10 nemokamų interjero dizaino programinės įrangos

XXI amžius savo pažangiomis technologijomis labai supaprastina gyvenimą tiek kasdieniuose reikaluose, tiek profesinėje veikloje. Architektai planams kurti ilgą laiką nenaudojo popieriaus, pieštuko ar liniuotės. Be to, pats procesas tapo daug lengvesnis, produktyvesnis ir įdomesnis, panašus į žaidimą, o ne į kruopštų darbą. Dabar kiekvienas gali galvoti apie savo svajonių namus naudodamas nemokamas interjero dizaino ir butų planavimo programas. Nežinote, nuo ko pradėti? Mes jums patarsime!

1. Atnaujinimo planuotojas

„Remplanner.ru“ yra vienintelis Rusijos planuotojas, skirtas remontui. Tai leidžia vartotojams savarankiškai sudaryti pilnus darbinius brėžinius savo buto atnaujinimui..

Svarbiausias šio planuotojo skirtumas nuo kitų yra projekto dizainas ir pristatymas darbinių brėžinių pavidalu, kaip ir klasikinio dizaino projekte. Visa informacija apie projektą yra 16 lapų.

Pavyzdžiui, išleidimo angos lape yra nurodyta visa reikalinga informacija apie lizdus ir išėjimus, reikalingus darbuotojams – išėjimų skaičius, jų vieta (su matmenimis), išėjimų tipas (įprastas arba atsparus drėgmei), kokiai įrangai išėjimas yra skirtas.

Sienų ir pertvarų įrengimo plane – nurodoma naujai pastatytų sienų vieta, sienų medžiaga, durų matmenys ir kt..

Taip pat planavimo priemonėje yra:

  • 3D vizualizacija;
  • piešinių albumo spausdinimas pdf formatu;
  • komandų sąmatų ir darbų apimties apskaičiavimas;
  • apytikslis neapdorotų medžiagų apskaičiavimas remontui;
  • galimybė dirbti vienu metu su keliais išdėstymais.

Oficiali svetainė: https://remplanner.ru

„Remplanner“ - nemokama programinė įranga interjero dizainui „Remplanner“ - nemokama programinė įranga interjero dizainui „Remplanner“ - nemokama programinė įranga interjero dizainui

2. „SketchUp“

Yra dvi programos versijos: mokama, su išplėstinėmis funkcijomis profesionalams ir nemokama. Tačiau tai nereiškia, kad antrasis variantas suteikia ribotas galimybes kurti atvaizdus..

Su jo pagalba bus galima suprojektuoti kokybiškus trimačio dizaino modelius, „žaidžiantį“ su išdėstymu, spalvomis, baldais. Vienintelis neigiamas dalykas yra nedidelė objektų įvairovė, tačiau juos lengva rasti internete.

Atsisiuntę „SketchUp“, galite pradėti dirbti iš karto, nes sąsaja yra labai paprasta ir paprasta. Svarbi priemonė yra galimybė pasirašyti atskirų elementų matmenis.

Užbaigtas atvaizdavimas skelbiamas internete arba atvirkščiai – ten jie ieško įkvėpimo, studijuoja kitų žmonių darbus.

Įdomu tai, kad ši programa tinka ne tik namų ir butų projektavimui – iš jos galima sukurti trimatius sklypo, kelio, automobilio ar kitų objektų modelius..

Oficiali svetainė: https://www.sketchup.com/ru

„SketchUp“ - nemokama interjero dizaino programinė įranga „SketchUp“ - nemokama interjero dizaino programinė įranga

3. Saldūs namai 3D

Ši programa gali netenkinti rimtų dizainerių, tačiau paprastiems vartotojams ji gali pasirodyti labai naudinga ir, svarbiausia, paprasta. „Sweet Home 3D“ nepadės kurti sudėtingų projektų, tačiau nedidelius eksperimentus su šia programa lengva atlikti. Pavyzdžiui, jei norite pamatyti, kaip spinta atrodys šalia sofos, taip pat ar pastatyti televizorių prie šios sienos. Vos per penkias minutes galite lengvai nubrėžti grindų planą.

