Viduržemio jūros stilius interjere (85 nuotraukos)

Šios stilistinės krypties pavadinimas kalba pats už save įvairiais būdais, tačiau retas žino, kad Viduržemio jūros regiono stilius interjere apima ne tik vasaros jūros dizaino motyvus, bet ir sodrią visos šiltų šalių grupės, turinčios įdomių tradicijų, spalvą: , Italija, Graikija, Turkija., Egiptas, Prancūzija. Toks kontrastingas ir tuo pačiu jaukus interjeras galės jus pamaloninti ir vizualiai kompensuoti saulės šviesos trūkumą šaltuoju metų laiku..

Viduržemio jūros stiliaus bruožai

Kiekvienas interjero dizainas turi savo išskirtines savybes. Viduržemio jūros stilius sujungia romantišką estetiką, lakonišką funkcionalumą ir maksimalų komfortą. Pagrindiniai krypties bruožai apima šiuos dalykus:

1. Saulėtos spalvos. Tinkamas šviesių atspalvių apdailos, tekstilės ir baldų pasirinkimas gali užpildyti kambarį šviesa. Šios spalvos atrodys harmoningai: turkis, levanda, šviesiai mėlyna, šviesiai žalia, alyvuogių, persikų, smėlio, balta, auksinė, raudona.

2. Natūralios medžiagos. Geriausia, kad baldus, apdailą ir dekorą (ne mažiau kaip 50%) sudarytų šie komponentai: medis, stiklas, akmuo, geležis, sidabras.

3. Šviesios užuolaidos. Tekstilės audinys neturėtų būti tankus ir tamsus. Geriausia rinktis orines natūralių atspalvių medžiagas. Maži modeliai taip pat atrodys gerai. Užuolaidos su užuolaidomis neleidžiamos.

4. Aukštos lubos. Tai taip pat yra viena iš sėkmingo Viduržemio jūros regiono interjero sąlygų. Lubų spalvos gali būti nuo pieno iki smėlio.

5. Mažiausias priedų skaičius. Jokia dekoro detalė neturėtų apsunkinti bendros šviesos atmosferos. Glausti ir funkcionalūs dalykai (laikrodžiai, žvakės, paveikslai), kurie harmoningai papildys bendrą vaizdą, bus geras sprendimas..

6. Mozaikos elementų buvimas. Ši kūrybinė galimybė taip pat laikoma optimalia Viduržemio jūros regiono motyvais. Užduočiai atlikti gali būti naudojamos mažos keraminės plytelės. Toks neįprastas dekoras dažniausiai įmontuojamas virtuvėje ir koridoriuje..

7. Originalūs baldų apmušalai. Čia galite parodyti savo kūrybiškumą naudodami tinkamą programų ir dažų rinkinį.

8. Dviejų spalvų derinys. Laikantis tokios paprastos taisyklės bet kuris kambarys virsta dizaino meno kūriniu. Sėkmingi atspalvių variantai: balta ir mėlyna, persikų ir turkio, smėlio ir žalia.

Viduržemio jūros stiliaus interjero dizainas - ypatybės Viduržemio jūros stiliaus interjero dizainas - ypatybės Viduržemio jūros stiliaus interjero dizainas - ypatybės Viduržemio jūros stiliaus interjero dizainas - ypatybės

Apdaila ir medžiagos

Palankus teminio dizaino krypties laikymasis yra ne tik teisingas spalvų paletės, tekstilės ir baldų pasirinkimas, bet ir tinkamos apdailos sukūrimas.

Lubos

Turi vyrauti šviesūs saulėti tonai. Tai yra visko pagrindas, todėl aukštos kokybės balinimas bus paprastas ir estetiškas sprendimas. Puošimas medinėmis sijomis (arba jų imitacija) atrodys originaliau.

