Geriausios idėjos mažiems, siauriems, ankštiems, kampiniams koridoriams ir kaip jas paversti patogiu prieškambariu

Tarp sunkiausių dizaino iššūkių yra išsiaiškinti, ką daryti su koridoriumi, ypač jei prieškambaris yra mažas ir tamsus. Iš pradžių darbas gali atrodyti šiek tiek beviltiškas – ką galima padaryti mažiausioje erdvėje, išskyrus sienų išplėtimą? Pasirodo, yra keletas paprastų pataisymų, kaip paversti mažą prieškambarį į šiltą, lengvą ir kviečiančią erdvę. Sužinokite apie visa tai ir ne tik išsamiau vėliau straipsnyje..

Įkvėpkite idėjų

Lofto stiliaus koridoriaus apdaila

Lofto stiliaus koridoriaus apdaila

Koridorių projektavimas kartais reikalauja net daugiau pastangų nei gyvenamųjų kambarių dizainas., miegamieji ir virtuvės. Viena vertus, šio perėjimo kambario dizainas turėtų derėti prie bendro stiliaus. namie. Kita vertus, koridorių interjeras turėtų būti patogus. Prieškambaris paprastai jungia kelis kambarius, todėl jį matysite kiekvieną kartą eidami iš virtuvės į Svetainė arba iš svetainės į miegamąjį.

Peržiūrėkite šiuos ekspertų patarimus, kad prieškambaris būtų kuo sėkmingesnis ir praktiškesnis..

Daug ryškių dizaino spalvų bus akcentas

Daug ryškių dizaino spalvų bus akcentas

Patarimai sėkmingam dizainui

 • naudokite integruotus modulius, jei jums reikia papildomos vietos. Visais kitais atvejais neužgriozdinkite mažos patalpos: šono lentelę meno objektui pakaks;
 • pridėti ryškių spalvų. Galite naudoti paryškintą spalvą sienos arba baldai. Bet kokiu atveju jūsų prieškambario dizainui tai bus tik naudinga;
 • papuošti sienas galerija su paveikslais ar nuotraukomis. Šis dekoras neužima vietos, bet atrodo puikiai;
 • kilimas bus tinkamas net tamsiame koridoriuje;
 • išraiškingas tapetai su įdomiu modeliu yra dar vienas būdas pagyvinti bet kokią erdvę;
 • keli sustabdyti lempos – geriausias sprendimas ilgiems koridoriams. Tačiau jei turite baldų, naudokite ir stalines lempas ar įmontuotas LED juosteles;
 • pridėti šiek tiek mėgstamo stiliaus. Palėpės stiliaus detalės, apšiurę prašmatnūs baldai ar modernus šviestuvas gali lengvai suteikti gaivumo prieškambario dizainui;
 • dažykite lubas neįprasta spalva, pridėkite prie sienų įdomų lipdinį. Papuošimui naudokite medį.

Nuotraukų galerija atrodo puikiai

Nuotraukų galerija atrodo puikiai

Žemiau rasite daugybę prieškambario dekoravimo idėjų, įkvepiančių jūsų kitą renovaciją ar „pasidaryk pats“ projektą..

Jums bus įdomu: APŽVALGA: Kaip įrengti nedidelį buto prieškambarį baldais? Gražus modernus interjeras (daugiau nei 205 nuotraukos)

Kaip išsirinkti baldus?

Prieškambaris turėtų būti erdvus ir jaukus, kad nustatytų tolesnių įspūdžių toną..

Ši erdvė taip pat turėtų būti praktiška, nes koridoriuje yra dalykų, kurių jums reikia kiekvieną dieną.:

 • raktai;
 • piniginė;
 • telefonas.

Taigi raktas į sėkmę yra sukurti erdvę, kuri būtų pakankamai funkcionali, kad visi svarbūs dalykai būtų lengvai pasiekiami, o kartu įėjus sukuriama svetinga ir svetinga atmosfera..

Daugiafunkcinis suoliukas, kuris gali tarnauti kaip dekoracija

Daugiafunkcinis suoliukas, kuris gali tarnauti kaip dekoracija

Pagrindai

Prieš imdamiesi unikalių prisilietimų, skirkite laiko pagrindiniams elementams, kurie paveiks erdvę..

