Alyvinė spalva interjere (90 nuotraukų)

Interjero spalvų schema verčia vidinį jo savininko pasaulį. Alyvinių atspalvių pasirinkimas dekoravimui apibūdina rafinuotą kūrybinę prigimtį, daugelis iš kurių gali pasisemti įkvėpimo ir stiprybės iš šios erdvios spalvos.

Spalvos ypatybės ir įtaka psichikai

Alyva yra balinta violetinė spalva. Kaip ir daugelis kitų, jis turi įvairių paletių. Melsvos levandos yra šalto spektro eilutėje, todėl tinka patalpoms su langais į pietus arba rytus. Alyvinė spalva gali būti šilta, o tinkami deriniai bus tinkami šiauriniuose kambariuose..

Nutildytas švelnus ir subtilus tonas harmoningai įsilieja į minimalistinį stilių ir prabangią klasiką. Be to, madingas vintažinis prisilietimas ir retro elementų paplitimas paverčia atspalvius vėl aktualiais ir įtvirtina juos populiarumo viršūnėje tarp kitų interjero dizaino srityje..

Alyvinė gali įnešti savo žavesio į bet kokį stilistinį sprendimą. Suteikdamas žmogui galingą emocinę žinutę, jis pasineria į savo realybę už laiko ir erdvės ribų. Tikriausiai to priežastis slypi pačioje visos violetinės paletės esmėje – mėlynos ir raudonos spalvos vienybėje. Jie taip pat turi gana stiprią, o kartais net agresyvią įtaką žmogui. Tačiau visas toks „neigiamas“ pašalinamas, pirma, slopinant vieną spalvą kita, ir, antra, pridedant minkštinančios baltos spalvos.

Alyvinė spalva simbolizuoja orumą, svajingumą, kūrybiškumą, jausmingumą ir paslaptingumą. Žmonės, kurie mėgsta šią spalvą, dažnai išsiskiria paprastumu, proto lankstumu ir taip pat išvystytu kūrybiškumu. Kita vertus, kai kurie psichologai pastebi, kad tokios asmenybės yra infantilios, tuščios, slaptos ir nepasitikinčios..

Yra nuomonė, kad alyvinė spalva netinka didelėms erdvėms, kuriose žmonės praleidžia daug laiko, tačiau geriau ją naudoti kuriant mažas svetaines. Tai gana prieštaringas teiginys, nes viskas yra grynai individualu. Jei namo savininkai labai užjaučia tokį foną ir jaučiasi pakankamai patogiai jo aplinkoje, tuomet visai tikslinga jais papuošti salę ar miegamąjį..

Tačiau čia svarbu saikas ir pusiausvyra. Turtingo ir aktyvaus gėlių atspalvio perteklius interjere gali sukelti depresijos ir nerimo jausmą. Tuo pačiu metu lengviausios parinktys ar akcentuoti gilūs tonai padės nusiraminti ir palengvins nereikalingą nerimą..

Alyvinė spalva interjere - Savybės

Spalvų deriniai

Reikėtų pažymėti, kad patartina nenaudoti alyvinės spalvos kaip vienspalvis sprendimas gyvenamosioms patalpoms. Spalva turi būti derinama su kitais tonais, pageidautina bent jau 3. Ypač verta apsupti ryškiausius akcentus.

Alyvinė su balta

Šviežia ir neutrali balta spalva puikiai dera su bet kokiu kitu atspalviu. Alyva nėra išimtis. Derinys su šviesiai violetine spalva atrodo ypač švelnus ir romantiškas..

Itin tiks naudoti gražias figūrėles, veidrodžių rėmus, paveikslus ar nuotraukas su filigraniniais raštais..

Alyvinė su balta - spalvų derinys interjere Alyvinė su balta - spalvų derinys interjere

Alyvinė su pilka

Neįtikėtinai stilingas, bet šiek tiek kietas derinys. Pilka yra puikus fonas alyvinės gausos fone. Būtent ši spalva padarys interjerą sudėtingesnį, įdomesnį ir įtikinamesnį..

