Nedidelė svetainė švelniomis spalvomis

Nedidelė svetainė švelniomis spalvomis

Butas yra 38 kv. metrų iš pirmo žvilgsnio neatrodo pakankamai erdvus. Tačiau šiuolaikinės medžiagos, stilių įvairovė ir kūrybiškumas gali sukurti rojaus gabalėlį iš nedidelės erdvės. Jums tiesiog reikia kruopščiai planuoti kiekvieną skaitiklį, atkreipiant dėmesį net į smulkmenas..

Interjeras modernaus stiliaus

Interjeras modernaus stiliaus

Kambarių išdėstymas

Planuodami vieno kambario butą, jie dažnai pasirenka virtuvės ir svetainės derinimo variantą. Ši idėja išpopuliarėjo dėl galimybės gauti daugiau kambarių: nereikia rinktis tarp svetainės ir miegamojo. Derinimas yra puikus būdas pasiekti abu..

Vos prieš keletą metų išplanavimo sukūrimui nebuvo skiriamas tinkamas dėmesys, o kūrėjai išsinuomojo to paties tipo butus su tuo pačiu kambarių ir komunikacijų išdėstymu. Dėl to turėjau pakoreguoti savo įpročius ir poreikius pagal vieną sistemą. Šiandien planavimas yra galimybė gauti butą „sau“, nes kiekvieno interjero elemento išdėstymas visada yra individualus. Patogumas ir grožis yra per daug subjektyvios sąvokos, kad būtų galima jų nepaisyti.

Neįprasto erdvės zonavimo pavyzdys

Neįprasto erdvės zonavimo pavyzdys

Ši sritis leidžia sėkmingai įgyvendinti įvairias idėjas: studijos tipo butą, svetainę ir miegamąjį ar net du miegamuosius, jei gyvens pora su vaiku. Viena didelė svetainė kartu su virtuve labiau tinka bakalaurui. Šis dizainas dažniausiai naudojamas, jei savininkas neplanuoja praleisti laiko prie viryklės. O svetainė ir miegamasis puikiai tinka porai..

Patarimas! Jei buto interjeras sukurtas vienam ar dviem savininkams, geriau padaryti kombinuotą vonios kambarį. Mažoje šeimoje šis sprendimas turi tam tikrų privalumų..

Erdvesniame ir praktiškesniame 4-5 kv. m tilps viskas, ko jums reikia, ir nebus per ankšta.

Remiantis modernizmo krypties dvasia

Modernizmo dvasia

Patarimas! Darbo zonos išdėstymas mažo biuro pavidalu gali būti puikiai išdėstytas tiek svetainėje, tiek miegamajame. Pasirinkimas priklauso nuo asmeninių pageidavimų ir poreikio išeiti į kompiuterį.

keturiolika

Projektavimo projektas

Projektavimo projekto sukūrimas yra svarbi bet kokios renovacijos dalis. Šiuolaikinė kompiuterinė programa turi daug daugiau funkcijų nei galimybė pamatyti rezultatą paveikslėlyje..

Svarbu! Projektas padeda visiškai suplanuoti visą procesą ir stebėti tikslų jo vykdymą: apskaičiuoti išlaidas, pasirinkti stilių ir pasirinkti visus baldus.

Daiktų išdėstymas 38 kv. m.

Daiktų išdėstymas 38 kv. m

Stilingo dizaino kūrimo kaina visiškai priklauso nuo medžiagų pasirinkimo, nes bet kurios statybinės medžiagos kainos skirtumas gali labai skirtis. Be to, didžiulį vaidmenį vaidina remonto darbų apimtis. Norint sukurti interjerą nuo nulio naujame pastate su grubia apdaila, reikia atlikti išsamiausią projektą. Nors nedideli pakeitimai gyvenamajame bute netaps pasauliniu mastu ir taip brangiai kainuos.

Patarimas! Galite naudoti vieną iš interneto programų ir pamatyti 3D projekto modelį.

3D modelis leidžia visiškai matyti siūlomą interjerą

3D modelis leidžia visiškai matyti siūlomą interjerą

Pagrindinės projektavimo projekto užduotys yra šios:

 1. Pertvarų, sienų montavimo ar griovimo schemų kūrimas su privaloma judėjimo kambariuose ergonomikos analize.
 2. Išsamus viso buto matavimas medžiagoms apskaičiuoti ir tolesnių pakeitimų planui parengti.
 3. Komunikacijų ir laidų išdėstymo planavimas.
 4. Darbas su apdailos medžiagomis, stiliaus ir spalvų pasirinkimas.
 5. Baldų pasirinkimas, visų dekoro elementų išdėstymas, aksesuarų pasirinkimas.

