Lova priešais panoraminį langą

Lova priešais panoraminį langą

Svarbus dalykas renkantis saugojimo sistemą yra durų dizainas. Rinkoje galima rasti daugybę pasiūlymų. Tai gali būti tvirti fasadai, pagaminti iš medžio drožlių plokštės arba veidrodiniai; taip pat yra įvairių medžiagų derinimo galimybių. Teisingas pasirinkimas padės ištaisyti trūkumus ir pabrėžti kambario, kuriame yra drabužių spinta, pranašumus.

Siekiant sukurti tam tikrą interjero stilių spintelių durims, naudojamos skirtingos medžiagos ir jų deriniai. Spinta ne tik puikiai dera prie bendro dizaino, bet ir gali tapti dekoro elementu, kuris bus pagrindinis kambario akcentas.!

Stumdoma spinta su dekoratyvine durų apdaila

Stumdoma spinta su dekoratyvine durų apdaila

Medžiagų deriniai spintelės priekiui

Yra keletas grupių, kurios struktūriškai vienija produktus..

 1. Klasika. Šiai grupei priklauso kurčiųjų veidrodžių gaminiai arba durys, pagamintos iš medžio drožlių plokštės. Jie gali būti derinami įvairiais būdais.. Stumdoma spinta su klasikiniu fasadu

  Stumdoma spinta su klasikiniu fasadu

  Natūralaus medžio durys yra labai sunkios

  Natūralaus medžio durys yra sunkios

 2. Geometrinis. Durys pagamintos iš atskirų stačiakampių sektorių, dekoruotų stiklu, medžio drožlių plokšte ar veidrodžiu. Medžiagų derinys priklauso nuo dizaino idėjos..
 3. Įstrižainė. Fasadas yra padalintas į įstrižas zonas su metaliniu profiliu. Jie panašūs į geometrinius ir gali būti pagaminti iš skirtingų medžiagų..
 4. Sektorius. Kiekvienas fasado sektorius suprojektuotas pagal dizainerio eskizus. keturiolika
 5. Banga. Durys yra padalintos į sektorius su lygiomis linijomis. Kalbant apie išlaidas, tai yra pats brangiausias gamybos variantas, nes norint užpildyti sektorius reikės individualiai pagaminti profilį ir medžiagas..

Kokios medžiagos tinka?

Galutinio gaminio išvaizda priklauso ne tik nuo apdailos tvirtinimo būdo, bet ir nuo medžiagos pasirinkimo jo gamybai.

Jaukios šiuolaikiško stiliaus svetainės interjeras

Jaukios šiuolaikiško stiliaus svetainės interjeras

Medžio drožlių plokštė

Dėl mažos kainos ji yra paklausiausia medžiaga tarp pirkėjų. Jo privalumai yra ilgaamžiškumas, įvairios spalvų paletės, lengva priežiūra ir naudojimas, atsparumas mechaniniams pažeidimams..

Ant pastabos! Iš trūkumų verta paminėti paprastą išvaizdą. Jei jums reikia drabužių spintos, kuri neišsiskiria interjere, tuomet turėtumėte pasirinkti tokį fasadą..

Veidrodis

Šis tipas kainuos daugiau nei ankstesnė versija. Verta paminėti gana įspūdingą svorį, nes stiklas naudojamas 4 mm storio. Ant nugaros uždedama apsauginė plėvelė.

15

Lakomatas

Taip pavadintas matinis stiklas, kuris gaunamas ėsdinant rūgštimi. Pasirinkite 4 mm storį, kad gautumėte permatomą efektą. Tai yra, jūs nematote, kas yra spintoje, bet galite atskirti objektų kontūrus..

Lakobelis

Tai taip pat yra stiklo paviršiaus apdaila. Taip vadinamas stiklas, padengtas spalvoto lako sluoksniu..

Matinis stiklas moderniame interjere

Matinis stiklas moderniame interjere

Radialinė miegamojo dizaino spinta

Radialinė miegamojo dizaino spinta

Veidrodžių ir stiklo paviršių dekoravimas

Naudojant smėliavimo technologiją, matinio stiklo paviršiui padengiami įvairūs raštai, kuriuos galima pasirinkti iš pateikto katalogo arba pagaminti pagal užsakymą..

Šiuolaikinių technologijų dėka ant stiklo ar veidrodžio galima padaryti beveik bet kokį piešinį.

Šiuolaikinių technologijų dėka ant stiklo ar veidrodžio galima padaryti beveik bet kokį piešinį.