Alyvinė su pilka - spalvų derinys interjere Alyvinė su pilka - spalvų derinys interjere

Alyvinė su žalia

Idėją derinti alyvinę spalvą su žalią siūlo pati gamta. Harmoninga pora į kambarį įneša sultingo pavasario švelnumo, sukeliančio malonias asociacijas su alyvinių, violetinių, levandų ir rainelių žydėjimu. Atkreipkite dėmesį, kad pistacijos, mėtos, arbatmedis tinka balintam violetinės spalvos variantui – švelniems, prislopintiems tonams. Jei kambaryje yra sodrios violetinės detalės, tuomet tikslinga pridėti tą patį giliai žalią akcentą..

Alyvinė su žalia - spalvų derinys interjere

Alyvinė su geltona

Kitas gerai apgalvotas dizaino žingsnis. Kaip ir kitais atvejais, ypač svarbu pasirinkti tinkamus atspalvius. Citrinos, garstyčių natos puikiai susilies į harmoningą duetą su atitinkamai melsvais ir rausvomis alyvinėmis.

Geltona dažnai prarandama kitų spalvų deriniuose, tačiau čia ji žaidžia visa jėga ir užima pirmaujančią vietą, atnešdama saulės energiją ir teigiamą erdvę..

Alyvinė su geltona - spalvų derinys interjere Alyvinė su geltona - spalvų derinys interjere

Alyvinė su smėlio spalvos

Pieno kreminė nuogų skalė atrodo labai minkšta ir miela. Ji sukuria unikalią atmosferą, kurioje malonu būti. Gautas jaukumo, lengvumo ir komforto efektas paaiškina smėlio spalvos atspalvių populiarumą..

Nutildyti atspalviai suteikia neutralų alyvinių akcentų pagrindą. Tokios spalvos kaip grietinėlė, pienas, smėlis, dramblio kaulas organiškai derės prie ramaus miegamojo, vaikų darželio ar svetainės interjero. Violetinė spalva gali būti naudojama dekoruojant vieną iš sienų, užuolaidų, lempų ir pagalvių.

Alyvinė su smėlio spalvos - spalvų derinys interjere Alyvinė su smėlio spalvos - spalvų derinys interjere

Alyvinė spalva interjero dizaine – nuotrauka

Alyvinės natos gali sukurti erdvią ir šviežią erdvę bet kuriai namo daliai. Tačiau kiekvienas iš kambarių turi savo funkcinę paskirtį, taigi ir savo spalvų judėjimo naudojimo ypatumus..

Alyvinė spalva virtuvės interjere

Alyvinė spalva sukuria neįtikėtinai šventinę, lengvą pavasario atmosferą virtuvėje. Šią dekoraciją galite pabrėžti žalių augalų, gėlių, veidrodžių, skaidrių paviršių pagalba. Taip pat naudokite apelsinus, geltonas ir šiltas medžio apdailą, kad pridėtumėte šilumos. Kita vertus, šiuolaikiniam stiliui rinkitės ryškias baltas ausines su tiesiomis, švariomis linijomis..

Alyvinė spalva virtuvės interjere - Nuotraukų dizainas Alyvinė spalva virtuvės interjere - Nuotraukų dizainas Alyvinė spalva virtuvės interjere - Nuotraukų dizainas Alyvinė spalva virtuvės interjere - Nuotraukų dizainas Alyvinė spalva virtuvės interjere - Nuotraukų dizainas Alyvinė spalva virtuvės interjere - Nuotraukų dizainas Alyvinė spalva virtuvės interjere - Nuotraukų dizainas Alyvinė spalva virtuvės interjere - Nuotraukų dizainas Alyvinė spalva virtuvės interjere - Nuotraukų dizainas Alyvinė spalva virtuvės interjere - Nuotraukų dizainas Alyvinė spalva virtuvės interjere - Nuotraukų dizainas Alyvinė spalva virtuvės interjere - Nuotraukų dizainas Alyvinė spalva virtuvės interjere - Nuotraukų dizainas

Alyvinė spalva svetainės interjere

Kai dekoruojate svetainės interjerą alyvinėmis spalvomis, tokias dėmeles turėtumėte apsupti daugybe šviesių baltos, pilkos, smėlio spalvos atspalvių. Priešingu atveju rizikuojate gauti įkyrų ir erzinantį efektą..

