvenamuosius kambarius, sukurtus šalies ar istoriniu stiliumi.
 • Jūsų svetainė bus naudinga tik tuo atveju, jei lubas papuošite raštais, o sienas derinsite su dekoratyviniu tinku su vietomis, padengtomis tapetais tapybai.
 • Galite dirbtinai sendinti sienas craquelure tinku arba žievės vabalas. Įtrūkimai ir įbrėžimai yra aktualūs klasikiniu ir retro stiliumi.

Kelių tipų dangų derinys gyvenamajame kambaryje nepadaro jo pretenzingo ir iššaukiančio, jei teisingai derinate spalvas ir pasirenkate tekstūrą.

Dekoravimas dekoratyviniu tinku interjere (daugiau nei 150 nuotraukų) - technologija, prieinama visiems Dekoravimas dekoratyviniu tinku interjere (daugiau nei 150 nuotraukų) - technologija, prieinama visiems Dekoravimas dekoratyviniu tinku interjere (daugiau nei 150 nuotraukų) - technologija, prieinama visiems

Noriu pažymėti, kad tradiciniai monotoniški dizaino projektai, kai gyvenamojo kambario sienos yra pagamintos pilkais tonais, jau seniai išėjo iš mados..

PatarimasJei norite, kad jūsų svetainė atrodytų madingai ir gražiai, pirmenybę teikite ryškioms spalvoms ir naujoms tekstūroms..

Kaip gražiai papuošti miegamąjį?

Miegamojo sienų ir lubų dekoravimas yra ne tik būdas pratęsti dangos tarnavimo laiką kuo ilgiau – tai būdas sukurti patogią aplinką, palankią atsipalaidavimui prieš miegą. Dažniausiai tokiose patalpose naudojamas tamsios arba prislopintos spalvos bandos tinkas..

Miegamojo sienų ir lubų dekoravimas

Miegamojo sienų ir lubų dekoravimas

 • Norėdami sukurti tūrinį efektą, geriau pasirinkti medžiagą su vidutinėmis ar didelėmis frakcijomis..
 • Venecija yra puiki klasikinio stiliaus miegamojo danga. Su jo pagalba galite atkurti natūralią natūralaus akmens struktūrą ir išvaizdą. Spalvų natūralumas ir linijų lygumas padeda nusiraminti, sukelia ramybę.
 • Lengviausias būdas gauti madingą betoninį sienų paviršių yra naudoti paruoštą betono paviršių. Baltos betoninės sienos yra įdomus sprendimas, tačiau ne visi turi šią paruoštą betoninę sieną. Panašų efektą galite padaryti patys, jei naudojate specialų tinką. Jis nesiskiria nuo tradicinio betono su visais jam būdingais struktūriniais efektais. Tokia danga gali turėti bet kokią tekstūrą, būti satininė, matinė, vienoda arba imituoti klojinius..

Miegamojo interjere

Miegamojo interjere

Venecija po sodriai ryškiai žalia spalva marmurine plokšte – drąsus sprendimas.

 • Saugus variantas, mano nuomone, yra danga, imituojanti audinį. Tai gali būti aksomas, drėgnas šilkas, sendintas aksomas arba veliūras. Tekstūra gali būti matinė arba blizgi. Kas sukrečia spalvą, tada pasirinkimas priklauso nuo savininkų.
 • Pistacijų spalvos miegamasis atrodo originalus.
 • Abipusiai naudingas variantas, ir tai buvo įrodyta, yra natūralių atspalvių dekoratyvinio tinko naudojimas..
 • Su Manna danga sienos gali būti lygios arba po dekoratyviniu akmeniu. Dangos šiurkštumą čia suteikia marmuro drožlės.
 • Šviesius dangos atspalvius galima papildyti blizgučiais, pridedant perlamutrinio pigmento.
 • Naudodami drėgną šilko tinką, galite sukurti grakščius dizaino projektus. Tai suteiks sienoms glotnumo ir aksomo.
 • Jei sienas padengsite latekso dažais, tada ant jų paviršiaus susidarys vaivorykštės turtingos spalvų paletės dėmės. Šis miegamasis atrodys dar gražesnis..

