Geriausios įėjimo durys į privatų namą. Privačiojo namo įėjimo durys šiandien lengvai sujungia medieną, metalą ir grūdintą stiklą.

Privačiojo namo įėjimo durys šiandien lengvai sujungia medieną, metalą ir grūdintą stiklą.

Įėjimo į privatų namą durys, kaip svarbus savininko skonio rodiklis, visada buvo didelio dėmesio objektas. Šiandien modernių įėjimo durų pasirinkimą labiau glumina privačių valdų savininkai, nes ši išorinės apdailos detalė namui atlieka ypatingą vaidmenį..

Geriausios įėjimo durys į privatų namą. Madingos metalinės durys su papildomomis dekoratyvinėmis kaltinės grotelėmis. Visa durų varčia dekoruota reljefiniu raštu, pagamintu iš metalinių plokščių.

Madingos metalinės durys su papildomomis dekoratyvinėmis kaltinės grotelėmis. Visa durų varčia dekoruota reljefiniu raštu, pagamintu iš metalinių plokščių.

Geriausios įėjimo durys į privatų namą. Durys-vartai su vadinamosiomis

Durys-vartai su vadinamąja „sukamąja“ sukimosi sistema, per kurią praeina labai didelių matmenų baldai ir įranga

Dabar gamintojai aktyviai kuria ir išleidžia visas naujas durų modifikacijas, o namų savininkams tenka sunki užduotis – suprasti pasiūlymų gausą ir puikiai pasirinkti privačių namų įėjimo duris..

Geriausios įėjimo durys į privatų namą. Durys su metalinėmis plokštėmis. Senėjimo poveikis šiandien yra madingas: patina ir rūdys suteiks durims laiko įspaudo žavesio

Durys su metalinėmis plokštėmis. Senėjimo poveikis šiandien yra madingas: patina ir rūdys suteiks durims laiko įspaudo žavesio

Geriausios įėjimo durys į privatų namą. Lengvos medinės durys, užtikrinančios mažiausią būtiną privačios nuosavybės apsaugą dėl kaltinės geležies grotelių

Lengvos medinės durys, užtikrinančios mažiausią būtiną privačios nuosavybės apsaugą dėl kaltinės geležies grotelių

Natūrali atranka

Priekinės durys jų namams turi būti aukščiausios kokybės ir patikimos – jos pernelyg jautrios žalingiems orų padariniams. Todėl klausimas, kaip pasirinkti priekines duris, virsta ypač svarbia užduotimi. Kokie yra atrankos kriterijai?

 • Patikima apsauga. Tinkamos priekinės durys pasakys griežtą „ne“ bet kokiems įžūliems sukčiams. O aukštos kokybės spynų sistemos, paslėpti vyriai ir įpjovimai padės atsispirti vagims.
 • Šilumos izoliacija. Sluoksnis pyragas – taip galite vadinti šiltas įėjimo duris į privatų namą. Pagrindinis sluoksnis yra durų skydas, tada ateina izoliacija, oro tarpas ir uždaromas visas vidinis pamušalas.

Jei durys yra prastos šilumos izoliacijos, jų viduje palaipsniui kaupiasi kondensatas arba ledas.

Geriausios įėjimo durys į privatų namą. Durų šilumos izoliacija mūsų klimato sąlygomis yra būtina. Gera šilumos izoliacija yra daugiasluoksnė, tačiau tikrai nestorina durų

Durų šilumos izoliacija mūsų klimato sąlygomis yra būtina. Gera šilumos izoliacija yra daugiasluoksnė, tačiau tikrai nestorina durų

Geriausios įėjimo durys į privatų namą. Vienas iš pirmųjų durų pasirinkimo kriterijų, žinoma, yra jų dizainas. Jis organiškai dera prie visos verandos ar įėjimo į namą sudėties - kompetentingo medžiagų, tekstūrų ir spalvų pasirinkimo rezultatas

Vienas iš pirmųjų durų pasirinkimo kriterijų, žinoma, yra jų dizainas. Jis organiškai dera prie visos verandos ar įėjimo į namą sudėties – kompetentingo medžiagų, tekstūrų ir spalvų pasirinkimo rezultatas

Aukštos kokybės privačių namų įėjimo durys, izoliuotos ir daugiasluoksnės, puikiai atlaiko didžiausius šalčius (atsižvelgiant į tai, kad šiuo metu konstrukcijos vidus yra šiltesnis).