15

Patarimas! Butui su nedideliu plotu geriau rinktis minimalistinius stilius – skandinavišką, aukštųjų technologijų ar eklektiškumą. Jie atitinka visus modernaus dizaino reikalavimus ir atrodo pakankamai stilingai net mažose erdvėse..

Zonavimas

Dauguma šiuolaikinių dizainerių sėkmingai naudoja pagrindinę techniką kurdami interjerą – zonavimą. Šis metodas ypač aktualus vieno kambario butuose ir studijose, kai reikia sukurti funkcines zonas viename kambaryje. Be to, ši technika leidžia atsisakyti durų, kurios atima brangius metrus ir susiaurina erdvę..

Dažniausiai zonavimas yra sąlyginis ir įgyvendinamas išdėstant baldus arba naudojant spalvotą užpildą. Statyti papildomų pertvarų zonavimui nereikia, nes pagrindinė užduotis yra išplėsti erdvę, o ne ją sumažinti. Ši technika padės padaryti net mažą butą funkcionalesnį, išlaikant vienodą stilių ir patogų išdėstymą..

Geras zonavimo su baldais pavyzdys

Geras zonavimo su baldais pavyzdys

Zonavimo procesas prasideda nuo būtinų savininkams zonų sąrašo nustatymo:

 • prieškambaris;
 • Svetainė;
 • spintelė;
 • poilsio zona;
 • valgykla;
 • virtuvė.

Svarbu! Sąrašas sudaromas individualiai, atsižvelgiant į savininkų pageidavimus ir poreikius. Tai gali ir turėtų būti kitaip, nes vieniems žmonėms reikia biuro, o kitiems reikia praktikuoti jogą. Svarbiausia – patiems nuspręsti, kiek zonų planuojate patalpinti bute ir kokį plotą už jas reikia suteikti.

Šviesos elementai puikiai tinka erdvei padalyti

Šviesos elementai puikiai tinka erdvei padalyti

Patarimas! Efektyviam zonavimui gali būti naudojami skirtingi metodai: erdvės padalijimas su baldais, spalva, apdaila. Nebūtina naudoti tik vieno varianto, juos galima derinti ir derinti, siekiant aukso vidurio.

keturiolika

Baldai ir tekstilė

Šviesios apdailos spalvos vis dar yra tendencijos, ypač mažo ploto butuose. Kuo mažiau vietos, tuo daugiau gudrybių reikia vizualiai išplėsti erdvę. Nebijokite pernelyg didelio baltų sienų „sterilumo“, nes ryškios detalės užuolaidų, pagalvių, paveikslų ir kambarinių augalų pavidalu gali efektyviai atgaivinti bet kokį interjerą.

Baldai yra svarbūs kuriant interjerą, nes, be tiesioginės paskirties, jie padeda zonuoti erdvę. Perimetro išdėstymas jau seniai prarado savo aktualumą.

Idėja! Vienas iš sėkmingiausių variantų – virtuvę ir valgomąjį atskirti valgomojo stalu arba baro skaitikliu. O miegamąjį nuo svečių kambario puikiai gali atskirti aukšta drabužių spinta. Tai sutaupys vietos ir išplės plotą atspindint šviesą..

Ryškūs akcentai sukuria nuotaiką

Ryškūs akcentai sukuria nuotaiką

Tekstilės pasirinkimas tiesiogiai priklauso nuo buto stiliaus. Pavyzdžiui, rytietišką dizainą gali papildyti tekančios užuolaidos, o japoniškas stilius dažnai kuriamas su bambuko žaliuzėmis. Ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas daiktų saugojimui, nes netvarka gali sugadinti net moderniausių apdailų išvaizdą..

Norint sutvarkyti modernią virtuvę, reikalinga buitinė technika. Be standartinio komplekto šaldytuvo ir viryklės pavidalu, vis dažniau pridedama indaplovė, kavos virimo aparatas ir gartraukis. Be pastarosios virtuvėje kartu su svetaine bus ypač sunku. Naudojant šį išdėstymą, gaubtas yra ypač svarbus. Norėdami laikyti virtuvės reikmenis, jums reikės pakankamo skaičiaus lentynų ir spintelių. Geriau pasirinkti ausines su lygiu paviršiumi arba matiniu stiklu.

keturiolika

Patarimas! Vieno kambario bute geriau nenaudoti per daug kontrastingų ar ryškių spalvų perėjimų. Be to, kardinalūs skirtingų apdailos skirtumai veiks prieš laisvą erdvę. Geriau zonavimą atlikti neutralesniais būdais, pavyzdžiui, užuolaidomis ar kilimu ant grindų..

keturiolika