Sofos su ortopediniu čiužiniu (daugiau nei 75 nuotraukos)

Sofa su ortopediniu čiužiniu yra puiki šiuolaikiška minkštų baldų versija patogiam miegui, kurioje derinamos visos geriausios miegamosios vietos savybės. Ne taip seniai mūsų rinkoje pasirodęs šis baldas išpopuliarėjo tarp pirkėjų, kuriame svarbų vaidmenį atliko įvairiausi modeliai. Straipsnyje mes apsvarstysime, kokios yra sofų su ortopediniu čiužiniu savybės ir privalumai, jų tipai, taip pat pateiksime naudingų patarimų, kurie padės jums padaryti teisingą pasirinkimą..

Pagrindiniai bruožai

Skiriamasis bruožas ir, tiesą sakant, pagrindinis ortopedinių sofų privalumas yra tai, kad yra specialus ortopedinis paviršius, galintis išlaikyti teisingą žmogaus stuburo padėtį miego ar poilsio metu. Net jei nuspręsite praleisti laiką sėdėdami žiūrėdami mėgstamą laidą, patogus dizainas užtikrina tolygų krūvio pasiskirstymą visame kūne..

Dizaino skirtumai

Ortopedinės sofos pagrindas yra medinės lentjuostės – lentjuostės, palaikančios čiužinį. Jie gali turėti skirtingą plotį ir vietą, tačiau būtent lamelės suteikia aukštas baldo anatomines savybes. Ortopedinių sofų čiužiniuose yra įvairių užpildų, tačiau geriausi yra lateksas (natūralus ir sintetinis), kokoso vilna (kokoso pluoštas) ir štripto pluoštas, kuriame yra vilnos ir bambuko pluošto..

Ant čiužinio pagrindo gali būti vienas iš dviejų tipų spyruoklių blokų: priklausomas (visos spyruoklės yra tarpusavyje sujungtos) ir nepriklausomas, kur kiekviena spyruoklė turi savo kišenę. Nepriklausomos sistemos yra pripažintos geriausiomis, nes jos užtikrina geriausią vienodą atramą kūnui.

Sofos su ortopediniu čiužiniu - struktūriniai skirtumai Sofos su ortopediniu čiužiniu - struktūriniai skirtumai

Privalumai

Be aukščiau išvardytų privalumų, sofos su ortopediniu čiužiniu turi ir kitų svarbių privalumų, būtent:

– masažo efektas, skatinantis geriau atsipalaiduoti po sunkios dienos;

– Specialios grotelės konstrukcijoje užtikrina puikią dvipusę ventiliaciją, o tai pašalina grybelio ar pelėsio atsiradimo galimybę;

– sustiprinto rėmo buvimas, užtikrinantis ilgą baldų tarnavimo laiką;

– Lengvas svoris ir matmenys – sofą galima lengvai perkelti įdėjus ją į reikiamą kambario vietą. Sulankstytas jis yra gana kompaktiškas, gali būti dedamas į studijos tipo apartamentus, kur dieną tai bus svetainės baldai, o naktį, naudojant paprastą transformacijos mechanizmą, pavirs patogia miegamąja lova;

– Papildomų konstrukcinių elementų (dėžių, nišų) buvimas suteikia papildomos vietos patalynei ir kitiems priedams laikyti;

– Platus modelių pasirinkimas;

– Aukštos kokybės medžiagos – baldai pagaminti iš hipoalerginių medžiagų, kurios nesukelia neigiamų organizmo reakcijų ir nesugeria kvapų.

Žinoma, toks ortopedinių sofų privalumų sąrašas negali palikti abejingų net ir labiausiai įniršusio skeptiko. Tačiau verta apsvarstyti vieną reikšmingą trūkumą – didelę kainą, kuri yra daug didesnė nei įprastų konstrukcijų kaina, ypač jei modelis turi ortopedines pagalves miegui ar papildomas funkcijas, skirtas reguliuoti lentjuostes, lengvą masažą ir kt..

