Poilsio zona rytietiško stiliaus

Poilsio zona rytietiško stiliaus

Sienų tapyba jau seniai nebėra įprastas sprendimas kuriant dizaino projektus. Šiuolaikinių statybinių medžiagų rinka žymiai išplėtė savo akiratį, sujungdama pagrindinius populiarių apdailos medžiagų privalumus. Neįtikėtinas pranašumų spektras ir didžiulės galimybės leido tekstūruotiems dažams konkuruoti su tapetais..

Miegamasis modernaus stiliaus

Miegamasis modernaus stiliaus

Tekstūruotų dažų ypatybės

Tekstūruoti dažai savo charakteristikomis yra panašūs į įprastus dažus, be kurių joks remontas neapsieina. Nepaisant bendrųjų parametrų, tekstūruoti dažai skiriasi savo sudėtimi, konsistencija ir struktūra, o tai yra pagrindinė jų savybė. Dėl sudėtyje esančių mikrogranulių gaunama neįprasta tekstūra, primenanti glaistą. Be to, jo taikymas yra paskutinis dekoratyvinės dangos etapas, kuriam nereikia papildomo dažų sluoksnio..

Tekstūruoti dažai idealiai tinka sintezės stiliui

Tekstūruoti dažai idealiai tinka sintezės stiliui

Ant pastabos! Tekstūruotos dažų sudėties pagrindas yra akrilas, silikonas ir silikatas. Užpildai, sukuriantys įvairių tekstūrų efektą, yra marmuro drožlės, susmulkintas dujų silikatas ir mikrokapsulės.

Dažai skiriasi pridedamų užpildų dydžiu. Gamintojai naudoja smulkias, vidutines ir šiurkščias frakcijas, priklausomai nuo tikėtino rezultato.

Klasikinė jūrinė nuotaika

Klasikinė jūrinė nuotaika

15

Norint įvertinti medžiagų grožį, erdviuose kambariuose patartina naudoti tekstūruotus dažus. Šviesos šaltinis leis spalvų gamai ir neįprastai tekstūrai atsiskleisti iki galo, jei plotas nėra per daug ribotas. Tekstūruoti dažai plačiai naudojami ne tik vidaus apdailai, bet ir puikiai tinka fasadams dažyti..

Alternatyva tapybai

Alternatyva tapybai

Privalumai

Skirtingai nuo analogų, tekstūruotuose dažuose yra akrilo kopolimerų, o tai suteikia daug privalumų:

  1. Platus pritaikymo spektras. Dėl savo tekstūros nebūtina jo naudoti ant lygaus paviršiaus. Skirtingai nuo tapetų, dažai užmaskuoja nedidelius nelygumus.
  2. Atsparus drėgmei, šalčiui, pelėsiui ir saulės spinduliams.
  3. Nereikalauja specialių naudojimo įgūdžių ir yra atsparus mechaniniam poveikiui.
  4. Galimybė sukurti unikalų dizainą naudojant puikius dekoratyvinius duomenis. Dažai yra kaip molis, iš kurio galite lipdyti bet kokią tekstūrą.
  5. Sukurkite spalvų schemą savarankiškai. Sumaišius kelis atspalvius, galima išgauti išskirtinį toną.

Nuostabi Viduržemio jūros regiono virtuvė

Nuostabi Viduržemio jūros regiono virtuvė

Jaukus kaimiškas

Jaukus kaimiško stiliaus kambarys

Patarimas! Nepamirškite pardavėjo patarimų, kitaip darbo rezultatas atneš tik nusivylimą, o ne džiaugsmą. Gamintojai skirtingai žymi savo produktą, nurodydami grūdėtumą, todėl prieš pirkdami išsiaiškinkite visus niuansus..

15

Spalvinga sintezė

Spalvinga sintezė

Tekstūruoti dažai visada atrodo įspūdingai

Tekstūruoti dažai visada atrodo įspūdingai

Veislės

Dirbdami su tekstūruotais dažais, galite gauti didžiulį spalvų ir tekstūrų pasirinkimą. Rezultatas pasiekiamas naudojant įvairius atspalvius, skirtingas taikymo technologijas ir naudojant kelių tipų dažus.

Tipas Aprašymas
Marselio vaškas Užtepus ant paviršiaus, dažniausiai padengiamas dekoratyviniu vašku. Rezultatas – siena su vandeniui atstumiančia danga – puikiai tinka baseinams ir restoranams. Sukuria akmens dangos, kurią galima plauti, efektą.
Palengvėjimas Tai lengva pritaikyti ir prieinama net nepatyrusiems "tapytojai". Kvarco drožlės kartu su kitais natūraliais užpildais sukuria skirtingas tekstūras, kurios suformuojamos lygia mentele.
Misuri Sudėtyje yra modifikuoto akrilo krakmolo. Dėl to gaunama ypatinga tekstūra, o paviršius gali būti visiškai lygus ir tekstūruotas. Jei išsikišusiems elementams dažyti naudojate kitokio atspalvio dažus, gausite neįprastą efektą. Norėdami tai padaryti, turite naudoti pakankamo standumo sausą kempinę ar volelį..
Atakama Tai akrilo pagrindo derinys su kvarciniu smėliu. Specialūs metaliniai pigmentai sukuria atspindintį efektą, sukuriantį žvilgantį aksominį paviršių.

