Aukštųjų technologijų namai (90 nuotraukų): projektai ir idėjos

Aukštųjų technologijų namai yra puikių architektūrinių sprendimų ir naujų technologijų įsikūnijimas. Jie yra daugiafunkciniai ir ergonomiški, o sudėtingiausi dizaino sprendimai yra paslėpti už išorinio paprastumo. Čia buvo apgalvota daug naudingų funkcijų, tokių kaip automatinis įrangos įjungimas ir išjungimas, šildymo valdymas, moderniausios ryšio sistemos. Kitame straipsnyje mes apsvarstysime aukštųjų technologijų privačių namų ypatybes ir kai kuriuos sėkmingus projektus..

Stiliaus bruožai architektūroje

Itin modernūs aukštųjų technologijų namai stebina neįprastomis formomis, jų statybą galima priskirti brangiausiems projektams, tačiau eksploatacijos metu jie visiškai padengia išlaidas dėl šiuolaikinių technologijų prieinamumo. Namo išorė pasižymi tokiomis pagrindinėmis savybėmis kaip:

– Dideli pastatų matmenys, kurie suteikia daug laisvos vidinės erdvės;

– geometrinių linijų, kuriose naudojamos kubinės formos, vyravimas;

– Pastato sienos turi lygius paviršius be nereikalingos apdailos ar nedidelių architektūrinių formų;

– Pastatams būdingos spalvos yra balta, juoda, pilka (sidabrinė);

– Maksimalus stiklo kiekis – patalpa turi būti erdvi ir šviesi, todėl įrengti dideli panoraminiai langai, įstiklinti ištisai fasadai. Tuo pačiu metu stiklas turi specialią plėvelę, galinčią atbaidyti ultravioletinę šviesą, kuri vasarą taupo nuo perkaitimo;

– Plokšti plokšti stogai yra savotiškas stiliaus atributas. Stogas gali būti įstiklintas arba įrengtas pagrindas poilsio zonai, dekoratyviniam sodui, sporto aikštelei;

– Galimas visapusiškas fasado apšvietimas;

– Betonas, stiklas ir metalas naudojami kaip statybinės medžiagos, nors galima rasti modernių projektų, pastatytų iš baro arba turinčių išorinę apdailą su dailylentėmis po medžiu.

Taip pat verta paminėti dideles terasas, dažnai komplektuojamas su nuostabiu baseinu..

Aukštųjų technologijų stiliaus ypatumas pasireiškia ne tik išorinėje architektūroje, bet ir šiuolaikinių metodų, kurie padaro gyvenimą ekonomiškiausiu, prieinamumu. Pavyzdžiui, novatoriškas šilumos izoliacijos metodas leidžia perpus sumažinti šilumos nuostolius. Saulės kolektoriai ir vėjo generatoriai suteikia autonominį elektros energijos tiekimą į pastatą. Nuosavi šuliniai, lietaus surinkimo prietaisai – visa tai leidžia suteikti gyventojams patogiausias gyvenimo sąlygas.

Aukštųjų technologijų namai - stiliaus bruožai architektūroje Aukštųjų technologijų namai - stiliaus bruožai architektūroje

Aukštųjų technologijų stiliaus įvairovė

Šiandien yra keletas architektūros stilių. Juos, žinoma, vienija bendra idėja statyti ateities namus – gražūs funkcionalūs pastatai, kurie stebina savo dizainu ir naujausių technologijų buvimu. Tačiau jie taip pat turi savo ypatybes..

Pramonės kryptis

Projektai turi pramoninės gamybos dvasią, įkūnijantys jų ypatybes. Visų pirma, fasadai apima įvairias atviras komunikacijas, vamzdžius, metalinius kabelius ir sijas, tvirtinimo elementus, sąmoningai rodomus. Privatiems namams tokie elementai retai naudojami, jie daugiausia būdingi pasauliniams pramonės įmonių projektams..

Aukštųjų technologijų namai - Pramonės kryptis Aukštųjų technologijų namai - Pramonės kryptis

Aukštųjų technologijų su geometrine architektūra

Ši kryptis yra labiausiai paplitusi gyvenamųjų pastatų architektūroje. Čia galima atsekti paprastas ir sudėtingas geometrines linijas, kubines skirtingų lygių pastatų formas. Namai su erdviomis terasomis ir lodžijomis yra ypač grakštūs..

Aukštųjų technologijų namai-Aukštųjų technologijų su geometrine architektūra Aukštųjų technologijų namai-Aukštųjų technologijų su geometrine architektūra

Bioninės aukštųjų technologijų

Skirtingai nuo dviejų ankstesnių tipų, bioninės architektūros tikslas yra suartėti su natūraliais elementais. Pavyzdys yra aukštųjų technologijų namas, pagamintas iš medžio, ekologiškos ir stebėtinai patvarios žaliavos. Iš išorės galima atsekti bendrus krypties bruožus – plokščius stogus, globalius stiklus, terasą, tačiau struktūra nebeatrodo tokia lakoniška. Namai gali pakartoti natūralius elementus: jie atrodo kaip kokonas, voratinklis, kriauklė ir kt..

