Sūkurinė vonia interjere

Sūkurinė vonia yra sūkurinė vonia. Noriu pažymėti, kad ši santechnika yra puikus būdas sumažinti stresą, atsipalaiduoti ir dėl savo naudingų savybių išgydyti ligas. Toks vonios kambarys nustojo būti prabangos elementu. Dėl didelio modelių pasirinkimo jis gali tilpti į bet kokį kambario dizainą. Produktai skiriasi dydžiu, medžiaga, dizainu. Šiame straipsnyje mes analizuosime visus kiekvienos vonios privalumus ir trūkumus. Funkcionalumas priklausys nuo teisingos vietos, diegimo. Norėdami tai padaryti, turite apsvarstyti visas galimybes tiek mažiems, tiek dideliems kambariams..

 Šio straipsnio turinys:

Sūkurinių vonių tipai

Iš pradžių pagyvenkime prie šios santechnikos principo. Sūkurinė vonia yra vamzdžių sistema su siurbliu. Masažo efektas pasiekiamas per dideliu slėgiu ir kryptingu oro srautu. Įrenginyje yra valdymo blokas, kuris yra atsakingas už vožtuvų atidarymą skirtinguose purkštukuose, paleidžiant visą sistemą.

Sūkurinių vonių gamintojai siūlo platų modelių asortimentą

Sūkurinių vonių gamintojai siūlo platų modelių asortimentą

Yra dviejų tipų funkcijos, kurios skiriasi funkcijų paskirtimi:

 • Klasikinė versija. Masažas atliekamas maišant oro masę, vandens srautą. Susidaro burbuliukų susidarymo efektas, kurio didžiausias pasiekiamas dėl purkštukų skaičiaus, vietų.
 • Kombinuoti modeliai. Jie turi papildomų įtaisų srauto krypčiai sukurti. Tai suteikia pulsuojantį masažą. Manau, kad ši galimybė leidžia pasiekti reikiamą terapinį efektą daugiau nei standartinis dizainas.

Sūkurinė vonia interjere - įperkama prabanga, turinti naudos sveikatai

Sūkurinė vonia interjere – įperkama prabanga, turinti naudos sveikatai

Jums bus įdomu: APŽVALGA: Vonios kambario dizainas ir dekoravimas plastikinėmis plokštėmis 110+ nuotraukų – greitas ir pigus būdas papuošti

Forma ir matmenys

Santechnika yra įvairių formų ir dydžių. Pirkdami patariu remtis savo pageidavimais, kambario matmenimis. Mažiems vonios kambariams geriausias pasirinkimas yra kampiniai modeliai. Tokia santechnika padeda sutaupyti vietos kambaryje. Yra kompaktiškų modelių, skirtų tik sėdėti ar gulėti.

Renkantis sūkurinę vonią, turėtumėte atkreipti dėmesį ne tik į jo dydį, bet ir į medžiagą

Renkantis sūkurinę vonią, turėtumėte atkreipti dėmesį ne tik į jo dydį, bet ir į medžiagą

Didelių kambarių pasirinkimas yra neribotas. Produktai skiriasi savo forma. Galima parduoti:

 • apvalus;
 • kvadratas;
 • ovalus;
 • nestandartinis.

Galima rinktis iš kompaktiškų modelių

Galima rinktis iš kompaktiškų modelių

Tokie modeliai turi papildomų funkcijų. Yra produktų, sujungtų su sauna. Jie tampa interjero elementais. Galite juos papuošti, kaip norite..

PatarimasPerkant modelį keliems žmonėms, būtina pasirinkti patvarias medžiagas, konstrukcijas.

Sūkurinė vonia veikia skirtingai

Sūkurinė vonia veikia skirtingai

Jums bus įdomu: APŽVALGA: 2017 m. Šiuolaikinės mados mažo vonios kambario dizainas – ką reikia žinoti?

Medžiaga

Santechnika pagaminta iš įvairių medžiagų. Kiekvienas modelis turi savo privalumų, trūkumų.

