Įtempiamos lubos (120 nuotraukų)

Lubų apdaila yra viena iš svarbiausių renovacijos proceso užduočių. Idealiu atveju jis turėtų atrodyti nepriekaištingai tolygiai ir kuo ilgiau išlaikyti originalią išvaizdą. Šiuos kriterijus visiškai atitinka tampri PVC plėvelė, kuri įspūdinga įvairiomis tekstūromis ir spalvomis. Šiame straipsnyje rasite informacijos apie šią medžiagą, taip pat daugybę nuotraukų su jos naudojimo pavyzdžiais..

Kas tai yra? Lubų tipai

Tempimo konstrukcija yra ištisinė drobė, ištempta po įprastomis lubomis ir pritvirtinta išilgai perimetro specialiu profiliu, pagamintu iš aliuminio arba plastiko. Dažniausios audinių rūšys, naudojamos kaip pagrindinė danga, yra PVC plėvelės arba sintetinė tekstilė (poliesteris, įmirkytas poliuretanu). Priklausomai nuo jų tekstūros, yra matinės, blizgios, satino, audinio ir įtempiamos lubos su nuotraukų spausdinimu.

Matinės įtempiamos lubos

Tokios lubos išsiskiria puikiai plokščiu paviršiumi, primenančiu dažytą tinką. Šio dizaino pranašumas yra akinimo ir šviesos lūžio nebuvimas, taip pat visiškas siūlių, kurios susidaro suvirinant drobes, nematymas. Dėl aukštų estetinių savybių matinės įtempiamos lubos yra būtinos norint sukurti elegantišką klasikinį interjerą.

Matinės įtempiamos lubos svetainės interjere Matinės įtempiamos lubos

Blizgios (veidrodinės) įtempiamos lubos

Blizgios įtempiamos lubos yra geriausias pasirinkimas, jei reikia vizualiai padidinti kambario aukštį ir padaryti jį lengvesnį. Nepriklausomai nuo spalvos, tokia plėvelė yra tarsi skaidrus vandens paviršius, kuriame atsispindi kiekvienas šviesos fotonas – ir dienos, ir dirbtinis..

Blizgios įtempiamos lubos miegamojo interjere

Ištemptos satino lubos

Šią parinktį galima pavadinti kompromisu tarp matinių ir blizgių įtempiamų lubų. Jo pagrindinis bruožas yra minkštas perlamutrinis blizgesys, suteikiantis kambariui subtilų perlų ar šilko blizgesį. Griežtų šešėlių nebuvimas leidžia naudoti satino apdailą, kad būtų sukurta jauki ir patogi atmosfera poilsiui.

Satininės įtempiamos lubos vaikų kambario interjere

Audinio įtempiamos lubos

Audinio lubos montuojamos be pašildymo ir dažniausiai neturi siūlių: ritinio plotis gali būti nuo 3 iki 5 metrų, ir to visiškai pakanka ne per dideliems kambariams. Skirtingai nuo PVC plėvelių, tekstilė yra atspari žemai temperatūrai, todėl gali būti naudojama nešildomose patalpose ir vasarnamiuose..

Audinio įtempiamos lubos

Įtempiamos lubos su nuotraukų spausdinimu

Nuotraukomis atspausdintos lubos yra nuostabi galimybė įkūnyti bet kokias dizaino idėjas, ant lubų padedant aukštos kokybės vaizdą. Tai gali būti dangus, gėlės, paukščiai, drugeliai, peizažas, pasaulio žemėlapis, dangoraižiai, vaikų paveikslai ar abstrakcijos. Tuo pačiu metu svarbu tokias įtemptas lubas gražiai sujungti su likusiu interjeru, neperkraunant erdvės didelėmis detalėmis..

Įtempiamos lubos su nuotraukų spausdinimu namų biuro interjere Įtempiamos lubos su nuotraukų spausdinimu darželio interjere

Įtempiamų lubų pliusai ir minusai

Šiuolaikiniame interjero dizaine įtempiamos lubos naudojamos daug dažniau nei bet kuri kita danga. To priežastis yra jų neprilygstamos estetinės savybės, santykinis montavimo paprastumas, ilgaamžiškumas ir universalumas..