Sofos su ortopediniu čiužiniu - privalumai Sofos su ortopediniu čiužiniu - privalumai

Sofų su ortopediniu čiužiniu tipai

Šiandien yra didelis ortopedinių sofų pasirinkimas. Modeliai skiriasi įvairiais būdais, jie gali būti skirtingo dydžio – nuo mažiausių vaikiškų sofų iki erdvių dėžių. Be to, sofos yra skirtingos formos – priklausomai nuo kambario išdėstymo ir išdėstymo patogumo, galite pasirinkti linijinį arba kampinį dizainą. Tačiau pagrindinis skirtumas vis dar yra transformacijos mechanizmuose, pagal kuriuos išskiriami tokie populiariausi modeliai:

1. „Knyga“. Tokios sofos dizainas pažįstamas daugeliui iš mūsų, nes ji rinkoje buvo gana ilgą laiką ir laikoma klasika. Norėdami sofą paversti erdvia miegamąja lova, turite pakelti sėdynę aukštai, kol atlošas bus horizontalus. Po to turite nuleisti pačią sėdynę, šiek tiek ją paspausdami. Bėgant metams sofos knyga įgavo naujų transformacijos būdų, pavyzdžiui, vienas iš jų apima modelį, kai reikia ištraukti sėdynę, o atlošas savaime nukrenta į vietą.

2. „Euroknyga“. Šio tipo sofas galima pavadinti klasikinės „knygos“ evoliucija. Išdėstymo esmė yra ta, kad iš sofos pašalinamos visos pagalvės, sėdynė ištraukiama naudojant specialų laidą, o atlošas įkišamas į laisvą vietą. Nustatyta, kad šis mechanizmas yra patikimesnis.

3. „Delfinas“. Dažniausiai šį transformacijos būdą galima rasti kampinėse konstrukcijose, nors kai kurios linijinės sofos taip pat gali pasigirti. Išdėstymo idėja yra ištraukiamas blokas, kurio pagalba sofa paverčiama lova..

4. „Click-gag“. Sofos dizainas gavo šį pavadinimą dėl būdingo garso, kurį išskleidžia baldai. Norėdami gauti krantinę, turite pakelti sėdynę, kol ji spragtelės, ir tada nuleisti. Šio tipo sofų pranašumas yra tai, kad tarp sėdynės ir atlošo nėra tarpo, todėl miegamoji vieta lieka visiškai lygi. Jei modelis turi porankius, pirmiausia juos reikia atlenkti..

5. „Akordeonas“. Akordeono sofos transformacija yra gana paprasta – reikia pakelti sėdynę ir, šiek tiek pasistengus, patraukti ją link savęs, tada mechanizmas veiks savaime. Proceso metu miegamoji vieta ištempiama kaip akordeonas, todėl modelis gavo savo pavadinimą. Atlošo zonoje yra skyrius skalbiniams, o pats mechanizmas laikomas gana stabiliu.

6. „Prancūziškas atvartas“. Tokių modelių miego platformą sudaro trys skyriai. Jei norite išskleisti sofą, turite traukti sėdynės kraštą į save. Šios sofos yra tinkamos retkarčiais, bet ne kasdien, nes mechanizmas greitai nusidėvi. Be to, paviršius turi, nors ir nedidelių, bet vis tiek nelygumų, tačiau sulankstyti tokie baldai yra gana kompaktiški.

7. „Amerikietiškas atvartas“, arba „sedaflex“. Šis tipas yra panašus į ankstesnį („prancūziškas atvartas“). Skirtumas tas, kad yra tik dvi sekcijos, o ne trys, o čiužinys yra daug storesnis..

Ši modelių įvairovė leidžia jums pasirinkti tinkamiausią variantą individualiam naudojimui. Jei sofa perkama vaikui, svarbu atsižvelgti į tai, kad vaikai užauga gana greitai, todėl patartina iš karto pasiimti didesnį modelį. Kalbant apie išdėstymo mechanizmą, kaip rodo praktika, vaikams yra daug lengviau susidoroti su tokiais modeliais kaip „delfinas“ ar „amerikietiškas atvartas“.

Sofų su ortopediniu čiužiniu tipai Sofų su ortopediniu čiužiniu tipai Sofų su ortopediniu čiužiniu tipai

Kaip išsirinkti ortopedinę sofą

Į sofos su ortopediniu čiužiniu pasirinkimą reikia žiūrėti ypač skrupulingai, nes visos kitos dienos sveikatos būklė, nuotaika ir energija labai priklauso nuo to, kaip patogu bus miegoti..

