Sujungti tapetus interjere: 60 idėjų (nuotrauka)

Sienų dangų pasirinkimas visada buvo sunki užduotis. Tapetai padeda visiškai įkūnyti norimą dizaino stilių arba tapti harmoningu gražios kompozicijos fonu. Tapetų derinimas interjere yra įvairių modelių, spalvų, tekstūrų derinys. Ekspertai iš viso pasaulio naudoja tokį originalų požiūrį ne tik dėl estetinės išvaizdos, bet ir norėdami paslėpti nedidelius kambario trūkumus, vizualiai išplėsti / susiaurinti erdvę, teisingą… Continue reading Sujungti tapetus interjere: 60 idėjų (nuotrauka)

Published
Categorized as Idėjos

Stiklinis kavos staliukas (75 nuotraukos)

Net mažas kavos staliukas gali būti puikus funkcionalus baldas. Apdovanotas aukštomis dekoratyvinėmis savybėmis, jis taip pat veiks kaip originalus akcentas, kuris tinkamai papildys bendrą kambario stiliaus koncepciją. Taip galite apibūdinti stiklinį kavos staliuką, kuris niekada neliks nepastebėtas. Jis turi daugybę modelių, apie kuriuos mes kalbėsime šiame straipsnyje. Taip pat patarsime, į ką reikia atsižvelgti perkant..… Continue reading Stiklinis kavos staliukas (75 nuotraukos)

Published
Categorized as Idėjos

Stiklo vidaus durys (65+ nuotraukų)

Vidaus durys iš stiklo yra palyginti naujas reiškinys, tačiau jos jau tvirtai įsitvirtino teigiamoje pusėje. Mažai kas žino, tačiau pirmuosius tokio dizaino prototipus prancūzai išrado ir sėkmingai panaudojo dar XVII a. Žinoma, jie neatitiko šiuolaikinių modelių aukštų estetinių ir stiprumo savybių, tačiau vis tiek buvo plačiai paplitę. Stiklo vidinės durys turi daug privalumų, palyginti su… Continue reading Stiklo vidaus durys (65+ nuotraukų)

Published
Categorized as Idėjos

Alyvinė spalva interjere (90 nuotraukų)

Interjero spalvų schema verčia vidinį jo savininko pasaulį. Alyvinių atspalvių pasirinkimas dekoravimui apibūdina rafinuotą kūrybinę prigimtį, daugelis iš kurių gali pasisemti įkvėpimo ir stiprybės iš šios erdvios spalvos. Spalvos ypatybės ir įtaka psichikai Alyva yra balinta violetinė spalva. Kaip ir daugelis kitų, jis turi įvairių paletių. Melsvos levandos yra šalto spektro eilutėje, todėl tinka patalpoms… Continue reading Alyvinė spalva interjere (90 nuotraukų)

Published
Categorized as Idėjos

9 „pasidaryk pats“ sienų dekoro idėjos

Apdailos procesas yra paskutinis interjero dekoravimo etapas. Po atlikto darbo dekoravimas yra nepaprastai malonus. Savarankiška gražios aplinkos kūrimas teikia ypatingą pasitenkinimą. Jei turite laisvo laiko ir norite įgyvendinti originalų dizainą, drąsiai leiskite kūrybai. Mes paruošėme jums daugybę šiuolaikiškų „pasidaryk pats“ sienų dekoro idėjų, kurios padės paprasčiausiai ir kūrybiškai paversti erdvę.! 1. Akvarelė Jei ieškote nepastebimų… Continue reading 9 „pasidaryk pats“ sienų dekoro idėjos

Published
Categorized as Idėjos

Nuskustas prašmatnus stilius interjere: 110 nuotraukų idėjų

Drabužiai, aksesuarai ar puošnaus prašmatnaus stiliaus dekoras girdimi šiandien, tačiau iš pradžių ši tendencija atsirado interjero dizaino srityje. Kambarys, kuriame dera retro, vintažo ir Provanso elementai, atrodo šiek tiek šokiruojantis, bet visada įdomus. Dėl neryškių ribų nėra lengva sukurti apleistą ir prašmatnų interjero stilių, taip pat išlaikyti pusiausvyrą tarp „senovės“ ir „prabangos“, tačiau mes stengsimės… Continue reading Nuskustas prašmatnus stilius interjere: 110 nuotraukų idėjų

Published
Categorized as Idėjos

Siauros svetainės dizainas (65 nuotraukos)

Daugelis butų, pastatytų moderniuose ir sovietiniuose daugiaaukščiuose pastatuose, savininkai susiduria su siauromis svetainėmis. Palyginti su kvadratu, pailga stačiakampio forma sukuria daugiau konvencijų ir niuansų, į kuriuos reikėtų atsižvelgti organizuojant kambario vidaus apdailą. Tačiau jei sėkmingai susidorosite su šia užduotimi, gausite harmoningą zoną, kuri nesukuria tunelio iliuzijos.. Pagrindinės dizaino savybės Gana dažnai pieštukų dėklų kambariai aptinkami… Continue reading Siauros svetainės dizainas (65 nuotraukos)

Published
Categorized as Idėjos

Untitled

Stogelis virš verandos ne tik apsaugos jus nuo blogo oro, bet ir suteiks dar vieną galimybę pabrėžti išorės stilių. Kaip nesuklysti pasirinkus pasirinkti aukštos kokybės baldakimą, kuris dera su išorine pastato apdaila – toliau mūsų straipsnyje. Kodėl jums reikia baldakimo virš verandos?? Vizoriai virš įėjimo erdvės gali būti įvairių formų ir priklauso nuo įvairių savybių,… Continue reading Untitled

Published
Categorized as Idėjos

Pilki tapetai interjere (80 nuotraukų)

Pilkos spalvos universalumo negalima pervertinti. Toks visiškai neutralus fonas yra optimalus sprendimas bet kokiam interjerui. Achromatinis spektras nekonkuruoja su kitais atspalviais, nes tai tik šešėlis, kažkas tarp šviesos ir tamsos. Taigi baldų, dekoro ir tekstilės spalvos išliks tokios pat prisotintos, tačiau dėl kontrasto trūkumo jos bus suvokiamos ramiau.. Pilkos spalvos įtaka Gamtoje pilka yra dangaus… Continue reading Pilki tapetai interjere (80 nuotraukų)

Published
Categorized as Idėjos

Apmušalai po akmeniu (65 nuotraukos): vaizdai, gražios idėjos

Gerai parinkta apdailos medžiaga gali ne tik žymiai papuošti struktūrą ir kraštovaizdžio dizainą, bet ir sukurti patogiausią, šiltą atmosferą bet kuriuose namuose. Akmens apdaila privatiems pastatams suteikia ypatingo žavesio, originalumo ir garbingos išvaizdos. Tačiau didelės išlaidos ir masyvumas, būdingas natūraliam akmeniui, dažnai tampa šios dekoratyvinės medžiagos atmetimo priežastimi. Vertas jo pakaitalas yra dailylentės, imituojančios natūralų… Continue reading Apmušalai po akmeniu (65 nuotraukos): vaizdai, gražios idėjos

Published
Categorized as Idėjos