Privalumai

– Dėl savo absoliutaus atsparumo drėgmei PVC plėvelė idealiai tinka virtuvėms ir vonios kambariams. Avariniais atvejais jis netgi sugeba išlaikyti gana didelį vandens kiekį, jei staiga vandens tiekimas nutrūksta per kaimynus iš viršaus..

– Dažnai įtempiamos lubos derinamos su gipso kartono plokštėmis, sukuriant įdomias daugiapakopes struktūras.

– Kitas šios apdailos privalumas yra galimybė lengvai paslėpti nedidelius pagrindo nelygumus, o su jais – paslėpti laidus ir kai kuriuos apšvietimo elementus.

trūkumus

– Žmonėms, kurie teikia pirmenybę viskam, kas natūralu, gali nepatikti sintetinis PVC audinio pobūdis. Nors tai laikoma nekenksminga, niekas nėra apsaugotas nuo žemos kokybės produkto pirkimo, kuriame gali būti toksiškų priemaišų ar dažiklių..

– Dėl įtempiamų lubų nepralaidumo vandeniui sutrinka garų mainai, todėl kambarys nekvėpuos per daug patogiai, turėsite dažniau vėdinti ir įjungti oro kondicionierių..

– Temperatūra, kurioje leidžiama naudoti PVC plėvelę, neturėtų nukristi žemiau + 5 ° C ir pakilti virš + 50 ° C.

– Kas šešis mėnesius blizgios įtempiamos lubos turi būti nuplaunamos, nes gali atsirasti purslų ir lašų, ​​pavyzdžiui, vonios kambaryje ar virtuvėje.

Įtempiamų lubų pliusai ir minusai

Įtempiamų lubų dizainas – nuotrauka

Planuojant papildyti savo interjerą įtempiamomis lubomis, nebus nereikalinga pažvelgti į paruoštus variantus, įgyvendintus skirtinguose kambariuose: svetainėje, virtuvėje, miegamajame, vaikų darželyje, vonios kambaryje, koridoriuje ir koridoriuje.

Pateiktas nuotraukų pasirinkimas padės įsivaizduoti būsimą lubų dizainą, taip pat suteiks naujų įdomių idėjų jų dizainui..

Ištemptos lubos salėje (svetainėje)

Sudėtingos daugiapakopės lubos, originalus nuotraukų spausdinimas ir gražus apšvietimas naudojant prabangias lempas padės padaryti svetainės dizainą įspūdingą ir nepamirštamą..

Patartina pasirinkti įtempiamų lubų atspalvį gyvenamajam kambariui, kad jis atitiktų bendrą dizainą. Erdviuose kambariuose didelės konstrukcijos ir sodrios spalvos taps gražiu akcentu, tačiau mažuose kambariuose geriau apsiriboti elegantišku gipso kartono rėmeliu aplink perimetrą, šviesiai blizgia (satino) plėvele ar skaidraus dangaus raštu..

Juodos blizgios įtempiamos lubos salėje (svetainėje) - nuotr Mėlynos įtemptos lubos salėje (svetainėje) - nuotrauka Smėlio spalvos įtemptos lubos salėje (svetainėje) - nuotrauka Įtempiamos lubos su nuotraukų spausdinimu salėje (svetainėje) - nuotrauka Juodos įtemptos lubos salėje (svetainėje) - nuotrauka Baltos įtemptos lubos salėje (svetainėje) - nuotrauka Įtempiamos lubos salėje (svetainėje) - nuotrauka Blizgios įtempiamos lubos salėje (svetainėje) - Gėlės Dviejų lygių įtempiamos lubos salėje (svetainėje) - nuotr Baltos blizgios įtempiamos lubos salėje (svetainėje) - nuotr Įtempiamos lubos salėje (svetainėje) - nuotrauka Blizgios įtemptos lubos salėje (svetainėje) - nuotraukų spausdinimas Dviejų lygių įtempiamos lubos salėje (svetainėje) - nuotr Raudonos įtempiamos lubos salėje (svetainėje) - nuotrauka Rudos įtemptos lubos salėje (svetainėje) - nuotrauka Baltos įtemptos lubos salėje (svetainėje) - nuotraukų spausdinimas Smėlio spalvos blizgios įtemptos lubos salėje (svetainėje) - nuotrauka Rudos blizgios įtemptos lubos salėje (svetainėje) - nuotrauka Įtempiamos lubos salėje (svetainėje) - nuotrauka

