Į medį panašus interjeras

Nepaisant to, kad pažanga sparčiai juda į priekį, žmonės vis tiek stengiasi kambarių dekoravimui pasirinkti natūralias medžiagas. Populiariausia yra mediena. Jis naudojamas baldams, durims, langų rėmams ir įvairiems priedams gaminti. Jis naudojamas dekoravimui, kuriant dekoratyvinius elementus.

Medžiagos ypatybės

Kalbant apie medieną interjere, pirmosios asociacijos daugiausia yra baldai ir grindis. Taigi kai kurie namai vis dar statomi tik iš medienos. Tai rusų, švedų, suomių anglų namai, vasarnamių pastatai.

Mediena neišeina iš stiliaus

Mediena neišeina iš stiliaus

Šis ankstesnis medis gali būti siejamas su senu vasarnamiu, nepatikimomis girgždančiomis grindimis ar pasenusiu interjeru.. Šiuolaikiniai dizaineriai išrado gana įvairius metodus, kurie leidžia medžiagai puikiai atrodyti bet kuriame interjere..

Dėl medienos gausos interjeras visada tampa natūralus, natūralus ir prabangus. Jis gali būti sėkmingai naudojamas beveik bet kokiame interjero stiliuje – nuo nepaprastų japonų iki modernių. aukštųjų technologijų.

Dabar medis gali būti naudojamas bet kurioje patalpoje. Jei anksčiau vonia tai buvo keistas ir netinkamas pasirinkimas, tačiau dabar vonios kambariuose vis dažniau galima rasti medžio apdailos ar net baldų.

Atrodo šilta ir jauku

Atrodo šilta ir jauku

Gana daug jo galima rasti interjeruose dekoro pavidalu.. Jis gali būti sėkmingai derinamas su kitomis medžiagomis, pavyzdžiui:

 • oda;
 • metalas;
 • stiklas;
 • akmuo.

Medis interjere

Apsvarstykite populiariausią medžio apdailą skirtinguose kambariuose. Kokie stiliai bus tinkami ir kaip gražiai papuošti?

Virtuvė

Mediena gali paversti virtuvės interjerą jaukiu ir originaliu. Virtuvės po medžiu arba apdaila natūralia medžiaga gali būti dekoruota vienu iš pateiktų stilių:

Tuo pačiu metu mediniai elementai yra ne tik virtuvės komplektas, aksesuarai, bet ir sienų apdaila, lubas, grindis. Grindys dažniausiai yra parketo arba medžio plytelės..

Modernus virtuvės interjeras

Modernus virtuvės interjeras

Kiekvieno virtuvės stiliaus apžvalga:

1 Klasika

Tai reiškia brangių medžių rūšių naudojimą. Jie užtikrina aukštą socialinę virtuvės padėtį. Nėra ryškių provokuojančių spalvų, neįprastų aksesuarų. Viskas griežtai ir santūriai. Medinius baldus papildo natūrali tekstilė, odiniai apmušalai, auksiniai ar sidabriniai papuošalai. Klasikinis stilius

Klasikinis stilius

2Šalis

Daugelis žmonių tai sieja su kaimišku stiliumi. O kaimas suponuoja medienos gausą. Darbo zona arba sienos dalis dekoruota medžiu, pageidautina pinti baldai. Spalvų schema apima šiltų spalvų ir pastelinių tonų derinį. Yra daug mažų gėlių ornamentų stiliaus, medvilninių medžiagų užuolaidos.

Šalies stilius

Šalies stilius

3 rumunų stilius

Tinka erdvioms virtuvėms savo namuose. Virtuvės medžio komplektas paprastai yra baltas arba juodas. Fasadai papuoštas šiurkščiais geležiniais raižiniais. Bendra virtuvės spalvų schema yra tamsiai ruda arba pilka tonai, pridedant balta. Visi baldai turėtų atrodyti sunkūs ir masyvūs. Akmens grindys padidina nustatymo sunkumą. Apdailai naudojami seni viduramžių ginklai, riteriški šarvai ar panašios imitacijos..

