Roletai (80 nuotraukų): tipai, idėjos interjerui

Langų dekoravimas yra ne tik racionalus būdas apsaugoti erdvę nuo saulės spindulių gausos, bet ir puiki galimybė suteikti kambariui estetikos ir jaukumo. Roletai pagaminti iš specialaus audinio, įmirkyto įvairiais junginiais. Tai suteikia papildomo atsparumo dulkėms, chemikalams ir saulės spinduliams. Montavimas susideda iš paprastų šoninių laikiklių ir veleno, kurį reikia įdėti į juos. Tokios užuolaidos atrodo labai įspūdingai, papildo bet kokį interjero dizainą. Universalumas slypi ne tik išvaizdoje, bet ir tame, kad jie puikiai tinka įvairaus dizaino ir dydžio langams..

Roletų privalumai ir trūkumai

Yra funkcijų, į kurias turėtumėte atkreipti dėmesį prieš pradėdami rinktis roletus. Pagrindiniai ir neginčijami jų privalumai: įvairios spalvos ir tekstūros, aukštos kokybės audiniai su papildomu impregnavimu (tai teigiamai veikia išvaizdos išsaugojimą), harmoningas derinys su įvairių tipų kitomis užuolaidomis, priežiūros paprastumas (pakankamai drėgno valymo), dydžio universalumas (yra kompaktiškų variantų ir daugiau), lengvas montavimas (galimybė montuoti bet kokiu pasirinktu būdu, pavyzdžiui, ant varčios ar už lango).

Toks pranašumų skaičius rodo, kad tai tikrai vertas ir saugus langų dekoravimo variantas. Tačiau yra ir mažų trūkumų, kuriuos taip pat turite žinoti. Tai apima komponentų trapumą (neatsargiai naudojant, jie gali būti lengvai pažeidžiami), gebėjimą sugerti aštrius kvapus (o tai nėra labai gerai, jei virtuvėje nėra gaubto), taip pat montavimą ant rėmo (dėl to šiek tiek sunku atidaryti langus).

Roletai - už ir prieš Roletai - už ir prieš Roletai - už ir prieš

Roletų rūšys

Šio tipo užuolaidos langams klasifikuojamos ne tik pagal audinio spalvas ir tekstūras, bet ir pagal dizainą bei galimybę apšviesti kambario erdvę. Mūsų straipsnyje mes apsvarstysime svarbiausias roletų rūšis.

Kasetinės ritininės žaliuzės

Jie idealiai tinka įvairių dydžių langams. Išskirtinėmis dizaino savybėmis laikoma galimybė lengvai atidaryti varčią (neatsižvelgiant į kryptį ir plokštumą) ir tvirtas tvirtinimas. Tai sėkmingai slepia viduje esančius kasetės įrenginio mechanizmus.

Roletų audinys yra labai atsparus dulkėms ir nešvarumams. Paviršiui būdingas formų lygumas ir drobės vientisumas. Taip pat verta žinoti, kad šio tipo užuolaidos yra suskirstytos į du pagrindinius tipus: plokščios (tinka plokščiams langams) ir U formos (idealiai tinka nestandartiniams langams).

Kasetinės ritininės žaliuzės Kasetinės ritininės žaliuzės

Roletai

Stilinga alternatyva įprastoms užuolaidoms, geriausiai tinkanti mansardiniams langams. Rulonus lengva sumontuoti, jie taupo vietą palangėje ir apsaugo kambarį nuo ryškiausių saulės spindulių. Svarbu pažymėti, kad gerai parinktas modelis gali ne tik papuošti kambarį, bet ir vizualiai išplėsti kambarį. Jie yra suskirstyti į sistemas, turinčias skirtingas kryptis (šonines, nukreipiančias į stiklo pagrindą ir kt.).

Roletai

Atidarykite ritinines žaliuzes

Vienas iš populiariausių langų dekoravimo būdų. Pagrindiniai jo privalumai yra paprastas naudojimas ir puikus paviršiaus lygumas. Sistema pastatyta ant specialaus veleno, kuris yra pritvirtintas prie sienos mažų kampų dėka. Šoninis audinys dažnai papildomas linija, kad užuolaidos visada būtų padėtyje.

Atidarykite ritinines žaliuzes Atidarykite ritinines žaliuzes

Mini roletai

Puikus ekonomiškas sprendimas, taupantis finansus ir vietą. Kompaktiškos mini užuolaidos lengvai dedamos į lango angą, o tai labai sumažina audinio sunaudojimą ir daro jį nesvaresnį bei lengvesnį. Dažniausiai tokio tipo užuolaidos gaminamos iš lino, viskozės ar medvilnės, kurios taip pat garsėja savo teigiamomis savybėmis..

