Kaip papuošti butą vasario 14 d.: 70 nuotraukų idėjų

Pagrindinis Valentino dienos atributas neabejotinai yra jūsų jausmai, kurie padės pabrėžti įvairias malonias „smulkmenas“ šventinio vakaro dekoracijų pavidalu. Yra daug būdų, kaip iki vasario 14 -osios papuošti butą ir sukurti tikrai patogią romantišką aplinką. Tuo pačiu metu nereikia pirkti brangių papuošalų – šiek tiek pastangų ir pasidaliję vaizduote galite sukurti įspūdingas dekoracijas, kurios jūsų partnerio atmintyje paliks nepamirštamų įspūdžių. Siūlome susipažinti su įdomiausių idėjų pasirinkimu!

Į ką atsižvelgti?

Vasario 14-ąją pradėdami dekoruoti butą, pirmiausia turėtumėte pasirūpinti kokybišku valymu, nes net ir gražiausios dekoracijos atrodys juokingai išbarstytų daiktų, dulkėtų lentynų ir nešvarių grindų fone. Būtina išvalyti visą gyvenamąją zoną, o švęsti šventę galite papuošti vieną ar du kambarius, pavyzdžiui, svetainę ir miegamąjį.

Puikus pasirinkimas būtų surengti vakarėlį dviese prie židinio, jei toks yra. Ant grindų galite pakloti minkštą kilimėlį ar antklodę, kur įsimylėjėliai gali atsipalaiduoti po valgio romantiškoje aplinkoje. Jei Valentino dieną norite pradėti stebinti savo sielos draugą nuo pat durų, pasirūpinkite prieškambario dekoravimu – tai padės sukurti reikiamą šventinę nuotaiką visam ateinančiam vakarui. Be to, vonios kambario dekoravimas bus geras sprendimas, jei santykiai jau yra gana rimti..

Pasirūpinkite, kad būtų ramus, tylus muzikinis akompanimentas, ir turėtumėte atsisakyti žiūrėti televizijos laidas, kad vakaras nevirstų diskusija apie aktualias problemas. Taip pat nepamirškite išjungti mobiliojo telefono arba palikti jo tylėti..

Apšvietimas vaidina svarbų vaidmenį kuriant intymią atmosferą, todėl geriau atsisakyti šviesaus lubų apšvietimo vietoj vietinių šaltinių, pavyzdžiui, sienų, grindų lempų..

Kaip papuošti butą vasario 14 d. - Į ką reikia atsižvelgti

Girliandos Valentino dienos

Galimybė iki vasario 14 d. Papuošti butą širdžių girliandomis, padarytomis savo rankomis, yra universali, nes tai leidžia pradėti organizuoti šventinę atmosferą iš paties prieškambario. Širdis galima iškirpti iš spalvoto popieriaus ar kartono, senų atvirukų ir spalvingų žurnalų viršelių.

Lengviausias variantas – suveržti juos adata adata ant ilgo siūlo ir pakabinti girliandas išilgai sienų. Galite pakabinti kiekvieną širdį atskirai, o siūlą pakeisti šviečiančia girlianda, kuri vakare skleis malonius atspindžius, sukurdama jaukią intymią atmosferą. Širdžių girlianda gali būti pagaminta pagal gerai žinomos „Naujųjų metų grandinės“ principą. Norėdami tai padaryti, pirmiausia turite iškirpti plonas popierines juosteles, iš pradžių suformuojame širdies formą ir pritvirtiname kraštus segtuku, kiekvieną kitą juostelę įsukite į ankstesnę, sulenkite ir pritvirtinkite.

Dailiosios lyties atstovėms nebus sunku siūti mažas mielas širdis, padaryti jas plokščias ar tūrines. Tokį darbą galima atlikti rankiniu būdu, pavyzdžiui, naudojant veltinį ir sintetinį žiemos šalinimo priemonę. Kiekvieną širdį galima pakabinti juostele prie vienos girliandos, papuošti karoliukais ar blizgučiais.