Praktiškumas

Sukūrę erdvę, kuri yra tokia pat funkcionali ir dekoratyvi, galėsite įsitikinti, kad jūsų prieškambaris yra tinkamai organizuotas.. Skirkite laiko iš anksto, kad sukurtumėte praktiškumą:

 • paplitę batai?
 • paštas kaupiasi ant stalo prie durų?

Pažvelkite į savo gyvenimo būdą ir sukurkite erdvę, atitinkančią jūsų įpročius. Išsprendus faktines dizaino problemas, prieškambaris taps jaukia vieta, pro kurią nejausite buities darbų neišsamumo jausmo.

Lengvas interjeras su viso ilgio lentynomis

Lengvas interjeras su viso ilgio lentynomis

Sukurkite išvaizdą

Priklausomai nuo buto dydžio ir formos, koridorius gali būti paprastas įėjimas arba tarpinė erdvė, jungianti likusius kambarius..

PatarimasSpalva, apšvietimas ir tekstūra sukurs simetriškesnės erdvės iliuziją, todėl naudokite protingus sprendimus, tokius kaip funkcionalios sienos ir išraiškingi baldai, kad maža erdvė taptų atviresnė ir jaukesnė..

Dekoratyvinės medžio plokštės - unikalios, madingos ir gražios

Dekoratyvinės medžio plokštės – unikalios, madingos ir gražios

Maksimali natūrali šviesa

Natūrali šviesa daro didžiulį poveikį erdvei: dėl jos trūkumo kambarys tampa tamsus ir niūrus arba šviesus ir erdvus.. Naudokite blizgančias grindis, kurios sustiprina šviesą, ir stilingą veidrodį priešais langą ar duris.

Jums bus įdomu: APŽVALGA: „Pasidaryk pats“ pakaba koridoriuje: su batų lentyna, su lentyna, su kabliukais. Pamirškite vietos trūkumą

Spalvų paletė

Prieškambaris yra puiki vieta išraiškingiems prisilietimams ir eksperimentams su drąsesnėmis, sodresnėmis spalvomis ir tapetais.. Būdami pravažiuojama vieta, jūs kelis kartus per dieną eisite koridoriumi, tačiau retai jame sėdėsite, todėl tai tinkama vieta naudoti spalvas, kurios jums patinka, bet kurios pakankamai įkyriai tinka miegamajam ar svetainei..

Puiki vieta eksperimentuoti su spalvomis

Puiki vieta eksperimentuoti su spalvomis

Pasirinkite savo stilių

Jūsų stilius turės įtakos jūsų dizaino sprendimui, todėl skirkite šiek tiek laiko įvertinti išvaizdą, kurią ketinate naudoti. Natūrali mediena ir neutralios sienos sukuria nepriekaištingos elegancijos foną.

Jei norite atrodyti labiau miestietiškai, pasirinkite ryškiai baltą foną ir atgaivinkite:

 • su architektūrinėmis linijomis;
 • ryškios spalvos dėmės;
 • šviesūs baldai.

Eksperimentuokite su gilesnėmis šaltomis spalvomis, ryškiomis detalėmis ir metaliniais aksesuarais, kad jūsų erdvė įgautų žavesio ir rafinuotumo..

Šviesios ir šviesios sienos

Šviesios ir šviesios sienos

Jums bus įdomu: APŽVALGA: Prieškambario interjero parinktys: 225+ dekoracijos Nuotraukos (akmuo / laminatas / plytelės / freska). Kuri sienų spalva yra geresnė?

Išdėstymas

Tada atėjo laikas pagalvoti apie baldus ir kaip juos išdėstyti. Kadangi koridorius yra pasivaikščiojimo zona, geriausiu atveju jums gali prireikti tik vieno ar dviejų baldų..

PatarimasAtidžiai pasirinkite kiekvieną detalę, kad ji veiktų taip, kaip numatyta..

Pakanka vieno ar dviejų baldų

Pakanka vieno ar dviejų baldų

Konsolinis stalas

Stalo stilius yra raktas į bendrą efektą ir turėtų būti praktiškas ir gražus. Saugojimas yra prioritetas, todėl nuspręskite, ar jums reikia dėžių. Paprasta stalviršis atrodo geriau ir gali suteikti vietos keliems elementams, kurių jums visada reikia šalia. Atidžiai išmatuokite savo erdvę ir įsitikinkite, kad įsigytas stalviršis neprilips nuo sienos ir netrukdys judėti jūsų namuose.

