Retro stilius interjere

Nesvarbu, ar norite būti astalgiškas, ar rimtai domitės retro tema – sužinokite apie šią kupiną erą, kuri formavo gyvenimo būdą. Sukurkime retro interjerą pagal visas taisykles, nepaisant to, kad stilius yra gana sudėtingas ir daugiasluoksnis..

Šio straipsnio turinys:

Kas yra retro stilius?

Nežinau, kaip jums, bet kai paminėju retro stilių, iš karto prisimenu Kusturicos filmus, su šiomis blizgančiomis striukėmis, karoliukais užuolaidomis ir beprotišku gyvenimo būdu, pasiekiančiu juoką. Retro stilius interjero dizaine yra ryškumas, linksma nuotaika ir originalumas. Ryškiausios XX amžiaus vidurio dizaino idėjos tiksliai atsispindi retro stiliumi dekoruotuose interjeruose..

Daugelyje pramonės šakų, įskaitant muziką, madą ir dizainą, žodis „retro“ naudojamas apibūdinti senų tendencijų ir stilių imitaciją. Interjero dizaino pasaulyje „retro“ paprastai reiškia baldus, būdingus dešimtmečiams nuo 1950 iki 1980 m..

Jos dalys gali būti senovinės ir išleistos per šią erą, arba tiesiog semtis įkvėpimo iš to meto stiliui būdingų formų ir spalvų.. Galutinis retro bruožas yra eklektiškas seno ir naujo derinys: dizaino klasika keičiasi su naujais elementais, sukuriant darnią ir darnią išvaizdą.

Retro yra ryškumas, linksma nuotaika ir originalumas

Retro yra ryškumas, linksma nuotaika ir originalumas

Pagal šiuolaikinius dizaino standartus „retro“ yra stilius, užtikrinantis autentiškos išvaizdos ir geriausių šiuolaikinių technologijų derinį, tačiau išlieka vertas nostalgijos..

Jums bus įdomu: APŽVALGA: Paprastas ir universalus kaimo stilius kaimo namo interjere. Daugiau nei 200 natūralumo ir paprastumo dizaino nuotraukų

Retro stiliaus atsiradimo istorija

Retro stilius Vokietijoje, Anglijoje, Šiaurės Amerikoje tapo plačiai paplitęs nuo 1950 m. Tačiau ši koncepcija buvo gana populiari daugelį metų.. Šiais laikais jis taip pat yra populiarus ir jį permąsto daugelis dizainerių.. Šį stilių įkvėpė, ypač tokios kompanijos kaip Walter Knoll, Rolf Benz.

Tačiau sunku nustatyti, kur aidi linijos tarp „Vintage“, „Mid-Century Modern“ ir „Retro“. Visi trys stiliai yra visiškai atskiri savo metodais, tačiau jie turi vieną bendrą bruožą: meilę praeities dizaino idėjoms.. Teigti, kad jūsų dizainas yra „retro“, bus per daug neaišku, tačiau jis veikia derinant bet kokį tinkamą dizaino stilių skaičių..

Plačiai paplitusi Vokietijoje, Anglijoje, Šiaurės Amerikoje nuo 1950 m

Plačiai paplitusi Vokietijoje, Anglijoje, Šiaurės Amerikoje nuo 1950 m

Tipiški retro stiliaus bruožai butų ir kitų patalpų interjere:
 • Orientacija į XX amžiaus 50–70-ųjų mados tendencijas.
 • Sintetinių medžiagų (plastiko, sintetinių audinių, PVC ir kt.) Naudojimas.
 • Ryškios spalvos.
 • Vintažiniai dekoratyviniai elementai (dekoratyvinės vinilinės plokštelės, senamadiška tekstilė, lempos, praėjusio amžiaus vazos);
 • Baldai neįprasta forma;
 • Stilizacijos, abstrakčių formų tendencija.

