Kaip padaryti dovaną savo rankomis vasario 14 d

Valentino diena, visų meilužių globėja, traukia galimybe gražiausiai atskleisti savo jausmus mylimam žmogui arba priminti apie juos ilgą laiką susituokusiems. Pažymėtina, kad šiai šventei visai nebūtina pirkti brangių dovanų ir papuošalų – daug simboliškiau yra pasidaryti dovaną savo rankomis, investuojant į ją savo meilės ir rūpesčio. Savo straipsnyje apžvelgsime įvairias idėjas, kaip padaryti dovaną vasario 14 d., Kad ji ilgam paliktų malonius jausmus ir prisiminimus..

7 „pasidaryk pats“ dovanų idėjos vasario 14 d

1. Dekoratyvinė pagalvė

Rankų darbo pagalvė yra ne tik gražus, įsimintinas, bet ir būtinas daiktas, todėl niekada nesuklysite su tokia dovana. Yra įvairių gamybos variantų – galite siūti visą pagalvę širdies ar standartinės formos pagal baltą, rausvą, raudoną audinį, o tada pradėti ją puošti.

Kaip dekoraciją galite siūti širdis, pirmąsias vardo raides, apdoroti perimetrą grakščiais nėriniais. Vienas iš įdomių variantų yra pagalvė su pagalvės užvalkalu, kuriame rodomas meilės prisipažinimas. Pagrindą-pagalvę galima įsigyti parduotuvėje arba siūti savarankiškai, įdaryti minkštu paminkštintu poliesteriu.

Pagrindinis tokios dovanos elementas bus pagalvės užvalkalas, kuris turės sunkiai dirbti. Gamybai jums reikia balto audinio be brėžinių ir atspaudų. Vadovaudamiesi modeliu ir pagalvės matmenimis, paruoškite dvi puses, bet nesiimkite. Vienos iš jų priekinėje pusėje eilutėmis parašykite savo pranešimą, kurį reikia pasiimti iš anksto. Kai audinys gerai išdžiūsta, prie pranešimo galite pridėti papuošimą, pavyzdžiui, audinio širdies kišenės pavidalu, kaip parodyta nuotraukoje. Siuvinėkite pagalvės užvalkalą aplink perimetrą ir įsidėkite Valentino kortelę į kišenę. Tokia dovana tikrai nepaliks jūsų sielos draugo abejingo.!

„Pasidaryk pats“ dovana vasario 14 d. - Dekoratyvinė pagalvė „Pasidaryk pats“ dovana vasario 14 d. - Dekoratyvinė pagalvė „Pasidaryk pats“ dovana vasario 14 d. - Dekoratyvinė pagalvė „Pasidaryk pats“ dovana vasario 14 d. - Dekoratyvinė pagalvė

2. „Širdies“ muilas

Kaip gražią ir naudingą dovaną, galite pasidaryti gražų muilą patys, užpildydami jį naudingais ingredientais aromatiniais aliejais. Norėdami pagaminti muilą, turite įsigyti muilo pagrindą, kuris dažnai tiekiamas su aromatiniais aliejais ir dažais. Jums taip pat reikės atitinkamų formų, purškiamo alkoholio ir užsidegimo puodo. Muilas gali būti baltas arba skaidrus – pasirinkimas priklausys nuo norimo galutinio rezultato. Arba galite naudoti kūdikių muilą..

Taigi, muilo pagrindą supjaustome gabalėliais, sudedame į puodą ir pašildome vandens vonelėje arba mikrobangų krosnelėje. Kai masė ištirps, įpilkite dažų, kelis lašus aromatinio aliejaus, savo nuožiūra, kosmetinį aromatą ir greitai gerai išmaišykite. Formos turi būti apdorotos alkoholiu, užpildytos muiluotu mišiniu ir sukietėjusios. Kitas – išimame gatavą muilą ir gražiai supakuojame.