Plonas stalviršis neužima daug vietos

Plonas stalviršis neužima daug vietos

Kėdė ar suoliukas

Dėl nedidelės kėdės ar suoliuko svečiams lengviau pakilti ar užsidėti batų. Jie taip pat siūlo galimybę padvigubinti papildomą saugojimo vietą daiktams, kuriuos norite laikyti netoliese. Padėkite suolą šalia prie durų arba priešingame kampe, kad būtų patogu. Įsitikinkite, kad sodinimo vieta yra proporcinga erdvei. Paprasta supaprastinta kėdė be rankų ar atlošo neleidžia siauram įėjimui jaustis netvarkingai.

Batų spintelė, kuri kartu veikia kaip suoliukas, yra puikus sprendimas

Batų spintelė, kuri kartu veikia kaip suoliukas, yra puikus sprendimas

Baigiamasis prisilietimas

Jūsų aksesuarai iš tikrųjų vienija jūsų dizaino schemą ir suteikia charakterio. Paskutiniame akorde pasirinkite detales, pabrėžiančias asmeninį stilių ir sukuriančias gylį bei susidomėjimą.

Priedai apibrėžia jūsų asmeninį stilių

Priedai apibrėžia jūsų asmeninį stilių

Veidrodžiai

Veidrodžiai – viena pagrindinių interjero dizainerio paslapčių. Neįtikėtinai universalus aksesuaras, kuris atspindės šviesą ir atvers kambarį..

Veidrodžio stilius nulems jūsų turimą erdvę: mažoms ar siauroms erdvėms sumažinkite netvarką ir triukšmą paprastomis stačiakampėmis formomis.

Veidrodis - universalus priedas mažoms erdvėms

Veidrodis – universalus priedas mažoms erdvėms

Jums bus įdomu: APŽVALGA: Prieškambaris su batų ir drabužių lentynomis „Pasidaryk pats“: daugiau nei 125 nuotraukų variantų (su sėdyne, su pakaba, su suolu ir ne tik)

Kilimas

Greitas ir paprastas būdas apšviesti prieškambarį ir suasmeninti visą kambarį yra stilingas kilimas. Jis veiks kaip pagrindinis židinys patalpoje, atkreipdamas akį į erdvės centrą arba pailgindamas ją takeliu..

PatarimasJei jūsų erdvė atrodo nuobodi, pasirinkite mastelio ir tekstūros parinktį..

Kelias vizualiai prailgina koridorių

Kelias vizualiai prailgina koridorių

Lempos

Akcentinis apšvietimas yra puikus būdas sukurti jaukią atmosferą, kai įeinate į savo namus. Sukurkite savo dizaino simetriją pridėdami dvi identiškas lempas prie lentynos ar konsolės galų. Jei jūsų prieškambaris dienos metu lieka tamsus ir neturi pakankamai prieigos prie natūralios šviesos, atkreipkite dėmesį į viršutinį apšvietimą, kurį galima padaryti kelis – vietoj vienos liustra naudokite kelias mažas lempas arba įdiekite įleidžiamą apšvietimą.

Taškinis apšvietimas koridoriuje dekoruotas Art Nouveau stiliumi

Taškinis apšvietimas koridoriuje dekoruotas Art Nouveau stiliumi

Funkcinės sienos

Prieškambaris yra puiki vieta sukurti šviesią sieną, ir yra keletas skirtingų būdų tai pasiekti. Stilingos lentynos sukurs tinkamą centrą ir daugiau vietos saugojimui, kur galėsite sudėti mėgstamus daiktus. Kita vertus, sienų meno blokas yra puikus būdas įnešti asmenybės į erdvę..

PatarimasPasirinkite įvairaus dydžio ir apdailos rėmelius, kad gautumėte eklektišką nuotaiką, arba sukurkite vienodą ekspoziciją, kad atrodytumėte žaviau.