Įvairovė

Įvairovė

Stilingas miegamasis

Stilingas miegamasis

Aukso magija

Aukso magija

Patarimas! Gana platus įvairių variantų pasirinkimas gali būti įvairus su skaidriu laku. Norėdami tai padaryti, užtepkite nudažytą sieną lakuoti po džiovinimo – ji „spindės“ blizgesiu dėl šviesos atspindžio iš skirtingų žiūrėjimo kampų.

15

Originalus sprendimas

Originalus sprendimas

Taikymo technologija

Dėl tankios tekstūros, naudojant tekstūruotus dažus nereikia visiškai lygaus paviršiaus. Tačiau geriausia pašalinti dulkes, nešvarumus ir senas apdailos likučius, tokius kaip patinęs tinkas ar išsikišę tapetai, kad dažai neluptų. Jei tarpai yra didesni nei 2 mm, naudokite tinką. Pasibaigus parengiamajam etapui, užtepkite gruntą, kad užtikrintumėte paviršiaus sukibimą su dažais ir apsaugotumėte sieną nuo drėgmės.

Tekstūros parinktys

Tekstūros parinktys

Po to, kai gruntas išdžiūvo, galite pradėti dažyti tekstūruotus dažus. Tam reikės specialių įrankių: mentelių, mentele ir voleliais. Jei naudojami balti dažai su dažais, įsitikinkite, kad abu komponentai yra kruopščiai sumaišyti, kol bus vienodos spalvos..

Ant pastabos! Dažai dengiami vienu sluoksniu, jo storis turi būti ne mažesnis kaip 7 mm, antraip nepavyks sukurti rašto. Užtepus kompoziciją per 15 minučių, kompozicija fiksuojama, tačiau visiškai išdžiūsta per dieną..

Įdomus įgyvendinimas

Įdomus įgyvendinimas

Patarimas! Stebėkite dažų dozę, kad gautumėte tolygią spalvą. Norėdami gauti geriausius rezultatus, naudokite paviršių ir dažykite kambario temperatūroje. Tai palengvins taikymą ir užtikrins tolygų užbaigimą..

Taikymo voleliai gali būti labai skirtingi

Įvairių tipų volai, skirti dažyti tekstūruotus dažus

Idėjos naudoti interjere

Tekstūruotų dažų naudojimas interjere suteikia didžiulį pasirinkimą kūrybiškumui. Be bendrų šilko, aksomo ir marmuro efektų, naudodami specialius ritinėlius ir trafaretus galite kurti įvairius raštus. Dizaineriai efektyviai naudoja tekstūruotus dažus tiek visoms sienoms padengti, tiek kartu su tapetais. Šio tandemo dėka galite išryškinti poilsio zoną kambaryje arba sutelkti dėmesį į sienos dalis. Be to, dažai puikiai tinka labiau neįprastoms miegamojo ar vaikų darželio idėjoms..

Didinga juoda

Didinga juoda

Neįprasti deriniai

Neįprastas derinys

Neįprasta vaikų darželio dekoravimo idėja yra kontrastingų spalvų naudojimas. Galite pridėti nuotaiką naudodami skirtingų atspalvių dažus. Skirtingai nuo tapetų, tekstūruoti dažai leidžia sukurti bet kokį modelį, eksperimentuoti su spalvomis, raštais ir tekstūromis. Galite derinti susijusias spalvas, pasitikėdami savo skoniu ir vaizduote. Galite papuošti sieną sauso trynimo žymekliu.

Puiki idėja darželiui

Puiki idėja darželiui

Patarimas! Miegamajam puikiai tinka neįprasti sprendimai gradiento, dryžių ir dėmių pavidalu. Norėdami sukurti drąsią versiją, verta eksperimentuoti ne tik su spalvų schema, bet ir sukurti akvarelės efektą..

Tokia apdaila dažniausiai naudojama kompozicijos centrui išryškinti. Pastaruoju metu viena madingų tendencijų tapo pelėsių ir drėgnų sienų efekto sukūrimas..

Svetainė smėlio spalvos

Svetainė smėlio spalvos

Patarimas! Jei neturite patirties naudojant tekstūruotus dažus, pirmiausia turėtumėte išbandyti nedidelį plotą, kad pamatytumėte, kokį modelį gausite. Gavę patenkinamą rezultatą, galite pradėti dažyti visą paviršių..

Saulėtas interjeras

Saulėtas interjeras