Kaip papuošti butą vasario 14 d. - Valentino girliandos Kaip papuošti butą vasario 14 d. - Valentino girliandos

Romantiška panelė vasario 14 d

Naudodami spalvotą popierių, žirkles ir klijus, galite sukurti stulbinančias putas ant sienos, kurios papasakos apie jūsų drebančius jausmus ir sukurs romantišką nuotaiką. Žinoma, smulkių detalių paruošimas užtruks daug laiko ir kantrybės, tačiau galutinis rezultatas bus didžiulis. Viskas priklauso nuo jūsų vaizduotės. Iš raudono ar rausvo popieriaus galite iškirpti daug kandžių po šablonu ir, šiek tiek išskleisdami sparnus, priklijuoti juos prie sienos širdies pavidalu, kaip parodyta nuotraukoje. Kitas variantas yra padaryti tūrines širdis ir taip pat sukurti dekoraciją iš jų ant sienos..

Kaip papuošti butą vasario 14 d. - Romantiška panelė vasario 14 d Kaip papuošti butą vasario 14 d. - Romantiška panelė vasario 14 d

Žvakės

Kokia romantiška Valentino dienos aplinka be žvakių? Tai gali būti dekoratyviniai vaško gaminiai, tablečių žvakės arba dažniausiai pasitaikančios. Svarbiausia yra gražiai papuošti dekoraciją. Galite naudoti esamas žvakides arba pasigaminti jas patys, pavyzdžiui, iš akinių, papuošdami jas popierinėmis širdelėmis.

Originalią dizainerio žvakidės dekoraciją galima sukurti naudojant cinamono lazdeles, stiklinę ir satino juostelę. Norėdami pastatyti žvakes, galite naudoti gražius indus, pavyzdžiui, stiklines ir stiklines, prieš tai užpildę jas akmenukais ar karoliukais. Gražiai atrodo vandenyje plaukiojančios žvakės-tabletės. Į erdvų indą galite įdėti kelias žvakes, papildyti jas rožių žiedlapiais ir įlašinti kelis lašus aromatinių aliejų.

Įvairaus dydžio žvakes galima montuoti bet kokia tvarka arba ten, kur tiesiog reikia papildomo apšvietimo (ant stalo, naktinio staliuko). Jei turite pakankamai, pabandykite juos pastatyti ant grindų esančio tako, vedančio, pavyzdžiui, į miegamąjį, svetainę ar vonios kambarį. Širdies pavidalo grindų kompozicijos puikiai atrodo. Įsitikinkite, kad kambaryje karaliauja prieblanda: patartina uždaryti užuolaidas, palikti įjungtą silpną šviesos šaltinį ir, žinoma, nepamiršti saugos priemonių.

Kaip papuošti butą vasario 14 d. - Žvakės Kaip papuošti butą vasario 14 d. - Žvakės

Balionai

Šiandien balionai parduodami įvairiausiomis interpretacijomis. Jų buvimas visada sukuria iškilmingos, kerinčios atmosferos atmosferą. Valentino dieną galite nusipirkti paprastų apvalių balionų arba širdelių pavidalo, pripildyti juos helio, pririšti prie jų fiksuotos apvijos juosteles, kur bus paskelbtos meilės deklaracijos.

Šiais laikais labai populiarūs dideli folijos gaminiai, taip pat švytintys rutuliai su šviesos diodais viduje, sukuriantys kvapą gniaužiančią romantišką atmosferą. Iš rutulių galite sukurti širdies formos kompoziciją ir įdėti ją į miegamąjį prie lovos galvos. Bet kokiu atveju turite stengtis balionus paskirstyti taip, kad jie netrukdytų sklandžiam kambario judėjimui..

Kaip papuošti butą vasario 14 d. - Balionai Kaip papuošti butą vasario 14 d. - Balionai

Gėlės

Papuošti kambarį romantiškam vakarui gėlėmis yra iššūkis tvirtoms grindims. Be gražios puokštės antrajai pusei vasario 14 d., Galite naudoti originalesnius sprendimus, kurie, nors ir pareikalaus didelių finansinių investicijų, bus visiškai kompensuoti šilto mylimojo entuziazmo jausmo..

