Modernus ir žaisti kilimėlis

Modernus patogus žaidimų kilimėlis

Pristatome jums vaikų grindų dangų dizaino žinias: revoliucinis išradimas, aplinkai nekenksmingos ir patogios minkštos vaikų kambarių grindys. Bet kuris iš tėvų pirmiausia stengiasi užtikrinti savo kūdikio saugumą ir komfortą. Vaikai yra dideli ropojimo ant grindų gerbėjai. Tėvai visada nerimauja dėl smūgio ar užšalimo. Kilimas? Bet juk ten, kur yra mažasis nuotykių ieškotojas, yra purvo, o nuolat plauti didelių gabaritų kilimus yra sunku ir nepatogu..

Naujos technologijos padeda tėvams. Viena iš naujausių naujovių – modulinė minkšta grindų danga vaikams.

„EVA-floor“ yra idealus pasirinkimas tiems, kurių kūdikis šliaužia ar mokosi vaikščioti

EVA grindys – idealus pasirinkimas tiems, kurių kūdikis šliaužia ar mokosi vaikščioti

Minkštos modulinės grindys, pagamintos iš plytelių, kurios pakartoja kambario apdailos spalvas, atrodo gražiai.

Minkštos modulinės grindys atrodo gražiai, pagamintos iš plytelių, kurios pakartoja kambario apdailos spalvas

Vaikų kambarių grindys turi būti šiltos, visiškai saugios, praktiškos ir daugiafunkcinės. Būtent šiomis sąlygomis grindė kūrėjai – revoliucinės medžiagos, atsparios dilimui, patvarios grindų dangos kūrėjai..

„EVAfloor“ yra revoliucinis išradimas, palengvinantis mažų vaikų tėvų gyvenimą

„EVAfloor“ yra revoliucinis išradimas, palengvinantis mažų vaikų tėvų gyvenimą

EVA technologija – iš naujo apibrėžti grindis

 • EVA – etileno vinilacetatas, mikroporas, putotas polimeras, savo techninėmis savybėmis panašus į gumą.

Tokia danga yra atspari bet kokiai deformacijai, turi hipoalerginių savybių ir ypatingą lankstumą. Vaikų kambario grindys, pagamintos naudojant šią technologiją, sparčiai populiarėja visame pasaulyje..

TOP 5 populiarūs ir saugūs minkšti žaidimų kilimėliai vaikams:

