Makiažo veidrodis su lemputėmis (daugiau nei 65 nuotraukos)

Ne taip seniai makiažo veidrodžius buvo galima rasti vizažistų biuruose ir viešųjų asmenų – kino žvaigždžių, dainininkų ar aktorių – buduaruose. Šiandien šis baldas tampa tikru atradimu bet kuriai šiuolaikinei moteriai. Tokie veidrodžiai leidžia atlikti kokybišką priežiūrą, teisingai tepti makiažą, o svarbiausia – jaustis tikra dama. Jei makiažo veidrodis jums vis dar yra naujovė, siūlome susipažinti su jo savybėmis, veislėmis, taip pat įsiklausyti į patarimus, į ką reikia atsižvelgti renkantis produktą..

Savybės ir privalumai

Kuo makiažo veidrodis skiriasi nuo įprasto? Atsakymas paprastas: turėti savo apšvietimą. Dizainas yra veidrodinis lapas, kurį aplink perimetrą supa daugybė lempučių, skleidžiančių ryškią šviesą. Tokiu atveju pati drobė gali būti pritvirtinta prie rėmo su lemputėmis arba egzistuoti be rėmo – tada lempos supjaustomos į veidrodžio paviršių. Ryškus, prisotintas apšvietimas leidžia lengvai ištirti visus odos trūkumus, padaryti kokybišką makiažą ir atlikti kitas kosmetines procedūras. Be praktinių savybių, veidrodis taip pat pasižymi aukštomis estetinėmis savybėmis, kurios suteiks kambario interjerui ypatingą originalumą. Be išvardytų privalumų, makiažo veidrodžio privalumai yra šie:

– Platus produktų asortimentas, leidžiantis išsirinkti tinkamiausią modelį konkrečiam kambariui;

– ilgas tarnavimo laikas dėl specialaus šiuolaikiško veidrodinių paviršių apdorojimo, visų pirma padengiant juos vandeniui atspariu sluoksniu;

– Minimalus sunaudotos elektros energijos kiekis, kurį suteikia LED lempos.

Kitas makiažo veidrodžio pliusas yra tai, kad tai gali būti puiki dovana. Bet kuri moteris bus patenkinta tokiu žaviu, o svarbiausia – būtinu baldu savo miegamajame, persirengimo kambaryje ar vonios kambaryje..

Kalbant apie trūkumus, čia galima pastebėti palyginti didelę produktų kainą, tačiau neabejotinas naudojimo paprastumas ir graži išvaizda kompensuoja šį nemalonų momentą. Be to, esant dideliam norui, makiažo veidrodį galima pasigaminti savarankiškai namuose..

Makiažo veidrodis su lemputėmis - savybės ir privalumai Makiažo veidrodis su lemputėmis - savybės ir privalumai

Apdailos veidrodžių tipai

Veidrodžiai su lemputėmis būna įvairių rūšių. Jie skiriasi įvairiais būdais, pavyzdžiui, dydžiu, forma, išdėstymo metodu. Lemputės taip pat yra skirtingos ir gali būti skirtingai išdėstytos, palyginti su veidrodžio plokštuma, į kurią reikia atsižvelgti perkant.

Dydis

Kokius matmenis pasirinkti persirengimo kambario veidrodį, priklauso nuo asmeninių potencialaus pirkėjo pageidavimų ir kambario, kuriame jis turėtų būti sumontuotas, dydžio. Gamintojas šiandien siūlo įvairius variantus: standartinis kvadratinio audinio dydis yra 50×50 cm, tačiau yra mažesnio ar didesnio ploto veidrodiniai paviršiai. Jei norite veidrodį montuoti ant sienos ar tualeto stalo, galite pasirinkti vidutinio dydžio modelį, be to, tai yra geras pasirinkimas, jei planuojate jį pastatyti vonios kambaryje. Grindų versijai tinka viso ilgio veidrodis, juolab kad tokie dizainai yra gana populiarūs šiuolaikiniame interjere. Didelis veidrodis leis ne tik pasidaryti kokybišką makiažą, bet ir sėkmingai išsirinkti drabužių spintą.