Viduržemio jūros stiliaus interjero dizainas - lubų apdaila Viduržemio jūros stiliaus interjero dizainas - lubų apdaila Viduržemio jūros stiliaus interjero dizainas - lubų apdaila

Sienos

Kalbant apie sienų dangą, verta įtraukti vaizduotę. Dekoratyvinis tinkas ir spalvotos mažos mozaikos bus tinkami elementai. Kiekvienas iš šių variantų gali sumaniai pabrėžti visą namų grožį..

Viduržemio jūros stiliaus interjero dizainas - sienų dekoracijos Viduržemio jūros stiliaus interjero dizainas - sienų dekoracijos Viduržemio jūros stiliaus interjero dizainas - sienų dekoracijos Viduržemio jūros stiliaus interjero dizainas - sienų dekoracijos

Grindys

Vienas iš labiausiai žinomų variantų yra medis. Toliau plytelės ir laminuotos grindys. Geriausia pasirinkti atspalvius, kurie skiriasi nuo sienų vienu ar dviem lygiais. Toks sėkmingas derinys sukurs puikų, bet tuo pat metu šiek tiek pastebimą kontrastą..

Viduržemio jūros stiliaus interjero dizainas - grindų apdaila Viduržemio jūros stiliaus interjero dizainas - grindų apdaila Viduržemio jūros stiliaus interjero dizainas - grindų apdaila

Viduržemio jūros stiliaus baldai

Visų pirma reikėtų pažymėti, kad Viduržemio jūros regiono stiliaus kambarių apstatymas neturėtų būti pernelyg konservatyvus ir griežtas. Baldų spalvų schema, forma ir sudėtis gali būti visiškai skirtingi. Populiarūs estetiniai sprendimai – didelės medinės drabužių skrynios, paprasto dizaino komodos, metalinės atramos, stiklinės indaujos ir baldai iš neapdorotos medienos. Šis pasirinkimas padės sukurti patogius, stilingus ir praktiškus kambarius..

Viduržemio jūros stiliaus interjero dizainas - baldai Viduržemio jūros stiliaus interjero dizainas - baldai Viduržemio jūros stiliaus interjero dizainas - baldai

Dekoras ir apšvietimas

Norėdami sukurti originalų teminį kambario dizainą, visada turėtumėte naudoti tinkamą dekorą ir apšvietimą. Svarbiausia yra vaizduotė ir individualus požiūris, kuris padės įkūnyti Viduržemio jūros nuotaiką. Dekoras gali būti neįprastos formos jūros akmenys, plokštės iš kriauklių, šviežios gėlės, spalvingi mėlynų atspalvių nuotraukų rėmeliai, stiklo vazos, rankų darbo aksesuarai ir kraštovaizdžio tapyba, vaizduojanti jūrą, vandenyną ar pakrantę. Šviesa turėtų būti ryški: tvarkingi šviestuvai, sieniniai šviestuvai, prožektoriai, grindų lempos ir lempos.

Viduržemio jūros stiliaus interjero dizainas - dekoras ir apšvietimas Viduržemio jūros stiliaus interjero dizainas - dekoras ir apšvietimas Viduržemio jūros stiliaus interjero dizainas - dekoras ir apšvietimas

Viduržemio jūros stiliaus interjeras – nuotr

Pradėjus puošti namus, nebūtina vadovautis vienos spalvingos šalies motyvais. Kiekvienas kambarys gali būti universalus variantas visiškai skirtingoms tradicijoms..

Viduržemio jūros stiliaus miegamojo dizainas

Šio stiliaus pagrindas yra lakonizmas. Pavyzdžiui, graikų miegamajame turėtų būti funkcionalūs baldai (lova, indaujos, indaujos), taip pat dekoruotos komodos, foteliai ir stalai. Monotoniją galite atskiesti originaliu dekoru, neįprastomis spalvomis, taip pat spalvingais kilimais ir antklodėmis, kurios neabejotinai taps kambario akcentu. Itališkos natos – tai baldai, pagaminti iš gražaus metalo, dizainerių raižinių ir simetriškų raštų. Visais kitais atžvilgiais verta apsvarstyti harmoningą šviesių spalvų ir specialių pasirinktos šalies elementų derinį. Toks jaukus miegamasis suteiks jo savininkams patogų poilsį ir teigiamą nuotaiką..

