Stiklo blokai buto interjere: 85 nuotraukų idėjos

Šiuolaikiniame namų dizaine yra speciali medžiaga, kuri sukuria neišdildomą įspūdį, taip pat stebina savo stiprumu ir garso izoliacijos savybėmis. Taip buto interjere galima apibūdinti stiklo blokus. Jie pasakiškai žvilga, sukuria jaukią atmosferą ir puikiai atlieka triukšmą. Tai puikus pasirinkimas kūrybingiems žmonėms, vertinantiems estetiką ir kokybę..

Stiklo blokų privalumai

Stiklo blokų dizainas atrodo išskirtinis ir harmoningas bet kurioje patalpoje. Ši medžiaga įgijo didžiulį populiarumą dėl savo estetinių duomenų ir tokių savybių:

1. Didelis stiprumas, garantuojantis, kad erdvės apdaila stiklo bloko pagalba tarnaus daugelį metų.

2. Nuostabios drėgmei atsparios savybės. Patvirtinimas tai – originalios pertvaros iš stiklo blokelių vonios kambaryje.

3. Lengva priežiūra. Užteks paprasto šlapio valymo ir nuvalymo specialiu stiklo blizgesiu..

4. Lojali kaina.

5. Gera garso izoliacija, galinti slopinti virtuvės įrangos garsus, garsią muziką ar vandens triukšmą.

6. Stiklo blokai taip pat garsėja gebėjimu išlaikyti šilumą, todėl kambarys tampa dar patogesnis..

7. Nepaisant patvarumo, jie perduoda beveik 90% saulės spindulių. Todėl nesijaudinkite, kad erdvė atrodys patamsėjusi..

Stiklo blokai interjere - privalumai Stiklo blokai interjere - privalumai Stiklo blokai interjere - privalumai

Stiklo blokų klojimas

Yra du pagrindiniai stiklo blokų montavimo tipai: plastikinių arba medinių modulių naudojimas ir medžiagos klojimas ant cemento skiedinio. Naudodami pirmąją parinktį, galite sulenkti sieną, kaip konstruktorius, įstumdami stiklo blokus į visas arba tik į reikiamas ląsteles.

Naudojant antrąjį tvirtinimo būdą, reikia nepamiršti, kad siūlė bus papildyta specialia priemone (dažikliu), o tai reiškia, kad ląstelės turi būti visiškai tuščios. Toks mūras yra labai panašus į plytą.

Taip pat reikia prisiminti, kad stiklo blokai nesugeria drėgmės, o siena ilgai išdžiūsta. Todėl konstrukcija turi būti klojama palaipsniui, 2-4 kartus per dieną, o pats paleidimas į sieną turi būti atliktas ne anksčiau kaip po 7-8 dienų..

Stiklo blokeliai interjere - klojimas Stiklo blokeliai interjere - klojimas Stiklo blokeliai interjere - klojimas

Stiklo blokų tipai

Ekspertai juos kvalifikuoja pagal šiuos kriterijus: dydį, spalvų paletę, tekstūrą, formą, stiklo stiprumą, atsparumą stresui ir vizualines savybes.

Matmenys (redaguoti)

Šiandien yra daugybė įvairaus aukščio ir pločio stiklo blokų. Dažniausiai galite rasti dydžių nuo 190x190x80 mm. Neužkraukite mažo kambario per didelėmis pertvaromis, o didelio masto erdvę užpildykite mažomis. Dekoravimo atveju reikia gerbti vizualinę kambario ir apdailos medžiagos harmoniją..

Stiklo blokai interjere - matmenys

Spalvų paletė

Spalvų skaičius kiekvieną dieną didėja. Parduodamos visos vaivorykštės spalvos. Sėkmingiausi atspalviai, kurie puikiai tinka beveik bet kokiam dizainui – balta, mėlyna ir skaidri.

Stiklo blokeliai interjere - Spalvų paletė Stiklo blokeliai interjere - Spalvų paletė

Paviršiaus tekstūra

Būtent ši savybė veikia šviesos spindulius, kurie praeina pro stiklo bloką. Yra tokie populiarūs paviršiaus variantai: lygus, gofruotas, matinis, blizgus, skaidrus, raštuotas.

Stiklo blokai interjere - Paviršiaus tekstūra

Forma

Dažniausiai parduodant galite rasti tokių stiklo blokų formos variantų: kvadratinių, stačiakampių, trikampių, su užapvalintu kraštu, apvalių, ovalių, šešiakampių.

Stiklo blokai interjere - Forma Stiklo blokai interjere - Forma

Stiklo stiprumas

Jis gali būti nuo 5 iki 7 mm. Medžiagos storis taip pat turi įtakos jos svoriui, kuris yra 2-5 kg..

Stiklo blokai interjere - Stiklo stiprumas

Atsparumas apkrovoms

Ši charakteristika gali priklausyti nuo pageidaujamos stiklo bloko struktūros interjere. Tai gali būti nepraeinama pertvara arba plona dekoratyvinė konstrukcija..

Stiklo blokai interjere - atsparumas stresui Stiklo blokai interjere - atsparumas stresui

Vizualinės savybės

Optinės ir estetinės savybės apima ne tik spalvą ir formą, bet ir šviesos pralaidumo laipsnį, stiklo formą ir šviesos srauto pobūdį (jis gali būti ryškus, kryptingas arba išsklaidytas).

