Skandinaviškas stilius interjere (+90 nuotraukų)

Skandinaviškas interjero dizainas kasdien tampa vis populiaresnis. Tai nenuostabu, nes šis lakoniškas, lengvas ir mielas stilius patinka daugumai žmonių. Jei ketinate sukurti gyvenamojo namo projektą, tuomet tikrai turėtumėte atkreipti dėmesį į šį originalų variantą. Apie visus niuansus skaitykite mūsų straipsnyje!

Skandinaviško stiliaus bruožai

Pastaruoju metu viena pagrindinių gyvenamųjų patalpų dizaino tendencijų yra pasitraukimas nuo čigonų prašmatnumo. Tiek dizaineriai, tiek paprasti namų savininkai, alkstantys pokyčių, nori atsikratyti blizgančių ir didelių gabaritų interjero pertekliaus. Pavyzdžiui, pretenzingi pseudo itališki baldai pakeičiami labiau funkcionaliais – skandinaviško dizaino būdu, kuris yra ekologiškesnis mūsų klimatui ir išdėstymui.

Skandinavijos gyventojai teikia pirmenybę jaukiam ir patogiam interjerui. Jie kompensuoja natūralios šviesos trūkumą dirbtinio apšvietimo gausa, įskaitant: lempas, žvakes, toršerus, įvairių formų, stilių ir dydžių stalines lempas..

Pagrindinės spalvos vaidmenį kambaryje atlieka prislopinti šviesūs atspalviai. Renkantis baldus, taip pat apdailos medžiagas, pirmenybę teikite smėlio, pilkos, mėlynos, šviesiai rudos spalvos ir, žinoma, mėgstamiausio stiliaus – baltos spalvos. Tuo pačiu metu, kad interjeras neatrodytų nuobodus, pridėkite keletą spalvingų akcentų: mėlyna, raudona, žalia, violetinė, oranžinė, geltona – sustokite ties viena ar keliomis ryškiomis spalvų dėmėmis.

Nepaisant to, kad skandinavišką stilių pagal apibrėžimą galima pavadinti tradiciniu, jis atspindi šiuolaikines mados tendencijas ir išlieka aktualus gyvenamojo ploto dizaino pasirinkimas. Atmosferos kryptis patiks tiems, kurie nori komforto ir įspūdingų rezultatų be radikalių pokyčių..

Todėl, jei svajojate apie erdvų ir šviesų namą su ramia ir ramia atmosfera, pasikliaukite dizainu skandinaviška tema ir tikrai nesuklysite.!

Skandinaviškas stilius interjere - Savybės Skandinaviškas stilius interjere - Savybės

Apdaila ir medžiagos

Pagrindiniai skandinaviško stiliaus bruožai interjere slypi paprastume ir funkcionalume. Šios savybės, kartu su natūralumu ir ekologiškumu, taip pat taikomos apdailos medžiagoms..

Grindys

Optimali grindų medžiaga yra laminatas ir medinė lenta. Pastarasis variantas dažnai naudojamas atitinkamo stiliaus dizaino projektuose. Vienspalvis purus kilimas arba kratinys yra geriausias būdas pabrėžti namų komfortą. Kalbant apie vonios kambarį, kaip grindis tikslinga naudoti baltas arba šviesiai mėlynas plyteles..

Skandinaviškas stilius interjere - Grindų apdaila Skandinaviškas stilius interjere - Grindų apdaila

Sienos

Tinkamiausias sienų dekoravimo variantas būtų gipso baltos arba smėlio spalvos tonai. Mažiau populiarūs, bet taip pat svarbūs yra atvejai, kai apdaila atliekama mėlynais arba pilkais šviesiais atspalviais. Medinės plokštės ir šviesios lentos gali nustatyti gerą toną, kuris neabejotinai suteiks malonų atmosferos komfortą..