Funkcionali siena su daug vietos saugojimui

Funkcinė siena su daug vietos saugojimui

Priedai

Priedas suteikia jums puikią galimybę pritraukti daugiau suasmeninimo. Galite pademonstruoti keletą mėgstamiausių daiktų arba padaryti kitus funkcionalius daiktus praktiškesnius.

Plytelės - praktiška apdaila su daugybe dekoratyvinių variantų

Plytelės – praktiška apdaila su daugybe dekoratyvinių variantų

Patarimasovalus veidrodis ir laikrodžiai yra sumanūs būdai, kaip padidinti sienų susidomėjimą. Bet čia forma yra ne tiek svarbi, kiek vieta. Įdiegus veidrodį ar laikrodį ant tolimos sienos, kambarys atrodys ilgesnis; o didelis veidrodis, pastatytas maždaug per pusę, bus puikus židinio taškas.

Užtikrinkite, kad išvaizda būtų vienoda, subtiliai kartojant spalvą, apdailą, formą, stilių.

Vaza gėlių jūsų svečiams

Vaza gėlių jūsų svečiams

Jums bus įdomu: APŽVALGA: geriausios idėjos mažiems, siauriems, ankštiems, kampiniams koridoriams ir būdai, kaip juos paversti patogiu prieškambariu (daugiau nei 200 nuotraukų)

Prieškambaris su batų laikikliu

Jei turite didelę šeimą, turėsite didžiulį kiekį batų, išsibarstę po namus, todėl kambarys bus griozdiškas ir blogai apgalvotas. Tokiu atveju jums reikia batų spintelės batams laikyti. Jis turėtų būti visiškai modernus, stilingas ir dailiai suprojektuotas. Pagalvokite, kiek vietos reikia batams, ir, atsižvelgdami į savo poreikius, pasirinkite tinkamą daiktą, kuris suteiks viską, ko reikia visavertei šeimai.

Batų spintelė yra puikus pasirinkimas didelei šeimai

Batų spintelė yra puikus pasirinkimas didelei šeimai

Yra daug įvairių batų laikymo būdų: su stalčiais arba, pavyzdžiui, be rankenų, kurios atidaromos paspaudžiant stalčius ar spintelių duris, kad atitiktų šiuolaikinį dekorą.. Batų laikymas neturėtų būti didelis. Geros batų lentynos lengvai telpa į bet kurį vestibiulį.

Batų spinta prie lubų

Batų spinta prie lubų

Pagrindiniai saugojimo tipai

Yra tiek daug skirtingų batų laikymo būdų, kad gali būti sunku nuspręsti, kuris jums geriausias. Bandžiau surinkti viską, ką reikia žinoti apie batų laikymo galimybes, ir tai gali praversti renkantis batų lentyną.

Batų tvarkyklė yra puikus būdas elegantiškai ir lengvai supakuoti visus batus į vieną vietą.. Sandėliavimo tipai paprastai skiriasi pagal tai, kiek batų jiems tinka, ir dizaino. Priklausomai nuo to, kiek jums reikia vietos, galbūt norėsite mažo, jaukaus ir neužimančio papildomo sprendimo..

Jei esate labiau nuotykių kupinas, galbūt norėsite konstrukcijos, kuri patrauks jūsų dėmesį į svečius įeinant į jūsų namus. Batų spintelės gali stovėti atskirai arba būti pagrindinės spintelės priedas, reikalaujantis minimalios priežiūros.

Mažame kambaryje būtina organizuoti batus

Mažame kambaryje būtina organizuoti batus

Batų stovas

Batų lentynos yra puikios, jei turite daug batų. Jie yra lengvi ir nebrangūs. Jie yra įvairių formų ir dydžių, todėl galite rasti kažką pagal savo poreikius..

Batų trikojyje telpa iki 10 batų arba iki 50, todėl jis yra universalus žmonėms, kurių batų kolekcija yra didelė arba dažnai keičiama.

Batų lentyną lengva padaryti savo rankomis

Batų lentyną lengva padaryti savo rankomis

Batų spintelė

Jei jums reikia kažko konkretaus, atitinkančio kambario dizainą, pažvelkite į batų spintelę. Šio tipo saugyklos turi daugiau dizaino galimybių nei stovas. Jei nenorite suteikti visos laisvos vietos patogiam batų išdėstymui ir iš karto dekoruoti koridorių, tai yra jūsų pasirinkimas. Jie gaminami iš metalo, medžio ar net veidrodžio.

