Griežtų geometrinių linijų derinys tekstilės spaudiniuose ir abstrakcija paveiksluose sukuria elegantišką ir gaivų derinį

Griežtų geometrinių linijų derinys tekstilės spaudiniuose ir abstrakcija paveiksluose sukuria elegantišką ir gaivų derinį

12 kvadratinių metrų ploto miegamojo interjero dizainas kartu su kitomis galimybėmis (13, 14 kvadratinių metrų) yra tikras tipiško Chruščiovo ženklas. Kuris, nepaisant visų akivaizdžių trūkumų, išlieka vienas perkamiausių būsto tipų. Teisingas miegamojo išdėstymas pašalins nepatogumus, o kompetentingas remontas ir stilingas interjeras pavers mažą kambarį jaukia, patogia ir intymia poilsio vieta, svarbiausia teisingai ir išsamiai išsiaiškinti jo dizainą.

Fusion stilius miegamojo interjere 12 kv. metrų

Fusion stilius miegamojo interjere 12 kv. metrų

Ramūs ir švarūs tonai miegamojo apdailoje visada yra tendencija

Ramūs ir švarūs tonai miegamojo apdailoje visada yra tendencija

Miegamojo išdėstymas: kur gauti papildomos vietos?

Galimybė šiek tiek išplėsti miegamąjį yra sujungti jį su balkonu. Tačiau toks sprendimas, nors ir atrodo logiškas, ne visada gali būti įgyvendintas. Visų pirma, jei siena pasirodo laikanti. Taip pat gali kilti koordinavimo sunkumų, nes tokiu atveju miegamojo išdėstymą turi patvirtinti reguliavimo institucijos.

Bet net ir tokiu atveju galite gauti kelis branginamus kvadratinius metrus (iš tikrųjų, gavę 14 kv. M kambarį) – apšiltinkite balkoną, nuimkite lango bloką / duris, sukurdami buvusį balkoną, kuris dabar tapo kambario tęsinys, darbo zona (biuras).

Suolai lovos papėdėje yra puikus funkcionalus ir dekoratyvus sprendimas bet kuriame miegamajame

Ryškią ir saulėtą miegamojo nuotaiką organiškai pabrėžia persikų, terakotos ir oranžinės spalvos tonai.

Ryškią ir saulėtą miegamojo nuotaiką organiškai pabrėžia persikų, terakotos ir oranžinės spalvos tonai.

Jaukus ir funkcionaliai įrengtas palėpės miegamasis

Jaukus ir funkcionaliai įrengtas palėpės miegamasis baltos ir turkio spalvos

Ant pastabos! Pasirinkę tinkamą durų atidarymo variantą, galite laimėti bent kvadratinį metrą. Paprasčiausia yra atidaryti į išorę, tačiau tai ne visada įmanoma, o jei skyriaus tipo durys (atsidaro į šoną), jos nesuteiks visiško kambario garso izoliacijos.

Miegamasis 12 kv. metrų baltos spalvos su dideliu langu

Miegamasis 12 kv. m baltos spalvos su dideliu langu

Patarimas! Norėdami sutaupyti vietos, lovą galima pastatyti prie sienos. Aukodami požiūrį ir naktinį staliuką, galite laimėti vietos spintelei, skaitymo kėdei ar tualetiniam stalui..

15

Simetriški klasikiniai sprendimai padės padaryti kompaktišką miegamąjį elegantiškesnį

Simetriški klasikiniai sprendimai padės padaryti kompaktišką miegamąjį elegantiškesnį ir erdvesnį

Gili smaragdo spalva - originalaus ir aristokratiško interjero žinovų pasirinkimas

Gili smaragdo spalva yra originalaus ir aristokratiško interjero žinovų pasirinkimas

Renovacija miegamajame: atsižvelgiame į pastato ypatumus

Miegamojo išdėstymas yra 12 kv. m aukštybiniuose pastatuose senos sovietinės statybos didele dalimi priklauso nuo kambario formos. Siaurame stačiakampio formos kambaryje netgi galite pabandyti atlikti tam tikrą zonavimą. Žinoma, vargu ar derinys su svetaine bus labai sėkmingas – tam reikės didesnio kambario, mažiausiai 14 kvadratų. Tačiau net tokioje mažoje patalpoje visiškai įmanoma skirti nedidelę erdvę darbo vietai..