Veislės:

 • Akrilo vonią galima naudoti ilgą laiką. Medžiagą lengva prižiūrėti. Šio tipo įrengimas neužima daug laiko.
 • Marmuro modeliai yra patvarūs, patikimi naudoti. Medžiaga gali sukurti unikalią atmosferą vonios kambaryje. Manau, kad palyginimas su laikmečiu karaliaus laikais yra tinkamas.
 • Ketaus sūkurinės vonios yra sunkiausios iš visų modelių. Jie yra patikimi, tačiau montavimas gali būti sudėtingas. Produktai su 4-6 purkštukais laikomi ekonomišku pasirinkimu..
 • Išskirtiniai modeliai yra sukurti iš brangios medienos, grūdinto stiklo ir kitų medžiagų, kliento pageidavimu.

Paprasti modeliai gali turėti vieną režimą

Paprasti modeliai gali turėti vieną režimą

Renkantis modelį, būtina atsižvelgti į paviršiaus vienodumą, spalvą.

Jums bus įdomu: APŽVALGA: Mažas vonios kambarys kartu su tualetu (50 ir daugiau nuotraukų): 12 unikalios erdvės korekcijos metodų

Naudingos savybės

Namuose patartina turėti sūkurinę vonią, nes masažo prietaisai gali pagerinti sveikatą.

Renkantis vonią, ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas hidromasažo sistemai.

Renkantis vonią, ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas hidromasažo sistemai.

Sūkurinės vonios privalumai:

 • Atpalaiduoja raumenis hidromasažu. Yra tam tikros srities poveikis.
 • Po intensyvios treniruotės jis padeda sumažinti raumenų skausmą dėl masažo efekto, šildomo vandens.
 • Naudojant aromatinius aliejus, malšina stresą, leidžia prisiderinti prie naujos darbo dienos.
 • Gali stiprinti širdies ir kraujagyslių sistemą, nes taškinis masažas padeda paveikti kraujagyslių sieneles.
 • Sustingę procesai, edema lengvai praeina hidromasažinės vonios pagalba. Pagerina kraujotaką, limfos cirkuliaciją.

Turėtumėte žinoti, kad gerai hidromasažui reikia daugiau nei 40 cm gylio.

Turėtumėte žinoti, kad gerai hidromasažui reikia daugiau nei 40 cm gylio.

Jums bus įdomu: APŽVALGA: Madingas vonios kambario dizainas be tualeto (+100 nuotraukų) – grožis kartu su komfortu

Kaip padaryti pasirinkimą?

Sūkurinė vonia tarnaus ilgai, jei pasirinksite tinkamą modelį. Mano pagrindinės rekomendacijos leis jums kompetentingai pasirinkti vonią masažui.

Sūkurinės vonios siūlo daugybę pasirinkimų

Sūkurinės vonios siūlo daugybę pasirinkimų

Naudingi patarimai:

 • Svarbus kriterijus yra kambario dydis. Mažų kambarių savininkams geriau pasirinkti kampinius, kompaktiškus variantus..
 • Taip pat turėtumėte atkreipti dėmesį į išorinio vonios sluoksnio storį. Akrilo gaminiams jums reikia 5-7 cm. Visos konstrukcijos patvarumas priklauso nuo dangos kokybės..
 • Purkštukų skaičius ir tipas turi įtakos masažo kokybei. Standartiniai mechanizmai gali veikti tik su vandens srove. Specialūs prietaisai leidžia keisti srauto kryptį. Pagal purkštukų skaičių geriausias pasirinkimas yra nuo keturių iki šešių dalių.
 • Sistemą galima valdyti elektroniniu ir pneumatiniu būdu. Elektroninis sprendimas, mano nuomone, yra patogesnis. Iš bet kur galite keisti režimus, valdyti įtraukimą.
 • Produkte neturėtų būti drožlių, įlenkimų, pašalinio kvapo. Prieš perkant būtina atidžiai apžiūrėti sūkurinę vonią.