Įtempiamos lubos virtuvėje

Virtuvė yra kambarys, kuriame įtempiamos lubos visada bus tinkamesnės nei bet kuri kita: ant plėvelės nesikaupia kondensatas, nesugeria kvapai, o užteršimo atveju galite ją švelniai nuvalyti minkšta kempine lengvas muiluotas tirpalas arba langų valiklis.

Ryški ir linksma lubų spalva, atitinkanti laisvų rankų įrangą arba deranti su sienų apdaila, gaminimo metu sukels pakilią nuotaiką.

Smėlio spalvos įtemptos lubos virtuvėje - nuotrauka Blizgios įtempiamos lubos virtuvėje - nuotrauka Baltos blizgios įtempiamos lubos virtuvėje - nuotrauka Dviejų lygių įtempiamos lubos virtuvėje - nuotrauka Įtempiamos lubos virtuvėje - nuotrauka Įtempiamos lubos virtuvėje - nuotraukų spausdinimas Blizgios įtempiamos lubos virtuvėje - nuotrauka Baltos įtemptos lubos virtuvėje - nuotrauka Įtempiamos lubos virtuvėje - nuotrauka Juodos įtempiamos lubos virtuvėje - nuotrauka Įtempiamos lubos virtuvėje - nuotrauka Blizgios įtempiamos lubos virtuvėje - nuotrauka Smėlio spalvos blizgios įtempiamos lubos virtuvėje - nuotrauka Veidrodinės įtempiamos lubos virtuvėje - nuotrauka Įtempiamos lubos virtuvėje - nuotrauka Dviejų lygių įtempiamos lubos virtuvėje - nuotrauka Įtempiamos lubos virtuvėje - nuotraukų spausdinimas Įtempiamos lubos virtuvėje - nuotrauka

Įtempiamos lubos miegamajame

Kadangi pagrindinis miegamojo tikslas yra poilsis ir atsipalaidavimas, geriau jo interjerą papuošti švelniomis pastelinėmis spalvomis, o vietoj veidrodinės tekstūros teikti pirmenybę satinui ar matiniam.

Jei norite paįvairinti savo dizainą, galite pasirinkti įtemptas lubas su subtiliomis spalvomis, garbanomis ar žvaigždėto dangaus efektu. Pastarasis variantas tamsoje atrodys neįprastai romantiškai, apšviestas miniatiūriniais diodais..

Įtempiamos lubos miegamajame - nuotraukų spausdinimas Gėlės Mėlynos įtemptos lubos miegamajame - nuotrauka Juodos blizgios įtempiamos lubos miegamajame - nuotrauka Veidrodinės įtempiamos lubos miegamajame - nuotrauka Baltos blizgios įtempiamos lubos miegamajame - nuotrauka Smėlio spalvos įtempiamos lubos miegamajame - nuotrauka Rožinės įtempiamos lubos miegamajame - nuotrauka Baltos įtempiamos lubos miegamajame - nuotrauka Blizgios įtempiamos lubos miegamajame - nuotrauka Dviejų lygių įtempiamos lubos miegamajame - nuotrauka Smėlio spalvos blizgios įtempiamos lubos miegamajame - nuotrauka Mėlynos blizgios įtempiamos lubos miegamajame - nuotrauka Įtempiamos lubos su nuotraukų spausdinimu miegamajame - Gėlės Įtempiamos lubos su nuotraukų spausdinimu miegamajame - Žvaigždėtas dangus Satino įtempiamos lubos miegamajame - nuotrauka Audinio įtempiamos lubos miegamajame - nuotrauka

Įtempiamos lubos vonios kambaryje

PVC plėvelė yra nepakeičiama vonios lubų danga. Nors pirmuosius metus po remonto tinkas yra įmirkytas drėgme ir sutrupėja, ištempiama drobė gali tarnauti iki dešimties metų, neprarandant estetikos..

