Namų puošmena šventei

Namų puošimas atostogoms yra kertinis akmuo ruošiantis lapkričio-gruodžio mėnesiams

Kiekvieną dieną mylimos Naujųjų metų šventės artėja. Atėjo laikas planuoti šventę ir rinkti informaciją apie artėjančios datos ypatybes. Dažnai su klausimais apie teisingą atostogų organizavimą jie kreipiasi į astrologus, nes norite pritraukti sėkmės į savo gyvenimą, kad visi metai praeitų puikiai. Taigi, pabandykime išsiaiškinti, kaip sutikti 2018 -uosius ir ką patiekti ant šventinio stalo..

Ryškios linksmos atostogos draugų kompanijoje

Ryškios linksmos atostogos draugų kompanijoje

Kaip susitikti?

Geltonojo Žemės šuns metais šventę galite švęsti tiek ramioje ramioje atmosferoje, tiek su draugais. Šis gyvūnas išsiskiria atsidavimu ir gera prigimtimi, todėl bus tinkamas jaukus vakaras su artimaisiais. Tačiau šunys mėgsta linksmintis, o tai reiškia, kad galite iš anksto paruošti įdomų scenarijų, kad smagiai praleistumėte Naujuosius. Norėdami tinkamai švęsti Naujuosius metus, turite:

 1. vargu ar tai verta priminti, bet vis tiek – papuošti namus ir papuošti Kalėdų eglutę;
 2. apsirūpinkite maistu ir padėkite šventinį stalą;
 3. susiburti su kompanija už butelį šampano;
 4. į šventę atsineškite puikią nuotaiką.

Papuoškite eglutę su savo vaiku, linksminkitės kartu

Papuoškite eglutę su savo vaiku – ir gaukite daug teigiamų emocijų!

Pagal tradiciją Naujuosius metus reikia švęsti tyra širdimi, paliekant visus nuoskaudas ir nusivylimus išeinančiais metais. Šventės prasmė – palinkėti vilties šviesiai ateičiai. Todėl daugelis žmonių rekomenduoja atsikratyti senų šiukšlių namuose, išvalyti visas šiukšles. Naujieji metai kaip atsinaujinimo, naujo gyvenimo ir teigiamų pokyčių simbolis yra artimi savo filosofijai daugeliui kultūrų.

Jaukumo namuose kūrimo ir interjero dekoravimo procesas padės pasikrauti pozityvumo. Visame bute galite puikiai derinti bendrą valymą ir pakabintas girliandas bei blizgesį. Net jei nesate atostogų dekoro gerbėjas, neatsisakykite sau malonumo puošti eglutę. Atostogos bus daug malonesnės, jei kiekvieną dieną grožėsitės papuoštu medžiu.

Patarimas! Norėdami papuošti namus ir Kalėdų eglutę, naudokite natūralias medžiagas kankorėžių, eglių šakų ir įvairių saldainių pavidalu spalvingoje pakuotėje. Norint išlaikyti harmoniją ir natūralumą, spalvų schemoje geriau naudoti geltonai rudus tonus..

Namų dekoravimas su mielais Kalėdų angelais su palinkėjimais

Namų dekoravimas su mielais Kalėdų angelais su palinkėjimais

Kur susitikti?

Ateinantys keturkojų globėjos metai į namus atneš ramybę, šiltus santykius, draugystę ir ištikimybę artimiesiems. Ir jei Ugnies gaidžio susitikimas įvyko dideliu mastu ir linksmai, tada geraširdžiui šuniui reikia visiškai priešingai.

Patarimas! Paradoksalu, tačiau šiais metais tai yra atostogos su šeima ir draugais, kuris yra idealus variantas susitikti su kitais metais. Jei įmanoma, atsisakykite Naujųjų Metų įmonių vakarėlių ir triukšmingų kompanijų, pasirinkdami šeimyniškesnį variantą..

