Virtuvės studijos dizainas: 75 nuotraukų idėjos

Šeimos susibūrimai, nuoširdūs susitikimai su draugais, romantiški vakarai dažniausiai vyksta virtuvėje. Atviras šios erdvės planas yra puikus sprendimas estetiniu ir racionaliu požiūriu. Virimo zonos derinimas su svetaine sukuria stilingą dizainą, taip pat išsprendžia bet kokio dydžio erdvės organizavimo problemą.

Virtuvės studija: pliusai ir minusai

Šiandien sprendimą sujungti virtuvę su svetaine ar valgomuoju priima daugelis žmonių. Tokį įdomų išdėstymą galima pamatyti ne tik mažuose butuose, bet ir erdviuose privačiuose namuose. Šis formatas turi savo ypatybes, kurias reikėtų suskirstyti į privalumus ir trūkumus..

Privalumai apima kelis svarbius dalykus, pavyzdžiui, maksimalų kambario atvirumą. Psichologai teigia, kad laisvos erdvės gausa ir mastas teigiamai veikia psichologinę sveikatą, žmogus jaučiasi patogiau. Be to, didžiulis pliusas žinovams-estetams bus originalus zonavimas naudojant pertvaras, podiumus, baldus ar daugiafunkcį apšvietimą. Studijos virtuvė visada atrodys nuostabiai. Verta paminėti papildomo bendravimo faktą. Dabar jūs neturite šaukti vienas kitam per sienas gamindami maistą. Jūsų artimieji gali sėdėti vienas šalia kito, darydami savo reikalus. Šventinių renginių organizavimas tampa daug lengvesnis..

Trūkumai yra virtuvės prietaisų triukšmas ir maisto kvapai. Tai galima lengvai ištaisyti naudojant aukštos kokybės gaubtą (kuris išves orą į gatvę) ir apgalvotą zonavimą..

Virtuvės studijos dizainas - už ir prieš Virtuvės studijos dizainas - už ir prieš Virtuvės studijos dizainas - už ir prieš

Virtuvės studijos zonavimo galimybės

Dvi atskiros zonos atrodys harmoningai tik tada, jei bus laikomasi šių taisyklių: teisingas apdailos pasirinkimas, malonūs kontrastai, suplanuotas baldų išdėstymas. Mes apsvarstysime svarbiausius ir elegantiškiausius virtuvės funkcinio zonavimo tipus iš valgomojo arba virtuvės iš svetainės.

Apšvietimas

Optimalus sprendimas tiems, kurie nori vizualiai padalyti kambarį. Naudodami daugiafunkcinę šviesą galite pasiekti tikrą „wow efektą“, kuris pradžiugins šeimininko sielą ir pradžiugins svečius. Mažos halogeninės lempos, įmontuotos į spinteles, padės pabrėžti virtuvės erdvę. Taip pat galite naudoti įvairių atspalvių (nuo rožinės iki violetinės) LED juostą. Vakare tai bus ne tik lentynų apšvietimo dalis, bet ir puikus dekoro elementas. Poilsio zoną lengva išryškinti mažais grindų šviesos šaltiniais arba matmenų grindų lempomis. Verta prisiminti, kad pagrindinė darbo zonos šviesa turėtų būti ryškesnė, o poilsio kampo šviesa turėtų būti šiek tiek silpna. Šį kontrastą dažnai naudoja dizaineriai..

Virtuvės studijos dizainas - apšvietimas Virtuvės studijos dizainas - apšvietimas

Podiumo grindys

Ši parinktis idealiai tinka kombinuotam kambariui. Virtuvė, esanti aukščiau nei gyvenamoji erdvė, atrodo daug patogesnė ir gražesnė. Siaurą kambarį galima šiek tiek išplėsti podiumu, kuris padalija kambarį į dvi dalis. Minkštas podiumas (apmuštas kilimu) gali būti naudojamas papuošti poilsio zoną, o tai ypač svarbu aukštųjų technologijų ar minimalistinei virtuvei-studijai. Dviejų lygių grindys yra ne tik patrauklios, bet ir praktiškos. Galite pritaikyti tokį podiumo tvirtinimą, kuriame jis taip pat tampa papildoma daiktų niša..

