Modernus dizainas su įvairiais stilistiniais sprendimais

Modernus dizainas su įvairiais stilistiniais sprendimais

Šiemet madingas išlieka erdvus interjeras, dažniausiai derinant virtuvę su valgomuoju. Jei pažvelgsite į parodų nuotraukas, pastebėsite, kad sugrįžta pamiršti dalykai: madinga natūrali mediena, kambariniai augalai, dūminis stiklas. Šie metai atneša lakoniškų dekoratyvinių elementų ir minimalistinių detalių derinio su ryškiu dekoru..

15

Originali funkcionalių ir patogių virtuvės baldų idėja

Originali funkcionalių ir patogių virtuvės baldų idėja

Nauja yra gerai pamiršta sena

Medinės plokštės, pritvirtintos prie sienos, glazūruotos plytelės su raštais, kambarinės gėlės grįžo iš praeities. Akivaizdu, kad visi šie elementai yra modernaus dizaino..

Natūrali mediena – 2017 m

Ši medžiaga naudojama sienoms, grindims ir luboms dekoruoti. Šiuolaikinis medžio apdirbimas pašalina blizgius paviršius ir egzotiškas neįprastas tekstūras. Naudojamos matinės ąžuolo, pušies ar uosio plokštės. Toliau pateikiamos madingos tekstūros:

 1. Grindims naudojama švieslentė, spintos pagamintos kurtos su matiniu paviršiumi.
 2. Madingame dizaine naudojamas medžio ir matinės juodos arba pilkos spalvos elementų derinys. Mėgstamiausia yra kaimiška apdaila, kurios paviršiuje yra daug įtrūkimų ir spalvos pakitimų.
 3. Madinga apdaila yra tendencija. Sala pagaminta iš lentynų iš neapdorotų lentų.
 4. Prijuostėms ir sienų plokštėms tinka medinės plytelės. Galite sutaupyti savo biudžeto ir pasiimti tą pačią medžiagą kaip siena ir grindys..
 5. Balinta mediena dera su Provanso stiliaus rinkiniu.
 6. Jei virtuvės erdvė yra maža, pirmenybę teikite faneros plytelėms, tai leis neprarasti brangios erdvės..

15

Nestandartiniai kraštovaizdžio variantai

Šiuolaikiniame interjere naudojamas daug žalumos, tačiau jo išdėstymo vietos yra nestandartinės:

 • Zoninės sienos su įvairiomis nišomis ir vertikaliai išdėstytos lentynos su žaluma.
 • Ekologinio dizaino ir liaudies stilių atveju tuja, esanti kambario centre, atrodo gerai. Puodų dekoras gali būti pagamintas iš apvalios medienos ir pakartokite šį sklypą ant plokštės, esančios ant sienos.
 • Sienines spinteles galima pakeisti žole pasodintomis medinėmis dėžėmis. Geras kontrastas gaunamas derinant žalumą su tamsiais baldais. Akcentams sukurti naudojama šilta šviesa..
 • Naudojant salos virtuvės komplektą, žalumynai dedami salos centre, o salotas ar prieskonius galima pasodinti, tada po ranka bus šviežios žolės.

Patarimas! Galite įdėti atskirus krūmus į sodinukus arba nišose po apšviestu stiklu. Žali sodai naudojami vasaros virtuvei.

Gyvi augalai užpildys erdvę grynu oru ir naujomis idėjomis

Gyvi augalai užpildys erdvę grynu oru ir naujomis idėjomis

Namų augalams būdinga atmosfera

Namų augalams būdinga atmosfera

madinga keramikos apdaila

Šiuolaikiniame dizaine ant lubų ir daugiapakopių konstrukcijų nėra karnizų. Sienos apdailos santūriai, dekoruotos vienu tonu su matiniu paviršiumi, ir tik vienas išsiskiria ir yra pagamintas priešingai – akmuo, keramika ar medis. Madinga naudoti glazūruotas plyteles su pritaikytu 3D modeliu.

Dizaino patarimai: Šachmatų formos marmurinės plytelės šį sezoną vis dar madingos. Grindims tinka medžio arba vario mozaika. Norėdami užbaigti kambario apdailą, derinami įvairūs plytelių modeliai ir tekstūros. Jis dera su nerūdijančio plieno ir dažytomis sienomis.

Jei pasirinkta skirtingų raštų plytelė, tada ji išdėstoma nesujungiant modelio fragmentų: gaunamas tam tikras kratinys. Paprastam interjerui pasirenkamos įvairiaspalvės plytelės. Nauja yra sintezės stilius – šešiakampės plytelės. Jis tinka į korį panašios formos.

keturiolika

Stiklas interjere

Tamsintas stiklas naudojamas fasadams ar pakabinamoms lentynoms. Vietoj tuščių spintelių jie renkasi atviras, pagamintas iš stiklo. Jie gali pakeisti viršutinę pakopą, todėl konstrukcija tampa lengvesnė. Galinių skydų veidrodžių naudojimas žymiai išplečia erdvę. Geras sprendimas, jei neplanuojate renovacijos, yra viršutinio lygio fasadus pakeisti stikliniais..

Patarimas: retro stiliui tinka stiklo fasadų ir tonuotų fasadų derinys. Spintelė sujungia vitrinas ir medines lentynas.

Įdomus variantas laikyti virtuvės reikmenis saloje po stiklu

Virtuvės reikmenų laikymas saloje po stiklu

Detalės, be kurių neįmanomas madingas interjeras

 • Lofto stilius šiandien yra populiariausias. Pagrindinės tendencijos yra sienos, išklotos senomis plytomis, betoniniai stalviršiai, blizgios plieninės pakabos ir geometrinis erdvės padalijimas..
Betono ir akmens naudojimas virtuvės dizaine

Stalviršis, pagamintas iš akmens ar betono, jau pažįstamas, tačiau akmens fasadas yra kažkas naujo. Durys pagamintos iš pilkos kompozicinės medžiagos ir dera su mediniais fasadais.

