Patina interjere - kilni senovė jūsų namuose. 180+ (nuotrauka) su aukso, sidabro ir kitais metalo efektais

Žodis „patina“ dažnai sutinkamas kuriant ir dekoruojant, tačiau ne visi žino jo reikšmę. Perskaitykite šią koncepciją ir kaip ją pritaikyti namuose. Patina pakeis jūsų namus, įsitikinkite patys, pažvelkite į mūsų nuotraukų pasirinkimą įkvėpimui.

Kas yra patina?

Projektuojant „patina“ reiškia objektų apdorojimo būdą, kuris suteikia atmosferos efektą ir būdingas laiko dėmes. Seni ar senoviniai dekoratyviniai daiktai dažnai turi patiną, todėl jie yra tokie ypatingi. Nauji dekoratyviniai objektai kartais apdorojami, kad pagreitėtų patinos atsiradimas ant paviršiaus. Taip siekiama, kad objektas atrodytų senesnis nei yra iš tikrųjų..

Patinos efekto variantas interjere

Patinos efekto variantas interjere

Variniai gaminiai, kurie nebuvo lakuoti, kad apsaugotų savo apdailą, laikui bėgant parodys žalią patiną.

Ši patina vadinama „verdigris“ ir reiškia žalią atspalvį, kuris natūraliai vystosi paviršiuje veikiant oksidaciniams procesams..

Kartais baldai yra specialiai apdorojami, kad objektas atrodytų senesnis.

Kartais baldai yra specialiai apdorojami, kad objektas atrodytų senesnis.

Kai kurie žmonės mėgsta blizgančią, šiltą naują vario apdailą, kiti mėgsta seną vario išvaizdą..

Vario patiną galima pagreitinti naudojant įvairias chemines medžiagas ir pasiekti naudojant specialius dažus.

Kiti metaliniai daiktai – žalvaris, sidabras ar geležis – laikui bėgant taip pat sukuria patiną ant jų paviršiaus. Tai gali būti rūdžių forma (kaip geležies atveju) arba kaip tamsesnė plėvelė ant objekto paviršiaus..

Taip pat galima pagreitinti varinę patiną

Taip pat galima pagreitinti varinę patiną

Ši patina yra labai vertinama kai kurių kolekcininkų, tačiau ne visiems patinka jos išvaizda. Jei tai atliekama laiku, ją galima pašalinti nuo objekto paviršiaus. Arba tiesiog šlifuodami paviršių arba naudodami specialius valiklius.

Jums bus įdomu: APŽVALGA: 220 ir daugiau naujo virtuvės dizaino nuotraukų 9 m2: funkcionalus ir lakoniškas dizainas

Ruda patina

Patiną taip pat galima pamatyti ant medinių daiktų tiek viduje, tiek išorėje. Pavyzdžiui, senovinis fortepijonas tikrai turi patiną. Tai pasireiškia pakeista spalva ar blizgesiu, kuris labai skiriasi nuo pirminės išvaizdos. Toks mediena su laiko patina yra ypač populiarus namų dekoravime, to priežastis yra ypatingas atšiaurus efektas, būdingas senai kokybiškai baldai. Tokie baldai turi savo ypatingą charakterį ir asmenybę, kurie džiugina ir sukelia malonius praeities prisiminimus..

Ruda patina populiari namų dekoravimui

Ruda patina, populiari namų dekoravimui

Patarimas„Patina“ galima naudoti visų stilių namuose – nuo tradicinių iki moderniausių. Sumaišykite juos su naujais objektais, kad gautumėte puikų tekstūros atvaizdavimą.

Blizgūs daiktai, priešingai, atrodo fantastiškai, kai yra šalia atlaikytų..

Naudojamas visais stiliais

Naudojamas visais stiliais

Nereikia stengtis atnaujinti senų baldų, jei jų turite savo namuose. Apkabinkite jų patiną ir parodykite ją su pasididžiavimu!

Jums bus įdomu: APŽVALGA: Mozaika ant virtuvės prijuostės (175 ir daugiau nuotraukų): moderni, patogi, praktiška. Stiklas, perlamutras ar metalas?