Galbūt jau spėjote atspėti, kad mes kalbame apie rožių žiedlapius, kurie gali būti atsitiktinai išsibarstę po kambario teritoriją, suformuoti iš jų kompoziciją ar kelią, papildytą žvakėmis ant grindų. Miegamajame žiedlapius galima išdėlioti ant sniego baltos spalvos pastelinės drobės, užpildyti mažomis vazomis ir padėti ant naktinių staliukų. Šilta vonia, užpildyta putomis su rožių žiedlapiais, taip pat bus maloni staigmena mylimam žmogui..

Prieš pradėdami dekoruoti, įsitikinkite, kad jūsų antroji pusė nėra alergiška, kad tolesnės atostogos nevirstų ilgu valymu..

Kaip papuošti butą vasario 14 d. - Gėlės Kaip papuošti butą vasario 14 d. - Gėlės

Bendros nuotraukos

Papuošę kambarį bendromis nuotraukomis, partneriui (partneriui) bus aišku apie jūsų nuoširdžius jausmus, norą kuo ilgiau išlaikyti šiltus santykius. Galite sudėti keletą paveikslų rėmuose ant šventinio stalo, lentynų, su jais pridėti širdelių girliandas arba savo rankomis padaryti nuotraukų koliažą ant sienos. Žiūrint nuotraukas, bus daug malonių prisiminimų.

Kaip papuošti butą vasario 14 d. - Bendros nuotraukos Kaip papuošti butą vasario 14 d. - Bendros nuotraukos

Stalo serviravimas

Stalas dviems turėtų atrodyti elegantiškai ir įmantriai, todėl nereikėtų jo priversti daugybe įvairių patiekalų. Jei ūkyje yra mažas kilnojamas stalas, tada ant jo geriau sudėti įvairias salotas ir gabalus..

Patiekimui reikia pasirinkti idealiai švarią staltiesę ir gražius patiekalus. Ant stalo padėkite lėkštes, taures, butelį vyno ar šampano. Į vazą įdėkite gėlių puokštę, bet visada taip, kad ji netrukdytų pavalgyti ir „neuždarytų“ partnerių vienas nuo kito.

Taip pat galite gražiai papuošti servetėles, suteikiant joms, pavyzdžiui, gėlės ar širdies formą. Padėkite ant stalo keletą žvakių – jų netolygi šviesa ir lydintys atspindžiai suteiks daugiau žavesio romantiškam vakarui.

Ir galų gale, kokia yra Valentino diena be Valentino dienos? Maža širdelė su ranka rašyta meilės deklaracija parodys jūsų pagarbų požiūrį į savo sielos draugą ir ilgam paliks malonius prisiminimus.

Kaip papuošti butą vasario 14 d. - stalo serviravimas Kaip papuošti butą vasario 14 d. - stalo serviravimas

Papuošiame butą vasario 14 d. – nuotr

Pabaigoje kviečiame apsilankyti nuotraukų galerijoje, kurioje iki vasario 14 dienos bandėme surinkti geriausius buto dekoravimo pavyzdžius. Pamatykite, įkvėpkite ir paverskite šį vakarą nepamirštamu. Laimingas žiūrėjimas!

Papuošiame butą vasario 14 d. - nuotr Papuošiame butą vasario 14 d. - nuotr Papuošiame butą vasario 14 d. - nuotr Papuošiame butą vasario 14 d. - nuotr Papuošiame butą vasario 14 d. - nuotr Papuošiame butą vasario 14 d. - nuotr Papuošiame butą vasario 14 d. - nuotr Papuošiame butą vasario 14 d. - nuotr Papuošiame butą vasario 14 d. - nuotr Papuošiame butą vasario 14 d. - nuotr Papuošiame butą vasario 14 d. - nuotr Papuošiame butą vasario 14 d. - nuotr Papuošiame butą vasario 14 d. - nuotr Papuošiame butą vasario 14 d. - nuotr Papuošiame butą vasario 14 d. - nuotr Papuošiame butą vasario 14 d. - nuotr Papuošiame butą vasario 14 d. - nuotr Papuošiame butą vasario 14 d. - nuotr Papuošiame butą vasario 14 d. - nuotr Papuošiame butą vasario 14 d. - nuotr Papuošiame butą vasario 14 d. - nuotr Papuošiame butą vasario 14 d. - nuotr Papuošiame butą vasario 14 d. - nuotr Papuošiame butą vasario 14 d. - nuotr