9 „pasidaryk pats“ sienų dekoro idėjos

Apdailos procesas yra paskutinis interjero dekoravimo etapas. Po atlikto darbo dekoravimas yra nepaprastai malonus. Savarankiška gražios aplinkos kūrimas teikia ypatingą pasitenkinimą. Jei turite laisvo laiko ir norite įgyvendinti originalų dizainą, drąsiai leiskite kūrybai. Mes paruošėme jums daugybę šiuolaikiškų „pasidaryk pats“ sienų dekoro idėjų, kurios padės paprasčiausiai ir kūrybiškai paversti erdvę.!

1. Akvarelė

Jei ieškote nepastebimų ir lengvų interjero motyvų, tada akvarelės modelis puikiai susidoros su šia užduotimi. Permatomos dėmės užpildys erdvę subtilumu ir paprasta grakščia forma.

Norėdami pritaikyti subtilų ornamentą, pasirinkite akcentinę vienos sienos dalį. Pavyzdžiui, prie lovos miegamajame, sofos svetainėje arba šalia darbo zonos. Balti tapetai, dažai ir tinkas puikiai tinka kaip drobė jūsų įvaizdžiui..

Technika nesukelia jokių ypatingų sunkumų. Puikų efektą suteikia abstrakcijos dryžių ar purslų pavidalu. Paimkite prislopintą guašo atspalvį, gerai praskiestą vandeniu, nubrėžkite liniją žemiau ir nubraukite jo kraštus vandeniu ir taip toliau su kiekviena kita eilute. Pataisykite rezultatą bespalviu laku. Taigi gausite patrauklių dėmių, kurios užpildys kambarį dinamiškumu, bet kartu ir švelnumu..

„Pasidaryk pats“ sienų dekoras - akvarelė „Pasidaryk pats“ sienų dekoras - akvarelė „Pasidaryk pats“ sienų dekoras - akvarelė „Pasidaryk pats“ sienų dekoras - akvarelė

2. Girliandos

Girliandos yra nepakeičiamas Naujųjų metų puošybos atributas. Tuo pačiu tai yra universaliausias šventinės aplinkos tipas. Jaukus žibintus galima kabinti bet kuriuo metų laiku, tačiau ypač svarbu juos naudoti šaltą rudenį ir žiemą, kai natūrali šviesa tampa itin maža..

Yra daugybė sienų dekoravimo girliandomis variantų:

– Nebūtina pakabinti didelio skaičiaus šių elementų – net vienas žvilgantis siūlas, pritvirtintas prie sienos, į atmosferą įneš paslaptingos magijos. Kita vertus, galite vienu metu pakabinti daug gaminių ant vienos sienos. Apšvietimas atrodo labai patraukliai balto ir plytų fone Skandinavijos ir palėpės interjeruose..

– Galite įrėminti durų girliandą. Tamsią naktį šviesa padės lengvai naršyti kambarį.

– Apšvieskite veidrodį. Atspindys jame atrodo tiesiog puikiai, tuo įsitikinkite dirbdami prie savo įvaizdžio..

– Maži žibintai yra nepaprastai harmoningi ant langų. Pasirinkite išskleidžiamąjį meniu arba tinklelio modifikacijas.

– Sukurkite improvizuotą nuotraukų galeriją. Tai labai paprasta – įdėkite gyvatės formos girliandą ir pritvirtinkite prie jos nuotrauką. Dėl to gausite priminimus apie šiltas gyvenimo akimirkas su minkštu šviesos filtru..

– Šiuolaikiniai gamintojai siūlo girliandas su mikro lemputėmis – būtinai pasinaudokite šia galimybe. Jie yra nebrangūs, bet labai gražūs. Dauguma jų veikia iš baterijų, o tai yra gana patogu. Juos galite sudėti į skardines, butelius, puodelius, žibintus lentynose – patogumas ir gera nuotaika!

„Pasidaryk pats“ sienų dekoras - girliandos „Pasidaryk pats“ sienų dekoras - girliandos „Pasidaryk pats“ sienų dekoras - girliandos „Pasidaryk pats“ sienų dekoras - girliandos

3. Mediena

Mediniai pjūviai šiuo metu nėra labai populiarūs. Todėl, papuošę erdvę šiuo dekoratyviniu elementu, galite gauti gana unikalų dizainą. Be to, toks žingsnis atitinka mados tendencijas dėl natūralumo ir natūralumo..

Paprastai plokštės gaminamos rankomis. Rinkitės tinkamas medžiagas ir būkite kūrybingi. Pjaukite medį į plonus diskus. Kiekvienas iš jų gali būti kitoks, nėra nieko blogo. Atsikratykite storos žievės, bet geriau palikite ploną. Kad kas nors iš namų ar svečių „neuždirbtų“ atplaišos, sumalkite strypus. Specialūs sprendimai apsaugos nuo nekviestų lankytojų vabzdžių pavidalu. Galiausiai padenkite medieną laku arba dažais.