Retro stilius interjero dizaine yra išgalvotos formos, spalvų deriniai, tekstūros. Tai lemia ryškumas, originalumas: plastikinės figūrėlės su vinilo plokštelėmis, paveikslai su miestų nuotraukomis, lavos lempos su sofos lūpomis, stiklo, plastiko, metalo derinys su sintetika (pirmiausia dirbtinė oda, aksomas), išsiuvinėti karoliukais užuolaidos ir asimetriškas dizainas.

Išgalvotos formos, spalvų deriniai, tekstūros

Išgalvotos formos, spalvų deriniai, tekstūros

Skiriamieji bruožai

Retro – linksmų 50 -ųjų, ryškių 60 -ųjų ir 70 -ųjų stilius. Tai hipsteriškos mados ir jų gražių drabužių ir žavesio mišinys, spalvingos hipių suknelės gėlių tema ir vaivorykštinis raštas, ryški sprogstamoji diskoteka su rūgštinėmis spalvomis ir „įvairių formų“.

Retro stilius interjere reiškia akcentuoti praeitį, paminėti tradicijas, praėjusio šimtmečio mados tendencijas: gėlių grafiką, chromuotus šepetėlius, sintetinius kilimėlius, blizgią lakuotą odą, filmų plakatus su tų metų herojais, originalius baldus, atmetimą viskas nuobodu ir kasdieniška.

50 -tieji metai pristatė chromuotas rankenas ant spintelių, stalo ir kėdžių kojų. Kėdės, apmuštos blizgančia dirbtine oda, spalvų deriniai:

Stilius - sutelkti dėmesį į praeitį

Stilius – sutelkti dėmesį į praeitį

60 -aisiais hipių judėjimas (gėlės, taikos simboliai, vaivorykštė) buvo aktualus. Šiek tiek santūresnės spalvos ir geometriniai raštai (kartu su gėlių motyvais) tuo metu buvo aukščiausi..

70 -tieji metai – diskotekos era: seni atspalviai buvo išplėsti iki aukso, mėlynos, ryškios-žalias. Blizgučiai, ryškumas, linksmybės – taip galima apibūdinti to laikotarpio nuotaiką. Didieji buvo madingi sofos, baro kėdės, spintos, indaujos, žurnalas stalai, osmanai.

Jums bus įdomu: APŽVALGA: Minimalistinis stilius interjere (daugiau nei 185 nuotraukos) – erdvės menas. Mes atsikratome ankštumo ir suvaržymų

Kur tinka retro stilius??

Šis stilius yra populiarus didžiuosiuose miestuose, jis plačiai naudojamas dekoravimui butai, kavinės, viešbučiai, kino teatrai. Retro stiliaus restorano ar kavinės interjero dizainas reiškia ryškumą, originalias funkcijas, stilingas baro kėdes, stalus, lygų blizgantį spintelių paviršių, baro skaitiklius.

Šis stilius yra populiarus dideliuose miestuose.

Šis stilius yra populiarus dideliuose miestuose.

Retro stiliaus buto interjero dizainas yra komfortas, žavus žavesys ir linksma nuotaika. Neįprastos formos baldai, užuolaidos karoliukais, senamadiškos figūrėlės, plakatai su praeities herojais, ryškios spalvos – visa tai sukuria ypatingą retro stiliaus nuotaiką: šviesus ir šiltas.

Šiuolaikinį šio stiliaus interjero dizainą dizaineriai vertina taip:
 • Sodrios spalvos, ryškūs spalvų deriniai.
 • Įgudęs medžiagų derinys (PVC, sintetika, plastikas) sukuria lengvumo ir linksmumo atmosferą.
 • Išreikštas interjero individualumas dėl neįprastų baldų ir dekoro naudojimo.

Sodrios spalvos, ryškūs spalvų deriniai

Sodrios spalvos, ryškūs spalvų deriniai

Drąsus, netikėtas dizainas: įvairiaspalvis šviestuvai, spalvinga užuolaidos, šviesūs baldai, stebėtinai patogus blizgių lako paviršių ir odos apmušalų maišymas. Spalvų įvairovė, pritaikytos retro stiliaus nuotraukos.