Mini roletai Mini roletai

Didelės roletai

Tinka ne tik dideliems langams, bet ir stikliniams stovams. Jie klasifikuojami į permatomus, visiškai skaidrius, dėl patamsėjusių ir pritemdančių audinių patamsėja iki 90 ir 100%. Išskirtiniai bruožai yra didelis atsparumas įvairioms dėmėms ir daugybė spalvų bei tekstūrų..

Didelės roletai Didelės roletai

Roletai – nuotr

Teisingas langų dizainas gali visiškai pakeisti kambarį, išryškinti ryškius akcentus, tapti puikiu baldų fonu ir atnešti savo skonį. Roletai įvairių kambarių interjere yra puikus apdailos pasirinkimas.

Roletai svetainės interjere

Salėje galite parodyti savo išskirtinį skonį. Įvairios roletų rūšys gali būti tikras pasirinkimas gyvenamajame kambaryje. Pavyzdžiui, lininės užuolaidos puikiai papildys minimalizmo ir Provanso stilių, o valcuotų drobių derinys su tamsiomis užuolaidomis – klasikinis ar pop menas. Atviros roletai erdvę padarys platesnę ir šviesesnę.

Roletai svetainei - nuotr Roletai svetainei - nuotr Roletai svetainei - nuotr Roletai svetainei - nuotr Roletai svetainei - nuotr Roletai svetainei - nuotr Roletai svetainei - nuotr Roletai svetainei - nuotr

Roletai miegamojo interjere

Geriausias tualeto vaidmenų užuolaidų pasirinkimas bus užuolaidos, galinčios sugerti 90% šviesos. Jie pagaminti iš specialaus audinio, kuris apsaugo erdvę net karščiausią vasaros dieną. Kitas ritininių žaliuzių pliusas iš užtemdančių ar pritemdytų audinių yra tas, kad jie turi aukštą triukšmo izoliaciją, o tai taip pat labai svarbu miegamajam. Išvaizda gali būti rami ir vienspalvė, arba ji gali tapti savotišku akcentu spalvingų gėlių ar kitų atspaudų pavidalu..

Roletai miegamajam - nuotrauka Roletai miegamajam - nuotrauka Roletai miegamajam - nuotrauka Roletai miegamajam - nuotrauka Roletai miegamajam - nuotrauka Roletai miegamajam - nuotrauka Roletai miegamajam - nuotrauka Roletai miegamajam - nuotrauka Roletai miegamajam - nuotrauka Roletai miegamajam - nuotrauka Roletai miegamajam - nuotrauka Roletai miegamajam - nuotrauka

Roletai vaikų darželio interjere

Racionalus pasirinkimas, kuris vienu metu atliks dvi svarbias funkcijas: estetinę ir funkcinę. Vaikai yra labai aktyvūs, todėl gali užuolaidas nudažyti pieštukais ar kitais buitiniais nešvarumais. Rulinės žaliuzės tai nėra problema, nes medžiaga lengvai valoma drėgna ir gali būti nuvalyta nuo dėmių paprastu muilu..

Taip pat svarbu tai, kad šiandien yra daugybė roletų su raštais vaikams (nuo animacinių filmų personažų iki mielų raštų su gėlėmis ir debesimis).

Roletai vaikų kambariui - nuotrauka Roletai vaikų kambariui - nuotrauka Roletai vaikų kambariui - nuotrauka Roletai vaikų kambariui - nuotrauka Roletai vaikų kambariui - nuotrauka Roletai vaikų kambariui - nuotrauka Roletai vaikų kambariui - nuotrauka Roletai vaikų kambariui - nuotrauka Roletai vaikų kambariui - nuotrauka Roletai vaikų kambariui - nuotrauka

Roletai virtuvės interjere

Roletai puikiai atrodys tiek didelių, tiek mažų virtuvių languose. Geras pasirinkimas yra mini užuolaidos, kurios yra lengvai reguliuojamos ir atlaisvina papildomos vietos gėlėms, kurias jie mėgsta demonstruoti ant savininkų palangių. Kitas dažnas komforto žinovų pasirinkimas tikrai yra kasetinio tipo užuolaidos, kurios papildys bet kokią dizaino atmosferą..

Roletai virtuvei - nuotrauka Roletai virtuvei - nuotrauka Roletai virtuvei - nuotrauka Roletai virtuvei - nuotrauka Roletai virtuvei - nuotrauka Roletai virtuvei - nuotrauka Roletai virtuvei - nuotrauka Roletai virtuvei - nuotrauka Roletai virtuvei - nuotrauka Roletai virtuvei - nuotrauka Roletai virtuvei - nuotrauka