Makiažo veidrodžių su žibintais tipai - dydis Makiažo veidrodžių su žibintais tipai - dydis Makiažo veidrodžių su žibintais tipai - dydis

Forma

Makiažo veidrodžiai gali būti kvadratiniai, stačiakampiai arba apvalūs. Praktiškiausi yra pirmieji du modeliai, nes juos galima pastatyti bet kur ir bet kokiu būdu: pastatyti ant stalo, pritvirtinti prie sienos arba, jei drobė yra gana didelė, padėkite ant grindų. Apvalios arba ovalios formos tinka tik kaip sienos variantas, nes jos neturi tiesioginio atraminio pagrindo, tačiau puikiai tinka bet kokiam interjerui, oriai jį papuošdamos.

Makiažo veidrodžių su lemputėmis tipai - Forma Makiažo veidrodžių su lemputėmis tipai - Forma Makiažo veidrodžių su lemputėmis tipai - Forma

Įdėjimo metodas

Veidrodžius su lemputėmis galima dėti keliais būdais: ant sienos, ant grindų arba pritvirtinti prie stalo. Kalbant apie pastarąjį variantą, parduodant galite rasti paruoštą stalą su veidrodžiu, kuriame yra vienas ar keli paveikslai. Be to, šoniniai veidrodžiai yra kilnojami ir leidžia pažvelgti į save iš skirtingų kampų. Grindų versijai tinka didelės viso ilgio veidrodžių drobės. Jei norite įsigyti tokį modelį, turite įvertinti kambario matmenis – veidrodis neturėtų užgriozdinti erdvės ir netrukdyti praėjimui, juolab kad jis stovės nedideliu nuolydžiu ir mažame kambaryje bus lengva netyčia jį užkabinti. Sienų variantas laikomas optimaliausiu. Toks veidrodis tinka mažiems kambariams, nes jis neužima naudingos vietos, jei reikia, jį galima lengvai perkelti į kitą sieną..

Makiažo veidrodžių su lemputėmis tipai - Įdėjimo metodas Makiažo veidrodžių su lemputėmis tipai - Įdėjimo metodas Makiažo veidrodžių su lemputėmis tipai - Įdėjimo metodas

Lemputės: tipai, išdėstymo galimybės

Makiažo veidrodis, kaip jau minėjome, prisiima apšvietimą, ir tai yra jo pagrindinis privalumas. Rinkdamiesi jums patinkantį modelį, atkreipkite dėmesį į lemputes – tai gali būti kaitrinės arba LED lempos. Antrasis variantas yra labiau paplitęs, o tai visiškai pateisinama taupant elektros energiją ir tiekiamos šviesos kokybę. LED lempos pagrįstai laikomos energiją taupančiomis, nes jos sunaudoja dešimt kartų mažiau elektros energijos. Jie yra patvarūs ir turi didelį šviesos efektyvumą, praktiškai neišskiria šilumos (to negalima pasakyti apie antrąjį variantą).

Gamindami makiažo veidrodį savo rankomis, kai kurie meistrai vietoj lempučių montuoja girliandą. Toks apšvietimas atrodo gražiai, tačiau nesuteikia tinkamo apšvietimo, todėl jis atlieka didesnį apdailos vaidmenį..

Taip pat atkreipkite dėmesį, kad lemputės gali būti išdėstytos skirtingai, palyginti su veidrodžio paviršiumi. Dažniausias variantas, kai šviesos šaltiniai yra sumontuoti veidrodžio rėme, yra viena visa konstrukcija, kurią galima lengvai perkelti į naują vietą. Tas pats pasakytina apie modelius, kuriuose lemputės montuojamos tiesiai į veidrodžio paviršių. Kitas variantas yra tas, kad apšvietimas yra atskiras elementas, tai yra, ant sienos paviršiaus yra sumontuotas paprastas veidrodis ir aplink jį suformuojamas apšvietimas. Šią parinktį vargu ar galima pavadinti visaverčiu persirengimo kambario veidrodžiu, tačiau ji taip pat turi teisę egzistuoti. Tai puikiai tinka tiems, kurie nori tai padaryti patys, nes tai labai supaprastina darbą..