Interjero stilius: apžvalga ir pavyzdžiai

Retro stilius sukuria ypatingą nuotaiką: nevaržomas, linksmas, ryškus, nepakartojamas. Tai įsimintina prašmatni, džiaugsminga atmosfera, neįprastas antikvarinių daiktų ir dirbtinių medžiagų derinys..

Dažniausiai pasitaikantys spaudiniai:
 • gėlių tema;
 • „Rytų agurkas“;
 • geometrija;
 • abstrakcija;

Tikrieji atspalviai:

 • šviesiai žalia;
 • rožinis;
 • Balta;
 • Raudona;
 • juoda;
 • geltona;
 • auksas;
 • turkis;
 • Oranžinė;
 • tamsu-mėlyna.

Santūresnės spalvos – alyvuogių, grietinėlės, garstyčių.

Retro stilius interjere (daugiau nei 130 nuotraukų) - viskas, ką jie norėjo sužinoti, bet bijojo paklausti apie dizainą Retro stilius interjere (daugiau nei 130 nuotraukų) - viskas, ką jie norėjo sužinoti, bet bijojo paklausti apie dizainą Retro stilius interjere (daugiau nei 130 nuotraukų) - viskas, ką jie norėjo sužinoti, bet bijojo paklausti apie dizainą

Retro stilius interjere (daugiau nei 130 nuotraukų) - viskas, ką jie norėjo sužinoti, bet bijojo paklausti apie dizainą Retro stilius interjere (daugiau nei 130 nuotraukų) - viskas, ką jie norėjo sužinoti, bet bijojo paklausti apie dizainą

Priedai:
 • senoviniai veidrodžių rėmai;
 • Stalų rinkiniai;
 • krištolinės vazos, dekanteriai;
 • plokštės;
 • piešiniai ar nuotraukos mediniuose rėmuose;
 • tais metais populiarūs automobilių modeliai;
 • plastikinės figūrėlės.

Naudotam apšvietimui:

 • grindų lempos;
 • šviestuvai su laidu;
 • lempos su abažūriais;
 • pakraščiais.

Retro stilius yra populiarus dėl ryškios nuotaikos, kuri persmelkia kiekvieną šio stiliaus interjerą.. Standartinių sprendimų ir nuobodžių dizaino variantų atmetimas daro šį stilių populiarų tarp tų, kurie vertina individualumą, ryškumą, dinamiką.. Tai taip pat pasirinkimas tiems, kurie yra jauni širdyje, tiems, kurie siekia sukurti prašmatnią atmosferą su šiuolaikinių tendencijų elementais – namuose ar darbo vietoje..

Šis stilius yra populiarus dėl ryškios nuotaikos

Šis stilius yra populiarus dėl ryškios nuotaikos

Retro stilius interjere – ryškus patrauklumas, tikras šviežias ir originalus pažįstamų dalykų žvilgsnis.

Jums bus įdomu: APŽVALGA: Lofto stiliaus interjeras Lofto stiliaus buto interjeras: daugiau nei 215 dizaino nuotraukos neribotos erdvės saviraiškai

Retro baldų ypatybės

Retro baldų stilius kilęs iš tradicinio Bauhaus stiliaus. Jis atsirado iš rinkos poreikio kokybiškų, patogių, bet nebrangių baldų..

Taikant naują frezavimo techniką 60–70 -aisiais, baldai su perforuotomis skylėmis ar net skylutėmis pasirodė kaip dekoratyvinis dizaino elementas ant metalinių fasadų. Vis dažniau kėdė buvo sumažinta iki tiesioginės funkcijos. Nugaros tapo trumpesnės – dažniausiai jos neviršijo pečių ilgio. Paminkštinti porankiai buvo pašalinti, todėl baldai su filigraniškomis kojomis, nepaisant patogios apmušalų išvaizdos, yra labai lengvi..

