Moduliniai paveikslai interjere: 80 nuotraukų idėjų

Nors moduliniai paveikslai pasirodė ne taip seniai, jie įgijo didžiulį populiarumą kuriant šiuolaikinį interjerą. Taip yra dėl didelių galimybių, kurias vaizdai suteikia kambario dekoravimui, tačiau nereikalauja didelių išlaidų ar pastangų. Segmentų serija, susiliejanti į vieną gražią kompoziciją, atrodo dinamiška ir gyva.

Modulinių paveikslų ypatybės

Moduliniai paveikslai yra keli vienos kompozicijos fragmentai be rėmelių. Keisdami atskirų modulių vietą ir atstumą tarp jų, galite gauti dinamiškumo ir gylio iliuziją. Tiesą sakant, toks dekoratyvinis žingsnis patraukia dėmesį ir sukelia susidomėjimą..

Nėra griežtų idėjų, kaip teisingai sukurti modulinius vaizdus. Sutelkite dėmesį į savo norus ir interjero ypatybes, eksperimentuokite. Galite išdėstyti paveikslėlio dalis bet kokia tvarka: horizontaliai, vertikaliai arba suformuoti kvadratą ar įstrižainę. Be to, galima pažeisti ir griežtą struktūrą – paversti kūrybinį procesą žaidimu, rinkti galvosūkius, kaip tik nori, svarbu tik tai, kad kūryba organiškai įpinta į bendrą erdvės dizainą..

Kalbant apie matmenis, čia taip pat suteikiama pasirinkimo laisvė, tačiau norint harmoningai pritaikyti modulius prie kambario matmenų, rekomenduojame naudoti šį metodą. Pirkite arba raskite įvairių formų laikraščius namuose. Kruopščiai pritvirtinkite įvairias parinktis prie sienos ir pasirinkite jums tinkamiausią. Pasitraukite, pažiūrėkite, kaip kiti kambario elementai yra palyginami su atskirais laikraščiais. Galutinai pasirinkę, užsisakykite atitinkamo dydžio tapybą.

Taigi, kaip paveikslai atrodys, priklauso nuo jūsų. Kaip elgtis su atskirais niuansais, susijusiais su šių vaizdų įvairove, patalpinimu konkrečiose patalpose, taip pat kaip patiems pasidaryti darbą – skaitykite toliau.

Moduliniai paveikslai interjere - Savybės Moduliniai paveikslai interjere - Savybės Moduliniai paveikslai interjere - Savybės

Modulinių paveikslų tipai interjerui

Dažniausias parametras, dalijantis modulinius paveikslus į rodinius, yra drobę sudarančių elementų skaičius. Taigi galima išskirti šiuos modulinių paveikslų tipus:

1. Poliptichas – susideda iš 5 ar daugiau segmentų;

2. Penaptichas – šio tipo segmentus sudaro 4 dalys, kurios yra išdėstytos laisva tvarka;

3. Triptikas – pati klasikinė versija: kompozicija, susidedanti iš 3 segmentų;

4. Diptikas – modulinės tapybos rūšis, kurią galima išdėstyti net mažiausiame kambaryje, nes ją sudaro tik 2 elementai.

Kad modulinis vaizdas organiškai persipintų su baigtu interjeru, būtina laikytis stiliaus, išlaikyti kompoziciją ir aprūpinti segmentus tinkamu apšvietimu. Pabandykite suderinti siužetą su bendru kambario stiliumi – tai leis jums visiškai atskleisti šio priedo galimybes ir pabrėžti jo žavesį..

Miegamajam pasirinkite ramius ir išmatuotus kraštovaizdžius, gėlių kompozicijas su patalynės atspalviais, taip pat įvairių augalų vaizdus švelnia technika.

Buitinės temos ar subtilios gėlės paveiksluose sukurs jaukią ir jaukią atmosferą virtuvėje. Vaikų darželyje pasirinkite vaikui pažįstamus ir malonius motyvus. Tai gali būti mieli gyvūnai ar siužetai iš animacinių filmų ir pasakų..

Taip pat svarbu pasirinkti tinkamą modulinių paveikslų išdėstymą, nuo to priklauso liūto dalis jų suvokimo. Kambariuose, tokiuose kaip svetainės, klasikinis variantas laikomas maždaug 150 cm aukščiu, tačiau valgomasis, virtuvė ar biuras turėtų būti dekoruoti moduliniais paveikslais ne daugiau kaip 1 m aukštyje.

Pasirinkę vertikalų ir horizontalų modulinio vaizdo segmentų išdėstymą, galite vizualiai pataisyti kambario geometriją: pirmasis variantas padidins kambarį, o antrasis – išplės kambarį.