Romantiško stiliaus

Romantiško stiliaus

4 Skandinaviškas stilius

Galima naudoti visų dydžių virtuvėse. Paletė turi būti pasirinkta tik šviesiai, su nedideliais papildymais juoda arba tamsiai mėlynos spalvos. Kambaryje, kuriame dominuoja baltas arba šviesus tonas, turėtų būti daug ryškių dėmių. Sienos yra padengtos tapetais arba tinkas, dekoruojant lubas, būtina naudoti medinius elementus. Visi virtuvės baldai turi būti pagaminti iš natūralių žaliavų arba iš aukštos kokybės imitacijos. Daug apšvietimo, jokių užuolaidų, gyvas augalai vazonuose – tai Skandinavijos ženklai.

Skandinaviško stiliaus

Skandinaviško stiliaus

5 Šiuolaikinis

Be medžio, interjere turi būti stiklo, plastiko ir metalo gaminių. Spalvų derinys yra labai sudėtingas – balta, pilka, juoda derinama su ryškiai mėlyna, ruda arba smėlio spalvos. Dekoruojant sienas, naudojamos žaliavos, pridedant metalo.

Art Nouveau

Art Nouveau

6Gotika

Iš pradžių numato aukštas lubas kambaryje su plačiomis medinėmis sijomis. Baldai perkami iš tokių rūšių kaip riešutmedis, ąžuolas, alksnis, kedras su bronzos detalėmis. Geriau pasirinkti tamsias spalvas, daugiausia rudą ir raudoną.. Jie turėtų būti atskiesti sidabro ir aukso siūlais. Apatinė sienos dalis dekoruota medžio plokštėmis, viršutinė – tapetais. Metaliniai rėmai užbaigia interjerą langai, suklastotos dalys.

Gotikiniu stiliumi

Gotikiniu stiliumi

Natūrali medžiaga vonioje

Vonios kambarys yra vieta, kurioje yra didelė drėgmė, nuolatiniai temperatūros pokyčiai ir sudėtingas mikroklimatas. Todėl, kuriant interjerą vonios kambaryje, mediena nėra dažnai naudojama. Pirmenybė teikiama jau nuobodžiai keramikai plytelės.

Mediena vonios kambario interjere

Mediena vonios kambario interjere

Tinkamai paruošta medžio apdaila gali būti nuostabi vonios kambario puošmena. Tokia natūrali medžiaga gali tarnauti ilgai.. Belieka pasirinkti iš tokių medžiagų:

 • Natūrali mediena – brangiausias apdailos tipas. Jį sudaro blokinis namas, briaunota kietmedžio lenta ir baro imitacija. Jie turi antiseptinį impregnavimą ir natūralų modelio grožį..
 • Plokštės medienai – yra laminuotos plokštės ir lentos, pagamintos iš medžio drožlių, kurios savo tekstūra primena medieną. Jie atrodo ne blogiau nei natūrali mediena. Tačiau jie turi didesnį atsparumą drėgmei.
 • Medžio efekto keraminės plytelės – galite pasiimti įprastas naujų nestandartinių spalvų plyteles. Plytelė perteikia natūralios medienos tekstūrą, spalvą ir raštą.

Toks vonios kambarys reikalauja ypatingos priežiūros.

Toks vonios kambarys reikalauja ypatingos priežiūros.

Medinė medžiaga, kuri netinka vonios kambariui, šiame kambaryje visada atrodo šviesiai ir originaliai. Norint pagyvinti erdvę, nebūtina naudoti natūralių medžiagų. Galima naudoti kelis medinius akcentus.

Jie gali būti:

 • vonia iš medžio yra neįprastas daiktas, kuriam reikia ypatingos priežiūros;
 • medinės grindys vonios kambariui – taip pat galite pasirinkti medį imituojančią plytelę arba pasirinkti natūralią medieną. Tam reikia paprastos priežiūros;
 • mediniai baldai – ekologinio stiliaus naktiniai staleliai ir stalai, kaimiškas SPA.

PatarimasMažiems vonios kambariams reikia pasirinkti šviesius medžio atspalvius: pušies, uosio, klevo. Tamsi mediena padaro kambarį tamsų ir ankštą.

Ši medžiaga šiame kambaryje atrodo šviesi ir originali.

Ši medžiaga šiame kambaryje atrodo šviesi ir originali.