Ryškūs, gaivinantys tonai

Ryškūs, gaivinantys tonai

Pagrindinės baldų savybės

50 -ųjų ir 70 -ųjų retro baldai iš pradžių buvo gana aiškių, paprastų konstrukcijų iš pagrindo. Priklausomai nuo baldo, jis buvo pagamintas naudojant naujus dengimo būdus (pavyzdžiui, su išilginėmis arba skersinėmis siūlėmis ant nugaros), arba medžiagos buvo sumaišytos taip, kad spintelėje būtų metalinės kojos su mediniu rėmu, dažnai su stalčiais. arba skirtingų spalvų fasadai.

Medžiagų mišinys taip pat buvo sutelktas į kavos staliukus ir naktinius staliukus – masyvi medinė arba metalinė konstrukcija su aukso spalvos metaliniu rėmu, uždengta sunkia marmuro plokšte – medžiagų derinys buvo retro baldų dizaino tendencijos.

Spintos buvo nutildytos, pavyzdžiui, 50–60 -aisiais atsirado purvinai geltonos, jūros žalios, smėlio, rudos, bet ir prislopintos oranžinės spalvos.. Populiarios medienos rūšys buvo raudonai atspalviai, tokie kaip vyšnios, riešutmedžio, ąžuolo, buko.

Virtuvės variantas

Virtuvės variantas

Įjungta grindys turėjo aiškią geometrinę struktūrą. Tendencija buvo nespalvotas šaškių lentos raštas, o linoleumas buvo naudojamas kaip nauja nesudėtinga daugelio atspalvių ir raštų apdaila. Penktajame dešimtmetyje tapetai buvo gana kuklūs. Dažnai tai buvo sunkių audinių sienų dangos su smulkiais gėlių raštais, kartais subtiliu šilko blizgesiu. Taip pat būdingi 50 -tieji metai buvo margi, beveik paprasti tapetai, taip pat prislopintų spalvų baldai..

Taip pat naujos buvo metalinės rankenos (sferinės, stačiakampės, kūginės), kontrastingos spalvos (dažnai auksinis žalvaris su juoda). Jie daugiausia atitiko aukštesnes baldų kojas, pagamintas iš medžio arba medžio metalo derinio.

Dekoro idėjos

Retro interjeras gali būti integruotas kaip atskiri elementai arba kaip visiškas retro dekoravimas tam tikram kambariui, pvz Svetainė arba virtuvė. Galite nuspręsti pertvarkyti visą Namas, atspindėti šio laikotarpio nostalgiją – viskas priklauso nuo jūsų įsipareigojimo laipsnio.

Retro stilius interjere (daugiau nei 130 nuotraukų) - viskas, ką jie norėjo sužinoti, bet bijojo paklausti apie dizainą Retro stilius interjere (daugiau nei 130 nuotraukų) - viskas, ką jie norėjo sužinoti, bet bijojo paklausti apie dizainą Retro stilius interjere (daugiau nei 130 nuotraukų) - viskas, ką jie norėjo sužinoti, bet bijojo paklausti apie dizainą

Retro stilius interjere (daugiau nei 130 nuotraukų) - viskas, ką jie norėjo sužinoti, bet bijojo paklausti apie dizainą Retro stilius interjere (daugiau nei 130 nuotraukų) - viskas, ką jie norėjo sužinoti, bet bijojo paklausti apie dizainą

Tai netinka silpna širdžiai ar žmonėms, kurie renkasi diskretiškesnį, klasikinį dekorą. Švari retro išvaizda atrodys taip, tarsi dešimtmečius neatnaujinote savo dekoro. Tikros senovinės dekoracijos yra labai paklausios, todėl jei rūsyje ar palėpėje yra keli abažūriai, laikas jas išvalyti ir integruoti į naują projektą..

Dekoravimo idėja pagal laikotarpį

Ne visi retro dizainai yra vienodi, kiekvienas laikotarpis turi skirtingą požiūrį. Išmokite atskirti skirtingus retro interjero laikotarpius – nuo grynai modernaus iki psichodelinio.