Svarstomas metodas yra paprasčiausias. Jei jau supratote principą ir išmokote pasigaminti elementarų muilo gabalėlį, galite išbandyti sudėtingesnius variantus, pavyzdžiui, pasigaminti gražų baltą muilą raudona širdimi. Norėdami tai padaryti, jums reikia mažų širdies formų ir didelės stačiakampės formos. Pirma, mes gaminame mažas širdis – reikia ištirpinti dalį muilo masės, įpilti aliejų ir raudonų dažų. Supilkite gatavą mišinį į formeles, palaukite, kol jie sukietės, ir išimkite. Tada vėl ištirpiname dalį masės, įpilame aromatinių aliejų, parfumerijos kvapų. Supilkite gatavą mišinį į stačiakampę formą, apdorotą alkoholiu, ir padėkite vieną ar dvi raudonas širdis (priklausomai nuo dydžio), palikite kelias valandas sukietėti.

„Pasidaryk pats“ dovana vasario 14 d. - „Širdies“ muilas „Pasidaryk pats“ dovana vasario 14 d. - „Širdies“ muilas „Pasidaryk pats“ dovana vasario 14 d. - „Širdies“ muilas

3. Dovanų pripažinimas

Iš pradžių sukurti meilės pareiškimai bus maloni staigmena jūsų partneriui. Pirmiausia turite ant popieriaus lapo užrašyti visus gerus žodžius, kuriais norite įtikti savo partneriui (partneriui), kad vėliau nesusipainiotumėte ir nepasikartotumėte. Iš balto popieriaus lapo iškirpkite mažus stačiakampius, ant kurių kiekvieno rašome išpažintį. Mes sulenkiame lapus ritinių pavidalu, surišame kiekvieną virvele.

Toliau rinkitės indą – galite naudoti įprastą litro indelį, papuošdami jį popierinėmis širdelėmis arba naudodami dekupažo techniką, įklijuodami gražia servetėle. Kaip pakuotę galite pasiimti šokolado ar sausainių dėžutę. Kitas įdomus variantas – įsigyti didelį arbatos maišelių paketą, prie kurio pridedamas vienas ritinys ar vokas su išpažintimi. Tokia dovana jūsų sielos draugei ilgai primins apie jūsų šiltus ir nuoširdžius jausmus..

„Pasidaryk pats“ dovana vasario 14 d. - Dovanų pripažinimas „Pasidaryk pats“ dovana vasario 14 d. - Dovanų pripažinimas „Pasidaryk pats“ dovana vasario 14 d. - Dovanų pripažinimas „Pasidaryk pats“ dovana vasario 14 d. - Dovanų pripažinimas

4. Rakto pakabukas-širdis

Kitas būtinas dalykas, kurį galite padaryti savo rankomis gražios širdies pavidalu. Paprasčiausias variantas yra padaryti tankią širdį iš tankaus audinio. Pirmiausia turite nupiešti ir iškirpti šabloną iš kartono, perkelti jį į audinį (odą) ir iškirpti dvi identiškas figūras. Tada mes siuvame juos išilgai krašto, palikdami nedidelį tarpą viršuje, užpildykite polsteriu, putplasčiu gumu arba nereikalingomis audinio atplaišomis. Nepamirškite siūti kilpos, prie kurios bus pritvirtintas raktų pakabukas. Galite papuošti raktų pakabuką karoliukais, nėriniais ar siuvinėti šiltus žodžius, skirtus jūsų mylimam žmogui..

„Pasidaryk pats“ dovana vasario 14 d. - širdies raktų pakabukas „Pasidaryk pats“ dovana vasario 14 d. - širdies raktų pakabukas „Pasidaryk pats“ dovana vasario 14 d. - širdies raktų pakabukas „Pasidaryk pats“ dovana vasario 14 d. - širdies raktų pakabukas

5. Valentino atvirukas

Atvirukai jau seniai yra bet kokių atostogų atributas. Valentino dienos proga galite savo mylimam žmogui pasidaryti gražią Valentino dienos atviruką, užpildyti ją šiltais žodžiais ir prisipažinimais.