Viduržemio jūros stiliaus miegamojo interjero dizainas - nuotrauka Viduržemio jūros stiliaus miegamojo interjero dizainas - nuotrauka Viduržemio jūros stiliaus miegamojo interjero dizainas - nuotr Viduržemio jūros stiliaus miegamojo interjero dizainas - nuotr Viduržemio jūros stiliaus miegamojo interjero dizainas - nuotr Viduržemio jūros stiliaus miegamojo interjero dizainas - nuotrauka Viduržemio jūros stiliaus miegamojo interjero dizainas - nuotrauka Viduržemio jūros stiliaus miegamojo interjero dizainas - nuotrauka

Vaikų dizainas Viduržemio jūros stiliaus

Yra du pagrindiniai būdai, kaip papuošti vaiko kambarį pietietišku prisilietimu. Pirmasis yra graikų motyvas, apimantis baltos ir kitų spalvų kontrastus. Antrasis variantas yra itališkas dizainas. Jam būdingi šilti perėjimai, subtilūs atspalviai ir kontrastų trūkumas. Taip pat nepamirškite apie dekoratyvines freskas, ryškias mozaikas, paveikslus iš kriauklių, kurie patiks visiems vaikams..

Viduržemio jūros stiliaus vaikų kambario interjero dizainas - nuotrauka Viduržemio jūros stiliaus vaikų kambario interjero dizainas - nuotrauka Viduržemio jūros stiliaus vaikų kambario interjero dizainas - nuotrauka Viduržemio jūros stiliaus vaikų kambario interjero dizainas - nuotrauka Viduržemio jūros stiliaus vaikų kambario interjero dizainas - nuotrauka Viduržemio jūros stiliaus vaikų kambario interjero dizainas - nuotrauka Viduržemio jūros stiliaus vaikų kambario interjero dizainas - nuotrauka Viduržemio jūros stiliaus vaikų kambario interjero dizainas - nuotrauka

Viduržemio jūros stiliaus svetainės dizainas

Pagrindinis Viduržemio jūros regiono šalių bruožas yra tas, kad jų gyventojai valgydami vertina šeimą ir draugiškus susibūrimus. Jiems tai tampa ištisu ritualu. Todėl gyvenamajame kambaryje turi būti stalas (geriausia medinis, pintas ar metalinis). Kaip dekoras gali būti naudojami keraminiai puodai, amforai, suklastotos lempos ir mediniai priedai. Taip pat bus lengva atskiesti šviesius apdailos atspalvius ryškiomis pagalvėlėmis ar spalvotais kilimėliais..

Svetainės interjero dizainas Viduržemio jūros regiono stiliumi - nuotrauka Svetainės interjero dizainas Viduržemio jūros regiono stiliumi - nuotrauka Svetainės interjero dizainas Viduržemio jūros regiono stiliumi - nuotrauka Svetainės interjero dizainas Viduržemio jūros regiono stiliumi - nuotrauka Svetainės interjero dizainas Viduržemio jūros regiono stiliumi - nuotrauka Svetainės interjero dizainas Viduržemio jūros regiono stiliumi - nuotrauka Svetainės interjero dizainas Viduržemio jūros regiono stiliumi - nuotrauka Svetainės interjero dizainas Viduržemio jūros regiono stiliumi - nuotrauka Svetainės interjero dizainas Viduržemio jūros regiono stiliumi - nuotrauka Svetainės interjero dizainas Viduržemio jūros regiono stiliumi - nuotrauka Svetainės interjero dizainas Viduržemio jūros regiono stiliumi - nuotrauka