Miegamajame

Interjero dizainas skirtas miegamieji naudojant medieną, šis kambarys gali būti jaukus ir atpalaiduojantis. Renkantis medinę miegamojo apdailą, turite remtis šiais kriterijais:

 • didelio stiprumo;
 • atsparumas drėgmei;
 • tolesnio apdorojimo leistinumas;
 • geros eksploatacinės charakteristikos.

Miegamojo dekoravimui pasirenkamos natūralios žaliavos, nes jos atitinka visus išvardintus kriterijus ir yra ekologiškos. Pušis laikoma priimtina medžiaga dėl kainos..

Kūrybingas lovos variantas

Kūrybingas pasirinkimas lovai

Miegamojo dekoravimo patarimai:

 • Norėdami vizualiai išplėsti erdvę, turite pasirinkti šviesius medžio atspalvius, kuriuos galima papildyti mažais ryškiais akcentais.
 • Dėl mažo miegamojo baldų turite pasirinkti paprasčiausią, bet funkcionalų. Neužterškite vietos. Baldai neturėtų užimti daugumos kambario. Geros galimybės yra konvertuojama sofa, tvarkinga drabužių spinta.
 • Natūralūs medienos tonai puikiai tinka kitiems ryškiems kambario akcentams..
 • Matinė mediena atrodo labai natūraliai.
 • Laikui bėgant gaminiams su blizgiu laku reikės atnaujinti dangą..

Kurdami ekologinį stilių miegamajame, galite pasirinkti visą sieną medžio apdailai. Paprastai tai yra siena prie galvos. lova. Norėdami tai padaryti, galite naudoti ekonomišką plytelių apdailą arba nusipirkti elitines dekoratyvines plokštes.

Jaukus ir modernus miegamasis

Jaukus ir modernus miegamasis

Paveikslėliai, skulptūros bus suderintos su tokia apdaila., šviestuvai, atitinkantis kambario stilių. Jei miegamajame pagaminsite medines lubas, tuomet iš tokios įmonės galite gauti daug privalumų:

 • ekologiškumas;
 • puiki triukšmo ir šilumos izoliacija;
 • galimybė paslėpti įvairius ryšius;
 • išvaizdos grožis.

Svetainė

Bet kurio kambario dizainas prasideda nuo apdailos pasirinkimo. Jei norite sukurti interjerą Svetainė naudojant natūralias medžiagas, jūs negalite išsiversti be medienos.

Į medį panašus interjeras: daugiau nei 200 (nuotrauka) Paruoštas natūralus dizainas jūsų patogumui Į medį panašus interjeras: daugiau nei 200 (nuotrauka) Paruoštas natūralus dizainas jūsų patogumui Į medį panašus interjeras: daugiau nei 200 (nuotrauka) Paruoštas natūralus dizainas jūsų patogumui

Į medį panašus interjeras: daugiau nei 200 (nuotrauka) Paruoštas natūralus dizainas jūsų patogumui Į medį panašus interjeras: daugiau nei 200 (nuotrauka) Paruoštas natūralus dizainas jūsų patogumui

Grindims galite pasirinkti:

 • denio lenta;
 • masyvi lenta;
 • parketas;
 • laminatas arba linoleumas su raštu, kuris primena medžio spalvą ir tekstūrą.

Puikiai dera su kokybiškais mediniais baldais židinys. Todėl savo namuose, kur kambario erdvė yra gana didelė, galite pastatyti dirbtinio akmens židinį.

Mediena svetainės interjere pirmiausia siejama su klasikiniu stiliumi. Norėdami perteikti šį stilių, turite pasirinkti diskretiškas spalvas. Stiliui tinka tiek tamsūs, tiek šviesūs atspalviai, natūralios medžiagos ir tekstilė.. Mediena derinama su sunkiomis langų užuolaidomis, natūraliomis medžiagomis aukštos kokybės minkštų baldų apmušalams.

Svetainės interjeras iš natūralių medžiagų

Svetainės interjeras iš natūralių medžiagų

Naminiai ar įsigyti mediniai aksesuarai gali papuošti svetainės interjerą. Žemas medinis mažas stalas savo gamybos, kėdės iš neapdorotos medienos, mediniai rėmai nuotraukos ir nuotraukos sukels tokios svetainės nuotaiką.