Virtuvė

Mums patinka matyti patiną savo namuose, nes tai suteikia amžiaus jausmą, naudojimą ir kokybiškas medžiagas, kurios atlaiko laiko išbandymą. Kur geriausia ieškoti šių savybių? Galbūt toliau virtuvė.

Populiari naudojimo vieta yra virtuvė

Populiari naudojimo vieta yra virtuvė

Kai tik pradėsite jausti, kad jūsų virtuvė yra šiek tiek nusidėvėjusi ar pasenusi, tiesiog priminkite sau, kad ji turi patiną.!

Jis gali pasirodyti daugelyje vietų, tiesiog naudokite tai savo naudai:
  • Metaliniai indai ir kabinimas spintos. Apsvarstykite nelakuotą metalą, ant kurio bus rodomi pirštų atspaudai.
  • Medinės spintos. Medžio masyvas gali būti daug gražesnis nei puikiai paruošta medžio drožlių plokštė.
  • Antikvarinė marmuro plokštė. Tegul kavos puodelių ir vyno taurių pėdsakai pasakoja jūsų istoriją, o ne rūpinasi poliravimu.
  • Akmens grindys. Jis gali būti per šaltas, bet truks šimtmečius (ir gali būti šiltas kilimas!).

Patina suteikia amžiaus jausmą

Patina suteikia amžiaus jausmą

Jei jums patinka šilta virtuvės išvaizda, tada vario detalės, turinčios šviesius ir vidutinius atspalvius, jums puikiai tinka. ruda, oranžinė, raudona ir aukso. Nustebinkite, kaip varis užima erdvę iki visiškai naujo lygio.

Apsvarstykite asortimentą nuo paprastų žalvario priedų iki ekstravagantiškų žalvario dūmų gaubtų ir lempos. Yra daug būdų, kaip unikaliai įtraukti varį į savo asmeninį dizainą..

Atnaujiname virtuvės interjerą

Atnaujiname virtuvės interjerą

Jums bus įdomu: APŽVALGA: Kaip gražu pakabinti Tiulį virtuvėje? Trumpas ar ilgas? 145+ Naujovių interjero tekstilės srityje nuotraukos

Patinuotas varis

Kaip jau minėta, naudojant neapdorotą varį, laikui bėgant ant jo gali išsivystyti patina, ypač kai ji liečiasi su rūgštimi.. Nors kai kurie namų savininkai išlaiko vario blizgesį vašku, daugelis mėgsta kaimišką vario išvaizdą su patina..

Tiesą sakant, daugelis gamintojų sąmoningai manipuliuoja variu, kad suteiktų jam būdingą senovinę išvaizdą, kurią sukūrė patina. Priklausomai nuo taikymo technikos, patina gali būti įvairios spalvos: nuo tamsiai rudos iki giliai raudonos ir ryškiai mėlynos..

Taikymo technika yra labai įvairi.

Taikymo technika yra labai įvairi.

Virtuvės stalviršiai

Nors akmuo stalviršiai, virtuvės dizaino pasaulyje dominuoja granitas, metaliniai stalviršiai yra patrauklios ir universalios alternatyvos.. Atpažįstamas vario atspalvis puikiai papildo šviesią ar vidutinę medžio spalvą arba gali suteikti ryškų kontrastą dažytoms baltoms spintelėms.

Be estetikos, varis yra puiki stalviršio medžiaga dėl savo antimikrobinių savybių. Natūralus atsparumas bakterijoms yra puikus pasirinkimas higieniškam namų savininkui.

Varis gali būti saugiai naudojamas interjere

Varis gali būti saugiai naudojamas interjere

Vario stalviršiai turi būti periodiškai perdirbami, kad apsaugotų blizgesį, arba, jei esate ryžtingi, galite palikti paviršių neapdorotą ir leisti laikui bėgant įgauti natūralią patiną..