Levandų, pilkai alyvinės, levandų natos atrodys dar elegantiškiau, jei bus nudažytos aksominiais baldais, šviesiais tiuliais, blizgiais ar matiniais audiniais. Be to, vidaus apdaila taps daug ryškesnė ir įdomesnė, jei geltonos, mėlynos, žalios, turkio, rožinės spalvos akcentai kontrastuoja su alyvine. Stenkitės nepamiršti apie spalvų balansą, siekite harmoningiausio diapazono.

Alyvinė spalva svetainės interjere - „Photo Design“ Alyvinė spalva svetainės interjere - „Photo Design“ Alyvinė spalva svetainės interjere - „Photo Design“ Alyvinė spalva svetainės interjere - „Photo Design“ Alyvinė spalva svetainės interjere - „Photo Design“ Alyvinė spalva svetainės interjere - „Photo Design“ Alyvinė spalva svetainės interjere - „Photo Design“ Alyvinė spalva svetainės interjere - „Photo Design“ Alyvinė spalva svetainės interjere - „Photo Design“ Alyvinė spalva svetainės interjere - „Photo Design“ Alyvinė spalva svetainės interjere - „Photo Design“ Alyvinė spalva svetainės interjere - „Photo Design“

Alyvinė spalva miegamojo interjere

Šio dizaino miegamasis įgauna paslaptingą romantikos atmosferą. Dažnai dizaineriai į dizainą įtraukia nuogus pustonius, todėl erdvė tampa rami ir jauki..

Tapetai, užuolaidos ar gėlių patalynė yra puikus žingsnis. Kelių purpurinių akcentų naudojimas suteiks bendram vaizdui išraiškingumo, ypač jei žaidžiamas su kilniais smaragdo atspalviais.

Alyvinė spalva miegamojo interjere - „Photo Design“ Alyvinė spalva miegamojo interjere - „Photo Design“ Alyvinė spalva miegamojo interjere - „Photo Design“ Alyvinė spalva miegamojo interjere - „Photo Design“ Alyvinė spalva miegamojo interjere - „Photo Design“ Alyvinė spalva miegamojo interjere - „Photo Design“ Alyvinė spalva miegamojo interjere - „Photo Design“ Alyvinė spalva miegamojo interjere - „Photo Design“ Alyvinė spalva miegamojo interjere - „Photo Design“ Alyvinė spalva miegamojo interjere - „Photo Design“ Alyvinė spalva miegamojo interjere - „Photo Design“

Alyvinė spalva vonios kambario interjere

Alyvinis vonios kambarys sukuria grynumo, romantikos ir švelnios palaimos įspūdį. Tokiame interjere galite palikti kasdienę tuštybę ir nerimą už durų, o mainais mėgautis saldžiomis ramybės ir tylos akimirkomis..

Spalvų sodrumas gali būti nuo šviesiausių atspalvių iki giliausių ir labiausiai prisotintų. Kaip papildomas spalvas rekomenduojame naudoti šiltą smėlio arba šaltai baltą spalvą..

Dekoro elementai yra svarbus prisilietimas, kuris vonios kambario išvaizdai suteiks išbaigtumo ir jaukumo. Tai gali būti: paprasti rankšluosčiai baltos arba alyvinės spalvos; gėlės – levandos, orchidėjos, violetinės, vilkdalgiai; figūrinės vazos, veidrodžiai, mažos nuotraukos rėmuose; pinti krepšeliai smulkmenoms.