Purkštukų kryptį galima reguliuoti nepriklausomai

Purkštukų kryptį galima reguliuoti nepriklausomai

Prieš pasirinkdami, turėtumėte susipažinti su techninėmis charakteristikomis, perskaityti tikras savininkų apžvalgas. Galite sužinoti apie konkretaus modelio stipriąsias ir silpnąsias puses.

Galite gauti romantiškų modelių dviem ar net visoms įmonėms

Galite gauti romantiškų modelių dviem ar net visoms įmonėms

Jums bus įdomu: OAPŽVALGA: Mažos vonios plytelės (daugiau nei 150 dizaino nuotraukų): optimalus stiliaus ir dekoro derinys

Vietos nustatymo metodai

Kambario išdėstymas leis jums apskaičiuoti visus matmenis ir, naudojant vaizdinį pavyzdį, pamatyti, kaip sūkurinė vonia atrodys interjere. Vieta priklauso nuo vonios tipo, dydžio.

Siekiant didesnio komforto, voniose yra porankiai, galvos atramos, garso sistema, automatinė vandens lygio kontrolė ir savaiminė dezinfekcija

Siekiant didesnio komforto, voniose yra porankiai, galvos atramos, garso sistema, automatinė vandens lygio kontrolė ir savaiminė dezinfekcija

Įdomūs sprendimai:

 • Mažuose kambariuose ir kartu su vonios kambariu kampinis išdėstymas būtų tinkamas sprendimas. Rekomenduoju įrengti sūkurinę vonią priešais išėjimą, tačiau komunikacijų vieta čia turės įtakos.
 • Ovalus modelis tinka patalpoms virš 3 m2. Tokiame kambaryje tilps vonios kambarys, skalbimo mašina, praustuvas. Įdiekite priešingoje išėjimo pusėje.
 • Jei kambaryje yra įlankos langas ir dideli langai, tada šioje vietoje įrengta sūkurinė vonia. Puikus vaizdas pro langą padės atsipalaiduoti. Tuo atveju, kai jie eina į kaimyninį pastatą ar kelią, galite pakabinti romėnų žaliuzes.
 • Papildoma galimybė kompaktiškuose kambariuose yra vonia išilgai šoninės sienos. Tokiam sprendimui tinka stačiakampis dizainas. Vonios kambarys ir kriauklė yra ant priešingos sienos..

Kiekvienais metais sūkurinę vonią reikia išvalyti nuo nuosėdų

Kiekvienais metais sūkurinę vonią reikia išvalyti nuo nuosėdų

Jums bus įdomu: APŽVALGA: Vonios plytelių apdailos parinktys (daugiau nei 175 nuotraukos). Mes kuriame dizainą, kuris bus prisimintas

Dizaino patarimai

Visos šiuolaikinės sūkurinės vonios yra su valdymo pultu

Visos šiuolaikinės sūkurinės vonios yra su valdymo pultu

Pagrindinis mano patarimas yra pastatyti sūkurinę vonią taip, kad vonia atitiktų stilių. Norėdami sukurti bendrą kambario dizainą, santechnikos kraštai yra įrėminti tomis pačiomis medžiagomis, kurios naudojamos apdailai. Plytelių, dekoratyvinių plokščių, pagamintų iš medžio ir plastiko, naudojimas yra priimtinas.

Standartinės rekomendacijos:

 • Klasikiniame vonios kambaryje su rėmu plytelės, puikiai atrodys didelė ketaus arba marmuro masažo vonia. Dekoratyvinių ornamentų naudojimas yra priimtinas.
 • Minimalistiniam dizainui tinka kompaktiški modernūs modeliai. Jie turi mažiau funkcionalumo, tačiau tinka mažam kambariui.
 • Apvalus vonios kambarys tinka dideliems kambariams. Produktas puikiai derės su plytelėmis seksas, taip pat dideli langai ir prieiga prie balkonas.
 • Juoda ir balta versija suteiks dizainui griežtumo. Apvalios arba ovalios formos sūkurinė vonia puikiai pabrėš bendrą kambario stilių.
 • Vonioje reikia gero apšvietimo. Su pagalba lempos, galite padalinti erdvę į zonas. Kombinuotas apšvietimas yra priimtinas.
 • Rankšluosčių laikikliai gali būti įrengti šalia sūkurinės vonios, baldai vonios reikmenims ir kitiems priedams. Vazos su augalais bus puiki puošmena.