PatarimasJums reikia pasirinkti natūralius medžio atspalvius. Nereikėtų rinktis gaminių ir baldų su dažytais paviršiais, labai svarbi ir medžiagos tekstūra.

Apdailos lodžijos ir balkonai

Kai kurie daugiabučių namų savininkai balkonas – tai dar vienas sandėliukas. Žmonės ten deda senas nereikalingas šiukšles, kurias gaila išmesti. Bet kurį balkoną galima paversti funkcine erdve, kuri įkvėps susižavėjimą.

Norint pelningai pertvarkyti erdvę, būtina atlikti aukštos kokybės medienos apdailą. Dažniausiai balkonas yra apdailintas medinėmis medžiagomis..

„Loggia“ dizaino variantas

„Loggia“ dizaino variantas

Pažvelkime į keletą vertingų idėjų:

Dekoravimas mediniu pamušalu yra kilni, šilta, natūrali medžiaga, kuri yra nekenksminga aplinkai. Jie gali būti suskirstyti į kelias klases, atsižvelgiant į mazgų skaičių. Pamušalas turi liežuvio ir griovelio jungtį. Todėl apdaila yra greita ir paprasta..

PatarimasGalite naudoti pamušalą balkonui uždengti keliose padėtyse. Dažniausiai tai yra vertikalus lentų tvirtinimas, tačiau klojimas gali būti atliekamas horizontaliai ir įstrižai..

Balkono erdvę galima apklijuoti PVC medžio plokštėmis. Jie turi puikias garso ir šilumos izoliacijos savybes, yra lengvai montuojami ir turi lygų paviršių. Apmušaluose sujungimo siūlė yra beveik visiškai paslėpta.

MDF plokštės – su tinkamu balkono apšvietimu jie atrodo ne prasčiau nei natūrali mediena. Tai taip pat ekologiška medžiaga, sukurta iš suspaustos medienos atliekų. MDF tinka šildomiems ar jau izoliuotiems balkonams apkalti, nes turi mažą atsparumą drėgmei.

Bet kurį balkoną galima paversti funkcine erdve

Bet kurį balkoną galima paversti funkcine erdve

Vasarą ant tokio medinio balkono galite įdėti šviežių gėlių, kurios puikiai dera su medžiaga..

Vonios interjeras

Tradicinė rusiška pirtis yra visiškai medinis kambarys. Jį sudaro persirengimo kambarys, speciali garinė pirtis ir atskira patalpa vandens procedūroms atlikti. Paprastai visi trys kambariai yra apipjauti medžiu, kad būtų imituojamas horizontalus rąstų mūras..

Tai visiškai medinis kambarys

Tai visiškai medinis kambarys

Visi kiti įprasto interjero daiktai taip pat yra mediniai.

Vonios apdailai naudojamos šios medžiagos:

 • pamušalas iš natūralios medienos;
 • specialios medžio efekto plytelės vonios kambariams;
 • imitacija medienos;
 • plokščių blokinis namas;
 • vynmedžio ar buko susipynimas.

Projektuojant persirengimo kambarį, svarbu suteikti vonios lankytojams komfortą ir jaukumą. Šis kambarys turi būti šiltas. Todėl būtina naudoti natūralias medžiagas, turinčias gerą šilumos laidumą. Tuo pačiu metu medžiagos turi būti atsparios drėgmei.

Jaukus ir jaukus persirengimo kambarys

Jaukus ir jaukus persirengimo kambarys

Šiame kambaryje yra stalas ir paprastos kėdės arbatai mėgautis. Sienas puošia paveikslai, lentynos. Persirengimo kambariui galite įsigyti pintų tipo baldus, kurie puikiai dera su medžio apdaila.

Garų pirtyje turi būti naudojamos aukštos kokybės medžiagos, atsparios aukštai temperatūrai. Taip pat labai svarbu tinkamai organizuoti erdvę garų pirtyje. Šiame kambaryje turėtų būti persirengimo kambario stiliaus tęsinys..

Paskutinė maudymosi vieta yra drėgna. Todėl jums reikia pasirinkti medžiagas, pasižyminčias dideliu atsparumu drėgmei..