Aukštųjų technologijų namai-„Bionic high-tech“ Aukštųjų technologijų namai-„Bionic high-tech“

Šiuolaikiniai aukštųjų technologijų namų projektai

Nusprendę statyti aukštųjų technologijų namą, galite pasirinkti vieną iš dviejų būdų-užsisakyti statybą pagal standartinį projektą su paruošta dokumentacija ir klaidingais skaičiavimais arba sukurti individualų, kuriame bus atsižvelgiama į visus būsimo savininko norus. atsižvelgiama. Statyba pagal standartinį projektą kainuos šiek tiek mažiau, o darbus galima pradėti per trumpą laiką, tačiau individualus išdėstymas gali būti daug patogesnis. Kurį metodą pasirinkti, priklauso nuo asmeninių pageidavimų. Mes apsvarstysime keletą įdomiausių projektų..

Mažas vieno aukšto namas

Mažų sklypų savininkams, norintiems rasti patogius, gražius namus, galite pasirinkti nedidelio vieno aukšto pastato variantą, kuris puikiai derės prie supančio kraštovaizdžio. Tai geras pasirinkimas vienišiems ar vyresnio amžiaus poroms, kurios nori gyventi lauke..

Kaip parodyta nuotraukoje, stilių aiškiai išreiškia kubinė forma, plokščias stogas, dideli langai, taip pat baltos, pilkos spalvos apdailos spalvos. Šiame projekte svetainės, valgomojo ir virtuvės patalpos yra sujungtos, todėl vidinė erdvė yra gana lengva ir erdvi, o du miegamieji, esantys priešingose ​​namo pusėse, leidžia jausti visišką privatumą..

Šiuolaikiniai aukštųjų technologijų namų projektai-Mažas vieno aukšto namas Šiuolaikiniai aukštųjų technologijų namų projektai-Mažas vieno aukšto namas Šiuolaikiniai aukštųjų technologijų namų projektai-Mažas vieno aukšto namas Šiuolaikiniai aukštųjų technologijų namų projektai-Mažas vieno aukšto namas Šiuolaikiniai aukštųjų technologijų namų projektai-Mažas vieno aukšto namas

Dviejų aukštų kotedžas su garažu

Dviejų aukštų pastatai turi ypatingų privalumų. Pirma, jie suteikia daugiau galimybių įgyvendinti specialias architektūrines formas, sutvarkyti daugiapakopes terasas, garažus ir pan. Toks namas turi didesnį naudingą plotą ir yra tinkamas visavertei šeimai. Paprastai pirmąjį aukštą užima bendros naudojimo erdvės, kurios nėra atskirtos sienomis: svetainė, virtuvė, valgomojo zona, o antrame – miegamieji ir vaikų kambariai. Garažas, esantis po tuo pačiu stogu kaip ir namas, yra modernus, racionalus sprendimas, būdingas aukštųjų technologijų projektams..

Šis išdėstymas taupo vietos plotą ir palengvina naudojimą. Be to, pastebimai sutaupoma šildant garažą ir klojant komunikacijas. Išdėstymo patogumas taip pat slypi tame, kad garažo stogas sėkmingai naudojamas organizuojant terasą, į kurią išeinama iš antros pakopos salės. Atkreipkime dėmesį į tai, kaip garažo zoną nuo gyvenamosios erdvės sėkmingai atskiria praėjimo prieangis, kuris atitolina nemalonius kvapus ir triukšmą..

Šiuolaikiniai aukštųjų technologijų namų projektai-Dviejų aukštų kotedžas su garažu Šiuolaikiniai aukštųjų technologijų namų projektai-Dviejų aukštų kotedžas su garažu Šiuolaikiniai aukštųjų technologijų namų projektai-Dviejų aukštų kotedžas su garažu

Aukštųjų technologijų namas su išnaudotu stogu

Plokščias stogas suteikia daugiau privilegijų racionaliai paskirstyti erdvę. Geras pasirinkimas būtų čia įrengti poilsio zoną, kurioje būtų galima sutvarkyti reikiamus baldus, sutvarkyti dekoratyvinį sodą ir net pastatyti baseiną. Pastaruoju atveju reikės labai tiksliai apskaičiuoti statybos planą, sustiprinti pamatą, nes pastatas bus gana sunkus. Būtina iš anksto galvoti apie vandens tiekimo į baseiną sistemą ir jo nutekėjimą. Plokščias stogas taip pat gali būti naudojamas saulės kolektoriams montuoti, o tai žymiai sutaupys elektros energiją – dabar jis yra gana populiarus Europos šalyse ir ne tik.

Šiuolaikiniai aukštųjų technologijų namų projektai-Aukštųjų technologijų namas su išnaudotu stogu Šiuolaikiniai aukštųjų technologijų namų projektai-Aukštųjų technologijų namas su išnaudotu stogu Šiuolaikiniai aukštųjų technologijų namų projektai-Aukštųjų technologijų namas su išnaudotu stogu

Prabangus šlaitinis namas

Kažkas gali būti išgąsdintas, pastatęs namą kalno pusėje, visų pirma dėl jo pavojaus ir didelių išlaidų. Nepaisant to, tokių namų buvo pastatyta daug, o, pasak ekspertų, namo statyba kalnuotoje vietovėje turi daug privalumų..