Ant pastabos! Kvadratinis kambarys palieka daugiau erdvės eksperimentuoti su baldų išdėstymu, pavyzdžiui, į jį daug lengviau įdėti didelę spintą.

16

Yra dar keletas taškų, kurie išskiria renovaciją 12 kv. m Chruščiovoje iš panašaus, bet vėlesnės statybos namuose („čekų“, 119 ir 467 serijos). Visų pirma tai, kad skydiniame name dėl didesnio lubų aukščio galite montuoti įtempiamas lubas, kurios dėl blizgios dangos vizualiai padidins kambario erdvę.

Kitas dalykas yra tai, kad natūralus apšvietimas daugiaaukščiuose skydiniuose pastatuose yra daug geresnis, palyginti su Chruščiovomis. Tai leis papuošti interjerą naudojant platesnę spalvų gamą, visų pirma dėl tamsių atspalvių..

Esant nepakankamam kambario apšvietimui, pirmenybė turėtų būti teikiama šviesiems ir nutildytiems tonams.

Esant nepakankamam kambario apšvietimui, turėtumėte teikti pirmenybę šviesiems ir nutildytiems tonams.

Ir dar viena problema, su kuria, pavyzdžiui, 13 aukšto gyventojai neturi susidurti, yra medžiai. Pasodinti kartu su penkių aukštų pastato statybų pabaiga, per tą laiką jie gerokai išaugo, gerokai užtemdydami butą. Štai kodėl dizainas turi numatyti pakankamo lygio apšvietimą..

Integruota spinta vizualiai neužterš kambario

Integruota spinta vizualiai neužterš kambario

Lova prie lango yra puikus būdas sutaupyti vietos, pagerinti skaitymo apšvietimą ir palengvinti pabudimą ryte.

Lova prie lango yra puikus būdas sutaupyti vietos, pagerinti skaitymo apšvietimą ir palengvinti pabudimą ryte.

Miegamojo interjero dizainas: kokius baldus pasirinkti 12 kv. metrų?

Kalbant apie miegamojo baldus, jie dažniausiai reiškia miegamojo komplektą. Bet miegamajam net 12 kv. m (net 13 ar 14 kv. m), pritvirtinkite balkoną ir patogiai sutvarkykite visus komponentus – lovą, drabužių spintą, komodą, naktinius staliukus – beveik neįmanoma misija.

15

Todėl jūs turite eiti į kompromisus:

  • Kalbant apie miegamąjį / svetainę, verta pasiimti kokybiška miegamoji sofa. „Paprastam“ miegamajam vis tiek geriau rinktis pilnavertę lovą – ortopedijos chirurgai sutinka su šiuo pasirinkimu. Žinoma, į kambario interjerą (ypač pailgą) beveik neįmanoma įdėti pilnos dvigulės lovos, ypač jei bandote išlaikyti visavertį požiūrį į jį. Todėl geriausias pasirinkimas būtų 160-180 cm pločio lova..

180 cm pločio lova yra puikus pasirinkimas mažam miegamajam

180 cm pločio lova yra geras pasirinkimas mažam miegamajam

  • Vietoj naktinių staliukų geriau naudoti atlenkiamos lentynos. Tai gali būti viena plati lentyna, esanti per visą ilgį virš galvūgalio, arba dvi mažos, šalia kiekvienos krantinės..
  • Rasti tinkamą drabužių spintos alternatyvą yra gana sunku, išskyrus galbūt pasirinkimą naudai trijų durų spinta lems interjero stilistinės ypatybės. Be to, stumdomos spintos veidrodinės durys yra beveik klasikinė technika vizualiai išplėsti turimą erdvę..

16

Patarimas! Norėdami sutaupyti vietos (ypač jei spinta gali būti įrengta kitur), išmeskite spintą į lovą su podiumu, kurios viduje galite sudėti skalbinių stalčius.

Lova su stalčiais yra puikus būdas sumažinti baldų kiekį mažame miegamajame.

