Sujungti tapetus interjere: 60 idėjų (nuotrauka)

Sujungti tapetus interjere: 60 idėjų (nuotrauka)

Sienų dangų pasirinkimas visada buvo sunki užduotis. Tapetai padeda visiškai įkūnyti norimą dizaino stilių arba tapti harmoningu gražios kompozicijos fonu. Tapetų derinimas interjere yra įvairių modelių, spalvų, tekstūrų derinys. Ekspertai iš viso pasaulio naudoja tokį originalų požiūrį ne tik dėl estetinės išvaizdos, bet ir norėdami paslėpti nedidelius kambario trūkumus, vizualiai išplėsti / susiaurinti erdvę, teisingą geometriją, padalinti kambarį į dvi atskiras zonas, naudodami kontrastingus zonavimas. Mūsų straipsnyje mes apsvarstysime aktualiausias ir kūrybingiausias idėjas dekoruoti skirtingus kambarius naudojant kombinuotus tapetus..

Tapetų derinimo parinktys

Nepaisant to, kad šios neįprastos technikos esmė yra visiškai aiški, turite žinoti teisingus variantus, paslaptis ir optimalius tapetų derinius, kurie puikiai tinka jūsų interjerui..

Vertikalus derinimas

Ši sienų dizaino parinktis puikiai tinka ištaisyti žemas lubas ir tamsius kambario kampus. Skirtingų tos pačios spalvos atspalvių (mėlynos ir tamsiai mėlynos) arba tekstūros (blizgios ir matinės) vertikalių juostų derinys padeda padaryti kambarį erdvesnį ir šviesesnį. Didelės ir mažos juostelės, tamsios arba šviesios, taip pat gali kaitaliotis. Šiandien vertikalus derinys taip pat leidžia atsitraukti nuo griežtos tvarkos ir naudoti vertikalius fragmentus tvirtame fone. Vertikalus tapetų derinys papildys kambario dizainą tokiais stiliais: klasikinis, aukštųjų technologijų, grunge, palėpė.

Vertikalus tapetų derinys interjere Vertikalus tapetų derinys interjere

Horizontalus derinys

Šio tipo kambario apdaila apima dviejų tipų grotelių (skirtingų tekstūrų) derinį ir plokščių kūrimą. Horizontalias juosteles galima derinti su plastikinėmis / medinėmis sijomis ar kitomis apdailos medžiagomis (pvz., Dekoratyviniu tinku). Kad dizainas atrodytų elegantiškas, patartina apatinę sienos dalį papuošti ją galinčia imituoti apdaila ar tapetais, o aukštesnę-neaustine sienų danga..

Horizontalus tapetų derinys interjere

Tapetų derinimas su įvairiais ornamentais

Didelių ir mažų ornamentų naudojimas gali būti puikus praktinis sprendimas nelygioms sienoms ištaisyti. Naudodami tinkamą derinį, galite lengvai pasirinkti vieną fokusavimo tašką kambaryje (lova, svečių kampelis, darbo zona virtuvėje). Šiuo tikslu puikiai tinka šios parinktys: stilingas damastinis ornamentas, maži zigzagai, geometrinės figūros, gėlių atspaudai, persipynusios linijos. Nepamirškite apie dviejų spalvų žaidimą – ryškesnes ir neutralesnes. Šis dizaino variantas puikiai atrodys art deco stiliaus, modernumo, eklektikos, pop meno stiliaus kryptimis.

Tapetų derinimas su įvairiais ornamentais Tapetų derinimas su įvairiais ornamentais

Derinys su nuotraukų tapetais

Gera idėja tiems, kurie nori gražiai ir glaustai patalpinti reikiamus akcentus. Siena su 3D gamtos piešiniu gerai atrodys žaliame fone, lygios tekstūros fototapetai bus kompetentingas sprendimas demokratiniam klasikiniam kambariui, lofto stilius bus dekoruotas reljefiniu paviršiumi su gipso imitacija. Renkantis tokio tipo sienų dangą, reikia atsiminti, kad dviejų tipų tapetų derinys turėtų derėti tarpusavyje, o ne išsiskirti iš bendro fono..

Derinys su nuotraukų tapetais

Derinys su tapetų intarpais

Sprendimas paversti bet kurį kambarį per kelias sekundes. Specialūs įdėklai gali būti įrėminti suformuotomis dalimis (liejimas) arba plastikinėmis juostelėmis. Geriausia juos derinti su tekstūruotais ir tankiais tapetais (neaustiniais, akriliniais, šilkografiniais ar sudėtingais raštais). Toks interjero dizainas atrodys tikrai prabangiai..

Derinys su tapetų intarpais Derinys su tapetų intarpais

Sujungimo idėjos skirtingiems kambariams – nuotrauka

Gražūs tapetų deriniai harmoningai atrodys kiekviename kambaryje. Jie suteiks vienam kambariui būtiną namų jaukumo atmosferą, kitą kambarį pavers kūrybiškumo ir darbo vieta, jie padės virtuvei tapti elegantiškesniu kampeliu, vonios kambarys – dizaino kūriniu..

Miegamojo tapetų derinimas

Poilsio kambaryje dažniausiai nėra didelių gabaritų daiktų, taip pat priedų pertekliaus. Bet jei turite norą papuošti miegamąjį netrikdydami ramybės ir ramybės atmosferos, tuomet tinka šios galimybės: sutelkti dėmesį į vieną temą arba pabrėžti savo kūrybiškumą / pomėgį. Ryškesniais tapetais galite pabrėžti stilingą lovą, židinį ar neįprastas lentynas, o likusį foną padaryti mažiau patrauklų. Akcentas gali būti siena, lygiagreti miegamajai vietai. Jo fonas bus tapetai su mėgstamais muzikos motyvais, nacionalinėmis natomis ar raštais, kurie gali pabrėžti bendrą kambario dizainą (medžio imitacija palėpės stiliui, gėlių ornamentai Provanso, geometriniai raštai klasikai, ryškūs retro paveikslai pop menui ).