Darbui jums reikės raudono kartono lapo, plonų rausvo ar balto popieriaus juostelių, žirklių, klijų ir flomasterių (žymeklio, rašiklio), kad galėtumėte parašyti sveikinimo tekstą. Kartono lapas turi būti sulenktas per pusę ir išpjauti širdį, kad ji galėtų atsidaryti, kaip parodyta nuotraukoje. Tada ant plonų popieriaus juostelių darome mažus gabalus, kad nupieštume vešlias gėles. Kiekviena tokiu būdu paruošta juostelė turi būti suvyniota nedideliu nuolydžiu ant plonos lazdelės (galite naudoti įprastą šepetėlį), kraštą apdorojant klijais. Nuimkite ruošinį ir išpūskite „žiedlapius“, sulenkite juos į šonus. Mes klijuojame kiekvieną gėlę prie atviruko aplink perimetrą.

Kai gėlių eilutė visiškai baigta, tuščią vidinę erdvę galite užpildyti stiebų imitacijomis, naudodami plonų popieriaus juostelių likučius. Toliau mes atveriame savo amatą ir jau vidinėse pusėse rašome savo mylimam žmogui apie nuoširdžius jausmus.

„Pasidaryk pats“ dovana vasario 14 d. - Valentino atvirukas „Pasidaryk pats“ dovana vasario 14 d. - Valentino atvirukas

6. Žaislas iš natūralių gėlių

Tokia dovana iki vasario 14 d. Bus puiki alternatyva įprastai puokštei, žinoma, ji pradžiugins ir nustebins bet kurią dailiosios lyties atstovę. Tinkamai prižiūrint, žaislas gali neprarasti savo estetinių savybių iki trijų savaičių, o jį pagaminti nėra taip sunku. Galite pasirinkti personažą savo nuožiūra arba sužinoję apie būsimos jos meilužės pageidavimus. Tai gali būti mielas meškiukas, kačiukas ar kitas gyvūnas, tačiau jei žaislą gaminsite pirmą kartą, geriau nesiimti sudėtingų variantų..

Darbui jums reikės šių priedų: gėlių kempinės, vielos ar medinių pagaliukų (detalėms tvirtinti), peilio, klijų, stovo ir, žinoma, gėlių (hiacintų, gvazdikų ir kt.). Būtina iš kempinės išpjauti visas žaislo detales, taip sakant, kūną. Tada mes juos pritvirtiname naudodami floristinę vielą arba medines lazdeles, suteptas klijais. Gatavą figūrą reikia kruopščiai sudrėkinti, sudėti į indą ir palaukti, kol nutekės vandens perteklius. Šiuo metu pumpurus galite paruošti nukirpę įstrižai, kad liktų du ar trys centimetrai stiebo. Dabar, po vieną, įkiškite gėles į kempinę, kol visiškai suformuosime žaislą..

Dovanodami dovaną, nepamirškite priminti, kaip tinkamai pasirūpinti dabartimi. Žaislą kiekvieną dieną reikia kruopščiai sudrėkinti vandeniu: užpilti plona vandens srovele, kol vanduo prasiskverbs iš apačios, ir plonu švirkštu „pamaitinti“ mažas dalis (rankas, kojas, uodegą ir kt.)..

„Pasidaryk pats“ dovana vasario 14 d. - Žaislas iš šviežių gėlių „Pasidaryk pats“ dovana vasario 14 d. - Žaislas iš šviežių gėlių

7. Saldžios dovanos

Palepinkite savo sielos draugę gardžiais rankų darbo saldainiais, nes įsigytos prekės niekada nebus lyginamos su naminiais skanėstais. Jei jums gerai sekasi orkaitė ir tešla, galite iškepti pyragą. Geriau naudoti išbandytą receptą, kad būtumėte tikri, jog gausite tikrai šedevrą. Kaip apdailą galite naudoti vaisius ir uogas. Šokoladiniai nėriniai gražiai atrodys ant torto. Juos paruošti nebus sunku: reikia ištirpinti šokoladą (be riešutų ir kitų užpildų), užpildyti švirkštą mišiniu ir išspausti norimą raštą ant pergamento. Sudėtingos kompozicijos gali būti iš anksto nupieštos ant popieriaus, o šokolado mišinys gali būti pilamas išilgai kontūro. Pergamentas paliekamas vėsioje vietoje, kol šokoladas sukietėja, atsargiai išimamas ir perkeliamas į pyragą.