 • Atsparumas dilimui. Įėjimo struktūra turi ištikimai tarnauti daugiau nei tuziną metų. Apdailos kokybė yra „ilgaamžiškumo“ garantija.

Išorinėms metalinėms konstrukcijoms – purškimas milteliais bus geriausias.

Vandenį atstumiantis impregnavimas idealiai tinka medinėms plokštėms.

Geriausios įėjimo durys į privatų namą. Šiuolaikinės medinės durys atrodo klasikinės, tačiau daug kartų patvaresnės nei jų protėviai, dėl naujausių impregnavimų - vandenį atstumiančių, priešgrybelinių ir pan.

Šiuolaikinės medinės durys atrodo klasikinės, tačiau daug kartų patvaresnės nei jų protėviai, dėl naujausių impregnavimų – vandenį atstumiančių, priešgrybelinių ir pan.

Kad gatvės durys nesvyruotų ir nepasenstų negailestingas laikas, įsitikinkite, kad jos yra sumontuotos metaliniame rėmelyje.

Įėjimo durų tipai

Patvarios privataus namo durys: kaip pasirinkti geriausias, atsižvelgiant į įvairių tipų konstrukcijas? Kokių jums reikia? Yra šie įėjimo durų tipai:

 1. Užplombuotas.
 2. Antišokas.
 3. Ugniai atsparus.
 4. Neperšaunamas.
 5. Atsparus garsui.

Geriausios įėjimo durys į privatų namą. Metalinės durys su nepermatomais vertikaliais skersiniais, pagamintos iš tos pačios medžiagos kaip ir pagrindinė durų varčia. Durų rėmų viduje yra sumontuoti domofono laidai, vaizdo stebėjimo skylė ir kiti dalykai

Metalinės durys su nepermatomais vertikaliais skersiniais, pagamintos iš tos pačios medžiagos kaip ir pagrindinė durų varčia. Durų rėmų viduje yra sumontuoti domofono laidai, vaizdo stebėjimo skylė ir kiti dalykai

Patvariausios yra neperšaunamos ir ugniai atsparios metalinės įėjimo į privatų namą durys su plieniniu rėmu. Konstrukcijos viduje dedama speciali medžiaga, kuri sulėtina kulkos judėjimą ir apsaugo korpusą nuo ugnies.

Geriausios įėjimo durys į privatų namą. Plieninės durys su sustiprinta vyrių sistema

Plieninės durys su sustiprinta vyrių sistema

Sandarios ir garso nepraleidžiančios rūšys labai retai naudojamos kaip išorinės durų plokštės. Tai yra pagalbinės durys ir jos visada yra dekoratyvinės.

Grožis yra galinga jėga

Nereikia nė sakyti, kad lauko durys į namus turėtų būti patrauklios išvaizdos ir idealiai atitikti bendrą stilių. Poveikis svečiams priklauso nuo to, kaip stilingai ir ryškiai sukurtas įėjimas į namą..

Norėdami pabrėžti savo namų prabangą, įrengite dvigubas duris. Tai gali būti dvi dalys, atspindinčios viena kitą. Arba pagrindinis skydelis ir jo dubliavimasis dekoratyvinis.

Geriausios įėjimo durys į privatų namą. Medžio drožyba visiškai neriboja vaizduotės renkantis medines duris.

Medžio drožyba visiškai neriboja vaizduotės renkantis medines duris.

Geriausios įėjimo durys į privatų namą. Viena kopija: medinės durys su vitražo intarpais Art Nouveau stiliaus vienoje Briuselio gatvių

Viena kopija: medinės durys su vitražo intarpais Art Nouveau stiliaus vienoje Briuselio gatvių

Geriausios įėjimo durys į privatų namą. Dvigubo plieno durys, padengtos milteliniu būdu, su metaliniu dekoru

Dvigubo plieno durys, padengtos milteliniu būdu, su metaliniu dekoru

Papuošimui galite naudoti rafinuotą raižinį, rafinuotą vitražą ar prabangų senovinį kalimą.

