Išskirtinės peleninės violetinės užuolaidos nustato viso kambario toną

Išskirtinės peleninės violetinės užuolaidos nustato viso kambario toną

Užuolaidos buto interjere atlieka vieną iš svarbiausių vaidmenų, nes būtent jos pabrėžia dėmesį ir palankiai nustato bendrą stiliaus kryptį. Bendras viso kambario įspūdis priklauso nuo to, kaip teisingai ir teisingai bus pasirinkta užuolaidų spalva ir stilius. Kambarių su violetinėmis užuolaidomis dizainas laikomas išraiškingiausiu ir giliu. Taip yra dėl spalvos ypatumų ir jos neaiškumų..

Tamsiai violetinės užuolaidos griežtame ir elegantiškame interjere

Tamsiai violetinės užuolaidos griežtame ir elegantiškame interjere

Sodrios violetinės spalvos užuolaidos interjerui suteikia nuotaikos

Sodrios violetinės spalvos užuolaidos interjerui suteikia nuotaikos

Gražus miegamasis suprojektuotas šiuolaikiniu klasikiniu stiliumi

Gražus miegamasis suprojektuotas šiuolaikiniu klasikiniu stiliumi

Violetinė spalva interjere: stiliaus bruožai

Violetinės interjero užuolaidos yra sudėtingas elementas, reikalaujantis dėmesio. Pagrindinė problema yra ta, kad pati spalva yra dviprasmiška: raudona ir mėlyna atspalvių derinio rezultatas yra violetinė spalva, kuri gali pakeisti kambario nuotaiką ir paversti nuobodžius kambarius įmantraus stiliaus pavyzdžiu..

Kai kurie yra atsargūs dėl violetinės spalvos naudojimo interjere, tačiau negalima paneigti jos išraiškingumo ir sugebėjimo papuošti kambarį. Šios spalvos sudėtingumas slypi troškime dominuoti: net šviesūs atspalviai pritraukia dėmesį ir tampa interjero centru. Be to, violetinės ar slyvų užuolaidos netinka kiekvienam stiliui:

  • Šiuolaikiniai stiliai (Skandinaviškas stilius, minimalizmas ir aukštųjų technologijų) turėtų būti papildytos paprastomis ir lakoniškomis tamsių atspalvių užuolaidomis, kurios gali harmoningai įsilieti į bendrą stiliaus tendenciją ir pabrėžti interjero aiškumą ir griežtumą.

Prabangios svetainės užuolaidos

Prabangios svetainės užuolaidos

Sėkmingas panašių violetinių atspalvių užuolaidų ir tapetų derinys

Sėkmingas panašių violetinių atspalvių užuolaidų ir tapetų derinys

  • Istorinis stiliusir (barokas, rokoko ir klasika) reikalauja sudėtingų formų ir sodrių spalvų. Daugiasluoksniai sunkūs lambrekinai, pagaminti iš gervuogių aksomo ar aksomo, taip pat sudėtingos užuolaidos, pagamintos iš viskozės ar šilko, padarys kambarį savarankišką ir griežtą..
  • Etniniai stiliai Jie turi skirtingą požiūrį į purpurinius atspalvius: Provanse reikia šviesių audinių, orumo ir šviesiai violetinių atspalvių, o kolonijinis stilius yra linkęs į gilių sultingų spalvų sudėtingumą ir sluoksniavimą (pavyzdžiui, indigo).

Violetinės spalvos atspalviai: užuolaidų spalvos pasirinkimas

Elegantiškos violetinės užuolaidos turėtų būti kambario apdaila. Bet kokį šios sudėtingos spalvos atspalvį turėtumėte pasirinkti, kad nesuskaičiuotumėte? Čia veikia gana bendros dizainerių rekomendacijos, kurios yra teisingos ir aktualios ne tik violetiniams, bet ir kitoms spalvoms..

  • Šviesūs atspalviai (levanda, violetinė ar alyvinė) tinka bet kokio dydžio ir stiliaus kambariams. Ši spalva padarys mažą kambarį vizualiai didesnį ir suteiks lengvumo baldais aptrauktam interjerui. Šviesios užuolaidos su laipsnišku perėjimu – gradientas padidins kambarį ir taps akcento vieta.

Šviesios užuolaidos suteikia minkštumo viso interjero tonui

Šviesios užuolaidos suteikia minkštumo viso interjero tonui

Šviesiai violetinės modernaus dizaino užuolaidos

Šviesiai violetinės modernaus dizaino užuolaidos

  • Tamsūs variantai (indigo, gervuogių ir violetinės spalvos) reikia kruopščiai tvarkyti: per mažoje patalpoje jie yra nepriimtini, nes gali tik sustiprinti ribotos erdvės jausmą. Turtingų atspalvių užuolaidos puikiai tinka dideliems kambariams, taip pat panašios užuolaidos tinka kambariams su įlankos langu kaip naktinis: jie pabrėžia griežto interjero kilnumą ir rafinuotumą.

Su kuo derinti violetinę?

Ne visada klasikinės paprastos violetinės užuolaidos bus vienintelis teisingas sprendimas. Tikėtina, kad šio atspalvio užuolaidas bus galima pritaikyti kambario interjere tik tuo atveju, jei pagalbinė spalva bus naudojama kartu su pagrindine. Dizaineriai pabrėžia keletą priimtinų violetinės kaimynystės variantų, kartu su kuriais jis atrodo įmantriai ir nauju būdu..