Lengvesnis variantas – pasigaminti saldainių iš širdies taip pat iš lydyto šokolado. Galite pridėti papildomų maltų riešutų, razinų, smulkintų džiovintų abrikosų ar slyvų. Iš anksto paruoškite silikonines formeles, supilkite į jas masę ir šaldykite 30-40 minučių. Tada atsargiai nuimkite.

Kitas paprastas, bet gana skanus ir veiksmingas desertas – želė širdelės. Gaminant jums reikės pakuotės želė (aviečių, braškių ar vyšnių), vandens, širdies formos formelių, šaldytų uogų, kokoso drožlių. Želė ruošiame pagal instrukcijas ant pakuotės. Formas apibarstykite kokoso (šokolado) drožlėmis ir supilkite atvėsusį želė mišinį. Norėdami grožio, į kiekvieną formą galite pridėti uogų. Talpas dedame į šaldytuvą, kol sustings. Kitas – išgauname gatavus desertus ir vėl lengvai apibarstome kokosu.

„Pasidaryk pats“ dovana vasario 14 d. - Saldžios dovanos „Pasidaryk pats“ dovana vasario 14 d. - Saldžios dovanos „Pasidaryk pats“ dovana vasario 14 d. - Saldžios dovanos „Pasidaryk pats“ dovana vasario 14 d. - Saldžios dovanos

„Pasidaryk pats“ dovanos vasario 14 d. – nuotraukų idėjos

Daugiau idėjų, kaip pasigaminti dovanų vasario 14 d., Pateikiame mūsų nuotraukų galerijoje. Čia galite rasti įvairių gatavų darbų pavyzdžių: atvirukų, žaislų ir daug gražių naudingų dalykų. Laimingas žiūrėjimas!

„Pasidaryk pats“ dovanos vasario 14 d. - nuotraukų idėjos „Pasidaryk pats“ dovanos vasario 14 d. - nuotraukų idėjos „Pasidaryk pats“ dovanos vasario 14 d. - nuotraukų idėjos „Pasidaryk pats“ dovanos vasario 14 d. - nuotraukų idėjos „Pasidaryk pats“ dovanos vasario 14 d. - nuotraukų idėjos „Pasidaryk pats“ dovanos vasario 14 d. - nuotraukų idėjos „Pasidaryk pats“ dovanos vasario 14 d. - nuotraukų idėjos „Pasidaryk pats“ dovanos vasario 14 d. - nuotraukų idėjos „Pasidaryk pats“ dovanos vasario 14 d. - nuotraukų idėjos „Pasidaryk pats“ dovanos vasario 14 d. - nuotraukų idėjos „Pasidaryk pats“ dovanos vasario 14 d. - nuotraukų idėjos „Pasidaryk pats“ dovanos vasario 14 d. - nuotraukų idėjos „Pasidaryk pats“ dovanos vasario 14 d. - nuotraukų idėjos „Pasidaryk pats“ dovanos vasario 14 d. - nuotraukų idėjos „Pasidaryk pats“ dovanos vasario 14 d. - nuotraukų idėjos „Pasidaryk pats“ dovanos vasario 14 d. - nuotraukų idėjos „Pasidaryk pats“ dovanos vasario 14 d. - nuotraukų idėjos „Pasidaryk pats“ dovanos vasario 14 d. - nuotraukų idėjos „Pasidaryk pats“ dovanos vasario 14 d. - nuotraukų idėjos „Pasidaryk pats“ dovanos vasario 14 d. - nuotraukų idėjos „Pasidaryk pats“ dovanos vasario 14 d. - nuotraukų idėjos „Pasidaryk pats“ dovanos vasario 14 d. - nuotraukų idėjos „Pasidaryk pats“ dovanos vasario 14 d. - nuotraukų idėjos „Pasidaryk pats“ dovanos vasario 14 d. - nuotraukų idėjos „Pasidaryk pats“ dovanos vasario 14 d. - nuotraukų idėjos „Pasidaryk pats“ dovanos vasario 14 d. - nuotraukų idėjos