 • Lengvas plastikas. Labiausiai prieinamos yra plastikinės įėjimo durys privačiam namui. Tačiau jie nėra ypač patikimi. Nors jų patvarumą galima padidinti papildomu aliuminio profiliu.

Profilio įėjimo metalinės plastikinės durys privačiam namui išsiskiria geru atsparumu išoriniams agresyviems veiksniams. Jie yra patvarūs ir įvairaus stiliaus..

Ar norite sukurti originalų, magiškai nematomą perėjimą tarp kambario ir kiemo? Tam reikia įėjimo į privatų namą su stiklu. Netrukdomai į namus patenkanti saulės šviesa daro jį stebėtinai šiltą ir gyvą.

Geriausios įėjimo durys į privatų namą. Metalinės durys su daugybe grūdinto stiklo intarpų tinka namams su didele sale

Metalinės durys su daugybe grūdinto stiklo intarpų tinka namams su didele sale

Geriausios įėjimo durys į privatų namą. Platūs vertikalūs stiklo skersiniai turėtų būti derinami su durų varčios dekoru (dažnai tai yra paruošti standartinių dydžių rinkiniai) ir atsižvelgiama į tai, koks svarbus apsaugos nuo įsibrovėlių lygis yra prie konkretaus įėjimo į namą

Platūs vertikalūs stiklo skersiniai turėtų būti derinami su durų varčios dekoru (dažnai tai yra paruošti standartinių dydžių rinkiniai) ir atsižvelgiama į tai, koks svarbus apsaugos nuo įsibrovėlių lygis yra prie konkretaus įėjimo į namą

Geriausios įėjimo durys į privatų namą. Stiklinius įdėklus galima pasirinkti šiek tiek matinius, reljefinius ir pan.

Stiklinius įdėklus galima pasirinkti šiek tiek matinius, reljefinius ir pan.

Patarimas! Norėdami, kad privataus namo įėjimo stiklo durys būtų patikimesnės, naudokite grūdintą stiklą su armatūra ir dekoratyvinėmis grotelėmis.

 • Universalus aliuminis. Aliuminio konstrukcijos dažnai naudojamos daugelyje dizaino architektūrinių sprendimų. Toks profilis yra ypač patvarus (jis skirtas begaliniam atidarymo / uždarymo ciklui).

Aliuminis yra labai lanksti medžiaga. Jei eksploatacijos metu reikia atlikti bet kokius koregavimus, viską galima pataisyti „skrendant“, neišardant aliuminio durų.

Geriausios įėjimo durys į privatų namą. Aliuminis ypač tinka durims

Aliuminis dėl savo lengvumo ypač tinka šarnyrinėms durims

Geriausios įėjimo durys į privatų namą. Plieninės durys su apdaila

Plieninės durys su medžio drožlių apdaila

 • Prabangus medis. Jei manote, kad privataus namo medinės durys yra per silpnos ir degios, klystate. Gražiai natūraliai medžiagai gali būti suteiktas ypatingas stiprumas; padidinto patikimumo plienas gali būti naudojamas kaip rėmas.

Geriausios įėjimo durys į privatų namą. Medžio masyvo durys - elegantiškas pasirinkimas

Medžio masyvo durys – elegantiškas pasirinkimas

Plieninės durys su natūralaus medžio masyvo apdaila priklauso „premium“ klasei. Vienintelis patvarių ir puikios išvaizdos durų trūkumas yra jų didelė kaina..

Jei esate garbingo dvaro savininkas – tai pasiūlymas jums. Technologiniame procese naudojama stipriausių, vertingiausių rūšių mediena. Medis papildomai apdorojamas specialiais junginiais – tai suteikia jam didesnę šilumos izoliaciją ir apsaugines savybes.

Geriausios įėjimo durys į privatų namą. Durys, puikiai derančios prie modernaus, su ekologiniu stiliumi: su minimalistinėmis medžio dailylentėmis

Durys, kurios puikiai dera prie modernaus, ekologiško stiliaus interjero: su minimalistinėmis medžio dailylentėmis

Geriausios įėjimo durys į privatų namą. Vienas iš sėkmingiausių prieškambario dizaino sprendimų: įėjimo durys sudaro vientisą komplektą su spintelėmis daiktams laikyti

Vienas iš sėkmingiausių prieškambario dizaino sprendimų: įėjimo durys sudaro vientisą komplektą su spintelėmis daiktams laikyti

Norėdami sumažinti prabangių prabangių durų kainą, gamintojai gali naudoti laminuotą medienos plaušų plokštę, pamušalą, plastiką, fanerą ir termo medieną.