Patina interjere - kilni senovė jūsų namuose. 180+ (nuotrauka) su aukso, sidabro ir kitais metalo efektais Patina interjere - kilni senovė jūsų namuose. 180+ (nuotrauka) su aukso, sidabro ir kitais metalo efektais Patina interjere - kilni senovė jūsų namuose. 180+ (nuotrauka) su aukso, sidabro ir kitais metalo efektais

Patina interjere - kilni senovė jūsų namuose. 180+ (nuotrauka) su aukso, sidabro ir kitais metalo efektais Patina interjere - kilni senovė jūsų namuose. 180+ (nuotrauka) su aukso, sidabro ir kitais metalo efektais 010

Jums bus įdomu: APŽVALGA: Kaip balta virtuvė su baltu stalviršiu pakeis interjerą? 145+ Nuotraukų stiliai ir dizaino sprendimų įvairovė

Gaubtai

Jei variniai paviršiai jūsų virtuvėje atrodo per daug dominuojantys, bet vis tiek norite, kad varis būtų matomas, pabandykite įjungti varinį gartraukį.. Nepriklausomai nuo jūsų virtuvės stiliaus ar asmeninio skonio, tikrai rasite vario asortimentą, kuris jums tinka..

Vonia, kriauklė ir variniai vamzdžiai - duoklė retro stiliaus interjerui

Vonia, kriauklė ir variniai vamzdžiai – duoklė retro stiliaus interjerui

Modernios virtuvės dizaino atveju aptakus ir blizgus apdaila gali suteikti įspūdingą bendrą išvaizdą. Tamsesnis, pailgas varinis gartraukis puikiai papildo tradicinį, kaimišką ar senovinį virtuvės stilių.

Apšvietimo įranga

Vienas iš paprasčiausių būdų įtraukti varį į bet kokį virtuvės dizainą yra naudoti varinius šviestuvus.. Tai puikus pasirinkimas, jei jums patinka vario išvaizda, bet nenorite, kad jis būtų per daug matomas jūsų virtuvės dizaine..

Vario armatūros naudojimas

Vario armatūros naudojimas

Dėl įvairių stilių ir apdailos asortimento galite rasti bet kokio stiliaus žalvario armatūrą. Jie gali būti įdomus, akį traukiantis dviejų tonų dizaino priedas, nesuderinamas su nerūdijančio plieno akcentais, jei yra..

Jums bus įdomu: APŽVALGA: Kokie šiuolaikiniai šviestuvai ir šviestuvai tinka salėje / virtuvėje / miegamajame? Daugiau nei 205 nuotraukų parinktys su įtempiamomis lubomis

Kriauklės ir maišytuvai

Dėl antimikrobinių vario savybių jis taip pat yra puikus medžiagos pasirinkimas kriauklės ir kranai. Kadangi virtuvės kriauklės ir maišytuvai nuolat liečiasi su bakterijomis, natūralių medžiagų pasirinkimas yra puikus būdas apsisaugoti nuo maisto sukeliamų ligų..

Puikus varinių maišytuvų ir kriauklių pasirinkimas

Puikus varinių maišytuvų ir kriauklių pasirinkimas

Varinės virtuvės kriauklės yra geras priedas prie varinių stalviršių virtuvėje. Taip yra todėl, kad šis stilius leidžia kriauklei būti matomai, o ne paslėptai po stalviršiu.. Šios kriauklės yra įvairių dizainų, kad padidintų vaizdinį susidomėjimą..

Jums bus įdomu: APŽVALGA: Vonios baldai: Kriauklių su praustuvu pasirinkimo ypatumai – kaip nesuklysti? (Daugiau nei 190 nuotraukų)

Detalės ir rankenos

Jei norite mažiau pastebimos, bet elegantiškos išvaizdos, apsvarstykite galimybę pasirinkti žalvarinę aparatūrą. Nuo matinės iki blizgios iki senovinės apdailos, žalvarinės detalės ir rankenos gali suteikti prašmatnumo bet kokiam virtuvės dizaino stiliui, neturėdamos stipraus poveikio..

Mylėkite šią medžiagą - neneigkite sau savo pageidavimų

Mylėkite šią medžiagą – neneigkite sau savo pageidavimų

PatarimasNaudokite juos, kad iškirptumėte klasikinės baltos virtuvės monotoniją arba pridėtumėte apdailos šiltų medinių spintelių..

Jums bus įdomu: APŽVALGA: Žalumo šviežumas ir sauga dekoravime: 130+ Žalios virtuvės interjero nuotraukos. Kas suteikia šią natūralią spalvą?

