Quilling: 50 „pasidaryk pats“ dekoravimo idėjų

„Quilling“ šiandien yra madinga rankų darbo rūšis. Šio tipo rankdarbiai išsiskiria santykiniu atlikimo paprastumu, galimybe gaminti įvairius daiktus, kurie papuoš kasdienę realybę. Pavyzdžiui, quilling leidžia savo rankomis padaryti dekoratyvinius elementus, kurie pakeis jūsų namų interjerą..

Kas yra kvilingas

Žodis kilęs iš anglų kalbos „quill“, reiškiančio „paukščio plunksna“. Tai technologija, skirta sukurti gražų interjero dekorą, kuris atrodo elegantiškai ir atmosferiškai. Popieriaus sukimo menas Europoje žinomas nuo viduramžių. Vienuolės ar kilmingos damos, užsiimdamos tokiais rankdarbiais, naudodamos paukščio plunksną, ant kurios galo buvo užriestos popieriaus juostelės.

Dažnai jis buvo paauksuotas aplink kraštus ir leido kurti įvairius amatus, pavyzdžiui, plokštes ir piktogramas, medalionus ar net kilimus. Iš tokio popieriaus buvo galima pagaminti papuošalus, kurie išoriškai atrodė kaip auksas.

Šiuolaikinės technologijos apima garbanojimą įprastu spalvotu popieriumi, kuris yra iš anksto supjaustytas siauromis juostelėmis. Tada jiems suteikiama norima forma, o gautos figūros yra klijuojamos kartu, kad būtų sukurti visaverčiai produktai.

Šis dekoras tinka šventiniam buto dekoravimui. Galite pridėti neįprastų daiktų, dekoruotų quilling. Amatininkai naudoja ne tik popierių, bet ir kitas medžiagas. Tai gali būti medžio, audinio ar plastiko juostelės..

Atminkite, kad jei nuspręsite ant sienos pakabinti skydą ar nuotraukų rėmelį, pagamintą naudojant kvilingą, jie neturėtų būti veikiami tiesioginių saulės spindulių. Priešingu atveju popierius gali tiesiog sudegti..

Kas yra quilling Kas yra kvilingas

Technologijos ypatybės

„Popieriaus sukimo“ technika nėra sudėtinga daugumai norinčių ją įvaldyti. Jame yra šios funkcijos:

1. Siauros popieriaus juostelės suvyniojamos į sandarią spiralę. Kad būtų patogu tai padaryti, naudokite griovelį, ant kurio galo suvyniotas popieriaus kraštas. Amatininkai kartais imasi specialių įrankių, kurių galas yra šakotas ir švelniai sugriebia medžiagą.

2. Suformavę spiralės šerdį, galite dirbti nebenaudodami „awl“. Jums padės jūsų pirštai, nes palietę galite patikrinti, ar ritinys yra vienalytis.

3. Rezultatas yra įtempta spiralė su mažu skersmeniu. Ji yra įvairių formų kūrimo pagrindas..

4. Spiralę galima atidaryti iki kapitono reikalaujamo dydžio. Iš jo suformuojama figūra, o popieriaus galiuką reikia sugriebti lašeliu klijų.

Jei įsisavinsite technologijos pagrindus, tada ritiniams galima suteikti beveik bet kokią formą. Be to, jie gali būti suspausti ir įlenkti, jei to reikalauja bendra sudėtis..

Iš viso yra apie trisdešimt quilling elementų. Tačiau vienaip ar kitaip jie taiko tą patį principą: sulenkia, suspaudžia ir tada suteikia norimą formą, įjungdami savo vaizduotę.

Apsvarstykite įvairius produktus, kuriuos galima pagaminti naudojant quilling technologiją. Tai gali būti suvenyrų dėžutės ir puodai, plokštės ant sienos, švenčių dekoracijos ir kt..

Quilling - technikos ypatybės Quilling - technikos ypatybės

Rėmeliai nuotraukoms

Nuotrauka ant sienos miegamajame ar gyvenamajame kambaryje atrodo išskirtinai ir neįprastai, jei rėmelį papuošiate žiedlapiais ir gėlėmis, pagamintomis iš sulenktų popieriaus juostelių. Originalūs modeliai leidžia atnaujinti net paprasčiausią ir labiausiai nepastebimą rėmelį.

Quilling - nuotraukų rėmeliai Quilling - nuotraukų rėmeliai Quilling - nuotraukų rėmeliai

Dėžės ir skardinės

„Quilling“ leidžia papuošti įvairias dėžutes ir stiklainius. Neįprasti elementai leis pažįstamus daiktus, kurie randami virtuvėje, svetainėje, miegamajame, žaisti naujai. Galite papuošti savo stalą, papuošdami stiklainius rašikliams ir pieštukams. Puikiai atrodo dėžutės su įmantriais raštais, į kurias galima įdėti kosmetikos, papuošalų ir kt..

Quilling - dėžutės ir skardinės Quilling - dėžutės ir skardinės Quilling - dėžutės ir skardinės Quilling - dėžutės ir skardinės

Apšvietimo įranga

Quilling naudojamas stalinių lempų ir įvairių lempų gaubtų dekoravimui. Gėlių motyvai ir geometrinės formos – bet kokio tipo spiralės suteikia lempoms neįprastą išvaizdą. Tai puikus būdas sukurti šiek tiek senoviškai atrodančią lempą. Be to, riesto stiliaus interjere puikiai atrodys garbanotu popieriumi dekoruotos stalinės lempos..

Quilling - lempos Quilling - lempos

Žaislai vaikams

Vaikų dekoracijose, kurių pagrindą sudaro kvilingas, jos ne tik atrodo gražiai ir įdomiai, bet ir gali atlikti visiškai praktišką funkciją. Pavyzdžiui, jei jūsų vaikas mokosi abėcėlės, galite padaryti trimačias popierines raides ir pakabinti jas ant sienos, kad geriau įsimintumėte..

