Pagrindinė stiliaus idėja - derinti skirtingus architektūrinius sprendimus

Pagrindinė stiliaus idėja – derinti skirtingus architektūrinius sprendimus

Lofto stiliaus balkonas – kito papildomo palėpės stiliaus kambario imitacija, neįprasto menininko palėpė, bet kokia, bet ne vieta marinuotų agurkų ir įvairių šiukšlių kolekcijai! Miesto prašmatnumas, grunge elementai, pilnas pankų stilius, įmantrios šiuolaikinės ar aukštųjų technologijų detalės-tai yra modernus lofto stiliaus balkonas. Projektavimo darbų nuotraukos parodo mums daug įdomių akimirkų, kurios sugeba susigyventi tarpusavyje, išlaikant bendrą dėmesį.

Lofto stiliaus balkono kambario apdaila

Lofto stiliaus balkono kambario apdaila

Dekoruojant lofto stiliaus interjerą svarbi kiekviena detalė

Dekoruojant lofto stiliaus interjerą svarbi kiekviena detalė

Akcentiniai dekoro elementai atnaujins tamsų palėpės stilių

Akcentiniai dekoro elementai atnaujins tamsų palėpės stilių

Brutalus, bet kartu ir jaukus palėpės stilius ant atviros lodžijos

Brutalus, bet kartu ir jaukus palėpės stilius ant atviros lodžijos

Kas tai yra?

„Loftas“ yra maištingas stilius, sukurtas kaip kontrastas „aptakiam“ ir meniškam glamūrui. Tai yra „kova“ turtingiems ir neatsargiems žmonėms, kurių prioritetai yra skirti parodyti tik išorinį blizgesį ir gerovę, kenkiant vidiniam vystymuisi ir dvasinėms savybėms. Lofto stiliaus balkonas yra rojus kūrybingiems žmonėms ir kelionių mėgėjams, intelektualams ir programuotojams. Tai ne chaosas ir netvarka, o laisvės dvasia ar kažkoks provokuojantis pasirodymas.

Truputis istorijos

Iš anglų kalbos terminas „palėpė“ pažodžiui verčiamas kaip „mansarda“. Šis stilius susiformavo Amerikoje Didžiosios depresijos metu, kai sudegė daug gamyklų ir įmonių, o savininkai jas išsinuomojo dalimis, kad galėtų išgyventi..

Mini spintelė balkone su plačiomis palangėmis, o ne stalu

Mini spintelė balkone su plačiomis palangėmis, o ne stalu

Taip atsitiko, kad žavesio tokiose vietose rado kūrybingos asmenybės – menininkai, skulptoriai, studentai ir kiti. Kažkas surengė vakarėlį, kuriame dalyvavo kažkas iš turtingų žmonių. Išilgai grandinės įspūdžiai apie neįprastą interjerą, išsibarsčiusius visoje šalyje, ir palėpę kaip idėją pavogė garsūs ir pradedantieji to meto dizaineriai.

Dekoratoriams ypač patiko lofto stiliaus balkonas. Mūsų laikų senų ir naujų interjerų nuotraukos daugeliu atžvilgių yra panašios, jos demonstruoja tą pačią maištingą dvasią, skiriasi tik medžiagos ir jų naudojimo būdai..

Lofto stiliaus lodžijos ir balkonai

 Lofto stiliaus balkono dizainas turi specifinių savybių.

Skiriamieji tipiniai bruožai:

 • Stiliaus suliejimas yra įvairių krypčių mišinys; Svarbiausia yra laikytis elementarių suderinamumo taisyklių.
 • Daug erdvės – nėra netvarkos, nėra sulankstomų stalų / kėdžių arba kai nenaudojami baldai išimami.

 • Natūrali medžiagos tekstūra – niekas nėra šlifuotas, apdorotas, lakuotas, viskas egzistuoja originalia arba natūraliai „sendinta“ forma.
 • Naujas gyvenimas senam – antra galimybė pamėgti daiktus iš močiutės krūtinės, o dar geriau – iš senelio stalo ar darbo stalo.

Patarimas! Jei nuspręsite į savo interjerą įnešti senų baldų, jums nereikia jų visiškai restauruoti! Pavyzdžiui, pora prisilietimų, nauja apmušalai, priešingai nei sąmoningai nuskurusios rankenos ir kojos, suteiks norimą unikalų skonį.