Deja, įdiegtas objektų katalogas nėra pakankamai didelis, kad galėtų pasiūlyti formų, dydžių ar jungiamųjų detalių variantų. Tai gali būti didelis trūkumas, jei trūkstamų elementų nepavyko atsisiųsti iš oficialios svetainės, tačiau šią problemą lengva išspręsti. „Sweet Home 3D“ yra užsienio programa, tačiau vartotojams, kurie gerai nesupranta anglų kalbos, yra gerų naujienų: yra rusiška versija.

Oficiali svetainė: http://www.sweethome3d.com/ru/

„Sweet Home 3D“ - nemokama programinė įranga interjero dizainui „Sweet Home 3D“ - nemokama programinė įranga interjero dizainui „Sweet Home 3D“ - nemokama programinė įranga interjero dizainui

4. Astrono dizainas

„Astron“ programinė įranga leidžia patalpoje išdėstyti norimų parametrų objektus. Tai nėra daugiadisciplininis projektavimo įrankis, tačiau įdiegtų funkcijų visiškai pakanka mąstant apie projektus..

Galite pasirinkti savo pagrindinių pertvarų apdailos variantą, anksčiau nurodę jų matmenis. Šiek tiek įsivaizdavę ar viską apskaičiavę iki smulkmenų, sukurtoje erdvėje galite patalpinti baldus, dekorą, taip pat nuspręsti dėl durų ir langų vietos. Tam gana pakanka gana didelio katalogo..

Oficiali svetainė: http://www.astron-mebel.ru/astron-dizayn/

„Astron Design“ - nemokama programinė įranga interjero dizainui „Astron Design“ - nemokama programinė įranga interjero dizainui

5. Šeimininkas

Puiki 3ds Max ir AutoCAD kūrėjų programa interjero ir butų planavimui.

Paleidę „Homestyler“, turite pasirinkti vieną iš trijų siūlomų funkcijų: interjero dizainas nuo nulio, paruoštos schemos naudojimas arba paruoštas projektas iš plačios galerijos. Tuo pačiu metu turėsite daugybę apdailos, spalvų ir tikrų baldų variantų, kurie yra įtraukti į žinomų prekės ženklų katalogus..

Oficiali svetainė: https://www.homestyler.com

„Homestyler“ - nemokama interjero dizaino programinė įranga „Homestyler“ - nemokama interjero dizaino programinė įranga „Homestyler“ - nemokama interjero dizaino programinė įranga

6. Planoplanas

Kitas įrankis, skirtas sukurti interjerą tikrais baldais iš parduotuvių, o ne išgalvotus modelius. Yra trys būdai, kaip dirbti su programa: internetinė paslauga, nemokama demonstracinė versija arba mokama profesionalams. Tuo pačiu metu „Planoplan“ ir toliau nuolat tobulėja ir diegia naujoves. Kitas privalumas yra rusiška sąsaja.

Dirbdami su buto interjeru, galite savarankiškai sugalvoti išdėstymą arba pasirinkti standartines parinktis. Yra virtualios ekskursijos po baigtą projektą funkcija su galimybe peržiūrėti išmaniajame telefone.

„Planoplan“ tinka ne tik apgalvoti bendrą išdėstymą, bet ir išsamesnėms akimirkoms. Pavyzdžiui, norėdami sekti, kaip šešėlis judės dienos metu, galite koreguoti saulės šviesą pagal paros laiką. Daugelis jūsų interjerui naudojamų medžiagų turi specifikacijas. Norint suprasti visas funkcijas, svetainėje yra vaizdo instrukcijos, aiškiai parodančios programos valdymo sistemą.

Oficiali svetainė: https://planoplan.com

„Planoplan“ - nemokama interjero dizaino programinė įranga „Planoplan“ - nemokama interjero dizaino programinė įranga

7. PRO100

Skirtingai nuo kitų internetinių paslaugų ir programų su paprasta sąsaja, turėsite praleisti šiek tiek laiko įsisavindami PRO100. Tai yra labiau profesionali programa, leidžianti paversti kiekvieną pasirinkto elemento detalę – nuo tekstūros iki skaidrumo. Demonstracinė versija turi ribotą funkcionalumą, tačiau jos pakaks planavimui ar eskizui.