Lova su stalčiais yra puikus būdas sumažinti baldų kiekį mažame miegamajame.

Baltos spalvos naudojimas interjere padės vizualiai išplėsti erdvę.

Baltos spalvos naudojimas interjere padės vizualiai išplėsti erdvę.

Kambario dizainą galima papildyti pora mažų mobilių minkštųjų pufų, kurie papildomai naudojami smulkiems daiktams laikyti..

Mažo miegamojo interjeras (iki 12 kvadratinių metrų): pagrindinės taisyklės

Šiuolaikinio miegamojo, ypač mažo kambario (iki 12-14 kvadratinių metrų), interjeras pirmiausia yra praktiškumas, kuris yra uždarytas patrauklia apvalkalu. Šiuos kriterijus optimaliai atitinka keli stiliai: minimalizmas, skandinaviškas, aukštųjų technologijų, art deco, iš dalies Provanso ir apleistas prašmatnumas..

Kompaktiškas miegamasis su moderniu klasikiniu interjeru

Kompaktiškas miegamasis su šiuolaikinės klasikos stiliumi

Aukštųjų technologijų blizgesys ir apšvietimas padės išplėsti mažo miegamojo ribas

Aukštųjų technologijų blizgesys ir apšvietimas padės išplėsti mažo miegamojo ribas

17

Spalvų paletės pasirinkimas yra pasirinkimas tarp šviesių atspalvių, kurie padės vizualiai išplėsti kambario ribas. Atsižvelgiant į tokio kambario, kaip miegamojo, paskirtį, geriau teikti pirmenybę psichologiškai patogiems, šiltiems atspalviams: dramblio kaulo, smėlio, smėlio, kavos su pienu. Keli ryškūs akcentai atrodys naudingi, pavyzdžiui, ryškus osmanas ar nuotrauka ant sienos.

Patarimas! Baigę remontą kambaryje ir naudodami vieną šviesų toną visoms sienoms papuošti, verta padaryti vieną akcentinę sieną (dažniausiai prie galvūgalio). Norėdami tai padaryti, galite naudoti tapetą su reljefu (spausdinti ar nuotrauką su reljefu), kaip pasirinkimą – sienų plokštes (ypač jei reikia išlyginti / paslėpti nelygumus).

17

Renkantis tapetų dizainą, pirmenybė turėtų būti teikiama šviesai su nepastebimu mažu raštu – tamsios spalvos ir didelis raštas vizualiai suspaus erdvę.

Apšvietimas – silpnas, išsklaidytas, mėgstantiems naktį skaityti, naršyti internete, žiūrėti nuotraukas socialiniuose tinkluose, tikrai turėtumėte pasirūpinti individualiu miegamosios vietos apšvietimu. Tualetiniam stalui reikės papildomo apšvietimo..

Lova ant podiumo yra puikus pasirinkimas mažam miegamajam

Lova ant podiumo yra puikus pasirinkimas mažam miegamajam

Prabangus kompaktiško dizaino miegamojo interjeras

Prabangus kompaktiško dizaino miegamojo interjeras

17

Miegamojo remontas: kaip išnaudoti esamą 12 kv. m, nuotraukos ir nestandartiniai metodai – daugiau informacijos apie vaizdo įrašą:

Kuklaus miegamojo išdėstyme gali būti mažiausiai priedų, kitaip jis atrodys netvarkingas ir netvarkingas. Geriausias variantas yra vienas didelis aksesuaras (paveikslėlis virš lovos, veidrodis, didelė grindų vaza, neįprasta grindų lempa), alternatyva – keli maži, bet to paties stiliaus 2-3 paveikslai, nuotrauka ar plakatas siauri rėmai, pageidautina pagal bendrą spalvų schemą. Grubūs mediniai baldai ir sijos puikiai derės prie nedidelio jūrinio stiliaus miegamojo ar bet kokio kaimiško interjero.

Grubūs mediniai baldai ir sijos puikiai derės prie nedidelio jūrinio stiliaus miegamojo ar bet kokio kaimiško interjero.

Kompaktiškas, bet jaukus šviesių spalvų miegamasis

Kompaktiškas, bet jaukus šviesių spalvų miegamasis