Virtuvės studijos dizainas - kilimo ir tūpimo tako aukštas Virtuvės studijos dizainas - kilimo ir tūpimo tako aukštas Virtuvės studijos dizainas - kilimo ir tūpimo tako aukštas

Dekoras

Būtini dviejų skirtingų kambario kampų akcentai padės sutvarkyti ne tik didelių gabaritų konstrukcijas, bet ir teisingą dekorą. Dideli puodai, patrauklūs paveikslai, neįprastos formos augalai, ryški tekstilė (pagalvės, kilimai, užuolaidos), sienų nuotraukų ar kitų vaizdų kolekcijos yra geras pasirinkimas..

Virtuvės studijos dizainas - dekoras Virtuvės studijos dizainas - dekoras Virtuvės studijos dizainas - dekoras

Pertvaros

Puikus pasirinkimas stilingam jūsų izoliacijos problemos sprendimui. Tai bus patogu intravertams, kurie gali išeiti į pensiją net virtuvėje. Ekranai iš bambuko, netikros sienos iš gipso kartono, stiklo blokeliai, stumdomos skaidrios durys gali tapti savotiška kliūtimi tarp virtuvės ir svetainės. Būtina pasirinkti dizainą, pagrįstą ne tik asmeninėmis nuostatomis, bet ir atsižvelgiant į bendrą buto ar namo foną ir stilių. Tokie dizaino elementai padarys virtuvės studiją uždaresnę, bet ne mažiau jaukią savininkams ir jų svečiams..

Virtuvės studijos dizainas - pertvaros Virtuvės studijos dizainas - pertvaros Virtuvės studijos dizainas - pertvaros

Baldai

Dar viena gera proga harmoningai padalyti erdvę. Tai galima padaryti naudojant aukštas knygų spintas, siaurus baro stalus, minkštus pufus ar sofas. Toks paprastas požiūris reikalauja tik vaizduotės. Pavyzdžiui, minkštas kavos kampelis puikiai atrodys baltų sienų fone, o matinės spintelės – metalinių virtuvės tekstūrų fone. Svarbiausia nepamiršti, kad baldai turi būti suderinti su dviem to paties kambario zonomis. Verta atidžiau pažvelgti į neutralias spalvas ir tekstūras..

Virtuvės studijos dizainas - baldai Virtuvės studijos dizainas - baldai

Apdaila

Apdailos medžiagų derinys gali paversti studijos virtuvę tikru dizaino projektu. Poilsio zonoje laukiamos šios medžiagos: dekoratyvinis tinkas, laminatas, medinės sijos, kilimas. Virtuvėje tinka drėgmei atsparesni elementai. Pavyzdžiui, dirbtinis akmuo, tankios keraminės plytelės ir įtempiamos lubos. Šis tekstūrų ir sienų atskyrimas visada atrodys įspūdingai..

Virtuvės studijos dizainas - apdaila Virtuvės studijos dizainas - apdaila

Stiliaus sprendimai

Nepaisant to, kad studijos virtuvės apdaila gali būti dekoruota visiškai skirtingomis stiliaus kryptimis, ekspertai pataria laikytis vieno dizaino, kuris gali visiškai perteikti norimą nuotaiką.

Virtuvė-studija klasikinio stiliaus

Stilingas virtuvės erdvės dizainas, kuris ne tik neišeina iš mados, bet ir tampa vis populiaresnis. Dideli baldai, simetriškas kiekvienos detalės išdėstymas, aiškios linijos ir lygios tekstūros. Šis stilius džiaugiasi pastoviomis spalvomis ir taisyklingomis geometrinėmis formomis. Klasika gali būti laikomasi net pasirinkus zonavimą, kuris tikrai taps savotišku žavesiu. Pavyzdžiui, vieną iš sienų papuoškite medžiu ar metalu, o lygiagrečią – paprastais matiniais tapetais..

Klasikinė virtuvės studija - interjero dizainas Klasikinė virtuvės studija - interjero dizainas

Kaimo stiliaus virtuvės studija

Kaimiškas žavesys pavers studijos virtuvę jaukiu lizdu. Tvarios medžiagos, natūrali tekstilė, paprasta apdaila, sendinti elementai geriausiai apibūdina šalies stilių. Jis gali būti gražiai žaidžiamas skirtingomis spalvų paletėmis, tekstūromis ir formomis, nes tai reiškia ne tik paprastumą ir funkcionalumą, bet ir įvairovę bei kūrybinį atsitiktinumą. Molio figūrėlės, pintos kėdės, keraminiai indai ir rankų darbo tekstilė gali tapti tokios virtuvės dekoru..