Be to, batų spintelės yra minimaliai prižiūrimos, batų spintelės atrodo labai estetiškai ir tvarkingai ir tarnauja kaip apdaila..

Elegantiška medinė spinta, nudažyta balta spalva

Elegantiška medinė spinta, nudažyta balta spalva

Pakabinama saugykla

Kitas saugojimo būdas mažoje erdvėje yra naudojimas pakaba batams. Jei norite gerai išnaudoti savo erdvę, pakabinama batų saugykla leidžia tvarkingai laikyti didelį kiekį batų, kad galėtumėte panaudoti savo vietą kitoms dekoracijoms..

Venkite tokio tipo sandėliavimo ant priekinių durų. Judėjimas šioje srityje yra aktyviausias, todėl kartais bus sunku suimti batus..

Įdomus sprendimas batams laikyti - pakabos

Įdomus sprendimas batams laikyti – pakabos

Jums bus įdomu: APŽVALGA: Sieninis raktų laikiklis koridoriuje: 140+ (nuotrauka) Originalios „pasidaryk pats“ galimybės

12 dekoro idėjų, kad siauras Chruščiovo koridorius atrodytų didesnis

Prieškambariai yra labai svarbūs kaip jų „veidas“ ir pirmasis įspūdis, todėl jie turėtų būti unikalūs ir stilingi. Chruščiovo prieškambaris yra siauras ir sunkiai dekoruojamas dėl erdvės formos su ilgais segmentais. Siūlyčiau jų neignoruoti. Jie gali išreikšti jus ir jūsų gyvenimo būdą, duoti svarbią žinią tiesiai iš įėjimo.

Jūsų išskirtinumas ir stilius

Jūsų išskirtinumas ir stilius

Pasirinkite geriausias šeimos nuotraukas ir pakabinkite jas tarp „Chruščiovo“ durų.

Štai keletas įdomių idėjų, kurios ypač praverčia turintiems siaurą, ilgą koridorių. Išnaudokite jo erdvę kuo efektyviau. Pasirinkite dizainą, kuris geriausiai tinka mažoje erdvėje.

Veidrodinė spinta beveik nematoma

Veidrodinė spinta beveik nematoma

Naudokite veidrodžius

Negaliu vėl paliesti veidrodžių temos: norėdami išplėsti vizualinę erdvę, naudokite atspindinčius paviršius, nes jie čia yra būtini. Apsvarstykite galimybę į koridoriaus centrą įtraukti didelį veidrodį ar kelis mažus, kad praplėstumėte regėjimo liniją..

Labai malonu rinkti neįprastus veidrodžius, sugrupuotus ant baltos sienos. Jie sukurs įdomią ir neįprastą sieną, kuri padarys koridorių užbaigtą..

Veidrodžius galima pastatyti ant dviejų priešingų sienų

Veidrodžius galima pastatyti ant dviejų priešingų sienų

Integruota saugykla su niša

PatarimasJei turite siaurą koridorių ir jums reikia daugiau vietos batams, skrybėlėms ir krepšiams, pridėkite įmontuotą sieną su visomis spintomis.

Naudokite vienintelę laisvą erdvę, kad sukurtumėte įmontuotą spintą su sėdimomis vietomis. Sėdynė atrodys kaip niša, jei pritaikysite saugojimo vietą aukščiau, žemiau ir į šonus.

Pasirinkite siaurą plotį ir maksimalų aukštį, kad sukurtumėte daugiau erdvės iliuziją, tuo pačiu suteikdami pakankamai vietos saugojimui.

Patogus vietos taupymas

Patogus vietos taupymas

Pagalvokite apie apšvietimą

Apšvietimas gali atlikti lemiamą vaidmenį, ypač siaurame koridoriuje. Atminkite, kad kuo daugiau šviesos turite kambaryje, tuo erdvė atrodys erdvesnė, todėl naudokite ją taupiai. Kilimų apšvietimas bus ypač geras šios problemos sprendimas, nes leidžia nukreipti į tolimiausius ir tamsiausius pasaulio kampelius..