Skandinaviškas stilius interjere - Sienų apdaila Skandinaviškas stilius interjere - Sienų apdaila Skandinaviškas stilius interjere - Sienų apdaila

Lubos

Tokios sąvokos kaip prabangus spindesys ir ekscesai yra svetimos skandinaviškam stiliui. Tai tiesiogiai taikoma lubų dizainui. Sudėtingos daugiapakopės lubos kuriant interjerą laikomos bloga forma. Tokiu atveju rizikuojate pavogti brangią erdvę ir į vidų pridėti papildomų dulkių kaupimosi šaltinių. Vietoj to lubos yra tiesiog išlygintos ir nudažytos balta spalva..

Skandinaviškas stilius interjere - Lubų apdaila Skandinaviškas stilius interjere - Lubų apdaila

Dekoras ir tekstilė

Skandinaviškas interjero stilius, vadovaujantis geriausiomis minimalizmo tradicijomis, apima nedidelį skaičių lakoniškų daiktų dekoravimui.

Nesudėtingos originalios smulkmenos gali įnešti šviežumo į bendrą gyvenamosios erdvės įspūdį. Čia puikiai tiks įdomūs stiklo elementai, puikiai atspindintys šviesą. Arba galite naudoti stiklo vazas, į kurias dedami džiovinti augalai, arba medžio drožles..

Veidrodžių pagalba galite padidinti šviesos kiekį ir išplėsti erdvę. Skiriamasis stiliaus bruožas, be kita ko, yra modernių paveikslų išdėstymas ant sienų ar nuotraukos iš šeimos albumo..

Harmoningi priedai taip pat apima: porcelianą, keramikos ir molio papuošalus, gražias žvakes, metalinius daiktus, natūralius ir aukštos kokybės audinius.

Kalbant apie tekstilę, grindims galite pasirinkti didelius dryžuotus ar gėlių rašto kilimus, taip pat avikailį. Nesuklyskite rinkdamiesi užuolaidas: variantai su lambrequins, jabots, swagas, raukinukais, nėriniais ir pakraščiais yra blogo skonio skandinaviško stiliaus ženklas. Lengvas, suteikiantis maksimalią šviesą iš lino ar medvilnės – puikus sprendimas.

Skandinaviškas stilius interjere - dekoras ir tekstilė

Skandinaviško stiliaus baldai

Šiuolaikinė rinka suteikia plačią laisvę rinktis įvairių kainų kategorijų baldus kiekvienam skoniui ir spalvai. Norėdami apsisaugoti nuo nereikalingų išlaidų, nesusigundyti netinkamais daiktais, o atvirkščiai, aprūpinti kambarį tinkamais baldais, vadovaukitės šiomis gairėmis:

– Baldai turi būti praktiški ir funkcionalūs. Jokių maivymų, palikite maksimalią erdvę veiklai;

– Pirmenybę teikite baldams, pagamintiems iš šviesios medienos, pavyzdžiui, buko, beržo, pušies ar eglės;

– Be natūralaus audinio, baldai gali būti apmušti zomšine arba oda arba jų aukštos kokybės kolegomis;

– Skandinaviškuose interjeruose dažnai galima rasti sendintų baldų su įbrėžimais kampuose ir visame rajone. Panašų įspūdį galima pasiekti savarankiškai, prieš dažant padengiant vašku;

– Minkšti baldai turi būti labai patogūs, minkšti, patogūs, su tiesiomis linijomis ir teisinga geometrija.

Skandinaviškas stilius interjere - Baldai Skandinaviškas stilius interjere - Baldai Skandinaviškas stilius interjere - Baldai

Skandinaviškas stilius interjere – nuotr

Demokratinis skandinaviškas stilius gali būti įkūnytas bet kurioje svetainėje, nepriklausomai nuo jo ploto ir funkcinės paskirties. Lengvas, žavus paprastumas, lakoniškos formos ir linijų griežtumas – šios krypties savybės gali pakeisti kiekvieną jūsų namų kambarį.

Skandinaviškas virtuvės dizainas

Virtuvės sienos dažniausiai būna baltos. Be to, paprastą baltą puikiai papildo juodos plytelės, plytų elementai, medinės lentos ir marmuras. Būdingi baldai turėtų būti griežtų formų ir aiškių linijų, mediniai arba pagaminti iš baltos arba juodos spalvos.

