Pistacijų spalva interjere (90 nuotraukų)

Jau kelerius metus natūralūs atspalviai, sukeliantys asociacijas su vaisiais, augalais ar peizažais, užima stabilias dizaino pozicijas. Taip yra dėl to, kad lengva suvokti natūralias veisles, kurios leidžia sukurti patogiausią kambario atmosferą. Iš visos paletės pistacijų spalva interjere yra labiausiai paplitusi – daugiausia dėl jos gebėjimo derinti su kitomis spalvomis ir galimybės tilpti į bet kurį kambarį.

Savybės ir poveikis psichikai

Daugelio pamėgtas riešuto lukštas tarnavo kaip pistacijų spalvos šaltinis. Tai mėlynai žalių ir geltonų tonų mišinys, kuris gali būti ryškus arba pastelinis, jei atskiestas balta spalva..

Apsupti tokio atspalvio gyventojai jaučiasi patogiai, jaukiai ir saugiai. Sumažintos veislės sukuria raminančią aplinką, o turtingos veislės suteikia energijos.

Dizaineriai pistacijas vertina dėl jų universalių savybių. Faktas yra tas, kad jis nesikeičia nuo įvairių tipų apšvietimo – ar tai būtų saulės spinduliai, ar lempos, danga išlaikys savo pradinį toną. Spalva gali būti naudojama bet kokiems interjero elementams: apdailai, baldams, dekorui ar tekstilės gaminiams. Sienos pagerins suvokimą, o kompaktiškos detalės taps pastebimu akcentu, patraukiančiu dėmesį.

Pistacijų spalva puikiai tinka daugeliui stilių, tačiau su tam tikromis išlygomis. Pavyzdžiui, Provanso atveju turite apsiriboti tik pastelinėmis variacijomis atskirų objektų pavidalu. Klasikoje tamsūs atspalviai atrodo harmoningai, o ryškūs dažniausiai pasirodo derinant su tuo pačiu kitų spalvų tonu..

Remiantis šiuolaikiniu stiliumi, geriau jį naudoti kaip kompozicinį centrą, o minimalizme – mažus intarpus. Retai pistacijų spalva randama skandinaviškame interjere, kuris yra linkęs į baltą, taip pat aukštųjų technologijų aukštųjų technologijų. Jei norite, galite pridėti jį prie kambario paletės, balansuodami su neutraliais vaizdais..

Pistacijų spalva interjere - savybės ir poveikis psichikai

Spalvų deriniai

Kaip jau minėta, pistacijos gali taikiai sugyventi su daugybe atspalvių, o su kai kuriais iš jų sudaro labai stilingą porą. Apsvarstykite keletą sėkmingų derinių.

Pistacijos su balta

Interjeras, kuriame dominuoja šios dvi spalvos, turi ramią, natūralią atmosferą, nes universali balta spalva gali švelniai skleisti net turtingą pistacijų variantą, į kambarį įleidžiant dar daugiau šviesos..

Dažnai galite rasti dvi šio derinio naudojimo galimybes. Pirmuoju atveju viena ar kelios sienos atspindi graikinio riešuto atspalvį, o baldai dažomi baltai. Antra, yra priešingai, o šis sprendimas labiau tinka mažiems, nes tai leidžia vizualiai išplėsti erdvę ir sukurti spalvų įvairovę.

Pistacijos su balta - spalvų derinys interjere Pistacijos su balta - spalvų derinys interjere

Pistacijos su mėlyna

Ši pora paprastai neveikia kaip pagrindinė spalvų schema dėl galutinio dizaino turtingumo, tačiau yra suderinta su neutraliomis dėmėmis. Interjere jis dažnai įkūnijamas greta vienas kito esančiuose elementuose, sukuriant gyvą, natūralią atmosferą..

Tai gali būti jūrinis ar pastelinis atspalvis – su bet kuriuo iš jų pistacijos sukurs sėkmingą derinį. „Sąjungos“ sėkmė slypi vienos spalvos priklausomybėje šaltiems tonams, o kitos – šiltai.

Pistacijos su mėlyna - spalvų derinys interjere Pistacijos su mėlyna - spalvų derinys interjere

Pistacijos su geltona

Geltona spalva tik pabrėš šio atspalvio buvimą pistacijų kompozicijoje. Dėl to net kelios šios spalvų schemos detalės padarys kambarį saulėtą ir labai šiltą – idealiai tinka namams su į šiaurę nukreiptais langais, todėl dienos metu praleidžiama mažai natūralios šviesos. Ryškus sienų apmušalas padės sustiprinti efektą, tačiau tai yra labai drąsus dizaino variantas..

Pistacijos su geltona - spalvų derinys interjere

Pistacijos su ruda spalva

Ruda spalva gali būti pateikiama kaip nepriklausoma spalva arba kaip apdailos medžiaga – medis. Antrasis variantas demonstruoja plačią ne tik tekstūrų, bet ir tonų paletę, tarp kurių pirmenybė turėtų būti teikiama šiltiems. Jie geriau derinami su pistacijomis, pabrėžiant jų natūralią kilmę..