Techniniai akcentai

Pirmiausia nuspręskite dėl dydžio – sofa turėtų harmoningai „tilpti“ į aplinką, nesukuriant netvarkos kambaryje. Išskleista miegojimo vieta turėtų būti pakankamai erdvi, todėl dar prieš perkant geriau atsigulti ir patikrinti baldų patogumą, kaip sakoma, „ant savo odos“. Taip pat pirmiausia reikia atlikti būtinus kambario, kuriame bus sumontuota sofa, matavimus. Taip atsižvelgiama ir į reikalingą sulankstomų baldų plotą, ir į tai, ar yra vietos visiškam išdėstymui..

Be to, ypatingą dėmesį skiriame transformacijos mechanizmo veikimui, kurio metu neturėtų būti pašalinio triukšmo, girgždėjimo, o išskleidimo ir sulankstymo procesai turėtų vykti lengvai ir sklandžiai, be jokių sunkumų.

Renkantis ortopedinę sofą, svarbu atkreipti dėmesį į čiužinio standumą – jis turėtų atitikti ant jo miegančio žmogaus amžių ir sudėjimą. Pavyzdžiui, moksleiviams rekomenduojami kietesni čiužiniai, kurie padeda formuoti taisyklingą laikyseną ir užkirsti kelią skoliozei. Senyviems žmonėms, ypač moterims, patariama miegoti ant minkštesnių čiužinių. Jei kartu su sofa perkamos ir ortopedinės pagalvės, taip pat nepakenks jas „išbandyti“ prieš perkant, gulint ant jų ketvirtį valandos. Netinkamai parinktas pagalvės aukštis gali sukelti galvos skausmą, migreną, gimdos kaklelio slankstelių problemas..

Kaip išsirinkti sofą su ortopediniu čiužiniu - Techniniai punktai Kaip išsirinkti sofą su ortopediniu čiužiniu - Techniniai punktai

Dizainas

Renkantis sofą su ortopediniu čiužiniu, svarbu teisingai pasirinkti jos spalvą ir formą, nes baldai taps svarbiu interjero elementu. Sofa gali harmoningai palaikyti bendrą dizainą, susilieti į bendrą paletę arba, atvirkščiai, tapti kontrastingu elementu. Ši technika, kai šviesi sofa riboja svetainę ar miegamąjį, dažnai naudojama studijos tipo apartamentuose. Baldai turėtų atitikti pagrindinę interjero dizaino koncepciją, pavyzdžiui, klasikinio dizaino atveju tinka tradicinės formos sofa (stačiakampė arba suapvalinta), šiek tiek išlenkta nugara ir porankiai. Spalvų paletė paprastai yra santūri: balta-pilka, smėlio-rudos spalvos su retro atspaudais.

Visiškai priešingai yra ortopedinės sofos minimalistinėmis kryptimis, kur modeliai atrodo gana lakoniškai. Čia praktiškai nėra dekoro, viskas stilinga, patogu ir elegantiška..

Šiuolaikinis išsiskiria tuo, kad dekoracijose yra brangių medžiagų, lygios linijos, banguoti kontūrai, natūralūs motyvai. Šia kryptimi ortopedinė sofa gali būti apmušta oda arba pagaminta iš aukštos kokybės natūralaus audinio. Spalvų paletė yra visiškai įvairi – nuo pastelinių iki sodrių kontrastingų tonų.