Buitiniai prietaisai geriau atrodo plieno, vario atspalvių, taip pat blizgios juodos spalvos. Kaip dekorą naudokite vazas ir gėlių vazonus, taip pat didelę sultingų vaisių lėkštę.

Skandinaviško stiliaus virtuvės nuotraukos - interjero dizainas Skandinaviško stiliaus virtuvės nuotraukos - interjero dizainas Skandinaviško stiliaus virtuvės nuotraukos - interjero dizainas Skandinaviško stiliaus virtuvės nuotraukos - interjero dizainas Skandinaviško stiliaus virtuvės nuotraukos - interjero dizainas Skandinaviško stiliaus virtuvės nuotraukos - interjero dizainas Skandinaviško stiliaus virtuvės nuotraukos - interjero dizainas Skandinaviško stiliaus virtuvės nuotraukos - interjero dizainas Skandinaviško stiliaus virtuvės nuotraukos - interjero dizainas Skandinaviško stiliaus virtuvės nuotraukos - interjero dizainas Skandinaviško stiliaus virtuvės nuotraukos - interjero dizainas Skandinaviško stiliaus virtuvės nuotraukos - interjero dizainas

Skandinaviško stiliaus svetainės dizainas

Skandinaviško stiliaus salės interjere paprastai galite rasti baltų, baltai pilkų, šviesiai pilkų, šviesiai smėlio spalvų sienų, įskaitant tas, kuriose yra medinių elementų. Grindys puikiai atrodys, jei bus padengtos lentomis ir šviesių spalvų laminatu. Svetainės langai gali būti palikti be užuolaidų arba galite naudoti šviesų tiulį.

Užpildykite likusią erdvę futuristiniais baldais, minkštais pufais, įvairiomis lempomis ir papuoškite dekorą stiklo gaminiais, moderniais atspaudais ar nuotraukomis.

Svetainė skandinaviško stiliaus nuotraukoje - interjero dizainas Svetainė skandinaviško stiliaus nuotraukoje - interjero dizainas Svetainė skandinaviško stiliaus nuotraukoje - interjero dizainas Svetainė skandinaviško stiliaus nuotraukoje - interjero dizainas Svetainė skandinaviško stiliaus nuotraukoje - interjero dizainas Svetainė skandinaviško stiliaus nuotraukoje - interjero dizainas Svetainė skandinaviško stiliaus nuotraukoje - interjero dizainas Svetainė skandinaviško stiliaus nuotraukoje - interjero dizainas Svetainė skandinaviško stiliaus nuotraukoje - interjero dizainas Svetainė skandinaviško stiliaus nuotraukoje - interjero dizainas Svetainė skandinaviško stiliaus nuotraukoje - interjero dizainas

Skandinaviško stiliaus miegamojo dizainas

Miegamasis, kaip ir kiti kambariai, reikalauja daug šviesių spalvų ir šiek tiek, bet miela apdaila. Čia dera naudoti daug purios tekstilės – nuo kilimų iki pagalvių. Megzta tekstilė atrodo ypač gerai ir prie vietos..

Miegamasis skandinaviško stiliaus nuotraukoje - interjero dizainas Miegamasis skandinaviško stiliaus nuotraukoje - interjero dizainas Miegamasis skandinaviško stiliaus nuotraukoje - interjero dizainas Miegamasis skandinaviško stiliaus nuotraukoje - interjero dizainas Miegamasis skandinaviško stiliaus nuotraukoje - interjero dizainas Miegamasis skandinaviško stiliaus nuotraukoje - interjero dizainas Miegamasis skandinaviško stiliaus nuotraukoje - interjero dizainas Miegamasis skandinaviško stiliaus nuotraukoje - interjero dizainas Miegamasis skandinaviško stiliaus nuotraukoje - interjero dizainas Miegamasis skandinaviško stiliaus nuotraukoje - interjero dizainas

Skandinaviškas vonios kambario dizainas

Skandinaviškas vonios kambarys gali visiškai įkūnyti baltos spalvos sterilumą ir grynumą. Balta spalva gali sukurti kontrastingą derinį su juoda spalva, suminkštinti sumedėjusiais daiktais ir apdaila arba sukurti kietą tandemą su pilka spalva..