  • Su balta. Tikrai geras sprendimas ne tik atspalvių suderinamumo, bet ir prasmės gylio požiūriu. Balta, visiškai neutrali ir atvira įtakai, giliai violetines ar violetines spalvas daro sodresnes. Ši kaimynystė leidžiasi, subalansuoja ir atrodo labai harmoningai.

Patarimas! Praskiesta balta slyvų spalva tinka bet kokiam kambariui: tokiu deriniu ji gali būti naudojama miegamojo ar vaikų kambario dekoravimui, nebijant pernelyg stipraus prisotinto tono įtakos..

  • Su pilka. Skirtingai nuo neutralios, bet paryškintos baltos spalvos, pilkas arba sidabrinis atspalvis suteikia gyvą ir gilų mėlynių suvaržymą ir paverčia jį ramia spalva. Pilkai violetinės užuolaidos tinka patalpoms, kurioms reikia ramybės ir kūrybiškumo atmosferos, pavyzdžiui, biure ar paauglių miegamajame.

  • Su rožine. Beveik klasikinis dviejų artimų atspalvių derinys – violetinė ir rožinė – sukuria gana originalų duetą. Tačiau dauguma dizainerių sutinka, kad toks spalvų derinys atrodo pernelyg subtilus ir moteriškas, o tai žymiai riboja šio atspalvio užuolaidų naudojimo diapazoną. Tačiau mergaitės miegamajame ar buduare rožinės-violetinės užuolaidos yra tinkamas ir patrauklus pasirinkimas..
  • Su žalia. Ne visi šį derinį vertina vienareikšmiškai, tačiau šviesiai alyvinio atspalvio ir subtilios mėtos derinys sukuria ramią, beveik natūralią atmosferą. Jei imsimės ryškesnių atspalvių dueto – gervuogių ir šviesiai žalios spalvos, tuomet galite pasiekti gyvybingesnę ir aktyvesnę nuotaiką.

Kontrastingas jaukus svetainės interjeras

Kontrastingas jaukus svetainės interjeras

Miegamasis, dekoruotas tik rausvais ir violetiniais atspalviais, yra labai drąsus sprendimas

Miegamasis, dekoruotas tik rausvais ir violetiniais atspalviais, yra labai drąsus sprendimas

Purpurinės spalvos derinimas su ryškesnėmis spalvomis (pvz., Geltona ir oranžinė) yra pakankamai pavojingas: toks derinys gali atrodyti pernelyg sudėtingas ir nemalonus akims. Alyvinių atspalvių gyliui nereikia papildomos paramos, o tai žymiai apriboja spalvų spektrą, kuris gali atrodyti organiškai šalia violetinės.

Patarimas! Dizaineriai nepataria naudoti pagalbinių tamsių spalvų: rudos, grafito, juodos. Tokie deriniai yra pernelyg niūrūs ir nuobodūs namų atmosferai..

Violetinės užuolaidos skirtinguose kambariuose

Violetinės ir jos variantų mėgėjai turėtų suprasti, kad tas pats atspalvis gali tikti vienam stiliui, bet visiškai sugadinti kitą. Ne mažiau svarbus audinio pasirinkimas, iš kurio bus gaminamos violetinės užuolaidos, nes sėkmingas spalvų ir medžiagos derinys yra raktas į visos kompozicijos patrauklumą..

Pavyzdžiui, violetinės užuolaidos miegamajame turėtų būti storos ir didelės apimties, todėl kambarys bus monumentalesnis ir prabangesnis. Klasikinis miegamasis su tamsiomis, sunkiomis indigo užuolaidomis atrodys karališkai įmantriai ir brangiai. Tačiau vaikų kambariui reikia pasirinkti šviesius šviesių atspalvių audinius: alyvinę medvilnę arba alyvinį tiulį.

Patarimas! Piešimas ant alyvinių užuolaidų darželiui atgaivins ir padarys jas labiau tinkamas nuotaikai, tereikia pasirinkti švelnų ir ne per daug agresyvų motyvą: gėles, ornamentą, geometrines figūras.

Dizaineriai atkreipia dėmesį, kad violetinės virtuvės užuolaidos turėtų būti ryškios ir linksmos. Paprastai pirmenybė teikiama sodriems ir išraiškingiems atspalviams bei natūraliems audiniams. Giliai violetinė spalva puikiai dera prie miesto interjero, užpildyto chromuotais paviršiais ir aiškiomis baldų fasadų linijomis.

Violetinės užuolaidos gyvenamajame kambaryje turėtų būti parinktos atidžiai ir apgalvotai: dažnai būtent šis dekoratyvinis elementas lemia bendrą kambario nuotaiką. Šviesioje svetainėje sodrios gervuogių užuolaidos bus spalvų akcentas, o tamsesniame kambaryje geriau pasirinkti slyvų spalvos ornamentą, kad išlaikytumėte šviesos ir tamsos pusiausvyrą.

Violetinės lino užuolaidos, suprojektuotos gyvenamajame kambaryje

Violetinės lino užuolaidos, suprojektuotos gyvenamajame kambaryje

Gražus violetinės ir pilkos spalvų derinys svetainės interjere

Gražus violetinės ir pilkos spalvų derinys svetainės interjere

Patarimas! Kuo erdvesnis kambarys, tuo sudėtingesnės ir įmantresnės užuolaidos gali būti: tai taikoma spalvai, formai ir medžiagoms..