Dizaino tendencija: klasika su patina

Metalai, tokie kaip varis ir plienas, jau kurį laiką populiarėja ir yra laikomi klasika. Tačiau prie jų buvo pridėtas rožinis auksas, kuris, be kita ko, buvo nustatytas padedant „Apple“, kuri pradėjo išleisti rožinės spalvos „iPhone“. Jis pagamintas iš vario ir aukso lydinių mišinio, kuris yra šiltas, tačiau modernus.

Aristokratiška klasika balta spalva

Aristokratiška klasika balta spalva

Kai žalvaris ir auksas pirmą kartą pradėjo pasirodyti dizaino žurnaluose, jie turėjo daugiausia retro..

Bebaimis metalų derinys jūsų namų dekoravimui suteikia žvilgesio ir elegancijos. Jų derinys yra svarbus – auksas ir žalvaris įkaitina šaltą sidabro ir platinos efektą.

Akcento pridėjimas naudojant patinos lempą

Akcento pridėjimas naudojant patinos lempą

PatarimasGeriausias būdas pridėti metalinės patinos į namus yra mažomis dozėmis. Šviestuvas ar šviestuvas yra geriausias būdas pridėti akcentą erdvėje..

Jums bus įdomu: APŽVALGA: Šiuolaikinio interjero stiliaus virtuvės šviestuvai (daugiau nei 255 nuotraukos). Kurį pasirinkti?

Pridedamas auksas

Dabar matome daug daugiau aukso ir žalvario aparatūros ir apšvietimo srityse, ypač virtuvėse, ir tai atrodo nuostabiai. Tai įkvepia pakeisti savo virtuvės įrangą, ypač jei turite juodą arba pilką komplektą.. Vienintelis dalykas, kurį reikia atsiminti dirbant su aukso ir žalvario akcentais, yra žaisti su šviestuvais..

Mažas auksinis priedas vonios kambaryje

Šiek tiek aukso papildymas vonios kambaryje

PatarimasApsvarstykite dažytą arba nerūdijantį plieną galite sumaišyti su auksu / žalvariu. Daugelis šių virtuvių puikiai dera su nerūdijančiais prietaisais ir atrodo gražiai..

Taigi, jei norite patirti drąsos ir prašmatnumo atnaujindami savo virtuvę, ši dizaino tendencija jums tinka..

Geras variantas virtuvėje derinti patiną su auksu

Geras variantas virtuvėje derinti patiną su auksu

PatarimasPabandykite sumaišyti aukso ir sidabro patiną. Tai tarsi maišant mėlyną ir juoda drabužiuose. Daugelis žmonių mano, kad jie turėtų rinktis tik auksinius arba tik sidabrinius akcentus. Tai tiesa tik iš dalies..

Sidabro ir kitų metalinių patinų apdaila

Metalinės dangos dabar yra labai populiarios, todėl labai svarbu sugebėti maišyti ir derinti skirtingas metalines spalvas, kad jos atitiktų konkrečius poreikius. Jie taip pat puikiai tinka komerciniams tikslams, kai natūrali patina ar surūdijęs metalas gali būti brangūs.. Sienų apdaila su metalo efekto patina taip pat bus puikus sprendimas ne tik klasikiniam, bet ir moderniam dekorui..

Patina interjere - kilni senovė jūsų namuose. 180+ (nuotrauka) su aukso, sidabro ir kitais metalo efektais Patina interjere - kilni senovė jūsų namuose. 180+ (nuotrauka) su aukso, sidabro ir kitais metalo efektais Patina interjere - kilni senovė jūsų namuose. 180+ (nuotrauka) su aukso, sidabro ir kitais metalo efektais

Patina interjere - kilni senovė jūsų namuose. 180+ (nuotrauka) su aukso, sidabro ir kitais metalo efektais Patina interjere - kilni senovė jūsų namuose. 180+ (nuotrauka) su aukso, sidabro ir kitais metalo efektais

VIDEO: Kaip patina keičia interjerą?

išvadas

Baldų senėjimo būdas dabar yra labai, labai prieinamas. Jums nereikia pirkti metų metus sendintų baldų. Išsirinkite sau tinkamiausią ir žavėkitės. Esame tikri, kad niekas neliks abejingas.