Alyvinė spalva vonios kambario interjere - „Photo Design“ Alyvinė spalva vonios kambario interjere - „Photo Design“ Alyvinė spalva vonios kambario interjere - „Photo Design“ Alyvinė spalva vonios kambario interjere - „Photo Design“ Alyvinė spalva vonios kambario interjere - „Photo Design“ Alyvinė spalva vonios kambario interjere - „Photo Design“ Alyvinė spalva vonios kambario interjere - „Photo Design“ Alyvinė spalva vonios kambario interjere - „Photo Design“ Alyvinė spalva vonios kambario interjere - „Photo Design“ Alyvinė spalva vonios kambario interjere - „Photo Design“ Alyvinė spalva vonios kambario interjere - „Photo Design“ Alyvinė spalva vonios kambario interjere - „Photo Design“

Alyvinė spalva koridoriaus interjere

Prieškambaris yra ta vieta, iš kurios į namus ateina nauja teigiama energija. Todėl čia tinka tik būtini daiktai, užsakyti, kurie netrukdo jėgų srautui į jūsų buveinę..

Alyvinė spalva kartu su balta šiame kontekste yra labai geras sprendimas. Jie sukuria šviesią, erdvią švaros ir elegancijos zoną, kuri įkvepia namų ūkius ir svečius pozityviam kūrybiškam požiūriui..

Alyvinė spalva koridoriaus interjere - „Photo Design“ Alyvinė spalva koridoriaus interjere - „Photo Design“ Alyvinė spalva koridoriaus interjere - „Photo Design“ Alyvinė spalva koridoriaus interjere - „Photo Design“ Alyvinė spalva koridoriaus interjere - „Photo Design“ Alyvinė spalva koridoriaus interjere - „Photo Design“ Alyvinė spalva koridoriaus interjere - „Photo Design“ Alyvinė spalva koridoriaus interjere - „Photo Design“ Alyvinė spalva koridoriaus interjere - „Photo Design“

Alyvinė spalva vaikų kambario interjere

Puiki vieta „alyvinei nuotaikai“ sukurti – kambarys mažiesiems. Levandos, violetinės, sodrios alyvinės spalvos suteiks nepakartojamą pasakiškų svajonių atmosferą. Derinys su rožine, pistacijų, mėlyna ir geltona spalvomis suteiks išskirtinį komfortą vaikystės teritorijoje..

Ši paletė sugeba įgyvendinti drąsiausias ir įdomiausias idėjas. Pavyzdžiui, ant sienų galite pakabinti spalvingus paveikslėlius, plakatus, pritvirtinti vinilo lipdukus ažūrinio medžio pavidalu, drugelius. Patartina prie lango pastatyti minkštą zoną ir arbatos ceremonijai įrengti nedidelį stalą su kėdėmis..

Apskritai alyvinė yra verta rožinės spalvos alternatyva, todėl dažniau ją naudoja jaunų princesių kambariuose..

Alyvinė spalva vaikų kambario interjere - „Photo Design“ Alyvinė spalva vaikų kambario interjere - „Photo Design“ Alyvinė spalva vaikų kambario interjere - „Photo Design“ Alyvinė spalva vaikų kambario interjere - „Photo Design“ Alyvinė spalva vaikų kambario interjere - „Photo Design“ Alyvinė spalva vaikų kambario interjere - „Photo Design“ Alyvinė spalva vaikų kambario interjere - „Photo Design“ Alyvinė spalva vaikų kambario interjere - „Photo Design“ Alyvinė spalva vaikų kambario interjere - „Photo Design“ Alyvinė spalva vaikų kambario interjere - „Photo Design“ Alyvinė spalva vaikų kambario interjere - „Photo Design“ Alyvinė spalva vaikų kambario interjere - „Photo Design“ Alyvinė spalva vaikų kambario interjere - „Photo Design“ Alyvinė spalva vaikų kambario interjere - „Photo Design“ Alyvinė spalva vaikų kambario interjere - „Photo Design“

Vaizdo įrašas: violetinės ir alyvinės spalvos atspalviai interjere