 • „Metalinė“ apsauga. Žinoma, geriausios įėjimo į privatų namą durys yra metalinės. Visos pagrindinės konstrukcinės dalys pagamintos iš ypač tvirto plieno, kurio storis 2-3 mm. Tai geriausias pasirinkimas tiems, kurie vertina savo namų saugumą kartu su įmantriu stiliumi. Plieninių durų kaina priklauso nuo išorinės apdailos.

Purškimas milteliais. Specialūs milteliniai dažai, dažomi kepant, suteikia plieninėms durims visišką atsparumą bet kokiems pažeidimams. Tokios durys yra atsparios vandalams, ugniai ir dilimui..

Geriausios įėjimo durys į privatų namą. Metalinės durys gali būti pagamintos pagal individualų dizainą

Metalinės durys gali būti pagamintos pagal individualų dizainą

Vinilo oda. Nebrangi apdaila su įvairiomis tekstūromis. Ši medžiaga pagerina garso izoliaciją ir šilumos izoliaciją. Tačiau jis yra trapus ir jautrus mechaniniam poveikiui (įbrėžimams, smūgiams, įpjovimams ir kt.).

MDF. Įperkamos plieninės durys su MDF plokštėmis džiugina kainų politika. Tokios durys nėra ypač atsparios agresyvioms gamtos apraiškoms, tačiau yra labai patrauklios išvaizdos ir puikiai atsparios puvimui..

Purškimas aerografija. Spalvingos žinios šiuolaikiniame metalinių durų dekoravime – savininko prašymu išorinis lapas su piešiniais ar nuotraukomis. Šios durys taps tikru, unikaliu akcentu, pabrėžiančiu savininko skonį ir viso namo stilių..

Geriausios įėjimo durys į privatų namą. Plienines duris lauke galima apdailinti kitomis medžiagomis: dirbtine oda, MDF plokštėmis ir pan.

Plienines duris lauke galima apdailinti kitomis medžiagomis: dirbtine oda, MDF plokštėmis ir pan.

Šarvuotos metalinės įėjimo durys privačiam namui priskiriamos atskirai. Patvarūs, patikimi, atsparūs bet kokiai žalai ir nenuspėjamo klimato poveikiui, tokie modeliai teisingai nešioja idealo titulą. Puikiai atrodo konstrukcijos su kalimo elementais. Kaip dekoraciją galite pasidaryti metalo garbanas, žiedpumpurius, net atskiras faksimilines medžiagas.

Geriausios įėjimo durys į privatų namą. Sunkios medinės durys su metalinėmis juostomis yra geras pasirinkimas kaimo ar viduramžių stiliaus dvaro dekoravimui

Sunkios medinės durys su metalinėmis juostomis yra geras pasirinkimas kaimo ar viduramžių stiliaus dvaro dekoravimui

Geriausios įėjimo durys į privatų namą. Dar viena spalvų derinimo idėja: tvirtos baltos durys su minimalistiniais priedais prie šviesių namo sienų.

Dar viena spalvų derinimo idėja: tvirtos baltos durys su minimalistiniais priedais prie šviesių namo sienų.

Teisingas montavimas

Prieš pradedant atsakingą procedūrą, verta nuspręsti, kur durys atsivers: į išorę ar į vidų. Durų rėmas sumontuotas griežtai pagal lygį ir vamzdžio liniją.

 1. Pirmiausia sumontuojamas stabdys, įtrauktas į durų komplektą.
 2. Vyrių angos yra supjaustytos.
 3. Tada ateina vyrio su plokštelėmis montavimas.

Visa stilizuota apdaila atliekama sumontavus išorinę konstrukciją. Jei neturite tokių įgūdžių, montavimo darbus geriau patikėti specialistams, puikiai išmanantiems visus techninius niuansus. Pažiūrėkite, kaip vyksta įėjimo į privatų namą durų montavimo procesas:

Grožis jūsų namams!