Dekoratoriai rekomenduoja modulinius paveikslus išdėstyti pagal jūsų baldų plotį, tai leis jiems kuo harmoningiau įsilieti į jūsų kambarį. Naudodami panašią techniką, galite padaryti paveikslus neatskiriama viso kambario apdailos dalimi. Pridėję akcentą ar apšvietimą paveikslo segmentams, galite padaryti juos puikia kambario puošmena. Iš esmės ši technika naudojama dideliems paveikslams, kuriuos sudaro dideli segmentai..

Modulinių paveikslų tipai interjerui Modulinių paveikslų tipai interjerui Modulinių paveikslų tipai interjerui Modulinių paveikslų tipai interjerui

Moduliniai paveikslai skirtingų kambarių interjere

Pagrindinė bet kokio dekoratyvinio elemento sąlyga yra atitikti bendros dizaino koncepcijos temą ir spalvų schemą. Kiekvienas kambarys turi savo „žaidimo“ taisykles. Išsiaiškinkime!

Modulinė tapyba gyvenamajame kambaryje

Salėje toks dekoratyvinis elementas gali veikti kaip funkcinės zonos akcentas. Paskirkite sofą su piešiniu, jei ji yra kambario kompozicijos centre, arba erdvę virš jaukaus židinio – taip sukelsite papildomą susidomėjimą ja..

Padėkite modulius ant paties židinio, lentynos ar konsolinio stalo – kartu su kitomis dekoracijomis gausite įdomų ir originalų dekorą.

Moduliniai paveikslai svetainės interjere Moduliniai paveikslai svetainės interjere Moduliniai paveikslai svetainės interjere Moduliniai paveikslai svetainės interjere

Modulinis vaizdas miegamajame

Rami paletė, nepastebimi siužetai yra būtent tai, ko jums reikia norint papuošti miegamąjį. Užsisakykite triptikų su subtilia abstrakcija ar paplūdimio vaizdais pagal kambario spalvų schemą.

Pabandykite pakartoti kambario toną arba sukurti lakonišką kontrastą. Pavyzdžiui, ramus dizainas smėlio spalvos aukštos kokybės nuotraukose su šiurkščių akmenų įvaizdžiu, nerami jūra po debesuotu dangumi tamsiomis, giliomis spalvomis. Nedidelė audros užuomina suteiks dinamiškumo nuobodžiam miegamajam..

Jei kambario spalvos pakartoja paplūdimio atspalvius, nedvejodami pakabinkite panašių tonų kraštovaizdį virš lovos galvos. Norint rasti tinkamiausias spalvas, geriau naudoti nuotraukų filtrus..

Padėkite vaizdo blokus ten, kur sklinda šviesa. Nedėkite jų ant sienos su langu.

Moduliniai paveikslai miegamojo interjere Moduliniai paveikslai miegamojo interjere Moduliniai paveikslai miegamojo interjere

Modulinis vaizdas virtuvėje

Pagrindinė paveikslo funkcija valgomajame ar virtuvėje yra įnešti atsipalaidavusią atmosferą į erdvę, užpildytą technologijomis, ir padaryti ją įdomesnę. Parodykite kulinarinę temą – sutelkite dėmesį į sultingų uogų, prabangių sūrių, šviežiai keptos duonos, vaisių ar kokteilių vaizdus, ​​kad sukurtumėte modernų, gyvą interjerą jaunimui. Kavos mėgėjai gali teikti pirmenybę aukštos kokybės nuotraukoms su šiuo aromatiniu gėrimu..

Kita vertus, virtuvę gali papildyti peizažai su žydinčiais medžiais, geltoni laukai, rami jūra ar gražaus miesto vaizdai..

Moduliniai paveikslai virtuvės interjere Moduliniai paveikslai virtuvės interjere Moduliniai paveikslai virtuvės interjere Moduliniai paveikslai virtuvės interjere Moduliniai paveikslai virtuvės interjere Moduliniai paveikslai virtuvės interjere

Modulinis vaizdas vaikų kambaryje

Paveikslų tema tiesiogiai priklausys nuo jūsų vaiko amžiaus. Virš kūdikio lovos galima pakabinti paprastus abstrakčius piešinius ar tekstūrinius vaizdus. Ikimokyklinio amžiaus vaikams ir pradinių klasių mokiniams galite sugalvoti paveikslėlį su mėgstamų filmų, animacinių filmų ar pasakų herojais ir siužetais. Merginos kambarį papildys nuotraukos su gražiomis ir subtiliomis gėlėmis.

Paaugliai tikriausiai norės sugalvoti, ką tiksliai nori matyti savo kambaryje. Nespauskite jų ir nesuteikite jiems visiškos pasirinkimo laisvės..