Protingas senų daiktų naudojimas padės sukurti palėpės stilių

Protingai naudojant senus daiktus, bus sukurtas palėpės stilius

Baseinas ant lodžijos yra įdomus ir labai drąsus sprendimas

Baseinas ant lodžijos yra įdomus ir labai drąsus sprendimas

 • Ryšiai lauke yra tikra šventė tiems, kuriems netinka elektros ir remonto darbai, be to, istorinė palėpė tiesiog reikalauja vamzdžių ir laidų gausos. Be to, jie neturėtų būti paslėpti specialiose dėžėse, bet įžūliai pakabinti.
 • Niekada nėra daug metalo, šiurkštaus akmens, medžio ir betono – betoninis arba „rankdarbių“ medinis suoliukas su sėdyne virš galvos yra geresnis už įprastus gatavus baldus.
 • Kuo lengvesnis, tuo geriau!

Patarimas! Palėpė mėgsta natūralią šviesą, todėl jei slapčia puoselėjate silpnos šviesos svajonę, nedelsdami padarykite romantišką kampą. Jei priklausomybė nuo palėpės nusveria, pasakykite tvirtą „ne“ žvakėms ir pusiau tamsai-pagalvokite apie saulės apšviestą balkoną.

 • Palėpės imitacija – jokio retušavimo, pabrėžiame didelį aplaidumą.

Naminiai baldai ant atviros lodžijos palėpės stiliumi

Naminiai baldai ant atviros lodžijos palėpės stiliumi

Patarimas! Lengviausias būdas apibrėžti palėpės stilių yra plytų mūras..

 • Sujungti erdvę – sujungti balkoną su gretimu kambariu į bendrą erdvę.

Jei norite papuošti palėpės stiliaus lodžiją ir balkoną, tačiau kyla abejonių, kad interjeras pasirodys pernelyg grubus ir niūrus, yra modernių niuansų, kurie padės išlyginti kai kuriuos dalykus ir paskatins suvokimo kompromisą.

Erdvus balkonas kartu su svetaine bus papildoma poilsio vieta

Erdvus balkonas kartu su svetaine bus papildoma poilsio vieta

Palėpė ir modernumas

Mūsų dienų palėpė suteikia daug laisvių – sienos neturėtų būti tokios tamsios ir niūrios, dizainas džiaugiasi šviesių atspalvių plytų ar gipso imitacija naudojant dvi spalvas. Tai nebūtinai yra apverstos statinės, o ne stalai, gausa kyšančių statybinių medžiagų, geležinės grandinės ar išsikišusi armatūra. Prisiminimai apie malonias keliones ar mėgstamas vaikystės vietas – toks yra modernus palėpės balkonas, dizainas gali būti saugiai papildytas kitų artimų stilių elementais.

Žinoma, po plytų nestatysime klasikinio sosto su porankiais ir nekabiname Kiaulės ir piemens ganytojo iš Provanso ūkio. Tačiau, kita vertus, stiklo ir metalo elementai bus įdomus priedas – suklastoti žibintai, stalas, žvakidės, gražūs monograminiai kabliukai drabužiams, kamštinės grindys, sulankstomi mediniai baldai ir kt..

Priešingai, mini šiltnamis atrodo labai gražiai – daugybė žalių augalų vazonuose ir vazonuose ant stovo nuo grindų iki lubų. Tačiau svarbiausia su tokia siena yra laisvos vietos gausa likusioje zonoje..

Palėpės balkonas: dydis – ar tai svarbu?

Nepaisant to, kad palėpė yra beveik laisvės ir didžiulės erdvės sinonimas, tai nereiškia, kad ji gali būti naudojama kuriant tik didžiąsias lodžijas. Mažas balkonas gali tapti puikia poilsio zona, jei nestatysite baldų aplink perimetrą, o pastatysite vieną šoninę sūpynę su kailine sėdyne ir mažu apvaliu mediniu stalu.

Jaukus kampelis jaukiam poilsiui ant lodžijos

Jaukus kampelis jaukiam poilsiui ant lodžijos

Patarimas! Įdomi palėpės stiliaus idėja gali būti „pasidaryk pats“ stalas iš paprasto kamštienos ritės / ritės gamybos vielai ar kabeliui. 

Šviesios metalinės kėdės lodžijos interjere

Šviesios metalinės kėdės lodžijos interjere

Svetainė sujungta su palėpės stiliaus balkonu

Sujungdami balkoną ir palėpės stiliaus svetainę, turėsite stebėti krypties vienybę. Tai nereiškia, kad aplinkui bus viena plyta ir kabantys laidų ryšuliai, tačiau teks laikytis kai kurių taisyklių, kitaip palėpė rizikuoja virsti blizgesiu.