Drąsus valgomojo apdaila

Drąsus valgomojo apdaila

Vidurio amžius: 1920–1960 m

Šis judėjimas atsirado 1920 -aisiais kaip reakcija į art deco stilių ir tęsėsi dešimtmečius. Perėjimas nuo „derliaus“ prie „amžiaus vidurio“ galėjo būti šiek tiek lėtesnis nei vėlesni dizaino pakeitimai, tačiau tai buvo aiškus perėjimas nuo gryno, itin griežto interjero prie kažko šiek tiek jaukesnio. Pasibaigus Antrajam pasauliniam karui, dizaino pramonė persikėlė iš to, kur baigėsi 40 -aisiais, todėl 50 -tieji metai tapo savo dizaino stiliaus išraiška, kuri pakėlė interjero dizainą į visiškai naują lygį..

Pagrindiniai klausimai:
 • Aptakus ir minimalistinis: jis turi aptakias formas su minimaliomis detalėmis.
 • Dizaineriai žinomi iki šių dienų: garsūs dizaineriai buvo Eamesas (Charlesas ir Ray), Miesas van der Rohe ir Iero Saarinenas, kurie taip pat buvo architektai.
 • Retro kėdės: klasikiniai kūriniai, tokie kaip „Barcelona“ kėdė ar „Womb“ kėdė, yra būtini rimtoms retro kolekcijoms.

Įdomūs šio stiliaus baldai

Įdomūs šio stiliaus baldai

Geometrinės formos, papuošalai su tiesiomis linijomis, minkštos kreivės, asimetriški motyvai gražiai atrodo su metaliniais akcentais, stiklu, betonu, medžiu patalpose, suprojektuotose amžiaus vidurio stiliumi. Senamadiški jungikliai ir durų rankenėlės, lempos ir retro stiliaus sieniniai laikrodžiai padeda suteikti nostalgiją šiuolaikiniams namams.

Štai keletas idėjų:

1Šablonai. Pop kultūros įtaka, hipių judesiai, aistra gėlių dizainui suteikia interjero dizainui ramybės ir gėlių atspaudų simbolių. Karoliukais užuolaidos durų angose ​​arba naudojamos kaip pertvaros yra dar viena puiki idėja interjero viduryje. 2Interjero spalva. Rudos medienos baldai su raudona, juoda, rožine, geltona, turkio spalvos, jūrine spalva yra geras pasirinkimas dekoravimui. Visų pagrindinių spalvų prislopinti tonai puikiai tinka dekoravimui. Jie sukuria patogų dizainą, suteikiantį gyvenamosioms patalpoms natūralų pojūtį. 3Šiuolaikinės interjero dizaino idėjos. Įspūdingas amžiaus vidurio stiliaus bruožas yra tas, kad dizainas neturi didelių spalvų derinių ar tekstūrų apribojimų. Interjeras gali atrodyti eklektiškai, derinant ir derinant senus ir naujus baldus, idėjas. Elegantiškas paprastumas, funkcionalumas, patogumas yra dizaino elementai. Neįprasti foteliai - interjero akcentas

Neįprasti foteliai – interjero akcentas

50 -ųjų stilius atneša praeitį į dabartį, o dizaineriai į namus įneša modernumo ar futuristiškumo. Tai sustiprina unikalių, funkcionalių, modernių interjerų kūrimo efektą. Pasisemkite įkvėpimo iš šio nuostabaus amžiaus vidurio stiliaus nuotraukų rinkinio, pasiimkite savo mėgstamas idėjas į savo namus.

1950 -ųjų virtuvės dizainas

Spalvų schemos: Populiarios spalvų schemos apima juodai baltas languotas grindis iš plytelės, su drąsiu akcentu, pavyzdžiui, vyšnių raudona, turkio, karštai rožinė.

Funkcinės medžiagos: Pagrindinės baldų ir kitos apdailos medžiagos buvo šviesi mediena, chromas, vinilas, stalviršiai Formica, organinis stiklas (organinis stiklas).