Draugiška ir linksma kompanija yra raktas į gerą šventę

Draugiškoje, linksmoje kompanijoje atostogos bus puikios

 1. Idealu – namuose su šeima. Poilsis jaukioje namų aplinkoje suteikia daugybę privalumų, nes viską galima padaryti taip, kaip norite. Paruoškite mėgstamus patiekalus, papuoškite butą pagal savo skonį, apsirenkite patogiais ir patogiais drabužiais. Ir svarbiausia – galimybė bet kuriuo metu patogiai įsitaisyti prie televizoriaus ir žiūrėti senus gerus filmus.
 2. Stovyklavietėje ar kavinėje su draugais. Didelės kompanijos renkasi tik dėl linksmybių, nes namuose neįmanoma gauti tokių pačių emocijų. Štai kodėl yra tiek daug dienų, kad galite švęsti kelias šventes su kolegomis, draugais ir artimaisiais. Jei norite įtikti šuniui, tada poilsis lauke yra tiesiog tobulas, svarbiausia – nenusivilkite alkoholiniais gėrimais, nes gyvūnai nėra patenkinti girtais chuliganais.
 3. Užsienyje bet kurioje įmonėje. Poilsis šiltuose kraštuose nėra veltui paklausa: iki gruodžio pabaigos šaltas ir blogas oras turi laiko nuobodžiauti. Kelionė prie šiltos jūros ir kaitrios saulės per Naujųjų metų šventes bet kuriuo atveju bus malonumas. Paprastai viešbučiai organizuoja įdomią programą savo svečiams, todėl jiems nebus nuobodu..

Jei yra mažų vaikų, būtų malonu praleisti šią stebuklingą šventę su jais.

Ši stebuklinga šventė ypač prisimenama mažiems vaikams.

Mūsų šalyje yra daug nuostabių vietų, kuriose malonu sutikti 2018 -uosius, pavyzdžiui, Karelijoje

Mūsų šalyje yra daug nuostabių vietų, kuriose malonu sutikti 2018 -uosius, pavyzdžiui, Karelijoje

Patarimas! Nors Šuns metai yra šeimos šventė namuose, galite turėti pasirinkimų. Pagal rytinį kalendorių Geltonojo Žemės šuns metai ateis vasario mėnesį. Todėl turėtumėte sutelkti dėmesį į savo galimybes ir norus: teisingiausias sprendimas yra atostogos pagal jūsų skonį..

17

Aprangos pasirinkimas

Astrologai pataria renkantis vakarinę suknelę pasirinkti geltonai šuniui tinkančią spalvų schemą. Visi rudos, auksinės, smėlio ir smėlio spalvos atspalviai puikiai tinka 2018 m. Pernelyg margas ir drąsus tiek spalvos, tiek stilius bus netinkamas.

Patarimas! Galite pasirinkti šventinę aprangą suknelės ar klasikinio kostiumo pavidalu. Arba pasirinkite atsitiktinį stilių, jei šventė vyksta lauke arba namuose.

Tinkamos aprangos spalvų schemos švęsti šuns metus

Teisingos aprangos spalvų schemos Geltonojo Žemės šuns metų susitikimui

2018 -uosius turite sutikti auksine apranga

2018 -uosius turite sutikti auksine apranga

Renkantis šukuoseną ir makiažą, turėtumėte sutelkti dėmesį į natūralumą be nereikalingo pretenzijos. Nereikia ant galvos statyti sudėtingų konstrukcijų, visa tai pilant litru lako. Geriausia palikti plaukus laisvus, kad jie atrodytų natūraliai.

Patarimas! Papuošalams tinka auksas ir gintaras, jie puikiai dera prie bendros spalvų gamos.

Naujųjų metų makiažas neturėtų būti pilnas juodų strėlių ir blizgučių ant vokų. Pasirinkite smėlio / rudos spalvos atspalvį su subtiliu akių pieštuku ir neutraliais lūpų dažais.

Vyriški kostiumai šventei

Vyriški kostiumai šventei

Vyrams patariama apsirengti patogiu stilingu kostiumu. Tiks smėlio arba rudos spalvos švarkelis ir laisvos chaki spalvos kelnės. Jei norite oficialesnės išvaizdos, galite pasirinkti klasikinį neutralaus tono kostiumą su aukso spalvos kaklaraiščiu..

keturiolika

Patarimas! Nedėvėkite leopardo ir tigro atspaudų. Jei jums patinka papuošalai, galite pasirinkti ramesnius gamtos, miškų ir medžių vaizdus..

