Gipso kartono lubos virtuvėje (60 nuotraukų)

Gipso kartono konstrukcijų galima rasti beveik kiekviename šiuolaikiniame interjere, nes tai praktiška, pigu ir estetiška. Galite juos sukurti patys, prisitaikydami prie bet kokio stiliaus. Nesvarbu, ar tai būtų klasikinė, ar aukštųjų technologijų, formų įvairovė leidžia virtuvėje suprojektuoti unikalų gipso kartono lubų dizainą, kuris taps kambario akcentu. Apie šios medžiagos ypatybes – mūsų straipsnyje!

Virtuvės lubų tipai

Gipso kartono lubos yra pakabinamos konstrukcijos tipas, sumontuotas dekoratyviniams ar praktiniams tikslams. Tačiau dėl mažo gipso kartono atsparumo drėgmei nerekomenduojama jo montuoti vonios kambaryje, kur šis rodiklis yra gana didelis. Tačiau virtuvei tai puikus sprendimas, kuris padės paslėpti paviršiaus trūkumus ar paslėpti ryšius..

Akivaizdu, kad ne tik dėl to gaminiai iš gipso kartono yra tokie populiarūs. Faktas yra tai, kad tai labai plastiška, lanksti medžiaga, kurios pagalba galite suformuoti ir figūrinį dekorą, ir lygias, tolygiai pertvaras su sudėtinga apšvietimo sistema. Atsižvelgiant į formą, montavimo būdą ir paskirtį, yra trijų tipų gipso kartono lubos, kurių kiekviena turėtų būti aptarta išsamiau..

Vieno lygio gipso kartono lubos

Šis tipas yra paprasčiausias variantas, kuris gali būti nepriklausomas interjero elementas arba sudėtingesnių konstrukcijų pagrindas..

Vieno lygio gipso kartono lubos virtuvėje susideda iš tvirtai pritvirtinto metalinio rėmo, apmušalų ir įleidžiamų šviestuvų. Netgi pradedantysis remonto darbus gali tai sukurti, svarbiausia yra saugiai pritvirtinti pagrindą.

GKL lakštai yra priderinti vienas prie kito, o visos jungtys kruopščiai glaistomos – tai padeda sukurti tolygios dangos efektą. Tarp gipso kartono ir pagrindinės pertvaros pakabos aukštyje susidaro tuščia erdvė, kurioje paprastai yra paslėptas įmontuotas apšvietimas.

Apskritai, nepaisant jų paprastumo, vieno lygio lubos atrodo gana stilingai ir gali harmoningai derėti su minimalistiniu ar moderniu stiliumi. Norėdami išplėsti dizaino galimybes, galite „žaisti“ spalvomis, raštais, padaryti dangą matinę, blizgią arba tiesiog įklijuoti tapetais..

Vieno lygio gipso kartono lubos, palyginti su kitomis rūšimis, turi daug privalumų. Pirma, jie nepraranda savo išvaizdos net ir dėl susilpnėjusio pagrindo. Antra, jie leidžia vizualiai išlyginti originalią apdailą, o ne tiek sumažinti kambario aukštį, o tai ypač svarbu mažoms virtuvėms. Trečia, jis apsaugos nuo pernelyg triukšmingų kaimynų, užtikrins geresnę garso izoliaciją. Paprastas sprendimas paprastam dizainui.

Vieno lygio gipso kartono lubos virtuvėje Vieno lygio gipso kartono lubos virtuvėje

Daugiapakopės lubos iš gipso kartono

Išmokę sukurti vieno lygio struktūrą, galite sustoti ten arba galite „pritvirtinti“ prie jos antrą ar trečią lygį (mažesnio ploto), kad vaizdas būtų sudėtingesnis. Antrasis variantas susijęs su daugiapakopėmis gipso kartono lubomis ir reikalauja tam tikrų kūrėjo įgūdžių.

Šios gipso kartono pakopos gali būti ne tik tiesios, bet ir išlenktos, kurioms būtina naudoti specialų garbanotą rėmą ir lakštus. Tuo pačiu metu būtina atidžiai apsvarstyti kiekvieną lygį, kad jis nedarytų spaudimo virtuvės lankytojams, nedeformuotų erdvės. Atsižvelgiant į norimą efektą, pasirenkamos tam tikros daugiapakopės lubos, iš kurių yra tik trys:

1. Rėmo gaminiai. Tai yra dėžutė su laipteliais, esanti aplink visą kambario perimetrą. Kambario centras tampa aukščiausiu tašku, todėl jis atrodo erdvesnis. Lygiai gali būti simetriški arba asimetriški, visiškai keičiantys erdvės geometriją. Įspūdį sustiprina taškinis apšvietimas.

2. Įstrižainės struktūros. Jie padeda padalinti virtuvę į dvi dalis, vizualiai išryškindami vieną iš jų. Tai daroma taip: nuo kampo iki kampo yra skiriamoji linija, kurios vienoje pusėje yra išsikišusi dalis, o kitoje – ne. Atitinkamai, jie yra skirtingo lygio. Norėdami gauti didesnį efektą, eksperimentuokite su spalvomis ar dangų tipais..