Juodai baltas koridorius su taškuotomis sienomis

Juodai baltas koridorius su taškuotomis sienomis

Dažykite sienas

Esu tikras, kad apie tai esate girdėję anksčiau: dažai yra pigiausias ir labiausiai paveikiantis būdas atnaujinti erdvę. Šis teiginys taip pat galioja didelei pobūvių salei ir mažam koridoriui..

Dažykite prieškambarį šviesia spalva, kad jis atrodytų atviras ir ryškus, ypač jei trūksta natūralios šviesos.

Nesikoncentruokite į baltą – bet kokia šviesi spalva veiks vienodai, ypač jei patys dažai suteikia šiek tiek blizgesio, kad atspindėtų visą ką tik paminėtą šviesą..

Interjeras su dažytomis sienomis yra lengvai ir pigiai atnaujinamas

Interjeras su dažytomis sienomis yra lengvai ir pigiai atnaujinamas

Pridėkite spalvą prie apdailos

Pasirinkta spalvų schema, be sienų spalvos, taip pat gali atverti jūsų erdvę. Pasirinkite atspalvį, kuris papildo sienas, kad jūsų dizainas taptų akį traukiantis gylio sluoksnis.

Azure spalva suteiks interjerui gylio

Azure spalva suteiks interjerui gylio

Naudokite liejimą

Vienas iš pagrindinių būdų suteikti iliuziją apie daugiau erdvės yra naudoti lipdinį taip, kaip yra lubas, taigi ant grindjuostės arba abiejų. Ši detalė padeda atriboti erdvę ir suteikia jai išskirtinę, ryžtingą išvaizdą.. Man labiau patinka ryškus baltas raižytas lipdinys, siekiant pabrėžti durų (langų) architektūrinius elementus, tačiau jūsų pageidaujamas stilius ir apdailos spalva turės tą patį efektą..

Rafinuotumas ir elegancija

Rafinuotumas ir elegancija

Pridėti meno kūrinį

Meno kūriniai taip pat gali išplėsti jūsų vizualinę erdvę, bet tik tada, kai jie padaryti teisingai. Paveikslai abiejose koridoriaus pusėse suartins jūsų sienas.. Vietoj to, laikykitės vienos pusės, kad padidintumėte savo erdvinį potencialą..

Pridėkite spalvų ir ekstravagancijos

Pridėkite spalvų ir ekstravagancijos

Įdiekite įleidžiamas lentynas

Mažas papuošimas gali padaryti stebuklus; naudokite jį, kad siaurame koridoriuje pridėtumėte asmenybės. Tačiau lentynų, kyšančių iš sienos, demonstravimas sunaikins erdvę. Vietoj to pabandykite į sieną įmontuoti lentynas..

Jie išlaikys jūsų prieškambarį aiškų, kai demonstruoja jūsų mėgstamą dekorą. Papildoma erdvės plėtra bus taškinis apšvietimas kiekvienoje nišoje..

Nišoje pastatytos lentynos nevagia vietos

Nišoje pastatytos lentynos nevagia vietos

Jums bus įdomu: APŽVALGA: Praktiškiausi prieškambario suolų tipai: su lentynomis, sėdyne ir pakaba! 215+ (nuotrauka) Dizaino pavyzdžiai

Naudokite kilimų bėgiklį

Ilgas kilimas, einantis per koridoriaus centrą, suteiks ilgesnę, platesnę erdvę ir suteiks teritorijai savo sieną. Pasirinkite ją šviesiomis, ryškiomis spalvomis, kad išnaudotumėte šį triuką..

Ramus interjeras ir margas kelias

Ramus interjeras ir margas kelias

Pasirinkite aukštus ir minimalistinius baldus

Jei norite matyti plačiai atvirą koridorių, svarbu, kad jame nebūtų didelių gabaritų baldų, trukdančių vizualiam srautui..

Jei norite, kad paviršius saugotų raktus, paštą, naudokite minimalistinio dizaino aukštų kojų konsolę, kad būtų suteikta atvira vizualinė patirtis.

Baldai neturėtų būti didelių gabaritų

Baldai neturėtų būti didelių gabaritų

Baltos grindys

Kaip ir šviesios spalvos sienos, šviesios spalvos grindys gali atverti jūsų erdvę. Apsvarstykite galimybę įrengti baltas grindis. Jie atrodo stilingai, padidina lubas.