Beje, įvairiaspalvis paveikslas suteikia malonų įspūdį. Tačiau jei sustojote ties šiuo metodu, atminkite, kad turėtumėte apsiriboti nedideliu skaičiumi detalių, kad jos nesibraižytų akyse ir nebūtų įkyrios. Kitas būdas – suvynioti gautas dalis kartu ir pakabinti ant ilgos šakos. Nepriklausomai nuo pasirinkto metodo, mediena atrodys puikiai..

„Pasidaryk pats“ sienų dekoras - medis „Pasidaryk pats“ sienų dekoras - medis „Pasidaryk pats“ sienų dekoras - medis

4. Veidrodžiai

Puikus kompanionas kuriant šviežią ir lengvą kambario išvaizdą. Daugelis yra susipažinę su naudingu veidrodžių gebėjimu išplėsti erdvę, tačiau dar nepasinaudojo ja. Jie daugiausia naudojami koridoriuose ir vonios kambariuose grynai praktiniais tikslais. Ir visiškai veltui! Šių paviršių dekoratyvinis potencialas yra didžiulis:

– šviesos padidėjimas dėl šviestuvų atspindžių;

– įvairių dydžių ir konfigūracijų- didžiuliai gaminiai nuo sienos iki sienos, apvalūs „Steampunk“ veidrodžiai ar sulaužyti daugiakampiai taps bet kokio interjero akcentu;

– Daug kadravimo variantų. Rėmeliai saulės spindulių pavidalu yra ypač aktualūs, galbūt jie netrukus papuoš jūsų kambarį;

– Priimkite kelis veidrodžius- tris vidutinio dydžio objektus arba 10–12 mažų kvadratų sudaro harmoningą kompoziciją.

„Pasidaryk pats“ sienų dekoras - veidrodžiai „Pasidaryk pats“ sienų dekoras - veidrodžiai „Pasidaryk pats“ sienų dekoras - veidrodžiai „Pasidaryk pats“ sienų dekoras - veidrodžiai „Pasidaryk pats“ sienų dekoras - veidrodžiai

5. Kreidos tapetai

Pavadinimas kalba pats už save – originalus apdailos tipas leidžia piešti tiesiai ant sienos. Tai tikras atradimas jaunų menininkų tėvams.

Kreidos tapetai atveria kūrybiškumo galimybių lobyną. Parašykite motyvuojančias frazes, kurios padės išlaikyti teisingą mąstyseną ir savijautą. Sukurkite teminius vaizdus virtuvėje: pieškite maistą arba pakabinkite vyno butelius ir pasirašykite kiekvieną veislę. Išmatuokite mažiausių namų gyventojų ūgį, suskaičiuokite dienas iki artėjančių švenčių, nupieškite gėlių, girliandų, lempučių, strėlių – viskas, kas jums ateina į galvą!

„Pasidaryk pats“ sienų dekoras - kreidos tapetai „Pasidaryk pats“ sienų dekoras - kreidos tapetai „Pasidaryk pats“ sienų dekoras - kreidos tapetai „Pasidaryk pats“ sienų dekoras - kreidos tapetai „Pasidaryk pats“ sienų dekoras - kreidos tapetai

6. Originalūs paveikslai

Tarp daugybės sienų dekoro idėjų visada galite sustoti klasikiniu būdu – pakabinti gražų paveikslą. Tačiau ir čia yra vietos nežymiems judesiams.!

Pastarąjį dešimtmetį pasižymėjo žmogaus noras apsupti natūralius motyvus, ir ši tendencija ir toliau įgauna pagreitį. Ekologiniai paveikslai, kuriuos galite sukurti savo rankomis, taps jūsų dalyvavimo šiame judėjime ženklu. Paimkite rėmą ir, pradedant nuo jo matmenų, iškirpkite atitinkamų matmenų kartoną – jis taps viso darbo pagrindu. Pritvirtinkite maišelį prie kartono. Po to pradėkite kūrybinį procesą: kavos pupelės, samanos, žvaigždinis anyžius, javai – pasiimkite mėgstamą medžiagą ir išdėliokite įdomią plokštę.

Taip pat pabandykite padaryti paveikslus naudodami trafaretus, siūlus ar tekstūruotą audinį po stiklu, rezultatas tikrai jus pradžiugins. Jei turite aukštus meninius sugebėjimus, parašykite modulinių paveikslų seriją arba didelį impresionizmo stiliaus kūrinį. Visi aukščiau išvardyti dekoro elementai puikiai atrodo lengviausiame ar plytų fone.