Kaip organizuoti bendrą svetainės ir balkono erdvę

 • Sienos. Mūrinėje gyvenamojoje patalpoje gali būti tik viena priekinė siena, ir nebūtina daryti tikro mūro, kuris „suvalgys“ erdvę. Šiandien galima rasti panašaus rašto tapetų, užsisakyti piešinį iš dizainerių, patys pavaizduoti plytą arba naudoti imitacines perdangas. Likusios sritys gali būti monochromatinės dažymui arba dekoratyvinio tinko pavidalu.

Jauki lauko poilsio zona šalia svetainės

Jauki lauko poilsio zona šalia svetainės

 • Grindys. Žinoma, žalias betonas yra pirmosios palėpės pagrindas, tačiau mes negyvename urve, todėl jį galima saugiai pakeisti į laminatą, dideles plyteles, sendintą parketą, įprastas dažytas arba nedažytas, šiek tiek girgždančias grindų lentas. Pastarasis, su neįkyrus garsu, tiesiog sukuria tinkamą atmosferą..

 • Langas. Plastikas tokiame interjere viduramžiais atrodys kaip skraidanti lėkštė, todėl, kad ir kaip norėtume viską padaryti greitai ir funkcionaliai, turėsime kažką paaukoti.

Patarimas! Norint geriausiai perteikti palėpės savitumą, verta rinktis medinius rėmus..

Palėpės aukštas su panoraminiais mediniais langais

Palėpės aukštas su panoraminiais mediniais langais

Ir pagrindinis dalykas – jokių mielų užuolaidų ir pretenzingų užuolaidų, galbūt jokių užuolaidų! Net žaliuzės ir romanas!

 • Baldai. Kadangi svetainės ir lodžijos erdvė yra sujungta su mumis, galite naudoti zonavimo techniką. Stiklo ar medinės pertvaros-stelažai su elementais yra gana tinkami, per kuriuos erdvė spindės. Metalinės vamzdžių konstrukcijos taip pat gali būti naudojamos kaip tarpikliai. Baldų tipas turėtų būti paimtas iš aukštųjų technologijų ar modernių krypčių arba labai seno retro, jie neturėtų būti blizgūs ar pretenzingi – verta pagerbti formų paprastumą, o jų kiekis turėtų būti minimalus.

Patarimas! Knygų spintos ir vieno didelio odinio fotelio su suklastota grindų lempa kompozicija atrodo labai harmoningai, atrodo gražiai.

Dizaineriai mėgsta skirti buvusio balkono plotą darbo sektoriui; daugiapakopis kompiuterio stalas ir tūrinė kompiuterio kėdė su metalinėmis matinėmis detalėmis ten atrodo originaliai..

Patarimas! Kartais plačios palangės naudojamos kaip funkcinė erdvė – jos puikiai atlieka mažų stalų vaidmenį.

 • Papildomas dekoras. Mes jau minėjome ganytojų nenaudingumą, taip pat šluojame į šalį klasikines balių, gėlių ir natiurmortų scenas didžiuliuose rėmuose. Kas tiks? Bet kokie keisti šiuolaikinio meno objektai. Tai gali būti didžiuliai reklaminiai stendai ar plakatai iš kino teatrų, nespalvotų nuotraukų išbarstymas visoje sienoje, metalinės figūrėlės ir net statulos, šiurkščios grindų vazos, kilimėliai šiurkščiais kraštais ir pan. Netgi popieriaus krepšelis gali tapti nepriklausomu meno objektu, jei jis pagamintas pagal originalų kūrybinį projektą.

Patarimas! Jei esate kūrybingas žmogus, jūsų pačių darbas bus geriausia palėpės puošmena. Juos reikia drąsiai pakabinti ir išdėlioti visose matomose vietose..

Lofto stiliaus balkonas yra ne tik ideali papildoma bakalauro vieta, tinkanti praleisti naktį su linksmais draugais ir triukšmingais vakarėliais. Tai kūrybiško žmogaus laisvės dvelksmas ir net gyvenimo būdas. Didelė erdvė, minimalus baldų kiekis, savi darbai, kaip ryški asmenybė – ši atmosfera bus gera paslauga jaunai šeimai su vaikais, kurie nuo mažens nematys puikių idėjų ir lavins kūrybinį mąstymą, aplenkdami klaidingus kompleksus.