Ant įtempiamų lubų nesikaupia kondensatas, tačiau, kad nebūtų matomų purslų pėdsakų, geriau pasirinkti satino arba matinę plėvelę, o ne blizgią.

Rudos blizgios įtempiamos lubos vonios kambaryje - nuotrauka Žalios įtemptos lubos vonios kambaryje - nuotrauka Įtempiamos lubos su nuotraukų spausdinimu vonios kambaryje - Gėlės Raudonos įtempiamos lubos vonios kambaryje - nuotrauka Baltos įtemptos lubos vonios kambaryje - nuotrauka Įtempiamos lubos su nuotraukų spausdinimu vonios kambaryje - Gėlės Baltos įtemptos lubos vonios kambaryje - nuotrauka Įtempiamos lubos vonios kambaryje - nuotrauka Raudonos blizgios įtempiamos lubos vonios kambaryje - nuotrauka Žalios blizgios įtempiamos lubos vonios kambaryje - nuotrauka Dviejų lygių įtempiamos lubos vonios kambaryje - nuotrauka Rudos įtemptos lubos vonios kambaryje - nuotrauka Veidrodinės įtempiamos lubos vonios kambaryje - nuotrauka Juodos įtemptos lubos vonios kambaryje - nuotrauka

Įtempiamos lubos koridoriuje ir koridoriuje

Ankšti ir niūrūs koridoriai yra daugelio butų problema, o geriausias būdas tai išspręsti yra ten įrengti veidrodines įtempiamas lubas. Atspindėdamas šviesą, jis vizualiai padidins vertikalią erdvę, kad prieškambaris akimirksniu pasikeistų, taptų patogesnis ir šviesesnis..

Norint pasiekti geriausią efektą, tokiose lubose verta sumontuoti kelis prožektorius..

Smėlio spalvos įtemptos lubos koridoriuje ir koridoriuje - nuotrauka Blizgios įtempiamos lubos koridoriuje ir koridoriuje - nuotrauka Įtempiamos lubos su nuotraukų spausdinimu koridoriuje - nuotrauka Baltos įtemptos lubos koridoriuje ir koridoriuje - nuotrauka Baltos blizgios įtemptos lubos koridoriuje ir koridoriuje - nuotrauka Įtempiamos lubos koridoriuje - nuotrauka Dviejų lygių įtempiamos lubos koridoriuje ir koridoriuje - nuotrauka Žalios įtemptos lubos koridoriuje ir koridoriuje - nuotrauka Įtempiamos lubos koridoriuje ir koridoriuje - nuotrauka Įtempiamos lubos koridoriuje ir koridoriuje - nuotraukų spausdinimas

Įtemptos lubos vaikų kambaryje

Ryškios nuotraukų spausdinimo nuotraukos ir sodrios PVC plėvelių spalvos leis jums surengti tikrą pasaką darželyje. Derindami gipso kartono elementus, tamprų audinį ir neįprastą apšvietimą, galite sukurti unikalų dizainą, kuriuo bet kuris vaikas bus patenkintas..

Peržiūrėkite pavyzdžius ir nepamirškite į kūrybinį procesą įtraukti mažų kambario gyventojų..

Dviejų lygių įtempiamos lubos vaikų kambaryje - nuotrauka Žalios įtemptos lubos vaikų kambaryje - nuotrauka Įtempiamos lubos su nuotraukų spausdinimu vaikų kambaryje - „Sky“ Rožinės įtemptos lubos vaikų kambaryje - Drugeliai Dviejų lygių įtempiamos lubos vaikų kambaryje - nuotrauka Baltos blizgios įtempiamos lubos darželyje - nuotrauka Įtempiamos lubos vaikų kambaryje - nuotrauka Satino įtempiamos lubos vaikų kambaryje - nuotraukų spausdinimas Įtempiamos lubos darželyje berniukui - dangus ir lėktuvas Įtempiamos lubos vaikų kambaryje - nuotrauka Įtempiamos lubos vaikų kambaryje - Drugeliai ir gėlės Blizgios įtempiamos lubos vaikų kambaryje - nuotrauka Audinio įtempiamos lubos vaikų kambaryje - nuotrauka

Vaizdo įrašas: kaip sumontuoti įtemptas lubas