Baltos grindys padidina žemo kambario aukštį

Baltos grindys padidina žemo kambario aukštį

Pasiekite hiperorganizavimą

Kuo mažesnė erdvė, tuo svarbesnė organizacija – net vienas netvarkos elementas siauroje erdvėje gali sugadinti visą atmosferą. Taigi, išbandžius triukus, paskutinis dalykas, kurį norite padaryti, yra įsitikinti, kad kiekvienas jūsų prieškambario centimetras atrodo tvarkingas, sutvarkytas ir kad niekas netrukdytų siekti tikslų.. Naudokite visų rūšių kabliukus, padėklus, stelažus, kad padidintumėte prieškambario organizavimą ir struktūrą.

Praktiškumas ir stilius

Praktiškumas ir stilius

Jums bus įdomu:

„Pasidaryk pats“ sieninė pakaba koridoriuje: su batų lentyna, su lentyna, su kabliukais. Pamirškite vietos trūkumądvarai!

Interjero variantai koridoriuje: daugiau nei 225 dekoracijų nuotraukos (akmuo / laminatas / plytelės / freska /). Kuri sienų spalva yra geresnė?

Modernus „pasidaryk pats“ prieškambario dizainas bute ir privačiame name. 175+ nuotraukų idėjos su langu, laiptais ir kitomis dizaino galimybėmis

Kaip įrengti nedidelį buto prieškambarį baldais? Gražus modernus interjeras (daugiau nei 205 nuotraukos)

Šiuolaikinės prieškambario dizaino idėjos (+200 nuotraukų) – neatsilikti nuo 2017 m

Elegantiškas namo prieškambaris (daugiau nei 180 nuotraukų): madingiausias ir prieinamiausias interjeras

7 geriausi patarimai mažam (arba neegzistuojančiam) koridoriaus namui

Jei prieškambario erdvė yra minimali arba jos nėra, galite pritaikyti šiuos patarimus..

Medžio naudojimas interjere visada yra tendencija

Medžio naudojimas interjere visada yra tendencija

Minimalus plotas

Galite įrengti atskirą įėjimo zoną naudodami nesudėtingą lentyną ar siaurus baldus. Tai pritaikyta sritis, kurią galite naudoti kaip raktų ir svarbių el. Laiškų nukreipimo juostą. Tokia namų dizaino idėja yra paprastas būdas sukurti centrą nesukuriant ir nieko nesunaikinant..

Pakaba ir batų lentyna - viskas, ko jums reikia

Pakaba ir batų lentyna – viskas, ko jums reikia

Pradėkite nuo durų

Įėjimo zonos trūkumo problema yra ta, kad pirmasis svečių įspūdis patenka tiesiai į jūsų kambarį. O jei neturite paskirtos įėjimo zonos, galite sukurti alternatyvą, priešais duris išdėstydami baldus.. Galite pastatyti lentyną savo kieme, verandoje ar verandoje, kad galėtumėte apsiauti batus, palikti skėtį arba tiesiog papuošti vietą šalia durų..

Kompaktiškas mini koridorius

Kompaktiškas mini koridorius

Naudokite dažus ar ornamentus, kad paryškintumėte sritį

Geras sprendimas būtų vizualiai paryškinti įėjimo zoną dažais ar piešiniais (tapetais).

PatarimasNaudokite bet kurią pasirinktą parinktį, norėdami papuošti grindis, sieną ar lubas, kad jaustumėtės kaip atskira sritis, kai tai tikrai nėra..

Zonavimas dažant

Zonavimas dažant

Iš dalies uždarykite plotą dizaino elementu

Nereikia statyti sienos. Sukurkite vizualų užuominą, kad ši zona yra atskirta nuo likusio kambario. Norėdami tai pasiekti, naudokite didelį lapuotą augalą šalia durų arba naudokite baldus kaip daliklį, kad nurodytumėte kelią į svetainę.. Pertvara neturėtų visiškai užblokuoti šviesos ar erdvės; ji tarnauja tik kaip vizualinis signalas.