Vakarienės stilius (vakarienė): Kadangi šis laikotarpis puikiai atkartoja virtuvės dizainą, apsvarstykite galimybę savo virtuvėje pridėti pokylių kėdžių arba porą 50 -ųjų vakarienės stiliaus baro kėdžių. lentelę pusryčiams.

50 -ųjų stilius

50 -ųjų stilius

Maištingas septintasis dešimtmetis

Technologijų pažanga paskatino namų tobulinimą, kuris radikaliai pakeitė interjero kūrimo eigą, o 60 -ųjų pabaigoje įgavo naują posūkį. Naujas spalvingų šviestuvų asortimentas padėjo sukurti tvirtą namų dizaino pagrindą.

Didelį vaidmenį vaidino ir kontrastingos spalvos, suteikiančios kiekvienam kambariui savitą asmenybę. Samaningai žalios spalvos su juodai balta arba alyvinė ir violetinės spalvos derinys su geltonais šikšnosparniais buvo populiarumo viršūnėje..

Ši nauja paletė pasiūlė įdomų namų tempo pasikeitimą. Keitėsi ne tik spalvų schemos, bet ir modeliai. Gėlės, dinamiški atspaudai yra plačiai paplitę. Šie įdomūs projektai buvo ženklas, kad pasaulis sparčiai juda..

60 -ųjų stilius

60 -ųjų stilius

Populiarios spalvos: dekoras su žaliu avokadu, variu, oranžine arba garstyčių geltona su smėlio spalvos.

Tapetai: Šiuo laikotarpiu tapetai tapo labai populiarūs, ypač pulko tapetai. Šiandien yra daug septintojo dešimtmečio reprodukcijų, tokių kaip Paisley ar Floral.

Būdingi baldai: Saugokitės plastiko, stačiakampių kėdžių ir modernizuotų medinių daniškų baldų, įskaitant stalus, žurnalinius stalus, spinteles.

Kiti priedai: Užbaikite išvaizdą naudodami Andy Warholo įkvėptą pop meną ir ilgą polių kilimą. Jei tikrai norite atkurti 60 -ųjų retro, jums reikės lavos lempos su negabaritine sėdmaišio kėdute.

Ritmiškas 1970 m

Aštuntojo dešimtmečio dekoras turi daug bendro su 60 -ųjų, kaip kažko naujo formavimosi laikotarpiu. Vos prieš kelis dešimtmečius dizainas visiems buvo vienodas, tačiau dabar „70 -tieji“ kiekvienam pasiūlė individualų stilių. Dabar nebuvo standartinių projektų. Ryškios spalvos, laukiniai raštai išaugo iki milžiniško populiarumo, pripildydami namus nauja gyvybingumu..

Ryškios spalvos, laukiniai raštai

Ryškios spalvos, laukiniai raštai

Aštuntojo dešimtmečio dizainas dažnai vadinamas „psichodeliniu“, teisingai, nes ryškios spalvos, laukiniai modeliai yra sukurti kaip kaleidoskopas. Namas buvo užpildytas įvairiomis tekstūromis – nuo ilgos krūvos ant kilimų iki lucis kėdžių, nuo aksomo iki chromo.

Ryškesnės spalvos: 1970 -ųjų tapetai buvo pagaminti iš blizgančios folijos, bambuko raštų, žolės.

Patrauklūs kilimai: padidėjo kilimų krūvos ilgis ir modeliai ant jų tapo drąsesni.

Virtuvės spalvos: Rudens atspalviai, tokie kaip oranžinė, rūdys, ruda, kviečiai, buvo labai paklausūs. Pasirūpinkite, kad jūsų virtuvės prietaisai būtų tinkami.

Materialūs pokyčiaiPopuliarios paviršiaus apdailos medžiagos buvo medinės sienų plokštės, sunkios paminkštintos užuolaidos, beicuota tamsi mediena, rotango baldai, pinti dirbiniai, paisley spaudiniai beveik viskam.