Šią technologiją galite naudoti kurdami šventės dekoracijas. Skaičiai, pagaminti iš susuktų juostelių, bus puikus gimimo datos ar gimtadienio žmogaus metų skaičiaus simbolis. Be to, iš spiralių galite padaryti vaiko vardą ir pakabinti neįprastas plokštes ir atvirukus ant sienos, taip pat įdėti juos į rėmą. Tai leidžia sukurti nepakartojamą šventinę atmosferą..

Pasakų personažai ir gyvūnų figūrėlės, abstrakcijos ir geometrinių formų kompozicijos – tai įdomus besivystantis dekoras, puikiai tinkantis darželiui.

Quilling - žaislai darželiui Quilling - žaislai darželiui Quilling - žaislai darželiui

Žiūrėti

Jaukiuose namuose visada pastebėsite daug originalių stilingų detalių, tokių kaip laikrodžiai. Neįprastas produktas gali būti pagamintas savo rankomis, naudojant quilling technologiją. Pagrindinis uždavinys yra įdiegti veikiantį laikrodžio mechanizmą. Jį galite lengvai nusipirkti specializuotoje parduotuvėje arba užsisakyti internetu..

Tačiau tokie sunkumai yra susiję tik su produktų kūrimu nuo nulio. Galite atnaujinti paruošto ar net seno laikrodžio, kuris jau turi judesį, išvaizdą. Dizaino ypatybės priklausys nuo jūsų įgūdžių ir vaizduotės.

Quilling - laikrodis Quilling - laikrodis

Plokštė ant sienos

Dekoratyvinės plokštės gali būti pagamintos iš popieriaus, plastiko ar medžio. Nebūtina ieškoti paruoštų variantų, jei patys galite padaryti įvairius variantus. Tai gali būti įvairiaspalviai užrašai, teminės kompozicijos, tinkančios konkrečiam kambariui. Jei bandysite ir nepatingėsite pasidaryti didelio masto skydelio, gausite net visą pasaulio popieriaus spiralių žemėlapį.

Quilling - skydas ant sienos Quilling - skydas ant sienos Quilling - skydas ant sienos

Virtuvės dekoracijos

Galite papuošti sienas ir lentynas naudodami virtuvės reikmenų detales, dekoruotas quilling. Tai leidžia ne tik atgaivinti interjerą, bet ir susieti jo dalis į vieną visumą. Spalvotų tonų kavos tematikos plokštės atrodys įspūdingai, o tai taps papildomu žvalumo užtaisu ir padarys virtuvės dizainą estetišką ir atmosferinį. Populiarios yra sienų dekoratyvinės plokštės, kurias galima dekoruoti spalvingomis popierinėmis juostelėmis..

Quilling - virtuvės dekoracijos Quilling - virtuvės dekoracijos

Gėlių vazonai

Vazos ir gėlių vazonai atrodo originaliai su tūrinėmis popierinėmis figūromis. Susuktas juostas galima priklijuoti prie vazos kaip papildomą dekoraciją. Galite pasigaminti įvairių dekoracijų, kurios tilptų į puodų vidų arba pritvirtintų iš viršaus. Gėlių raštai yra geriausias pasirinkimas kuriant produktus naudojant šią technologiją..

Quilling - gėlių vazonai Quilling - gėlių vazonai

Šventinis dekoras

Tikras meno kūrinys yra Kalėdų eglutės papuošimai, pagaminti naudojant quilling techniką. Nėra nieko lengviau nei sukti juosteles, tačiau šis metodas leidžia jums padaryti išgalvotas figūrėles, kurios namuose sukuria Naujųjų Metų ir Kalėdų pasaką. Velykiniai kiaušiniai iš daugiaspalvio popieriaus atrodo originaliai.

Quilling - šventinis dekoras Quilling - šventinis dekoras Quilling - šventinis dekoras Quilling - šventinis dekoras Quilling - šventinis dekoras

Gražios idėjos quilling – nuotrauka

Ši technologija turi daug paslapčių, kurias verta išmokti, kad nesugadintumėte gražių figūrų. Atminkite, kad kuriant tokius papuošalus svarbiausia yra kantrybė, tikslumas ir noras išreikšti savo kūrybines idėjas. Tačiau pagrindinis jūsų namų dekoro dalykas yra tai, kad visos detalės harmoningai atrodo kartu ir atitinka bendrą interjero stilių. Kviečiame pažvelgti į produktų, kuriuos galite padaryti savo rankomis, nuotraukas.!

Quilling - nuotrauka, gražios idėjos Quilling - nuotrauka, gražios idėjos Quilling - nuotrauka, gražios idėjos Quilling - nuotrauka, gražios idėjos Quilling - nuotrauka, gražios idėjos Quilling - nuotrauka, gražios idėjos Quilling - nuotrauka, gražios idėjos Quilling - nuotrauka, gražios idėjos Quilling - nuotrauka, gražios idėjos Quilling - nuotrauka, gražios idėjos Quilling - nuotrauka, gražios idėjos Quilling - nuotrauka, gražios idėjos Quilling - nuotrauka, gražios idėjos Quilling - nuotrauka, gražios idėjos Quilling - nuotrauka, gražios idėjos Quilling - nuotrauka, gražios idėjos Quilling - nuotrauka, gražios idėjos Quilling - nuotrauka, gražios idėjos Quilling - nuotrauka, gražios idėjos Quilling - nuotrauka, gražios idėjos

Vaizdo įrašas: „Quilling“ meistriškumo klasė – drugelis