Kadangi šis kambarys paprastai derinamas su garų pirtimi, gali būti prasminga pasiimti natūralią medieną. Šiame kambaryje yra gera oro cirkuliacija, todėl tinka mediena..

Naudokite natūralias medžiagas, turinčias gerą šilumos laidumą

Naudokite natūralias medžiagas, turinčias gerą šilumos laidumą

Jums bus įdomu:

Laminatas interjere ant sienos (100 + dizaino nuotraukos): interjere darome madingą akcentą!

Laminatas interjere ant grindų, sienų, lubų – 100+ Nuotraukos, naudingi patarimai ir privalomos rekomendacijos

Medžio apdaila

Ant sienų medis atrodo gerai ir originaliai, įkūnijant klasikinį stilių. Kaip apdaila gali būti naudojami šie elementai:

Šis nustatymas netinka kiekvienam kambariui. Pavyzdžiui, į miegamasis ar biure, tai gali atrodyti pretenzinga, vizualiai sumažins erdvę ir darys spaudimą žmogui. Šviesių atspalvių tekstūruotos medienos plokštės tinka gyvenamosioms patalpoms, vaikų, suaugusiųjų miegamieji.

Klasikinė spintelė

Klasikinė spintelė

Natūralaus medžio parketas arba laminatas. Tokia aprėptis buto ar namo savininkui nebus pigi. Tačiau tuo pačiu metu kokybė atitinka kainą..

Alternatyva tokiai dangai gali būti linoleumas su medinių lentų įvaizdžio imitacija. Tarp rūšių netgi galite rasti tuos, kurie savo struktūra yra panašūs į tikrą medį..

Medžio apdaila turėtų būti pasirinkta tiems žmonėms, kurie kenčia nuo alergijos; ji tinka dekoruoti vaikų miegamuosius. Patalpose su natūralia mediena surenka mažiau dulkių ir sumažėja drėgmės plitimo tikimybė.

Naudokite parketą, pagamintą iš natūralių medžiagų

Naudokite parketą, pagamintą iš natūralių medžiagų

Sienų apdailai pasirenkama viena iš dviejų medienos rūšių:

 • lapuočių;
 • spygliuočių.

Lapuotis tinka įprastoms patalpoms su gera ventiliacija, kur gyvena žmonės. Spygliuočių geriau pasirinkti apdailos kambarius, kuriuose yra daug drėgmės: vonios, vonios.

Medžių rūšių rūšys

Renkantis skirtingų kambarių baldus, reikia atkreipti dėmesį į medienos rūšis, iš kurių jie pagaminti:

 1. Ąžuolas – yra brangiausių medžiagų kategorijoje. Jis turi kilnius atspalvius, gerą struktūrą ir yra atsparus drėgmei. Naudojamas miegamojo baldams gaminti.
 2. Pušis – spygliuočių baldai priklauso ekonominei klasei. Jo patvarumas yra vidutinis. Jis negali atlaikyti stipraus mechaninio įtempio. Vaikų baldai dažniausiai perkami iš pušies. Medžiaga puikiai tinka tonizavimui, turi gražų raštą.
 3. Hevea yra pigiausių medžiagų kategorijoje. Tačiau savo savybėmis jis nenusileidžia ąžuolui..

  Į medį panašus interjeras: daugiau nei 200 (nuotrauka) Paruoštas natūralus dizainas jūsų patogumui Į medį panašus interjeras: daugiau nei 200 (nuotrauka) Paruoštas natūralus dizainas jūsų patogumui Į medį panašus interjeras: daugiau nei 200 (nuotrauka) Paruoštas natūralus dizainas jūsų patogumui

  Į medį panašus interjeras: daugiau nei 200 (nuotrauka) Paruoštas natūralus dizainas jūsų patogumui Į medį panašus interjeras: daugiau nei 200 (nuotrauka) Paruoštas natūralus dizainas jūsų patogumui Į medį panašus interjeras: daugiau nei 200 (nuotrauka) Paruoštas natūralus dizainas jūsų patogumui