70 -ųjų stilius

70 -ųjų stilius

Septintajam dešimtmečiui artėjant į pabaigą, psichodelinis interjeras ėmė krypti link naujų funky 80 -ųjų projektų. Mažiau beprotiški šie interjerai tapo darnesni. Projektai tapo labiau ekologiški, o ne įmantrūs. Būtent tuo metu pradėjo įsigalėti įvairios tendencijos, interjero dizaino pasaulis buvo pakeliui į nuolatinę evoliuciją..

Jums bus įdomu: APŽVALGA: Skandinaviškas stilius: daugiau nei 240 lakonizmo ir dizaino santūrumo nuotraukų. Kuo šis stilius interjere tampa tikras?

Spalvos stilingai

Į savo dekoravimo schemą galite įtraukti retro modelį su retro spalvomis, audiniais, baldais, menu ir buitine technika.

Retro spalvos

Kai galvojame apie XX amžiaus vidurio namus, į galvą ateina ypatingos spalvos.. Žaliasis avokadas buvo ypač populiarus, todėl jo pridėjimas prie dekoro yra vienas greičiausių būdų sukurti tvirtą savo retro stiliaus pagrindą..

Žalia buvo ypač populiari

Žalia buvo ypač populiari

Kitos populiarios spalvos yra:

 • geltonos garstyčios;
 • Oranžinė;
 • Ruda;
 • kvieciai;
 • jūros banga.

Bet kuri iš šių spalvų gali būti naudojama kuriant efektingus retro dizainus ir pririšant prie jų savo dizainą..

Retro technika

Retro technikoje svarbi forma, medžiaga, spalva. 50 -aisiais ir 60 -aisiais prietaisams būtini apvalūs kraštai. Gerą pavyzdį rasite „Smeg“ retro šaldytuvuose. Taip pat ieškokite tų suapvalintų kraštų šiuolaikinėse technologijose.

PatarimasŠią temą taip pat galite naudoti visiems savo baldams..

Be to, ši technika atspindi garsius automobilių dizainus. Virtuvės viryklės, orkaitės, šaldytuvai daug elementų pasiskolino iš 50-60-aisiais populiarių automobilių..

Retro stiliaus raudonas šaldytuvas

Retro stiliaus raudonas šaldytuvas

„Chrome“ yra geriausia medžiaga ir spalva. Chromuoti šaldytuvai, stalviršiai, stalai, viryklės – jų nebus daug. Jei norite šiek tiek pakeisti, keiskite kelis chromuotus prietaisus į tuos, kurie atitinka to laikotarpio spalvą – taip pat puikiai atrodo avokado spalvos viryklė arba raudona indaplovė..

Papildomi dizaino elementai

Chromo akcentai, rankenos ir apvadai suteikia ypatingą, žavingą išvaizdą. Namų baldai, sofos, kėdės su funkcionaliu rėmu ir minimalistinėmis pagalvėlėmis, virtuvės stalai, kėdės su chromuotomis metalinėmis vamzdinėmis kojelėmis, plakatai ant sienų – visa tai retro stiliaus kambarys..

Kiti retro dizaino elementai, skirti jūsų išvaizdai paįvairinti, yra šie:

 • ilgas polių kilimas;
 • apvalios lempos;
 • audiniai su geometriniais raštais, ryškiomis spalvomis, tokiomis kaip rožinė, turkio, geltona, kalkių žalia;
 • keraminių plytelių grindys (juodos ir baltos, raudonos ir baltos, raudonos ir juodos, turkio ir juodos);
 • sėdmaišio kėdė.

Akį traukiantys tapetai - stilingas dizaino elementas

Akį traukiantys tapetai – stilingas dizaino elementas

Nustatykite erą, kuri jums labiausiai patinka. Tada sukurkite dizaino planą – pradėkite nuo sienų ir grindų, o tada pasirinkite baldus, aksesuarus.

Patarimas

Pirma, visada atminkite, kad retro yra linksmas ir gyvas. Tai reiškia, kad į dizaino temą galite įtraukti daug ryškių spalvų neprarandant jausmo..

PatarimasNebijokite išbandyti laukinių dizainų, kurie jūsų erdvei suteikia visiškai naują, kitokią išvaizdą. Būk linksmas, gyvas, drąsus.