Moduliniai paveikslai vaikų kambario interjere Moduliniai paveikslai vaikų kambario interjere

Modulinis vaizdas koridoriuje

Koridoriuje pakabinkite paprastas abstrakcijas, kurios pakartoja kitų paviršių spalvą ar net tekstūrą. Jie neturėtų per daug atkreipti į save dėmesio, nes tiek šeimos nariai, tiek svečiai čia nepraleidžia daug laiko. Šiuolaikiškam interjerui rinkitės aiškius grafinius raštus, dubliuokite patalpoje esančios medienos ar betono struktūrą, tačiau pastaruoju atveju, norėdami išvengti išblukimo, naudokite papildomas ryškias ir aktyvias spalvas.

Moduliniai paveikslai koridoriaus interjere Moduliniai paveikslai koridoriaus interjere Moduliniai paveikslai koridoriaus interjere Moduliniai paveikslai koridoriaus interjere

„Pasidaryk pats“ moduliniai paveikslai

Jei mokate piešti, kurti gražius modulinius paveikslus, pavyzdžiui, Art Nouveau stiliaus, jums nėra problema. Tai taps unikalia ir nuostabia jūsų interjero puošmena. Bet jei jūs priklausote tiems, kurie yra toli nuo meno, bet norite sukurti paveikslus sau ar dovanai, tada jums yra daugybė paprastų ir įdomių sprendimų..

Galite atspausdinti įdomų dizainą ant paprasto ar fotopopieriaus, tada klijuoti ant putų arba įrėminti. Visi sunkumai, su kuriais galite susidurti, yra tik teisingai išspausdinus modulinio vaizdo segmentus. Todėl, jei norite savo namuose „meno kampelio“, toks sprendimas leis jums jį gauti be didelių pastangų ir išlaidų..

Visą vaizdą galite padalyti į segmentus naudodami bet kurį grafinį redaktorių arba už nedidelį mokestį artimiausioje fotostudijoje. Tai lengviausias ir prieinamiausias variantas, tačiau, atsižvelgdami į jūsų norus ir finansus, galite naudoti kitas parinktis – tapetus su įdomiu raštu arba audinį su gražiu ir ryškiu atspaudu..

Pasirinkę rėmą, turite nuspręsti, kurį rėmelį jam pasirinkti. Galite nusipirkti paruoštą drobę arba pasigaminti patys. Kitas gana įdomus ir prieinamas pasirinkimas yra medienos plaušų plokštė. Norėdami jį naudoti, pakanka iškirpti reikiamo dydžio gabalus, tada apdoroti kraštus ir pradėti dėti paveikslėlį..

Prieš rengdami piešinį įsitikinkite, kad tiksliai išmatavote visus reikiamus matmenis, kitaip vaizdas neatrodys kaip viena visuma..

„Pasidaryk pats“ moduliniai paveikslai „Pasidaryk pats“ moduliniai paveikslai „Pasidaryk pats“ moduliniai paveikslai „Pasidaryk pats“ moduliniai paveikslai „Pasidaryk pats“ moduliniai paveikslai

Moduliniai paveikslai – nuotr

Mūsų nuotraukų pasirinkime rasite dar daugiau idėjų, kaip interjere panaudoti modulinius paveikslus. Įvairūs įkūnyti dizaino projektai įkvėps ir padės rasti sprendimą būtent jūsų namams. Laimingas žiūrėjimas!

Moduliniai paveikslai interjere - nuotr Moduliniai paveikslai interjere - nuotr Moduliniai paveikslai interjere - nuotr Moduliniai paveikslai interjere - nuotr Moduliniai paveikslai interjere - nuotr Moduliniai paveikslai interjere - nuotr Moduliniai paveikslai interjere - nuotr Moduliniai paveikslai interjere - nuotr Moduliniai paveikslai interjere - nuotr Moduliniai paveikslai interjere - nuotr Moduliniai paveikslai interjere - nuotr Moduliniai paveikslai interjere - nuotr Moduliniai paveikslai interjere - nuotr Moduliniai paveikslai interjere - nuotr Moduliniai paveikslai interjere - nuotr Moduliniai paveikslai interjere - nuotr Moduliniai paveikslai interjere - nuotr Moduliniai paveikslai interjere - nuotr Moduliniai paveikslai interjere - nuotr Moduliniai paveikslai interjere - nuotr Moduliniai paveikslai interjere - nuotr Moduliniai paveikslai interjere - nuotr Moduliniai paveikslai interjere - nuotr Moduliniai paveikslai interjere - nuotr Moduliniai paveikslai interjere - nuotr

Vaizdo įrašas: modulinės nuotraukos – gražios idėjos