 4. Bukas Tai labai populiari medžiaga tarp šiuolaikinių baldų gamintojų. Jis turi šiek tiek rausvą atspalvį ir yra lengvai apdorojamas. Jis yra natūraliai lankstus ir patvarus. Visos šios teigiamos savybės kartu su prieinama kaina daro buką labiausiai priimtina veisle..
 5. Alksnis turi labai gražų atspalvį, malonią tekstūrą. Ši veislė yra natūraliai šilkinė.
 6. Beržas skiriasi kietumu, stiprumu. Tai dar viena žaliava. Pagal savo mechanines savybes beržas prilygsta bukui. Jis gerai dažo, tinka faneros gamybai.
 7. Riešutas priklauso kietoms medienos rūšims, turi daugybę atspalvių. Juodasis riešutas vertinamas visų pirma. Kai kurios detalės ar elitiniai daiktai yra papuošti tokiu medžiu..

Tapetai

Gamtos mylėtojai įvertins medines tapetai. Ši medžiaga gali būti pagaminta iš faneros, kamštienos, natūralios medžiagos.

Mažos lentų plokštės

Mažos lentų plokštės

Mediniai tapetai yra speciali plokštė, pagaminta iš mažų lentų. Diegimo metu jie lengvai sujungiami, sukuriant visavertį natūralų modelį. Sujungimas atliekamas naudojant erškėčių griovelių sistemą. Tokiems tapetams nereikia iš anksto paruošti sienų, pakanka standartinės apdailos. Tapetų uždėjimas ant sienos taip pat yra labai paprastas be pašalinės pagalbos..

Tačiau mediniai tapetai yra jautrūs drėgmei. Jie bijo vabzdžių kenkėjų. Todėl jiems reikia ypatingos priežiūros, iš anksto pasverti privalumus ir trūkumus.

Tapetai gaminami iš skirtingų medžių rūšių, kurios skiriasi tekstūra, raštais, spalvomis. Populiariausi yra pušies ir eglės tapetai..

PatarimasJei jums reikia medienos rūšies, kuri gali atlaikyti temperatūros pokyčius ir drėgmę, tuomet turite pasirinkti maumedį. Ši medinė medžiaga neišskiria dervos.

Pagamintas iš faneros, kamštienos, natūralios medžiagos

Pagamintas iš faneros, kamštienos, natūralios medžiagos

Viena iš brangiausių tokių tapetų rūšių laikoma plokštėmis, pagamintomis iš Afrikos abash medienos..

Mediniai tapetai yra suskirstyti į kelias kategorijas:

 • Papildomos drobės be mazgų ir defektų.
 • „A“ – leidžiamas nedidelis mazgų skaičius.
 • “B” – nemažas skaičius mazgų ant paviršiaus.

Tokie mediniai sienų apdailos gaminiai turi daug privalumų:

 • aplinkos saugumas – medžiaga neišskiria kenksmingų medžiagų, toksinų į kambario atmosferą;
 • kieto paviršiaus sukūrimas – „erškėčių griovelio“ jungties principas padaro dangą lygią, lygią;
 • platus modelių asortimentas – priklausomai nuo veislės, spalvos, apdorojimo būdo, natūralaus modelio;
 • gera garso ir šilumos izoliacija. Net ir ploniausios faneros ar kamštienos tapetai užtikrina gerą izoliaciją.

Įdomus biuro dizainas

Įdomus biuro dizainas

Kiekvieno tipo lentų montavimui galima sukurti visiškai kitokią išvaizdą:

 • įstrižainė;
 • vertikalus;
 • horizontaliai.

Mediena ir plyta

Medis interjere visada bus derinamas su kitomis natūraliomis medžiagomis, įskaitant akmenį. Paprastai naudojama lauko apdailai, plyta aktyviai naudojama kambario sienoms dekoruoti. Medžio ir plytų derinys yra būdingas stiliaus bruožas Loftas.

Lofto stilius

Lofto stilius

Šis įdomus ir patrauklus stilius labai sparčiai populiarėja. Iš anglų kalbos žodis loftas yra išverstas kaip „mansarda“. Stilius reiškia, kad naudojamas minimalus skaidinių skaičius ir maksimalus erdvės atlaisvinimas.. Dažniausiai tokie kambariai yra dviejų lygių ir tinka kūrybingiems žmonėms..