Pirma, tokios svetainės kaina yra daug mažesnė, kurią jau galima sutaupyti, antra, pro langą atsiveria tiesiog žavus panoraminis vaizdas. Tokie namai nebijo potvynių, o kiekviename aukšte galima gauti kaskadinę konstrukciją su erdviomis terasomis, kaip parodyta nuotraukoje.

Rūsio grindys dažnai eina giliau į reljefą iš vienos pusės, o iš kitos išeina. Čia dažniausiai organizuojamas garažas ar pagalbinė patalpa, nors neatmetama ir priešinga galimybė su garažu viršutinėje pakopoje (priklausomai nuo įėjimo galimybės).

Šiuolaikiniai aukštųjų technologijų namų projektai - prašmatnus namas ant šlaito Šiuolaikiniai aukštųjų technologijų namų projektai - prašmatnus namas ant šlaito Šiuolaikiniai aukštųjų technologijų namų projektai - prašmatnus namas ant šlaito Šiuolaikiniai aukštųjų technologijų namų projektai - prašmatnus namas ant šlaito

Keletas žodžių apie interjerą

Aukštųjų technologijų namų interjeras pirmiausia yra erdvės išdėstymas su minimaliomis pertvaromis. Čia kambariai kiek įmanoma susilieja, suteikdami aplinkai šviesos ir oro. Be natūralios šviesos, kuri laisvai patenka į namus pro panoraminius langus, dėmesio vertas papildomas naktinis apšvietimas, kuris turėtų būti pakankamai ryškus, todėl interjere yra gana daug šviestuvų..

Pirmąjį aukštą užima viena teritorija, kurioje yra virtuvė su darbo zona, valgomasis ir svetainė, iš kurios laiptai veda į kitą pakopą. Visa virimo zonoje esanti įranga turi būti įmontuota, o ne užgriozdinti erdvę. Sienos dekoruotos šviesiomis spalvomis, o dekoro praktiškai nėra – akcento elementai spalvotų pagalvių, atspalvių ir tt pavidalu gali atlikti savo vaidmenį. Tuo pačiu metu kambarys nebus šaltas ir tuščias – minkšti baldai, kilimėliai, šiltas židinys sukurs komfortą.

Antrame aukšte yra privatūs kambariai: miegamieji, vaikų kambariai ir tt Čia laukiami neįprastų formų dizainerių baldai, originalūs šviestuvai, pabrėžiantys ir stiliaus trumpumą, ir rafinuotumą..

Aukštųjų technologijų namai - interjero dizainas Aukštųjų technologijų namai - interjero dizainas Aukštųjų technologijų namai - interjero dizainas Aukštųjų technologijų namai - interjero dizainas Aukštųjų technologijų namai - interjero dizainas

Aukštųjų technologijų namai – nuotraukos ir projektai

Mūsų galerijoje galite pamatyti daug gražių aukštųjų technologijų namų nuotraukų. Vieno aukšto ir daugiaaukščiai, kubiniai ir suapvalinti-jie visi stebina savo grožio ir modernumo deriniu. Galbūt susipažinimas su nuotraukų pasirinkimu padės jums suprojektuoti savo svajonių namą. Laimingas žiūrėjimas!

Aukštųjų technologijų namai - nuotraukos ir projektai Aukštųjų technologijų namai - nuotraukos ir projektai Aukštųjų technologijų namai - nuotraukos ir projektai Aukštųjų technologijų namai - nuotraukos ir projektai Aukštųjų technologijų namai - nuotraukos ir projektai Aukštųjų technologijų namai - nuotraukos ir projektai Aukštųjų technologijų namai - nuotraukos ir projektai Aukštųjų technologijų namai - nuotraukos ir projektai Aukštųjų technologijų namai - nuotraukos ir projektai Aukštųjų technologijų namai - nuotraukos ir projektai Aukštųjų technologijų namai - nuotraukos ir projektai Aukštųjų technologijų namai - nuotraukos ir projektai Aukštųjų technologijų namai - nuotraukos ir projektai Aukštųjų technologijų namai - nuotraukos ir projektai Aukštųjų technologijų namai - nuotraukos ir projektai Aukštųjų technologijų namai - nuotraukos ir projektai Aukštųjų technologijų namai - nuotraukos ir projektai Aukštųjų technologijų namai - nuotraukos ir projektai Aukštųjų technologijų namai - nuotraukos ir projektai Aukštųjų technologijų namai - nuotraukos ir projektai Aukštųjų technologijų namai - nuotraukos ir projektai Aukštųjų technologijų namai - nuotraukos ir projektai Aukštųjų technologijų namai - nuotraukos ir projektai Aukštųjų technologijų namai - nuotraukos ir projektai Aukštųjų technologijų namai - nuotraukos ir projektai Aukštųjų technologijų namai - nuotraukos ir projektai Aukštųjų technologijų namai - nuotraukos ir projektai Aukštųjų technologijų namai - nuotraukos ir projektai