Sūkurinę vonią galima pastatyti net mažuose kambariuose

Sūkurinę vonią galima pastatyti net mažuose kambariuose

Jums bus įdomu: APŽVALGA: įtempiamų lubų vonios kambaryje privalumai ir trūkumai: geriausias sprendimas ar duoklė madai? (Daugiau nei 125 nuotraukos)

Teisingas montavimas

Visų vandens masažo vonių sistemų montavimas turi būti atliekamas kokybiškai keliais etapais. Jei neturite įgūdžių įrengti sūkurinę vonią, patartina kreiptis į profesionalus.

Konstrukcijos sandarumas ir gaminio ilgaamžiškumas priklauso nuo teisingo montavimo. Prastas ryšys sukelia avariją ir apatinių aukštų užtvindymą.

Pirkdami akrilo vonią įsitikinkite, kad jos paviršius yra vienodas

Pirkdami akrilo vonią įsitikinkite, kad jos paviršius yra vienodas

Montavimo ir prijungimo veiksmai:

 • Pirmiausia patariu įsirengti valymo filtrus. Visi mechanizmai yra jautrūs korozijai, todėl, norint pratęsti tarnavimo laiką, reikia išvalyti ir suminkštinti vandenį.
 • Vamzdynai ir kanalizacija turi būti prijungti kuo arčiau sūkurinės vonios. Sumažina nuotėkio tikimybę, supaprastina prisijungimo procesą.
 • Įrengimas įprastoje vietoje atliekamas atsargiai, kad nebūtų pažeista konstrukcija. Visų šakų ir vamzdynų prijungimas atliekamas pagal instrukcijas..
 • Paskutinis etapas yra prijungimas prie maitinimo tinklo. Be elektros, purkštukų atidarymo vožtuvai neveiks, siurblys neįsijungs.

VIDEO: Gražios galimybės su sūkurine vonia jūsų interjerui

Sėdimų modelių yra dar mažiau.

Sėdimų modelių yra dar mažiau.

Jums bus įdomu: APŽVALGA: Vonios baldai: Kriauklių su praustuvu pasirinkimo ypatumai – kaip nesuklysti? (Daugiau nei 190 nuotraukų)

Išvestis

Apibendrindamas noriu pasakyti, kad sūkurinė vonia yra naudingas prietaisas, kurį galima įrengti bet kuriame namuose. Vonios kambarys su vandens masažu leidžia atsipalaiduoti ir atsipalaiduoti. Didelis santechnikos pasirinkimas leidžia įsigyti reikiamą modelį. Papildomi įrenginiai gali išplėsti standartinės funkcijos galimybes.

Vonios su sūkurine vonia dizaino ypatybės namo ir buto interjere (120 + nuotraukos). Įperkama prabanga su nauda sveikatai. Ką reikia žinoti? Vonios su sūkurine vonia dizaino ypatybės namo ir buto interjere (120 + nuotraukos). Įperkama prabanga su nauda sveikatai. Ką reikia žinoti? Vonios su sūkurine vonia dizaino ypatybės namo ir buto interjere (120 + nuotraukos). Įperkama prabanga su nauda sveikatai. Ką reikia žinoti?

Taip pat norėčiau pasakyti apie naudojimo trūkumus. Sūkurinė vonia yra sudėtinga elementų sistema. Jei jis sumontuotas neteisingai, galima rimta žala. Įrangos priežiūra reikalauja specialių įgūdžių ir žinių. Šiuolaikiniai modeliai su daugybe funkcijų yra brangesni nei įprasta vonia ir dušas. Jei kambario dydis leidžia, tada patariu atidžiau pažvelgti į šią santechniką. Jei prietaisas bus naudojamas teisingai, jis tarnaus ilgai.