Stiliaus koncepcija yra įvairių architektūrinių sprendimų derinys. Jame dera pasenusi plytų mūra su įvairiais ryšiais, kurie yra matomi, arba neslepiama vėdinimo sistema..

Papildykite senovę:

 • modernios metalinės medžiagos;
 • gausa veidrodžiai;
 • funkcinė technika.

„Loft“ stiliui būdingas plytų mūras ant sienų, plačios medinės sijos ant lubų ir pertvarų nebuvimas. Erdvė padalinta į funkcines zonas, naudojant zonavimo metodą.

Įvairių architektūrinių sprendimų derinys

Įvairių architektūrinių sprendimų derinys

Baldai „Loft“ stiliui pasirenkami daugiausia mediniai, griežti, be nereikalingų detalių ir dekoracijų. Pagrindinė jo funkcija yra daiktų laikymas.. Papildoma užduotis – erdvės padalijimas.

Plytelės

Medienos išvaizdos žinovams buvo išrasta alternatyvi medžiaga. Tai yra medžio efekto keraminės plytelės. Jis turi natūralios medienos išvaizdą, tačiau tuo pačiu metu turi geriausias eksploatacines galimybes..

Pavyzdžiui, ne visada galima vonios kambaryje pastatyti medines grindis. Galų gale jis yra jautrus pelėsiui ir drėgmei. Tačiau keraminės plytelės tokių sunkumų nebijos..

Medžio efekto plytelės kaip alternatyvi medžiaga

Medžio efekto plytelės kaip alternatyvi medžiaga

Keraminių plytelių privalumai:

 • dekoratyvinis efektas, aukšta estetika;
 • patvarumas ir didelis stiprumas;
 • išvaizdos išsaugojimas per visą eksploatavimo laikotarpį;
 • atsparumas mažiems temperatūros pokyčiams;
 • atsparumas drėgmei;
 • sumažėjęs higroskopiškumas;
 • atsparumas agresyvioms cheminėms medžiagoms;
 • galimybė pakeisti atskiras plyteles dėl mechaninių pažeidimų;
 • priežiūros paprastumas ir patogumas;
 • optimalus kainos ir kokybės santykis.

Teisingai išklotos plytelės apsaugos grindis nuo pelėsio, pelėsio ir vandens nutekėjimo..

Medžio efekto keraminės plytelės dažniausiai naudojamos virtuvėse, vonios kambariuose ir tualetai, rečiau valgomajame ir gyvenamajame kambaryje. Pastaruoju metu pastebima tendencija ant grindų kloti plyteles, imituojančias medieną prieškambaris, koridorius, koridorius ar mansarda.

Apsaugo grindis nuo pelėsio ir pelėsio plitimo

Apsaugo grindis nuo pelėsio ir pelėsio plitimo

Tarp įvairių grindų dangų galite pasirinkti gaminius, kurie savo išvaizda yra kuo arčiau natūralios medienos. Eksploatacijos metu plytelės nesugeria kvapų, atlaikys dideles apkrovas ir nenusileis. Tokios grindys turi priešgaisrinę saugą, nepūva ir atrodo ne blogiau nei tikra mediena..

Durų ypatybės

Mediena yra labiausiai paplitusi medžiaga vidaus durims gaminti. Puikiai dera su stiklu. Todėl gatavi gaminiai atrodo kaip visa drobė arba turi stiklinius įdėklus..

Kokybiškos durys pagamintos iš:

 • raudonmedis;
 • bukas;
 • ąžuolas;
 • beržas;
 • pušys;
 • merbau;
 • vyšnios.

Jų išskirtinės savybės yra ilgaamžiškumas ir ekologiškumas. Medinės durys puikiai izoliuoja šilumą ir garsą.

Įprasta medžiaga vidaus durims gaminti

Įprasta medžiaga vidaus durims gaminti

Speciali danga apsaugo priedą nuo išorinių pažeidimų ir prailgina jo patvarumą.