Interjere jis gali būti naudojamas sienų dekoravimui – tada medinis rinkinys gerai išsiskirs savo fone. Spalva gali veikti kaip tekstilė, pavyzdžiui, apmušalams. Tai puikus derinys, atitinkantis klasikinį stilių..

Pistacijos su ruda - spalvų derinys interjere Pistacijos su ruda - spalvų derinys interjere

Pistacijos su rožine spalva

Įspūdinga pora sudaro natūralią pistacijų spalvą su mažiau natūralia rožine spalva. Galite pasiekti įdomų efektą žaisdami su jų sodrumu. Pavyzdžiui, pastelinės veislės gali egzistuoti bet kuriame įsikūnijime: pertvaros, baldai, dekoras. Ir sočiųjų turi būti dedama atsargiai, balansuojant su balta.

Pistacijos su rožine spalva - spalvų derinys interjere

Pistacijų spalva interjero dizaine – nuotrauka

Pistacijų atspalvio taikymo sritys priklauso ne tik nuo savininkų pageidavimų, bet ir nuo kambario bei jo sąlygų. Kažkur reikia sukurti raminančią atmosferą, o kažkur – pridėti tam tikrų medžiagų..

Pistacijų spalva virtuvės interjere

Tokioje aplinkoje virimo procesas virs įdomia veikla, nes pistacijos padeda padidinti lankytojų aktyvumą ir nuotaiką..

Šioje erdvėje jis dažnai randamas sienų plytelių dangos pavidalu – universaliausia medžiaga darbo zonai, kuri nuolat veikiama aukštos temperatūros, drėgmės ir įvairių rūšių taršos..

Valgomojo zonoje, nutolusioje nuo darbo zonos, galite pasiimti pistacijų dažus ar tapetus, nes čia sąlygos yra stabilesnės. Plaunami tapetai ir kitos drėgmei atsparios veislės puikiai atliks savo darbą..

Šešėlis taip pat naudojamas baldų komplektams su baltais, juodais arba mediniais stalviršiais. Šis sprendimas puikiai tinka Provansui, klasikai ir šiuolaikiniam stiliui..

Pistacijų spalva virtuvės interjere - „Photo Design“ Pistacijų spalva virtuvės interjere - „Photo Design“ Pistacijų spalva virtuvės interjere - „Photo Design“ Pistacijų spalva virtuvės interjere - „Photo Design“ Pistacijų spalva virtuvės interjere - „Photo Design“ Pistacijų spalva virtuvės interjere - „Photo Design“ Pistacijų spalva virtuvės interjere - „Photo Design“ Pistacijų spalva virtuvės interjere - „Photo Design“ Pistacijų spalva virtuvės interjere - „Photo Design“ Pistacijų spalva virtuvės interjere - „Photo Design“ Pistacijų spalva virtuvės interjere - „Photo Design“ Pistacijų spalva virtuvės interjere - „Photo Design“

Pistacijų spalva svetainės interjere

Vietoje, skirtoje poilsiui su artimaisiais ar geram filmui, spalva vaidina svarbų vaidmenį kuriant tinkamą atmosferą. Pistacijos yra labai draugiškas vasaros atspalvis, todėl jo buvimas gyvenamajame kambaryje yra ne tik leistinas, bet ir labai pageidautinas..

Erdviuose kambariuose galite dažyti visas sienas, nesijaudindami, kad tirpalas perkraus kompoziciją. Tokiems tikslams ypač tinka pastelinės spalvos. Mažais dydžiais galite papuošti tik vieną svetainės dalį, pavyzdžiui, centrinę – tą, kurioje yra televizoriaus ekranas.

Jei jums reikia sutelkti dėmesį į lakoniškesnį dizainą, pistacijų spalva gali būti įkūnyta viename ar daugiau objektų: sofos, kilimo, užuolaidų ar sienų paveikslų. Tai yra modernių stilių pasirinkimas..

Pistacijų spalva svetainės interjere - „Photo Design“ Pistacijų spalva svetainės interjere - „Photo Design“ Pistacijų spalva svetainės interjere - „Photo Design“ Pistacijų spalva svetainės interjere - „Photo Design“ Pistacijų spalva svetainės interjere - „Photo Design“ Pistacijų spalva svetainės interjere - „Photo Design“ Pistacijų spalva svetainės interjere - „Photo Design“ Pistacijų spalva svetainės interjere - „Photo Design“ Pistacijų spalva svetainės interjere - „Photo Design“ Pistacijų spalva svetainės interjere - „Photo Design“

Pistacijų spalva miegamojo interjere

Kadangi miegamasis turėtų skatinti atsipalaidavimą ir pasiruošti artėjančiam miegui, rekomenduojama apsiriboti tik pistacijų spalvos tekstilės gaminiais. Tai puikiai tiks patalynė, pabrėždama lovą kaip pagrindinį kambario centrą..

Kita vertus, pistacijų dizainas gali būti tikras išsigelbėjimas tiems, kuriems sunku pabusti ryte. Šio diapazono sienos greitai priderins prie aktyvios nuotaikos ir nudžiugins. Norint subalansuoti efektą, galima austi baltas, mėlynas arba smėlio spalvos detales..