Šalies stiliaus virtuvės studija - interjero dizainas Šalies stiliaus virtuvės studija - interjero dizainas

Provanso stiliaus virtuvės studija

Tokiam subtiliam virtuvės dizainui tinka smėlio spalvos baldai, gėlių atspaudai, natiurmortai su maistu, natūralios apdailos medžiagos (akmuo, medis), oro užuolaidos, porceliano detalės. Provanso stiliaus virtuvės studija atkurs lengvumo, paprastumo ir komforto atmosferą, kurios taip dažnai trūksta. Virtuvės zonoje gali būti valgomojo dekoro elementų, o svetainės zona gali būti pritvirtinta prie sienos..

Provanso stiliaus virtuvės studija - Interjero dizainas Provanso stiliaus virtuvės studija - Interjero dizainas

Virtuvė-studija retro stiliaus

Originalus požiūris į virtuvės erdvės dizainą. Retro įvairovė leidžia vienu metu naudoti vienos ar kelių epochų detales. Apdailos ir baldų spalvų paletė gali būti gana drąsi (raudona, turkio, žalia), tekstilė – patraukli. Renkantis baldus, reikėtų atkreipti dėmesį į sendintas indautas, medines kėdes ant vienos kojos, spinteles. Įmontuoti virtuvės kampai turėtų pabrėžti bendrą kambario dizainą. Jei pageidaujate, virtuvę galima padaryti griežtesnę, o poilsio zoną – šviesią..

Retro stiliaus virtuvės studija - interjero dizainas Retro stiliaus virtuvės studija - interjero dizainas

Aukštųjų technologijų virtuvė-studija

Jei jūsų žvilgsnis nukrito į šį stiliaus sprendimą, tuomet turėtumėte laikytis pagrindinių aukštųjų technologijų dizaino taisyklių: minimalizmo ir aiškaus dalykų išdėstymo. Pagrindas turėtų būti modernios išmaniosios technologijos, lygūs paviršiai, formų sunkumas, neutralūs atspalviai, minkštas apšvietimas ir nereikalingo dekoro bei didelių gabaritų baldų nebuvimas. Užteks studijos virtuvę papuošti šviežiomis gėlėmis. Virtuvės komplektai ir dekoratyvinis apšvietimas sukuria norimą efektą..

Aukštųjų technologijų virtuvės studija - interjero dizainas Aukštųjų technologijų virtuvės studija - interjero dizainas Aukštųjų technologijų virtuvės studija - interjero dizainas

Virtuvės studijos dizainas – nuotrauka

Įvairių stilių virtuvės studijų dizaino nuotraukų kolekcija įtikins net griežčiausius skeptikus, kad toks išdėstymas gali būti ne tik gražus, bet ir funkcionalus. Laimingas žiūrėjimas!

Virtuvės studijos interjero dizainas - nuotrauka Virtuvės studijos interjero dizainas - nuotrauka Virtuvės studijos interjero dizainas - nuotrauka Virtuvės studijos interjero dizainas - nuotrauka Virtuvės studijos interjero dizainas - nuotrauka Virtuvės studijos interjero dizainas - nuotrauka Virtuvės studijos interjero dizainas - nuotrauka Virtuvės studijos interjero dizainas - nuotrauka Virtuvės studijos interjero dizainas - nuotrauka Virtuvės studijos interjero dizainas - nuotrauka Virtuvės studijos interjero dizainas - nuotrauka Virtuvės studijos interjero dizainas - nuotrauka Virtuvės studijos interjero dizainas - nuotrauka Virtuvės studijos interjero dizainas - nuotrauka Virtuvės studijos interjero dizainas - nuotrauka Virtuvės studijos interjero dizainas - nuotrauka Virtuvės studijos interjero dizainas - nuotrauka Virtuvės studijos interjero dizainas - nuotrauka Virtuvės studijos interjero dizainas - nuotrauka Virtuvės studijos interjero dizainas - nuotrauka Virtuvės studijos interjero dizainas - nuotrauka Virtuvės studijos interjero dizainas - nuotrauka Virtuvės studijos interjero dizainas - nuotrauka Virtuvės studijos interjero dizainas - nuotrauka Virtuvės studijos interjero dizainas - nuotrauka Virtuvės studijos interjero dizainas - nuotrauka Virtuvės studijos interjero dizainas - nuotrauka Virtuvės studijos interjero dizainas - nuotrauka Virtuvės studijos interjero dizainas - nuotrauka Virtuvės studijos interjero dizainas - nuotrauka

Vaizdo įrašas: Virtuvės studija – interjero idėjos