Vandentiekio armatūra, veidrodžiai ir kitos detalės turi būti griežtos geometrijos. Taip pat į vonios kambarį dera įdėti vazonus ar gėlių vazas..

Skandinaviško stiliaus vonios nuotrauka - Interjero dizainas Skandinaviško stiliaus vonios nuotrauka - Interjero dizainas Skandinaviško stiliaus vonios nuotrauka - Interjero dizainas Skandinaviško stiliaus vonios nuotrauka - Interjero dizainas Skandinaviško stiliaus vonios nuotrauka - Interjero dizainas Skandinaviško stiliaus vonios nuotrauka - Interjero dizainas Skandinaviško stiliaus vonios nuotrauka - Interjero dizainas Skandinaviško stiliaus vonios nuotrauka - Interjero dizainas Skandinaviško stiliaus vonios nuotrauka - Interjero dizainas Skandinaviško stiliaus vonios nuotrauka - Interjero dizainas

Skandinaviško stiliaus vaikų kambario dizainas

Šiaurės Europos šalių stilius yra universalus vaikų darželiui, jei norite papuošti kambarį taip, kad jis atitiktų vyresnį vaiką, arba jei jo savininkai yra berniukas ir mergaitė.

Baldų pagrindas bus funkcionalios lovelės, drabužių spinta, knygų lentynos, spintelės ir komodos, kėdės, taip pat studijų stalas..

Be baltų sienų, tinka kontrastingi kreidiniai tapetai, kurie leis organizuoti erdvę vaiko kūrybiškumui, be to, juos galima lengvai perklijuoti..

Vaikų kambarys skandinaviško stiliaus nuotraukoje - Interjero dizainas Vaikų kambarys skandinaviško stiliaus nuotraukoje - Interjero dizainas Vaikų kambarys skandinaviško stiliaus nuotraukoje - Interjero dizainas Vaikų kambarys skandinaviško stiliaus nuotraukoje - Interjero dizainas Vaikų kambarys skandinaviško stiliaus nuotraukoje - Interjero dizainas Vaikų kambarys skandinaviško stiliaus nuotraukoje - Interjero dizainas Vaikų kambarys skandinaviško stiliaus nuotraukoje - Interjero dizainas Vaikų kambarys skandinaviško stiliaus nuotraukoje - Interjero dizainas Vaikų kambarys skandinaviško stiliaus nuotraukoje - Interjero dizainas

Skandinaviškas koridoriaus / koridoriaus dizainas

Koridorius turėtų būti griežtai lakoniškas. Dažnai skandinaviškuose interjeruose net spinta pakeičiama įprastomis pakabomis, taip pat batų ir daiktų lentynomis..

Prieškambaris įgis naują gyvą gyvenimą su juodai baltu kontrastu, medžio medžiagomis ir ryškiais akcentais. Plakatai, nuotraukos, spaudiniai ir stiklo vazos puikiai papuoš interjerą.

Prieškambaris ir koridorius skandinaviško stiliaus nuotraukoje - Interjero dizainas Prieškambaris ir koridorius skandinaviško stiliaus nuotraukoje - Interjero dizainas Prieškambaris ir koridorius skandinaviško stiliaus nuotraukoje - Interjero dizainas Prieškambaris ir koridorius skandinaviško stiliaus nuotraukoje - Interjero dizainas Prieškambaris ir koridorius skandinaviško stiliaus nuotraukoje - Interjero dizainas Prieškambaris ir koridorius skandinaviško stiliaus nuotraukoje - Interjero dizainas Prieškambaris ir koridorius skandinaviško stiliaus nuotraukoje - Interjero dizainas Prieškambaris ir koridorius skandinaviško stiliaus nuotraukoje - Interjero dizainas Prieškambaris ir koridorius skandinaviško stiliaus nuotraukoje - Interjero dizainas

Vaizdo įrašas: skandinaviškas stilius – interjero dizainas