Įdomus turtas, kuris retai sutinkamas nemokamose interjero dizaino ir butų planavimo programose: galimybė savarankiškai piešti bet kokį objektą, koreguoti jo formą, dydį ar tekstūrą, ypač jei turite omenyje parduotuvės gaminius. Prieš pradėdami dirbti, turite nurodyti patalpų parametrus, po kurių galite suprojektuoti savo svajonių namą.

Oficiali svetainė: http://ru.pro100.eu/pro100

PRO100 - nemokama programinė įranga interjero dizainui PRO100 - nemokama programinė įranga interjero dizainui

8. 3D interjero dizainas

Ši programa siūlo platų baldų, apdailos ir spalvų katalogą. Žinoma, bandomoji versija riboja realias savybes, tačiau jų visiškai pakanka aukštos kokybės atvaizdavimui sukurti..

Sukurkite savo išdėstymą, nurodydami tikslius parametrus arba pasirinkdami tipiškus, kurie nuolat pridedami prie programos bazės.

Paprasta sąsaja rusų kalba, kuri yra svarbi. Galite „vaikščioti“ per baigtą buto projektą naudodami virtualios kelionės funkciją. 3D planuotojas siūlo išsaugoti gatavą planą, jį redaguoti arba atspausdinti.

Apskritai, produktas mažai kuo skiriasi nuo panašių, tačiau jis tinka tiems, kurie nenori praleisti daug laiko naujo planuotojo įsisavinimui..

Oficiali svetainė: http://interior3d.su/

Interjero dizainas 3D - nemokama interjero dizaino programinė įranga Interjero dizainas 3D - nemokama interjero dizaino programinė įranga

9. Planuotojas 5D

Nuolat kuriama ir atnaujinama interjero dizaino programinė įranga su plačiu katalogu. Paslaugą sukūrė rusų kūrėjai rusų auditorijai, todėl galite greitai priprasti prie funkcionalumo.

Yra galimybė ne tik įkvėpti kitų žmonių darbų, bet ir juos panaudoti, redaguoti taip, kaip norite. Pavyzdžiui, jums patiko kažkieno projektas ir, kad nešvaistytumėte papildomo laiko, galite jį pritaikyti prie savo namų parametrų.

Pagaminti piešiniai atrodo labai kokybiškai ir detaliai, tarsi prie jų dirbtų profesionalūs dizaineriai. Be to, „Planner 5D“ turi programėlę mobiliesiems, todėl galite eskizuoti savo svajonių namus metro ar pakeliui į darbą..

Oficiali svetainė: https://planner5d.com/ru/

Planner 5D - nemokama interjero dizaino programinė įranga Planner 5D - nemokama interjero dizaino programinė įranga Planner 5D - nemokama interjero dizaino programinė įranga

10. „FloorPlan 3D“

Ir galiausiai, įrankis tikriems dizaineriams, su kuriuo malonu ir lengva dirbti. Su juo galite ne tik nubrėžti kelių kambarių išdėstymą, bet ir apgalvoti visą plotą, atsižvelgdami į kiekvieną detalę.

Be standartinių baldų, jūs turite didžiulį gėlių lovų, krūmų, tvorų, takų katalogą, kuris leidžia aplink namus sukurti kraštovaizdį..

Galutinis vaizdas atrodo labai tikroviškas, o galimybė „vaikščioti“ po sodą ar kambarį leidžia įvertinti projektą iš visų pusių, įskaitant gyventojo pusę..

Yra demo versija peržiūrai, sąsaja rusų kalba. Trūkumai yra gana techninio pobūdžio: faktas yra tas, kad įdiegta „FloorPlan 3D“ sveria daug ir turi aukštus sistemos reikalavimus.

Oficiali svetainė: http://www.floorplan.ru/

„FloorPlan 3D“ - nemokama interjero dizaino programinė įranga „FloorPlan 3D“ - nemokama interjero dizaino programinė įranga