Kad medinės durys tarnautų ilgai, renkantis interjero gaminius, reikia atkreipti dėmesį į šiuos dalykus:

 • gamintojas – bet kokias prekes turite nusipirkti iš patikimų gamintojų. Durims svarbu, kad mediena būtų tinkamai ir efektyviai apdorota;
 • medienos kokybė – geros medinės durys be pažeidimų ir įtrūkimų;
 • durų danga – drobės paviršius turi būti lygus, nes lakas tepamas keliais sluoksniais, o po to atliekamas šlifavimas;
 • jei durys yra su stiklo intarpais, svarbu pasirinkti smūgiams atsparų stiklą. Esant mechaniniam poveikiui, stiklas neturėtų subyrėti į mažus fragmentus.

Tokios durys gali tapti interjero puošmena.

Tokios durys gali tapti interjero puošmena.

Medinės vidaus durys yra šių tipų:

 • su veranda;
 • be verandos;
 • vieno lapo ir dviejų lapų;
 • lygus;
 • su viena ir dviem plokštėmis;
 • simetriškas ir asimetriškas;
 • durys iš medžio masyvo, MDF arba faneros.

Šviesios spalvos variantas

Šviesios spalvos variantas

Mediniai baldai

Neįmanoma įsivaizduoti jokio interjero be medžio. Jei tai nėra apdaila, tada kai kurie baldai, durys, langų rėmai.

Biudžeto projekte naudojama ne natūrali mediena, bet jos imitacija. Vidutinėje kainų kategorijoje taip pat yra ne kietas medienos lakštas, o medienos apdirbimo atliekos. Mediniai baldai turi šiuos privalumus:

 • ekologinis grynumas – neišskirkite į orą toksiškų ir kenksmingų medžiagų. Jis gali skleisti malonų aromatą, išskirdamas eterinius aliejus ir dervas, kurios teigiamai veikia žmogaus organizmą;
 • patvarumas ir stiprumas – mediniai gaminiai yra labai atsparūs mechaniniams pažeidimams. Kokybiški interjero daiktai gali išgyventi kelias žmonių kartas;
 • paprastumas ir greitas remontas;
 • patogus naudojimas – modernūs mediniai baldai yra ergonomiški. Jie gaminami atsižvelgiant į žmogaus kūno sudėjimo ypatybes..
 • didelis pasirinkimas įvairių stilistinių ir dizaino sprendimų – galite rasti visiškai bet kokio stiliaus, tipo, dydžio, spalvos ir tekstūros medinius baldus;
 • mediniai baldai visada yra reprezentatyvūs ir turtingi.

Į medį panašus interjeras: daugiau nei 200 (nuotrauka) Paruoštas natūralus dizainas jūsų patogumui Į medį panašus interjeras: daugiau nei 200 (nuotrauka) Paruoštas natūralus dizainas jūsų patogumui Į medį panašus interjeras: daugiau nei 200 (nuotrauka) Paruoštas natūralus dizainas jūsų patogumui

Į medį panašus interjeras: daugiau nei 200 (nuotrauka) Paruoštas natūralus dizainas jūsų patogumui Į medį panašus interjeras: daugiau nei 200 (nuotrauka) Paruoštas natūralus dizainas jūsų patogumui

Baldai gali būti gaminami:

 • iš minkštų medžių rūšių: drebulė, liepa, tuopa, kaštonas, kedras, eglė, pušis, kadagys;
 • iš kietmedžio: obuolys, uosis, graikinis riešutas, platana, klevas, beržas, bukas, maumedis, ąžuolas, guoba, kalnų pelenai;
 • labai kietos rūšys: pistacijų mediena, geležinis beržas, skroblas, akacija, kukmedis.

Manoma, kad brangiausi ir patvariausi baldai yra pagaminti iš sunkiausių rūšių..

PatarimasKad nepainiotumėte baldų iš natūralios medžio masyvo su medžio drožlių plokštėmis, turite pažvelgti į medinių dalių pjūvį. Taip pat galite pažvelgti į medžio modelį. Panašius modelius galima rasti presuotose lentose, natūrali medžiaga neturės linijų pasikartojimo.

Medžio naudojimas visada padeda pakeisti kambario išvaizdą. Natūralios veislės priartina žmogų prie gamtos, suteikia ekologinę švarą kambaryje. Mediena visada gali būti sėkmingai integruota į interjerą, kai derinama su tinku, oda, plyta, akmeniu ar brangia tekstilės medžiaga.