Šventinis stalas

Naujaisiais metais jie, kaip taisyklė, gamina mėgstamus patiekalus, patikrintus laiko. Šis pasirinkimas leidžia jums nesijaudinti, ar viskas pavyks teisingai ir ar jums patinka receptas. Tačiau į tradicinį meniu būtina įtraukti ką nors naujo. Tai paįvairins stalą ir pridės šiek tiek intrigos, nes paaiškėjo ar ne, sužinosite tik po testo. Įdomių patiekalų receptus galima peržiūrėti kulinarinėse svetainėse ir pasirinkti tinkamą variantą.

Jei įmanoma, papuoškite šventinį stalą smėlio aukso tonais.

Jei įmanoma, papuoškite šventinį stalą smėlio aukso tonais

Nėra prasmės patarti salotoms „Olivier“ – kiekviena šeima mėgsta šį patiekalą ir neįsivaizduoja atostogų be jo, arba, priešingai, kategoriškai prieštarauja tokiems standartams. Kai kurie mano, kad „silkė po kailiu“ ar kitos liaudiškos salotos yra privalomas patiekalas. Bet kokiu atveju šeimos numylėtinis turėtų būti ant stalo, atiduodamas duoklę tradicijoms. Jei norite kažko egzotiško, tai ne apie Šuns metus. Ji teikia pirmenybę paprastiems ir skaniems mėsos patiekalams..

Idėja! Stalo serviravimui galite iškepti gardžią šuns formos bandelę arba išdėlioti jos siluetą, pasigaminę originalių salotų. Kaip stalo dekoraciją po geltonojo šuns simboliu galite įdėti morkų, apelsinų, ananasų ir paprikų – bet kokių produktų geltonai oranžinėje paletėje.

keturiolika

Patarimas! Šuns metais meniu turėtų vyrauti mėsos patiekalai, nes naminis plėšrūnas mėgsta sotų maistą. Jautienos, kiaulienos, žuvies ar vištienos receptai bus stalo centre kaip pagrindinis karštas patiekalas. Taip pat nepakenks dešros gabaliukai, kurie taps puikia dovana augintiniui..

Dovanos artimiesiems

Nenustebkite, jei išradingas vaikas Naujiesiems metams paprašys tikro šuniuko. Tai geras prašymas, ar ne? Vaikai, kaip taisyklė, nevengia savo reikalavimų, jau lapkritį pradeda rašyti laišką Kalėdų Seneliui. Tačiau įtikti suaugusiems yra sunkiau, nes dovana turėtų patikti.

Šuns metais tai padaryti labai paprasta, nes dabartis turėtų būti praktiška ir nebrangi. Šis naminis augintinis nepatvirtins niekučių, kurie nėra naudingi savininkui. Todėl kaip dovaną galite nusipirkti:

 1. namų tekstilė (pagalvės, antklodės, rankšluosčiai);
 2. originalūs patiekalai;
 3. bet koks suvenyras su 2018 metų simboliais;
 4. šuns formos namų šlepetės;
 5. pakabukas, simbolizuojantis atsidavimą ir ištikimybę.

Jei turite šunų, nepamirškite jiems įteikti dovanų.

Jei turite šunų, nepamirškite jiems įteikti dovanų.

Turite sutelkti dėmesį į interesus, pomėgius to, kuriam planuojate nustebinti. Artimiesiems tinka naminės dovanos chalato, pižamos ar kilimėlio pavidalu. O kolegoms galima padovanoti mažų suvenyrų su šuns įvaizdžiu.

Patarimas! Be dovanų, kuriomis artimieji ir draugai tradiciškai keičiasi, nepamirškite apie gerus darbus. Pagalba benamiui šuniui galbūt yra vertingesnė už bet kokią dovaną ir padeda pritraukti sėkmės..

Tinkamų spalvų namų tekstilė yra tinkama dovana artimiesiems

Tinkamų spalvų namų tekstilė yra puiki dovana artimiesiems

Patarimas! Jei norite, kad dovana atitiktų ateinančius metus, neturėtumėte dovanoti kvepalų, ginkluotų kraštų ar grandinėlės ant kaklo. Pavyzdžiui, paršelis -šuo taps originalia dovana – ir naudinga, ir tinkama..

Gražiai dekoruotas namas atostogoms sukuria jaukią atmosferą

Gražiai dekoruotas namas atostogoms sukuria jaukią atmosferą