Makiažo veidrodžių su lemputėmis tipai - išdėstymo parinktys ir lempučių tipai Makiažo veidrodžių su lemputėmis tipai - išdėstymo parinktys ir lempučių tipai Makiažo veidrodžių su lemputėmis tipai - išdėstymo parinktys ir lempučių tipai

Makiažo veidrodis su lemputėmis interjere

Be savo pagrindinės funkcijos, persirengimo kambario veidrodis atlieka svarbią dekoratyvinę funkciją interjere, todėl išorinis dizainas reikalauja atskiro požiūrio. Rėmas turėtų derėti su aplinka, atitikti spalvų paletę ir kambario stilių. Gerai, jei jis bus derinamas su kitomis kambario detalėmis, pavyzdžiui, veidrodžio paviršiaus rėmelyje taip pat gali būti kaltinės geležies lovos dekoracijos. Jaunos ponios kambariui galite pasirinkti modelį, kuriame rėmas atitiks spalvų paletę, dažniausiai rožinę.

Veidrodis turi būti parinktas pagal bendrą interjerą. Pavyzdžiui, kambariui, dekoruotam modernia minimalistine kryptimi, kur pirmenybė teikiama lakoniškumui ir geometrinėms figūroms, tinka stačiakampė drobė griežtame metaliniame rėme be nereikalingų puošmenų. Taip pat gerai atrodys apvalus sieninis veidrodis, visiškai neįrėmintas..

Prabangaus klasikinio stiliaus dvarai bus verti papildyti didelę veidrodinę drobę šviesiame mediniame rėme, kurią papildys drožiniai, paauksavimas ir kiti dekoratyviniai elementai..

Šiek tiek nauja mums, bet jau gana mėgstama daugelio, palėpės stilius suponuoja matmenų interjero daiktų, kurie neišsiskiria ypatingu malonumu, buvimą. Čia puikiai atrodys viso ilgio veidrodis su grubiu mediniu rėmu, juolab kad palėpės stilius būdingas dideliems kambariams, kuriuose yra daug laisvos vietos. Mažas sieninis veidrodis taip pat gali būti montuojamas palėpės interjere. Jame gali būti visiškai be rėmelių, o lempų su lemputėmis aplinka pramoniniais motyvais tik pabrėš kryptį.

Prancūzijos Provansas pasižymi natūralaus medžio baldais interjere, daugiausia šviesiomis spalvomis su senėjimo elementais. Baltas tualetinis staliukas su nuskendusiais dažais ir įtrūkimais čia atrodys tinkamas (nebūtina pirkti senovinių baldų, senėjimo efektą galite suteikti patys).

Pop-art persirengimo kambario veidrodis atrodys originaliausiai. Jis išsiskiria dinamišku ryškių spalvų rėmeliu. Klasikinė stačiakampio formos rėmas su Marilyn Monroe portretais, plakatai, abstraktūs vaizdai tikrai pritrauks smalsių žvilgsnių..

Makiažo veidrodis su lemputėmis interjere Makiažo veidrodis su lemputėmis interjere Makiažo veidrodis su lemputėmis interjere

Makiažo veidrodis su lemputėmis – nuotr

Siūlome tęsti tolesnę makiažo veidrodžių apžvalgą mūsų nuotraukų galerijoje. Čia pamatysite daug pavyzdžių, tarp kurių galbūt išsirinksite sau tinkamiausią produktą. Laimingas žiūrėjimas!

Makiažo veidrodis su lemputėmis - nuotr Makiažo veidrodis su lemputėmis - nuotr Makiažo veidrodis su lemputėmis - nuotr Makiažo veidrodis su lemputėmis - nuotr Makiažo veidrodis su lemputėmis - nuotr Makiažo veidrodis su lemputėmis - nuotr Makiažo veidrodis su lemputėmis - nuotr Makiažo veidrodis su lemputėmis - nuotr Makiažo veidrodis su lemputėmis - nuotr Makiažo veidrodis su lemputėmis - nuotr Makiažo veidrodis su lemputėmis - nuotr Makiažo veidrodis su lemputėmis - nuotr Makiažo veidrodis su lemputėmis - nuotr Makiažo veidrodis su lemputėmis - nuotr Makiažo veidrodis su lemputėmis - nuotr Makiažo veidrodis su lemputėmis - nuotr Makiažo veidrodis su lemputėmis - nuotr Makiažo veidrodis su lemputėmis - nuotr Makiažo veidrodis su lemputėmis - nuotr Makiažo veidrodis su lemputėmis - nuotr Makiažo veidrodis su lemputėmis - nuotr Makiažo veidrodis su lemputėmis - nuotr Makiažo veidrodis su lemputėmis - nuotr