Viduržemio jūros stiliaus virtuvės dizainas

Asmuo, norintis papuošti savo virtuvę tokiu ekstravagantišku stiliumi, turėtų pasirinkti virtuvės komplektą su įdėklais iš natūralių medžiagų (stiklo, akmens, metalo), mažomis spintelėmis su atviromis lentynomis, kėdėmis su plačiomis ar šiek tiek išlenktomis atlošais ir bronzos atspalvių kriauklė. Visais kitais atžvilgiais virtuvės kampe galima derinti prislopintas spalvas ir ryškius atspalvius, taip pat daug smulkių praktiškų aksesuarų, kurie džiugins akį ir neužgoš bendro fono..

Viduržemio jūros stiliaus virtuvės interjero dizainas - nuotr Viduržemio jūros stiliaus virtuvės interjero dizainas - nuotr Viduržemio jūros stiliaus virtuvės interjero dizainas - nuotr Viduržemio jūros stiliaus virtuvės interjero dizainas - nuotr Viduržemio jūros stiliaus virtuvės interjero dizainas - nuotr Viduržemio jūros stiliaus virtuvės interjero dizainas - nuotr Viduržemio jūros stiliaus virtuvės interjero dizainas - nuotr Viduržemio jūros stiliaus virtuvės interjero dizainas - nuotr Viduržemio jūros stiliaus virtuvės interjero dizainas - nuotr

Viduržemio jūros stiliaus vonios kambario dizainas

Šis namo kampas turi ypatingą atsipalaidavimo funkciją prieš ir po darbo dienos pradžios. Pietiniai motyvai atliks nuostabų darbą siekdami šio tikslo. Pagrindinė Viduržemio jūros stiliaus vonios kambario dekoravimo taisyklė yra miniatiūrinė suapvalinta vonia (arba dušo kabina) ir maksimalus natūralių medžiagų kiekis-nuo apdailos komponentų iki vonios aksesuarų. Dažniausias šios krypties žinovų pasirinkimas yra dekoravimas romėnų ar egiptiečių stiliumi.

Viduržemio jūros stiliaus vonios kambario interjero dizainas - nuotr Viduržemio jūros stiliaus vonios kambario interjero dizainas - nuotr Viduržemio jūros stiliaus vonios kambario interjero dizainas - nuotr Viduržemio jūros stiliaus vonios kambario interjero dizainas - nuotr Viduržemio jūros stiliaus vonios kambario interjero dizainas - nuotr Viduržemio jūros stiliaus vonios kambario interjero dizainas - nuotr Viduržemio jūros stiliaus vonios kambario interjero dizainas - nuotr Viduržemio jūros stiliaus vonios kambario interjero dizainas - nuotr

Prieškambario dizainas Viduržemio jūros regiono stiliumi

Šiai nedidelei erdvei puikiai tinka rankų darbo spintelė (užpildyta jūriniais suvenyrais), sendinti veidrodžiai ir grindys, primenančios natūralius elementus. Šios spalvos suteiks prieškambariui ypatingo žavesio: smaragdas, pistacijos, smėlis, kava.

Viduržemio jūros stiliaus koridoriaus interjero dizainas - nuotrauka Viduržemio jūros stiliaus koridoriaus interjero dizainas - nuotrauka Viduržemio jūros stiliaus koridoriaus interjero dizainas - nuotrauka Viduržemio jūros stiliaus koridoriaus interjero dizainas - nuotrauka Viduržemio jūros stiliaus koridoriaus interjero dizainas - nuotrauka Viduržemio jūros stiliaus koridoriaus interjero dizainas - nuotrauka Viduržemio jūros stiliaus koridoriaus interjero dizainas - nuotrauka Viduržemio jūros stiliaus koridoriaus interjero dizainas - nuotrauka

Vaizdo įrašas: Viduržemio jūros stilius – interjero dizainas