3. Zoninis vaizdas. Tinka patalpoms, kuriose vienu metu sujungiamos kelios zonos. Tai pasakytina apie virtuves, sujungtas su valgomuoju, ir svetainę. Galite pasirinkti bet kurią kambario dalį, pastatydami virš jos norimą formą antrą lygį. Tokios lubos virš baro ar valgomojo stalo atrodys stilingai, papildomai apšviesdamos šią dalį.

Taigi, kartu su montavimo darbų sudėtingumu, sudėtingesnės ir daugiapakopės lubos iš gipso kartono. Su jų pagalba galite vizualiai pakeisti virtuvės dydį, padaryti ją apimties, paryškinti tam tikras funkcines dalis. Tačiau svarbiausia yra tai, kad jūsų interjeras taps įvairesnis ir nepakartojamas..

Daugiapakopės gipso kartono lubos virtuvėje Daugiapakopės gipso kartono lubos virtuvėje

Gipso kartono formos lubos

Tokios lubos taip pat vadinamos kombinuotais modeliais, nes jos gali derinti kelis tipus vienu metu, kad įgyvendintų sudėtingas dizaino idėjas. Tai ne tik lygios kreivės ar aiškios juostelės, bet ir sudėtingos formos, kurios dėl to taps pagrindiniu virtuvės objektu. Čia praktiškai nėra aiškios klasifikacijos, nes unikalios idėjos valdo šou. Bet mes stengsimės išryškinti pagrindinius kombinuotų struktūrų motyvus, kad parodytume jų galimybes..

– Kaip piešinys ant drobės, gipso kartono figūros „auga“ ant vieno lygio lubų, veikdamos kaip nepriklausomas dizaino elementas. Priklausomai nuo interjero koncepcijos, tai gali būti gėlės ar net gyvų būtybių siluetai. Kad „vaizdas“ labiau išsiskirtų, jis paryškintas kraštuose..

– Populiarus modernaus stiliaus motyvas – abstraktūs raštai, suteikiantys virtuvei paslapties ir unikalumo. Pavyzdžiui, galite sukurti deformuotą spiralinę struktūrą ir dažydami taikyti kelis atspalvius..

– NSO, sklandančio virš virtuvės, efektas gali būti pasiektas naudojant tvirtinamas rankoves ir metalinius kaiščius, kurie specialiai pritvirtinami prie pagrindo. Atrodo, kad gipso kartono konstrukcija plaukioja ore, neliesdama lubų paviršiaus.

Rekomenduojama šį dekorą naudoti erdviose virtuvėse su aukštomis sienomis..

Garbanotos gipso kartono lubos virtuvėje Garbanotos gipso kartono lubos virtuvėje

Gipskartonio lubų apšvietimas virtuvėje

Gipso kartono lubų formos nustatymas yra vienas dalykas. Tačiau norint visiškai atskleisti visą dekoratyvinį potencialą, taip pat būtina apgalvoti apšvietimo sistemą..

Yra dvi lubų apšvietimo galimybės:

1. Atviras tipas, kai šviestuvai sumontuoti skylėje arba pakabinami, sudarant atskirą viršutinio ansamblio dalį.

2. Paslėptas tipas, kai lempos yra paslėptos specialiose nišose tarp gipso kartono lakštų ir pradinio paviršiaus. Tai yra populiaresnis variantas, kuris sukuria minkštą, nepastebimą šviesą ir plaukiojančios struktūros efektą..

Įdomiausia prasideda renkantis lempas, nes jų asortimentas ir galimybės yra gana plačios.

– Vieta. Labiausiai paplitęs šviestuvų tipas pakabinamoms luboms. Yra modelių, kurių funkcija yra valdyti šviesos kryptį, nors jie yra brangesni..

– LED juostelės. Juos pakankamai lengva sumontuoti susidariusiose nišose. Apšvietimo stiprumą ir intensyvumą galite valdyti naudodami specialų valdiklį. Šio tipo pranašumas taip pat yra santykinis prietaisų saugumas, nes jie nesukuria šilumos. Norėdami pagerinti atmosferą interjere, galite įsigyti įvairiaspalvių žibintų.

– Neonas. Tai neoninis vamzdis, kuris dėl savo lankstumo gali įgauti išlenktą formą, sklandžiai nubrėždamas figūras iš gipso plokštės su neįprasta šviesa.

– Šviestuvas. Pažįstamas apšvietimo tipas, su kurio įrengimu tikriausiai susidūrė bet kuris savininkas. Gipskartonio luboms taikomas tas pats principas. Tuo pačiu metu šviestuvai dažnai derinami su kitomis apšvietimo galimybėmis, dedant jį į ansamblio centrą..