„Pasidaryk pats“ sienų dekoras - originalūs paveikslai „Pasidaryk pats“ sienų dekoras - originalūs paveikslai „Pasidaryk pats“ sienų dekoras - originalūs paveikslai „Pasidaryk pats“ sienų dekoras - originalūs paveikslai „Pasidaryk pats“ sienų dekoras - originalūs paveikslai

7. Lentynos

Harmoningo praktiškumo ir estetikos derinio pavyzdys. Atviros lentynos neužpildo vietos kaip didžiulės spintelės ir indaujos. Tuo pačiu metu jie gali sutalpinti gana daug daiktų..

Svetainėje ar miegamajame galite įrengti improvizuotą biblioteką. Šviesios arba sodrios juodos spalvos sudėtingos konstrukcijos iki lubų derės prie modernaus stiliaus. Beje, sulaužytų formų struktūros atrodo labai šviežios..

Virtuvėje ši interjero dalis pravers. Vietoj uždarų ausinių čia įdėkite indus, prieskonius, butelius ir taures. Pačias lentynas galima pakabinti ant virvių, jos gali būti stačiakampės, šešiakampės arba pakartoti debesies formą – pasirinkite tą, kuri tinka jūsų dizainui.

„Pasidaryk pats“ sienų dekoras - lentynos „Pasidaryk pats“ sienų dekoras - lentynos „Pasidaryk pats“ sienų dekoras - lentynos „Pasidaryk pats“ sienų dekoras - lentynos „Pasidaryk pats“ sienų dekoras - lentynos

8. Augalai

Augalai kaip dekoro dalis apšviečia aplinką, ypač prieš švarias baltas sienas. Šiuolaikiniai dizaineriai siūlo daugybę vertikalios sodininkystės būdų:

– Viena iš paprasčiausių konfigūracijų yra medinė lentyna, ant kurios dedami konteineriai su augalais;

– Norėdami sukurti žalią kampą, taip pat tinka modulis, sudarytas iš kelių eilučių dėžių su vazonėliais. Laistymas yra aprūpintas automatiniu, tačiau klasikinis drėkinimas yra visiškai įmanomas;

– Kabantys sodinukai tinka laipioti augalams. Pritvirtinkite vinis prie medinės plokštės, kad gėlės būtų išdėstytos, tarkime, puodeliuose ar arbatinukuose keliomis eilėmis;

– Echeverijos ir aeonio plokštės atrodo nuostabiai. Persodinkite šiuos gražius žiedus į mažus vazonėlius ar net PVC vamzdžių apipjaustymo cilindrus. Klijuokite indus prie medinės dėžutės. Užpildykite tuščią vietą tarp talpyklų apvija arba samanomis. Naudodami šiuos augalus galite išdėstyti iš anksto apgalvotą ornamentą;

– Samanos taip pat gali būti naudojamos kaip nepriklausomas dekoratyvinis elementas. Naudokite maišytuvą, kad sumaišytumėte jį su vandeniu ir geliu, kad išlaikytumėte drėgmę. Gautą masę teptuku užtepkite ant medinio pagrindo. Purkšti kartą per savaitę;

– Virtuvėje stalčiuose ar mažuose kibirėliuose įrengkite žolelių namų sodą.

„Pasidaryk pats“ sienų dekoras - augalai „Pasidaryk pats“ sienų dekoras - augalai „Pasidaryk pats“ sienų dekoras - augalai „Pasidaryk pats“ sienų dekoras - augalai

9. Trafaretai

Labai tikslinga papuošti vienspalvę sieną naudojant trafaretus, kuriuos, beje, galite pasigaminti savo rankomis..

Pirmiausia nuspręskite dėl įvaizdžio. Pirmiausia atkreipkite dėmesį, kad jo siluetas turėtų būti itin aiškus. Pieškite ornamentą patys arba raskite tinkamą variantą internete ir atsispausdinkite. Tai gali būti paprasti trikampiai, drugeliai. Norėdami gauti sudėtingų ir didelių vaizdų, žiūrėkite mastelio tinklelį.

Turėsite savotišką juodraštį, kurį reikia dubliuoti ant kartono ar plastiko. Piešinį geriausia pjaustyti raštinės peiliu su aštriu peiliuku. Jei proceso metu buvo padarytos nedidelės klaidos, neskubėkite siųsti trafareto į krepšelį. Kai kuriais atvejais nedideli nelygumai gali suteikti ypatingo žavesio, pavyzdžiui, kaimiško, skandinaviško stiliaus interjeruose, palėpės erdvėse.

„Pasidaryk pats“ sienų dekoras - trafaretai „Pasidaryk pats“ sienų dekoras - trafaretai „Pasidaryk pats“ sienų dekoras - trafaretai „Pasidaryk pats“ sienų dekoras - trafaretai „Pasidaryk pats“ sienų dekoras - trafaretai

Vaizdo įrašas: „pasidaryk pats“ sienų dekoras