Pasirinkite paletę, kurioje yra ryškių spalvų mišinys. Kolekcija įtvirtins norimą jausmą:

 • rožinis;
 • raudona;
 • mėlyna;
 • sidabrinis;
 • violetinės gėlės.

Tiesą sakant, tai yra vienas iš tų stilių, kuriame galite naudoti spalvų derinius, esančius visiškai priešingose ​​spektro pusėse.. Norėdami geriausiai jį užfiksuoti, sutelkite dėmesį į audinius ir tekstūras, kurios buvo naudojamos 60–80 -aisiais..

Linksmas ir gyvas interjeras

Linksmas ir gyvas interjeras

Tačiau norint sukurti temą nereikia skelbti garsių spalvų..

Taip pat galite pasirinkti monotonišką spalvų schemą, kuri buvo labai populiari. Pavyzdžiui, jei jums patinka naudoti nespalvotą, tai yra visiškai ekologiška..

Retro įkvėptame interjere dažnai būdavo gražūs simboliai, didelės freskos, plakatai, iškabinti ant sienų. Tik nepamirškite, kad nereikia visko mesti į vieną vietą. Žingsnis po žingsnio planuokite savo idėjas, rinkitės puikiai derančias dekoracijas. Jei norite piešti simbolius ant sienos, įsitikinkite, kad jie gerai dera su likusiu interjero dizainu..

Atminkite, kad retro interjere nėra daug medinių baldų. Baldus turėtumėte rinktis iš plastiko, metalo, stiklo ar gumos.

Tokie daiktai kaip sėdmaišiai, apvalūs foteliai ar kokoniniai foteliai gali sukurti tą įdomią retro išvaizdą. Papildyti pagalvės, didelė kojų kėdė, suteikianti kambariui pompastikos ir spalvų. Įdėkite šiuos daiktus į kambario dydį, kad jie neatrodytų ne vietoje.

Planuokite savo idėjas žingsnis po žingsnio

Planuokite savo idėjas žingsnis po žingsnio

Retro interjero dizainas reikalauja dėmesio detalėms. Turite pasirinkti tekstūras, spalvas ir objektų formas, kurios atrodys unikaliai ir, žinoma, puikiai dera tarpusavyje. Retro baldų geras dalykas yra tai, kad jie yra labai patvarūs ir patogūs, juos galima naudoti iš antrų rankų.

Tam tikrų baldų ir akcentų galima rasti senose sandėliavimo patalpose. Jie turi neįprastas formas ir spalvas, kurios padarys jūsų erdvę nepakartojamą. Jei norite pakeisti savo virtuvę, vonios kambarį ar visus namus retro stiliumi, atminkite, kad ši tema yra susijusi su drąsių spalvų ir formų maišymu, todėl nebijokite stengtis..

VIDEO: šiek tiek retro stiliaus interjerui

Retro stilius interjere (daugiau nei 130 nuotraukų) - viskas, ką jie norėjo sužinoti, bet bijojo paklausti apie dizainą Retro stilius interjere (daugiau nei 130 nuotraukų) - viskas, ką jie norėjo sužinoti, bet bijojo paklausti apie dizainą Retro stilius interjere (daugiau nei 130 nuotraukų) - viskas, ką jie norėjo sužinoti, bet bijojo paklausti apie dizainą

Retro stilius interjere (daugiau nei 130 nuotraukų) - viskas, ką jie norėjo sužinoti, bet bijojo paklausti apie dizainą Retro stilius interjere (daugiau nei 130 nuotraukų) - viskas, ką jie norėjo sužinoti, bet bijojo paklausti apie dizainą Retro stilius interjere (daugiau nei 130 nuotraukų) - viskas, ką jie norėjo sužinoti, bet bijojo paklausti apie dizainą

Retro stilius interjere (daugiau nei 130 nuotraukų) - viskas, ką jie norėjo sužinoti, bet bijojo paklausti apie dizainą