Idealiai tinka klasikiniam miegamajam

Idealiai tinka klasikiniam miegamajam

 • Marselio vašku galima dekoruoti sienas medžio, akmenų ar plytų žieve, jei šis dizainas jums tinka. Ir padengę sienas iš viršaus vašku, galite gauti blizgančią išvaizdą..
 • Akcentinė zona miegamajame yra įprastas ir gana madingas sprendimas. Čia visai nebūtina naudoti tos pačios tekstūros. Dėl akcento pasirenkama siena prie lovos galvos. Taigi kambarys kardinaliai pasikeičia..

Patarimai pradedantiesiems

Jei nuspręsite patys tinkuoti sienas tekstūruotais mišiniais, siūlau įsiklausyti į profesionalų patarimus:

Jei neturite patirties su tokia medžiaga, rinkitės paprastus gipso tipus, reljefinius raštus galima dengti naudojant trafaretinius volelius. Jų galima nusipirkti bet kurioje statybos rinkoje..

Neįprastas violetinės spalvos svetainės dizainas

Neįprastas violetinės spalvos svetainės dizainas

 • Gipso žievės vabale darbe naudokite specialias granules. Perkelkite juos norima kryptimi mentele.
 • Norėdami sukurti bareljefus, tinkas, tūrines dekoratyvines figūras, naudokite gipso kompozicijas, jei tai galite padaryti. Priešingu atveju galite nusipirkti gatavų. Jų pilna ir techninės įrangos parduotuvėse..
 • Jei iki šiol neturėjote patirties ir niekada nedirbote su dekoratyviniu tinku, išbandykite savo jėgas nepastebimoje sienos dalyje balkonas, lodžija ar tualetas.

Tamsiomis, neutraliomis spalvomis

Tamsiomis, neutraliomis spalvomis

Apsvarstykite savo sienų savybes. Tekstūruotas tinkas gerai ir be problemų tinka plytų ar betono paviršiams be išankstinio paruošimo.

 • Atsižvelkite į kambario klimato sąlygas. Pavyzdžiui, gyvenamajame kambaryje, koridoriuje ar miegamajame galite nusipirkti bet kokio tipo aprėptį. O vonioje ar virtuvėje, kur klimato rodikliai nestabilūs, atkreipkite dėmesį į silikatinius mišinius. Beje, juos galima periodiškai atnaujinti ir perdažyti..
 • Rinkdamiesi miegamojo spalvą, atsižvelkite į erdvę. Jei jis yra šiaurinėje pusėje, naudokite kavos atspalvius, smėlio, oranžinės, bordo ar rožinės spalvos. Jei saulėta diena, geriau naudoti šaltą skalę: žalias, pilka, mėlyna.

Jaukus kampelis poilsiui

Jaukus kampelis poilsiui

Kuris yra geresnis tapetai ar dekoratyvinis tinkas?

Jei mes kalbame apie brangius tapetus (pagrįstus natūraliomis medžiagomis), tai nėra labai skirtinga. Kalbant apie praktiškumą, tinkas yra patikimesnis. Dirbdami su tapetais, turite laikytis ir laikytis tam tikrų taisyklių ir niuansų, tinkuoti yra daug lengviau. Tai taupo laiką, pastangas ir pinigus.. Sienų paviršiaus paruošimas atliekamas vienodai, tiek tapetams, tiek tinkavimui.. Tiesa, antrajam variantui nereikia specialaus sienų išlyginimo.

Miegamajam tinka šviesios ir nepastebimos spalvos

Miegamajam tinka šviesios ir nepastebimos spalvos

Svetainė juodai balta

Svetainė juoda ir balta