Tendencija: dėl paprasto apdorojimo ir galimybės padaryti bet kokią formą dirbtinis akmuo tapo populiarus. Madingos atrodo uždaros spintelės, pagamintos iš monolitinių paviršių.

Viena iš mados tendencijų šiandien yra apdaila natūraliu akmeniu.

Viena iš mados tendencijų šiandien yra apdaila natūraliu akmeniu.

Mūrijimas mažai palėpės stiliaus virtuvei

Mūrijimas mažai palėpės stiliaus virtuvei

Originalios daiktų saugojimo sistemos

Aukštos konstrukcijos, išdėstytos nuo grindų iki lubų, pasirodė gerai. Galima naudoti bet kokią formą: trikampę lentyną su lentynomis arba drabužių spintą su lentynomis ir stalčiais arba siauras lentynas ir mažas nišas. Mažiems kambariams tinka stogo bėgeliai.

Laisvų rankų įrangos viduje yra techninis užpildas: išvynioti paviršiai ir išstumiami lizdai. Dalyvauja visa vidinė erdvė. Naudojami užmaskuoti pjedestalai ir sulankstomi stalčiai.

Ryškūs atspalviai pabrėžia paprastas linijas, sukurdami stilingą ir švarų kambarį

Ryškūs atspalviai pabrėžia paprastas linijas, kad sukurtų stilingą, neperkrautą erdvę

Aukšti fasadai be išorinių jungiamųjų detalių taupo vietą mažame kambaryje

Aukšti fasadai be išorinių jungiamųjų detalių taupo vietą mažame kambaryje

Aiški erdvės geometrija

Modulinės sistemos su užapvalintais kraštais naudojamos kaip baldai, primenantys XX amžiaus 60 -ųjų stilių. Naudojami tušti fasadai be dekoracijų su paslėpta furnitūra, jie gali būti dekoruoti emaliu arba plastiku. Linijinis išdėstymas naudojamas kartu su sala. Apatinę eilę sudaro horizontalūs pjedestalai.

Stilingas siauros virtuvės išdėstymas

Stilingas siauros virtuvės išdėstymas

Ant pastabos! Kelių lygių geometrijai naudojama medžio fanera su matiniu paviršiumi. Plastikiniai fasadai derinami su vienspalve sala, kurią galima prijungti prie valgomojo stalo.

Retro virtuvės interjeras

Retro virtuvės interjeras

Spalvų variantai virtuvei

Šiais metais madingas antracitas, kuris praskiedžia oranžinį moliūgų spalvos atspalvį. Kitas madingas tonas – mėlyna ir jos atspalviai.

Labiausiai prašomas pilkos spalvos atspalvis

Pilka yra madinga bet kokiame atspalvyje – nuo šviesaus akmens iki antracito. Štai keletas idėjų, kurios gali būti naudingos jūsų virtuvei:

 1. kambaryje galite sujungti kelis tos pačios spalvos pustonius;
 2. taikyti antracito pusiau blizgius fasadus;
 3. m tinka retro stiliui;
 4. dizaineriai siūlo derinti skirtingas tekstūras ir tonus.

13

Juodas interjeras

Griežtą juodą galima atskiesti natūraliais žalumynais. Matinė juoda siena tampa fonu, kuriame dedami gyvi augalai.

Patarimas! Interjerą galite atskiesti ryškiu stalu ir skaidriais stiklo elementais.

13

Madingas oranžinis

Sezono naujovė – oranžinės spalvos ausinės. Šis atspalvis puikiai dera su medžiu, chromu ir akmeniu. Nebrangus pasirinkimas yra baldai su plastikine apdaila ir skaidriomis kėdėmis. Kad per daug nevargintumėte ryškios spalvos, ją galima panaudoti keliomis detalėmis, o tai leidžia atskiesti diskretišką dizainą.

Patarimas! Matinis pilkas paviršius ir blizgus oranžinis atspalvis puikiai dera.

Ryškios spalvos padeda įgyvendinti jūsų drąsiausias idėjas

Ryškios spalvos padeda įgyvendinti jūsų drąsiausias idėjas

Šilta oranžinė spalva suteiks kambariui jaukumo

Šilta oranžinė spalva suteiks kambariui jaukumo.

Švelniai mėlyna ir ryškiai mėlyna

Sienoms naudojamas šviesiai mėlynas atspalvis, o laisvų rankų įranga – balta. Norėdami naudoti kontrastą su baltais baldais, galite naudoti tamsiai mėlyną sieną. „Fusion“ leidžia derinti skirtingas tekstūras ir tonus: paimkite mozaiką ant sienos ir mėlynus baldus su geltonomis lempomis. Medis su mėlynu plastiku atrodo drąsiai.

Patarimas! Atidžiai rinkitės baldus, savo virtuvės dizainą, pirmenybę teikdami apdailai, jei juose derinamas stilius, universalumas ir patogumas. Pasirinkite medžiagas, kurias lengva prižiūrėti. Nepalikite daug atvirų lentynų – tai nepatogu naudoti.

Blizgus mėlynas fasadas puikiai atrodo mažoje virtuvės zonoje

Blizgus mėlynas fasadas puikiai atrodo mažoje virtuvės zonoje

Jei kvadratas leidžia, galite sau leisti dažyti sienas tamsiais atspalviais

Jei kvadratas leidžia, galite dažyti sienas tamsiais atspalviais.