Renkantis geriausią virtuvės gipso kartono lubų apšvietimo variantą, atminkite, kad praktinių problemų sprendimas yra svarbesnis nei dekoratyvinis. Skirtingai nuo svetainės, kurioje didžiąją laiko dalį praleidžiame atsipalaiduodami, šioje erdvėje svarbu, kad darbo zona būtų kuo apšviesta, nesukeliant nepatogumų gaminant maistą. Galimybė reguliuoti šviesos srautą yra labai patogi funkcija.

Gipskartonio lubų apšvietimas virtuvėje Gipskartonio lubų apšvietimas virtuvėje Gipskartonio lubų apšvietimas virtuvėje Gipskartonio lubų apšvietimas virtuvėje

Gipso kartono lubos mažai virtuvei

Mažų virtuvių savininkai tikriausiai žino, kad ši erdvė turėtų būti užpildyta minimaliu daiktų skaičiumi, dekoruota minimaliu dekoru ir „nudažyta“ šviesiomis spalvomis. Tačiau lubų dizainas taip pat gali užtrukti metrus, arba atvirkščiai – sutaupyti.

Žinoma, kambariuose su žemomis lubomis nerekomenduojama ant jo paviršiaus įrengti papildomų elementų. Bet kas, jei ji nėra tobula? Vieno lygio gipso kartono lubos yra puikus visų problemų sprendimas.

Apdailai rekomenduojama pasirinkti šviesius atspalvius, kurie yra keliais tonais šviesesni už sienas. Venkite piešinių, raštų ar linijų, kurios sukuria lubų ribą, todėl jos tampa vis mažesnės. Vadovaudamiesi principu „kuo mažiau, tuo geriau“, galite pasinaudoti visais gipso kartono konstrukcijų privalumais ir pakeisti interjerą.

Gipso kartono lubos mažai virtuvei Gipso kartono lubos mažai virtuvei

Gipso plokščių lubų dizainas virtuvėje – nuotrauka

Lubos iš gipso plokštės yra puikus virtuvės sprendimas, kuris leis paslėpti paviršiaus trūkumus arba tapti dizaino pranašumu. Kai kurie gali būti nustebinti dizaino variantų įvairovės, tačiau iš tikrųjų jų yra dar daugiau. Tai įrodo ir papildomas įkvėpimo šaltinis yra mūsų nuotraukų pasirinkimas. Laimingas žiūrėjimas!

Gipso plokščių lubų dizainas virtuvėje - nuotrauka Gipso plokščių lubų dizainas virtuvėje - nuotrauka Gipso plokščių lubų dizainas virtuvėje - nuotrauka Gipso plokščių lubų dizainas virtuvėje - nuotrauka Gipso plokščių lubų dizainas virtuvėje - nuotrauka Gipso plokščių lubų dizainas virtuvėje - nuotrauka Gipso plokščių lubų dizainas virtuvėje - nuotrauka Gipso plokščių lubų dizainas virtuvėje - nuotrauka Gipso plokščių lubų dizainas virtuvėje - nuotrauka Gipso plokščių lubų dizainas virtuvėje - nuotrauka Gipso plokščių lubų dizainas virtuvėje - nuotrauka Gipso plokščių lubų dizainas virtuvėje - nuotrauka Gipso plokščių lubų dizainas virtuvėje - nuotrauka Gipso plokščių lubų dizainas virtuvėje - nuotrauka Gipso plokščių lubų dizainas virtuvėje - nuotrauka Gipso plokščių lubų dizainas virtuvėje - nuotrauka Gipso plokščių lubų dizainas virtuvėje - nuotrauka Gipso plokščių lubų dizainas virtuvėje - nuotrauka Gipso plokščių lubų dizainas virtuvėje - nuotrauka Gipso plokščių lubų dizainas virtuvėje - nuotrauka Gipso plokščių lubų dizainas virtuvėje - nuotrauka Gipso plokščių lubų dizainas virtuvėje - nuotrauka Gipso plokščių lubų dizainas virtuvėje - nuotrauka Gipso plokščių lubų dizainas virtuvėje - nuotrauka Gipso plokščių lubų dizainas virtuvėje - nuotrauka Gipso plokščių lubų dizainas virtuvėje - nuotrauka Gipso plokščių lubų dizainas virtuvėje - nuotrauka Gipso plokščių lubų dizainas virtuvėje - nuotrauka Gipso plokščių lubų dizainas virtuvėje - nuotrauka Gipso plokščių lubų dizainas virtuvėje - nuotrauka Gipso plokščių lubų dizainas virtuvėje - nuotrauka Gipso plokščių lubų dizainas virtuvėje - nuotrauka Gipso plokščių lubų dizainas virtuvėje - nuotrauka Gipso plokščių lubų dizainas virtuvėje - nuotrauka Gipso plokščių lubų dizainas virtuvėje - nuotrauka Gipso plokščių lubų dizainas virtuvėje - nuotrauka

Vaizdo įrašas: gipso kartono lubos virtuvėje