Tapetų derinimas miegamajame - nuotrauka Tapetų derinimas miegamajame - nuotrauka Tapetų derinimas miegamajame - nuotrauka Tapetų derinimas miegamajame - nuotrauka Tapetų derinimas miegamajame - nuotrauka Tapetų derinimas miegamajame - nuotrauka Tapetų derinimas miegamajame - nuotrauka Tapetų derinimas miegamajame - nuotrauka

Sujungti tapetai gyvenamajame kambaryje

Kambarys intymiems susitikimams su artimaisiais gali pradžiuginti jūsų svečius tinkamu tapetų deriniu. Puikų skonį gali pabrėžti šios derinių parinktys: juostelės ir monotonija, gėlių raštai ir maži taškeliai, geometriniai sudėtingi ornamentai ir tankios tapetų tekstūros, koriniai motyvai ir grafika, freskos ir monotonija, damaskas baltame fone, vertikalios ir horizontalios juostelės. Tokia dizaino technika gali paversti svetainę tikru meno kūriniu. Jei norite išsaugoti erdvės vientisumą, derinys turėtų skirtis vienu ar dviem panašiais atspalviais, jei jūsų tikslas yra kontrastingas zonavimas, tuomet turėtumėte atkreipti dėmesį į skirtingus spalvų derinius (mėlyna ir persikų, balta ir juoda, kava ir citrina) ).

Sujungti tapetai gyvenamajame kambaryje - nuotrauka Sujungti tapetai gyvenamajame kambaryje - nuotrauka Sujungti tapetai gyvenamajame kambaryje - nuotrauka Sujungti tapetai gyvenamajame kambaryje - nuotrauka Sujungti tapetai gyvenamajame kambaryje - nuotrauka Sujungti tapetai gyvenamajame kambaryje - nuotrauka Sujungti tapetai gyvenamajame kambaryje - nuotrauka Sujungti tapetai gyvenamajame kambaryje - nuotrauka Sujungti tapetai gyvenamajame kambaryje - nuotrauka

Vaikų daržo tapetų derinimas

Vaiko kambario sienų danga turi atitikti vaiko nuotaiką ir charakterį, jo skonį ir interesus. Remdamiesi tuo, galite pasirinkti vertikalų, horizontalų ar kitokio tipo derinį. Dažniausiai lopšelio dizainas naudojamas lopšeliui. Tai sudėtinga įvairių tapetų atraižų technika, kuri savo šiek tiek chaotiška ir spalvinga išvaizda gali nuraminti bet kurį vaiką. Įvairios tekstūros, piešiniai ir ornamentai suteiks kambariui ypatingą linksmą nuotaiką, būtiną vaikų psichologinei sveikatai..

Vaikų kambario tapetų derinimas - nuotrauka Vaikų kambario tapetų derinimas - nuotrauka Vaikų kambario tapetų derinimas - nuotrauka Vaikų kambario tapetų derinimas - nuotrauka Vaikų kambario tapetų derinimas - nuotrauka Vaikų kambario tapetų derinimas - nuotrauka Vaikų kambario tapetų derinimas - nuotrauka Vaikų kambario tapetų derinimas - nuotrauka Vaikų kambario tapetų derinimas - nuotrauka Vaikų kambario tapetų derinimas - nuotrauka

Tapetų derinimas vonios kambaryje

Tokiai nuošaliai ir intymiai vietai optimaliausia būtų naudoti dviejų tipų apdailą: tapetai ir mediena, tapetai ir akmuo, tapetai ir dekoratyvinis tinkas. Jei neįmanoma įgyvendinti šio plano, vietoj tikros apdailos medžiagos galite naudoti sienos foną su visų būtinų detalių imitacija. Šiems tikslams geriausiai tinka kietas vinilas. Jis ne tik turi gražią išvaizdą, bet ir atitinka pagrindinius vonios kambario tapetų kriterijus: ilgaamžiškumą, sandarumą, lengvą toleranciją įvairioms temperatūroms..

Tapetų derinimas vonios kambaryje - nuotrauka Tapetų derinimas vonios kambaryje - nuotrauka Tapetų derinimas vonios kambaryje - nuotrauka Tapetų derinimas vonios kambaryje - nuotrauka Tapetų derinimas vonios kambaryje - nuotrauka

Sujungti tapetai koridoriuje

Net labiausiai nepastebimas ir mažas koridorius gali atrodyti stilingai ir jaukiai. Norėdami tai padaryti, pakanka stebėti norimą spalvų ar tekstūrų pusiausvyrą. Pavyzdžiui, ilgas ir siauras koridorius gali tapti erdvesnis, jei šoninės sienos yra padengtos šviesiais tapetais, o galinės sienos yra tamsios. Be to, bet kokius nelygumus galima paslėpti naudojant įvairiaspalvę kratinių kombinaciją su paprastais paprastais tapetais arba perteikiant didelius ornamentus su garbanomis (jei prieškambaris yra pakankamai erdvus).

Sujungti tapetai koridoriuje - nuotrauka Sujungti tapetai koridoriuje - nuotrauka Sujungti tapetai koridoriuje - nuotrauka Sujungti tapetai koridoriuje - nuotrauka Sujungti tapetai koridoriuje - nuotrauka Sujungti tapetai koridoriuje - nuotrauka Sujungti tapetai koridoriuje - nuotrauka Sujungti tapetai koridoriuje - nuotrauka

Published
Categorized as Idėjos