 • Ant veidrodžio paviršiaus matiniai raštai yra pagaminti naudojant rūgštinį ėsdinimą, jis atrodo originalus ir puošia fasadą.
Plastmasinis

Vienas iš nebrangių durų gamybos variantų yra plastikas. Jis gali būti įvairių versijų – skaidrus, nepermatomas arba permatomas, be to, jis yra matinis arba blizgus. Plastiko spalvų gama taip pat yra plati.

Bambukas ir rotangas

Bambukas naudojamas rytietiškam skoniui ar tautybei sukurti. Medžiagos juostelės yra klijuojamos prie audinio, pritvirtinto prie medžio drožlių plokštės. Jie gali būti skirtingo pločio ir spalvos..

Ant pastabos! Medžiaga pagaminta iš rotango medienos, ji yra persipynusi ir pritvirtinta ant medžio drožlių plokštės. Taip pat gerai atrodo įvairiuose ekologinio stiliaus variantuose.

keturiolika

Dekorakrilas

Ši žaliava gaunama derinant dirbtinius ir natūralius ingredientus. Pavyzdžiui, dvi plokštės pagamintos iš akrilo, tarp kurių tvirtinamos natūralios dalys. Tai gali būti lapai, žolė, bambukas, kokoso pluoštas, drugeliai ar kriauklės..

Dirbtinė oda

Norėdami pridėti tvirtumo prie fasado dekoro, galite naudoti dirbtinę odą. Tokie modeliai gerai atrodys bibliotekoje ar studijoje. Pagal spalvą ir tekstūrą galite rasti įvairių medžiagų, pritvirtintų prie medžio drožlių plokštės, variantų.

Spintelės baldų fasadų apdailos dirbtinės odos pavyzdžiai

Spintelės baldų fasadų apdailos dirbtinės odos pavyzdžiai

Nuotraukų spausdinimas

Atspausdinta nuotrauka yra priklijuota prie stiklo arba po juo. Vaizdo tipą galite pasirinkti iš gamintojo kolekcijos arba pasiūlyti savo versiją. Norėdami gauti unikalų, stilingai jums tinkantį baldą, naudokite įvairių medžiagų derinį.

Nuotraukų spausdinimas ant spintos durų

Nuotraukų spausdinimas ant spintos durų

Kiekvienas kambarys turi savo versiją

Konkrečiame kambaryje verta dėti baldus, kurie tinka stiliui ir funkcionalumui. Žinoma, geriau užsisakyti pagal užsakymą, nei pirkti paruoštus variantus. Tokiu atveju galėsite pagalvoti apie jo tikslą..

Spintelės durys pagamintos iš natūralios medienos ir stiklo

Spintelės durys pagamintos iš natūralios medienos ir stiklo 

Studijos tipo buto dizainas modernizmo stiliumi

Studijos tipo buto dizainas modernizmo stiliumi

Miegamasis

Šiame kambaryje drabužių spinta turėtų derėti su lova ir kitais baldais. Fasado intarpus geriau pasirinkti ramiais tonais. Baigimas neturėtų erzinti.

Patarimas! Dekoras iš natūralių medžiagų atrodys gerai.

Gražus, apleistas, prašmatnus miegamojo dizainas

Įspūdingas, apleistas, prašmatnus miegamojo dizainas

Vaikai

Šiame kambaryje svarbus dalykas yra vaiko saugumas. Tai reiškia, kad neturėtumėte rinktis stiklo ar veidrodinių durų, kurios gali būti išlaužtos..

Patarimas! Jei jums labiau patinka drabužių spinta su šviesiu plastikiniu priekiu su spalvotu raštu, ji tikrai patiks jūsų kūdikiui..

Harmoningai dekoruotas vaikų kambario interjeras

Harmoningai dekoruotas vaikų kambario interjeras

Prieškambaris

Dažniausiai naudojamas veidrodinis įdėklas, derinamas su medžio drožlių plokšte ar stiklu. Apdailai galite naudoti smėliasrovę. Siekiant apsaugoti stiklą nuo skridimo į mažus fragmentus, klijuojama speciali plėvelė.

Durys iš MDF padengtos natūralia mediena

Durys iš MDF padengtos natūralia mediena

Stumdoma spinta namuose yra ne tik patogi laikymo sistema, bet ir ryškus dekoratyvinis interjero elementas. Gamintojai siūlo įvairias baldų dizaino parinktis, kurias galima pasirinkti iš katalogo arba užsisakyti pagal individualius eskizus, naudojant įvairias medžiagas ir jų derinį.