Pistacijų spalva miegamojo interjere - „Photo Design“ Pistacijų spalva miegamojo interjere - „Photo Design“ Pistacijų spalva miegamojo interjere - „Photo Design“ Pistacijų spalva miegamojo interjere - „Photo Design“ Pistacijų spalva miegamojo interjere - „Photo Design“ Pistacijų spalva miegamojo interjere - „Photo Design“ Pistacijų spalva miegamojo interjere - „Photo Design“ Pistacijų spalva miegamojo interjere - „Photo Design“ Pistacijų spalva miegamojo interjere - „Photo Design“ Pistacijų spalva miegamojo interjere - „Photo Design“ Pistacijų spalva miegamojo interjere - „Photo Design“

Pistacijų spalva vonios kambario interjere

Vonios kambaryje šis atspalvis naudojamas dekoravimui ar baldams, nes santechnika – pagrindinis erdvės elementas – dažnai pateikiama balta, blizganti versija..

Specialūs plaunami dažai gali išgyventi patalpoje, kurioje yra daug drėgmės, tačiau geriau teikti pirmenybę tradicinėms plytelėms, kurios ne tik atlaikys bet kokį stresą, bet ir padės įvairinti vienspalvę dangą.

Tai gali būti dideli fragmentai arba mažos mozaikos, kurios keičiasi kitomis spalvomis, blizgiais ar matiniais paviršiais. Interjeras atrodys harmoningai, nurodant gamtos peizažus.

Pistacijų spalva vonios kambario interjere - „Photo Design“ Pistacijų spalva vonios kambario interjere - „Photo Design“ Pistacijų spalva vonios kambario interjere - „Photo Design“ Pistacijų spalva vonios kambario interjere - „Photo Design“ Pistacijų spalva vonios kambario interjere - „Photo Design“ Pistacijų spalva vonios kambario interjere - „Photo Design“ Pistacijų spalva vonios kambario interjere - „Photo Design“ Pistacijų spalva vonios kambario interjere - „Photo Design“ Pistacijų spalva vonios kambario interjere - „Photo Design“ Pistacijų spalva vonios kambario interjere - „Photo Design“

Pistacijų spalva koridoriaus interjere

Prieškambaris sukuria pirmąjį įspūdį lankytojams, todėl pistacijų spalvos, kaip pagrindinės paletės sudedamosios dalies, pasirinkimas yra geras sprendimas jaukiai, svetingai erdvei..

Šiltos spalvos vizualiai atrodo arčiau auditorijos, todėl mažuose plotuose rekomenduojama sutelkti dėmesį į pastelinius atspalvius. Ant tokio paviršiaus greičiau pastebimi nešvarumų pėdsakai, kurie neišvengiamai patenka į koridorių iš gatvės. Norėdami išspręsti šią problemą, pirmenybę teikite vinilo ar neaustiniams tapetams – jie tarnaus ilgai..

Pistacijų spalva koridoriaus interjere - „Photo Design“ Pistacijų spalva koridoriaus interjere - „Photo Design“ Pistacijų spalva koridoriaus interjere - „Photo Design“ Pistacijų spalva koridoriaus interjere - „Photo Design“ Pistacijų spalva koridoriaus interjere - „Photo Design“ Pistacijų spalva koridoriaus interjere - „Photo Design“ Pistacijų spalva koridoriaus interjere - „Photo Design“ Pistacijų spalva koridoriaus interjere - „Photo Design“

Pistacijų spalva vaikų kambario interjere

Renkantis vaikų darželio spalvų schemą, yra keletas niuansų. Pirma, per ją vaikas pirmiausia pradeda pažinti pasaulį, todėl čia pirmenybė teikiama natūraliems deriniams, o ne rėkiantiems ir nenatūraliems, kurie anksčiau buvo laikomi „vaikiškais“..

Antra, interjero paletė turi įtakos mažojo gyventojo savijautai, didėja arba atvirkščiai – kontroliuoja jo veiklą. Per daug aktyviems vaikams galite pasirinkti prislopintą, ramų pistacijų toną. Tačiau vaikui, uždarytam savyje, derinys su rausva ar mėlyna padės atsiverti.

Pistacijų spalvos pranašumas yra tas, kad ji tinka bet kokios lyties ir amžiaus vaikams. Pvz., Naudodami jį kaip foną, galite ilgainiui pakeisti žaislus į plakatus ar knygas – ir gausite kambarį paaugliui..

Pistacijų spalva vaikų kambario interjere - „Photo Design“ Pistacijų spalva vaikų kambario interjere - „Photo Design“ Pistacijų spalva vaikų kambario interjere - „Photo Design“ Pistacijų spalva vaikų kambario interjere - „Photo Design“ Pistacijų spalva vaikų kambario interjere - „Photo Design“ Pistacijų spalva vaikų kambario interjere - „Photo Design“ Pistacijų spalva vaikų kambario interjere - „Photo Design“ Pistacijų spalva vaikų kambario interjere - „Photo Design“ Pistacijų spalva vaikų kambario interjere - „Photo Design“

Vaizdo įrašas: pistacijų spalva interjero dizaine