Zonavimas su grindimis

Zonavimas su grindimis

Pasirinkite gerą kilimą viduje ir išorėje

Šis patarimas skirtas ne tik vizualios ribos kūrimui, bet ir sveikam protui. Geras kilimas šalia jūsų durų ir kitas kambaryje sulauks daugiau purvo ir galbūt padarys jūsų namus šiek tiek švaresnius. Maža to, tai geras dizaino elementas, ypač kai jis derinamas su kitais čia išdėstytais patarimais ir idėjomis..

Kilimėlis prie durų apsaugo namus nuo purvo

Kilimėlis prie durų apsaugo namus nuo purvo

Užuosti vietą šalia durų

Tai taip pat neturi nieko bendro su vizualinės erdvės įėjimui sukūrimu, jei jo neturite, tačiau tai gera praktika bet kuriuose namuose: malonus kvapas pasitinka svečius (ir jus pačius).. Kvapas sukurs jaukumą, geras asociacijas, namai jausis malonesni ir atrodys švaresni.

Mažas koridorius mėlynos ir baltos spalvos tonais

Mažas koridorius mėlynos ir baltos spalvos tonais

Sezoninis tinkamumas

Priklausomai nuo metų laiko, prieškambario poreikiai gali labai skirtis priklausomai nuo sezono. Taigi, nesvarbu, ar turite atskirą įėjimą, ar ne, apsvarstykite galimybę kiekvieno sezono pradžioje skirti laiko savo įėjimo permąstymui (nesvarbu, kokio dydžio ar tipo kambarį turite). Taip išsiaiškinama, ar jums reikia papildomos saugyklos sunkiems žieminiams paltams ar įrankiams, kurie apsaugotų jūsų namus nuo blogo oro..

Originali pakaba

Originali pakaba

išvadas

Taigi, ko turėtume pasimokyti iš visko, ką tik sužinojome? Aš pats nusprendžiau, kad pagrindinė mažo prieškambario puošmena yra gražus veidrodis ir sėdynė. Ko dar reikia? Jums tai gali atrodyti nepraktiška, tačiau pagalvokite, kiek erdvių jūsų namuose liko tuščios, kol jas galima panaudoti daiktams laikyti:

Klasikinis šviesių spalvų stilius

Klasikinis šviesių spalvų stilius

 • vieta po lova tinka sezoniniams ar net kasdieniams batams laikyti: platus specialių sekcijų laikymo dėklų pasirinkimas;
 • jei prailginsite visas namo spinteles iki lubų, galite nustebinti, kiek laisvos sandėliavimo vietos nebuvo panaudota anksčiau;
 • ar tikrai būtina viršutinius daiktus laikyti koridoriuje? Daugeliui dizainerių jau seniai patariama jų laikymui naudoti pagrindinę spintelę, kuri dažniausiai būna miegamajame..

Kampiniai baldai neužima daug vietos

Kampiniai baldai neužima daug vietos

Be to, prieškambaris yra jūsų vizitinė kortelė, ir, kaip žinote, neįmanoma padaryti pirmo įspūdžio du kartus. Todėl nepamirškite šios srities..

Taigi, pagrindiniai mažo koridoriaus trūkumai:

 • nėra kur laisvai nusimesti viršutinių drabužių, kad nepajustumėte subtilaus situacijos pusiausvyros pažeidimo;
 • mažiau galimybių tinkamai pristatyti savo namus;
 • maža erdvė visada yra didžiulė, ir kai ji prasideda tiesiai prie įėjimo, ji yra dvigubai nemaloni.

Gėlės suteikia jaukumo jūsų namams

Gėlės suteikia jaukumo jūsų namams

Visur reikia ieškoti pliusų, bet aš giliai pagalvojau, kokie yra mano mažo prieškambario privalumai. Sunku jai pateisinti, bet pabandysiu:

 • Išmokau į šį kambarį pažvelgti naujai, pradėjau mažiau jo laukti;
 • suprato dizainą, kad patalpa būtų pristatyta palankioje šviesoje, išryškinant privalumus, paslėpiant trūkumus;
 • pagaliau atsikratė spintos prie įėjimo: tai buvo sunku padaryti, bet būtina.

Dabar turiu gražų koridorių su stilinga kėde, didžiulį veidrodį gražiame rėmelyje ir visada džiaugiuosi žiūrėdama į šį duetą, kai įeinu į namus..

VIDEO: Baldai, kurie kartą ir visiems laikams pakeis jūsų prieškambarį