Stiklo blokai interjere - vizualinės savybės

Stiklo blokai skirtingų kambarių interjere – nuotr

Nepaisant to, kad stiklo blokai atsirado dar sovietiniais metais, kai jie buvo dažnai naudojami mokyklose, sporto salėse, voniose, dabar dizaineriai iš viso pasaulio šią stiklo plytų eilę laiko tikra tendencija, su kuria galite įveikti beveik bet kuriame buto kampe.

Stiklo blokeliai miegamajame

Ši vieta namuose skirta sielos, kūno ir minčių poilsiui. Todėl stiklo blokeliai miegamajame dėl šiltų spalvų, specialaus apšvietimo ir tinkamos geometrinės formos gali sukurti gerą atsipalaidavimo ir įkvėpimo atmosferą. Be to, stiklo blokai gali tapti zonavimo elementu į dvi didelio masto miegamojo zonas (pvz., Sėdėjimo ir skaitymo zoną, miegamąją zoną ir persirengimo kambarį) arba intriguojančią detalę, kuri blizgės ir atspalvins šviesią sieną dengimas..

Stiklo blokeliai miegamojo interjere - nuotrauka Stiklo blokeliai miegamojo interjere - nuotrauka Stiklo blokeliai miegamojo interjere - nuotrauka Stiklo blokeliai miegamojo interjere - nuotrauka Stiklo blokeliai miegamojo interjere - nuotrauka

Stiklo blokeliai gyvenamajame kambaryje

Šiame kambaryje stiklo blokeliai gali tapti tikru meno kūriniu, kuris nustebins svečius savo žvilgančiu grožiu. Spalvotos mozaikos gali pakeisti langų stiklus, dekoruoti vieną iš sienų, interjero pertvarą didesniam patogumui, taip pat dekoruoti baldus. Originalus medžiagos stilius, ryškus švytėjimas ir subtilios spalvos pavers svetainę sielos oaze ir vieta, kurią svečiai pamėgs ne mažiau nei buto savininkai..

Stiklo blokeliai svetainės interjere - nuotr Stiklo blokeliai svetainės interjere - nuotr Stiklo blokeliai svetainės interjere - nuotr Stiklo blokeliai svetainės interjere - nuotr Stiklo blokeliai svetainės interjere - nuotr

Stiklo blokai virtuvėje

Stiklo blokelių aktualumas yra toks didelis, kad jie harmoningai atrodo net virtuvėje. Jie ypač dažnai naudojami padalijant valgomąjį ir virtuvės zoną. Tai visada atrodo estetiškai ir praktiškai, nes medžiagos savybės apima aukštą garso izoliaciją, kuri yra tokia būtina virtuvėje, kur triukšmas nėra toks retas. Virtuvės dekoravimo atveju populiariausias variantas yra plonos dekoratyvinės plokštės, kurios taps kambario akcentu..

Stiklo blokai virtuvės interjere - nuotrauka Stiklo blokai virtuvės interjere - nuotrauka Stiklo blokai virtuvės interjere - nuotrauka Stiklo blokai virtuvės interjere - nuotrauka Stiklo blokai virtuvės interjere - nuotrauka Stiklo blokai virtuvės interjere - nuotrauka Stiklo blokai virtuvės interjere - nuotrauka Stiklo blokai virtuvės interjere - nuotrauka

Stiklo blokeliai vonios kambaryje

Vonios kambario dizainas naudojant originalius stiklo blokus yra puikus sprendimas kūrybingiems žmonėms, kurie supranta vonios kambarį ne tik racionalumo, bet ir estetikos požiūriu..

Sieną galima papuošti visaverčiu stiklo bloku arba naudoti matinius pavienius elementų intarpus, kurie padės vizualiai padaryti kambarį šiek tiek erdvesnį ir lengvesnį, ypač esant smėlio ir smėlio spalvos atspalviams, kurie blizgės gražiai. Verta paminėti svarbų veiksnį, kad stiklo blokai pasižymi dideliu atsparumu drėgmei, o tai garantuoja jų patvarumą..

Stiklo blokai vonios kambario interjere - nuotrauka Stiklo blokai vonios kambario interjere - nuotrauka Stiklo blokai vonios kambario interjere - nuotrauka Stiklo blokai vonios kambario interjere - nuotrauka Stiklo blokai vonios kambario interjere - nuotrauka Stiklo blokai vonios kambario interjere - nuotrauka Stiklo blokai vonios kambario interjere - nuotrauka Stiklo blokai vonios kambario interjere - nuotrauka Stiklo blokai vonios kambario interjere - nuotrauka Stiklo blokai vonios kambario interjere - nuotrauka

Stiklo blokai koridoriuje

Nedaugelis žmonių ypatingą reikšmę teikia koridoriui, tačiau būtent ji sukuria pirmąjį buto įspūdį, kai įeina į būstą ar persikelia iš vieno kambario į kitą. Aukšta siena, sudaryta iš spalvotų stiklo blokų, gerai atrodo prieškambaryje. Jis gali būti visiškai užpildytas arba gali būti sudarytas iš tuščių ir tuščių nišų, kurios bus puikus prietaisas mieliems suvenyrams, raktams, vazonams ir kitam erdvę puošiančiam dekorui laikyti..

Stiklo blokai koridoriaus interjere - nuotrauka Stiklo blokai koridoriaus interjere - nuotrauka Stiklo blokai koridoriaus interjere - nuotrauka Stiklo blokai koridoriaus interjere - nuotrauka Stiklo blokai koridoriaus interjere - nuotrauka Stiklo blokai koridoriaus interjere - nuotrauka Stiklo blokai koridoriaus interjere - nuotrauka