Kaip išsirinkti sofą su ortopediniu čiužiniu - Dizainas Kaip išsirinkti sofą su ortopediniu čiužiniu - Dizainas

Gamintojai

Šiandien parduotuvėse galite įsigyti tiek vidaus, tiek užsienio gamintojų baldų. Ypač populiarūs europietiški modeliai – taip yra dėl to, kad šiose šalyse aukštas kontrolės lygis dėl gaminamų baldų kokybės. Tai, žinoma, turi didesnę kainą, tačiau įsigiję tokią sofą su ortopediniu čiužiniu galite būti tikri, kad baldai tarnaus ilgai ir nepakenks jūsų sveikatai. Tarp baldų kompanijų, užsiimančių ortopedinių sofų gamyba, populiariausios ir patikimiausios yra:

„Busnelli“ yra italų gamybos įmonė, siūlanti platų aukščiausios klasės baldų asortimentą. Čia galite rasti įvairių tipų transformacijų modelius („delfinas“, „spragtelėjimas“, „eurobook“) su atspariais mechanizmais, patogiais ortopediniais čiužiniais ir išskirtinio dizaino;

„Anderssen“ yra Rusijos įmonė, užsiimanti aukštos kokybės baldų gamyba. Ortopedinės sofos yra atsparios mechaniniam poveikiui, mechanizmai išsiskiria ilgu tarnavimo laiku, kaip iš tikrųjų čiužiniai, kurie tarnaus mažiausiai 15 metų;

Balis yra Vokietijos gamykla, gaminanti puikius ortopedinių sofų modelius, kurių dauguma eksportuojama į Šveicariją ir kitas Europos šalis. Išskirtinis baldų bruožas yra aukštos kokybės pasaulyje žinomos Medicott gamyklos ortopedinės grotelės ir ortopediniai čiužiniai. Asortimente yra įdomių modelių, kurie transformuojami virsta dviem atskiromis lovomis;

„VOX“ yra Lenkijos įmonė, kurios baldai nėra prastesnės kokybės, tačiau turi gana priimtiną kainą, palyginti su kitų Europos prekių ženklų prekėmis, ir išlaiko lyderio pozicijas savo šalyje;

„Pinskdrev“ yra Baltarusijos gamintojas, gaminantis tiek biudžetinius, tiek prabangius modelius. Gamykla egzistuoja nuo XIX amžiaus pabaigos, nenuilstamai patvirtindama aukštą savo gaminių kokybę..

Kaip išsirinkti sofą su ortopediniu čiužiniu - Gamintojai Kaip išsirinkti sofą su ortopediniu čiužiniu - Gamintojai Kaip išsirinkti sofą su ortopediniu čiužiniu - Gamintojai

Sofos su ortopediniu čiužiniu – nuotr

Siūlome tęsti tolesnę apžvalgą mūsų galerijoje. Čia mes bandėme surinkti geriausias įvairių modelių sofų su ortopediniu čiužiniu nuotraukas, tarp kurių galite pasirinkti sau tinkamiausią variantą. Laimingas žiūrėjimas!

Sofos su ortopediniu čiužiniu - nuotr Sofos su ortopediniu čiužiniu - nuotr Sofos su ortopediniu čiužiniu - nuotr Sofos su ortopediniu čiužiniu - nuotr Sofos su ortopediniu čiužiniu - nuotr Sofos su ortopediniu čiužiniu - nuotr Sofos su ortopediniu čiužiniu - nuotr Sofos su ortopediniu čiužiniu - nuotr Sofos su ortopediniu čiužiniu - nuotr Sofos su ortopediniu čiužiniu - nuotr Sofos su ortopediniu čiužiniu - nuotr Sofos su ortopediniu čiužiniu - nuotr Sofos su ortopediniu čiužiniu - nuotr Sofos su ortopediniu čiužiniu - nuotr Sofos su ortopediniu čiužiniu - nuotr Sofos su ortopediniu čiužiniu - nuotr Sofos su ortopediniu čiužiniu - nuotr Sofos su ortopediniu čiužiniu - nuotr Sofos su ortopediniu čiužiniu - nuotr Sofos su ortopediniu čiužiniu - nuotr Sofos su ortopediniu čiužiniu - nuotr Sofos su ortopediniu čiužiniu - nuotr Sofos su ortopediniu čiužiniu - nuotr Sofos su ortopediniu čiužiniu - nuotr Sofos su ortopediniu čiužiniu - nuotr Sofos su ortopediniu čiužiniu - nuotr Sofos su ortopediniu čiužiniu - nuotr Sofos su ortopediniu čiužiniu - nuotr Sofos su ortopediniu čiužiniu - nuotr Sofos su ortopediniu čiužiniu - nuotr