Pavadinimas Charakteristikos Dizainas ir kaina
Dėlionės kilimėlis, be paveikslėlių, „Funkids“ "Mozaika-12" Dėlionės kilimėlis 15 mm storio. 6 skirtingų spalvų kvadratinių plokščių rinkinys, 12 dydis" (30×30 cm) su 6 dydžio vidinėmis plokštėmis" (15×15 cm) „FunKids“ "Mozaika-12". Gabaliukų (plokščių) dydis: 30 cm x 30 cm x 1,5 cm Surinkto dėlionės komplekto plotas: 0,54 kv. Sudėtis: EVA putplastis (putplastis polietilenas, pridedant etilo vinilacetato) Kranto kietumas: 30-35 vienetai – minkščiausia ir aukščiausios kokybės medžiaga, egzistuojanti panašių gaminių gamyboje. 590 rublių. Pamatyti parduotuvėje
„Disney Cars“ dėlionės kilimėlis Patrauklus dėlionės kilimėlis „Alfabeto automobiliai“ gali papuošti vaiko kambarį, suteikti galimybę praktikuoti skaitymą. Ant jo patogu sėdėti žaidžiant ant grindų – produktas yra minkštas ir apsaugo nuo šalčio. Ir jūsų mėgstami animacinių filmų personažai tikrai pradžiugins vaiką ir pritrauks jo dėmesį.. 1193 rubliai. Pamatyti parduotuvėje
Dėlionės kilimėlis, 6 plytelės „Funkids“ "Paprasta-12-10" „FunKids“ "Paprasta-12-10" tiems, kurie nori sutaupyti už kainą, bet gauna tą patį puikios kokybės dėlionės kilimėlį kaip ir jo 15 mm atitikmuo "Paprasta-12". Šio kilimėlio storis yra 10 mm – šis faktas leidžia gamintojui sumažinti šios prekės kainą. „FunKids“ "Paprasta-12-10" – tobulėk patogiai! Tai tikrai addicting. Minkšta ir maloni liesti, bekvapė medžiaga jūsų kūdikiui tikrai patiks ir bus puiki dovana bei pramoga jam. Gabaliukų (plokščių) dydis: 30 cm x 30 cm x 1 cm Surinkto dėlionės komplekto plotas: 0,54 kv. Sudėtis: EVA putplastis (putplastis polietilenas, pridedant etilo vinilacetato) Kranto kietumas: 30-35 vienetai – minkščiausia ir aukščiausios kokybės medžiaga, egzistuojanti panašių gaminių gamyboje. 400 rublių. Pamatyti parduotuvėje
Dėlionės kilimėlis Soyuzmultfilm su žaisliniais automobiliais Žaidžiame kartu, 10 segmentų Dėlionės kilimėlis Soyuzmultfilm su žaisliniais automobiliais Žaidžiame kartu, 10 segmentų, D18594T-CRT (12). Kilimėlio dėlionė "Žaisliniai automobiliai" serijos "Sojuzmultfilm" iš populiariausių prekės ženklo "Žaisti kartu" yra linksma mozaika vaikams nuo 3 metų amžiaus. Šis modelis turi labai minkštą pagrindą, kurio dėka mozaikinio kilimėlio surinkimas ir tolesnis žaidimas juo bus neįtikėtinai malonus ir įdomus vaikui. Į šį rinkinį įeina įvairių transporto priemonių elementai, kuriems reikia rasti tinkamą dėlionės vietą. Žaidimas ilgą laiką sužavės vaiką, suteiks daug teigiamų emocijų ir, be kita ko, padės ugdyti loginį mąstymą ir pagerinti smulkiąją motoriką.. 420 rublių. Pamatyti parduotuvėje
Kilimėlio dėlionė "Minkšti galvosūkiai" Raidžių mokymasis, 36 elementai Kilimėlio dėlionė "Minkšti galvosūkiai" Žaidimas leis vaikui išmokti raides. Pakuotės turinys: 36 raidžių dėlionės. Surinktos dėlionės dydis: 54×54 cm. Vienos dėlionės dydis: 9×9 cm. Medžiaga: EVA (etileno vinilacetatas). 203 RBL. Pamatyti parduotuvėje

17

Iš įvairių spalvų vinil-acetato putplasčio grindų galite pasirinkti neutraliausią, medieną primenančią ir pan.

Iš įvairių spalvų vinilo acetato grindų galite pasirinkti neutraliausią, medieną primenančią ir pan..

Svarbu! EVA grindys šiuolaikinėse Europos ikimokyklinio ugdymo įstaigose montuojamos dažniau nei medinės ar porcelianinės plytelės.

Nenuostabu! Iš tiesų, atsitiktinai nukritus ant tokių grindų, kūdikis tiesiog neturi šansų gauti įvairių sužalojimų. Tačiau minkštos EVA grindys už tai pelnė ne tik pelnytą pripažinimą..

Minkštos grindys vaikų kambariams. Paprastos minkštos vinilo acetato grindys su beveik nematomais sujungimais

Paprastos minkštos vinilo acetato grindys su beveik nematomais sujungimais

 • Saugumas. Minkštas darželio dangtelis, pagamintas naudojant EVA technologiją, turi visus būtinus sertifikatus, patvirtinančius jo visišką nekenksmingumą žmonėms. Šios grindys yra bekvapės, ekologiškos ir labai malonios liesti..
 • Mobilumas. EVA dangtį sudaro atskiri moduliai, kuriuos lengva surinkti ir išardyti. Jei pageidaujate, minkštas grindis galima perkelti į kitą vietą ir net pasiimti su savimi į kelionę.

Taip pat praverčia EVA plytelės tėvų miegamajame

EVA plytelės praverčia ir tėvų miegamajame

Ši medžiaga nebijo vandens

Ši medžiaga nebijo vandens

 • Komfortas. Modulinė danga turi gerą šilumos izoliaciją, panašią į „šiltas grindis“. Moderni grindų konstrukcija slopina visus triukšmus ir puikiai slopina kritimus, o tai labai svarbu mažiems vaikams.
 • Atsparumas dilimui. Minkštos EVA grindys gerai toleruoja drėgmę, buitinių chemikalų poveikį. Jis lengvai valomas, neblunka, yra atsparus aukštai / žemai temperatūrai ir atlaiko bet kokius bandymus su plastilinu ir dažais. Ant tokios dangos nepamatysite pėdsakų, aštrių kačių ar šunų nagų..
 • Hipoalergiškas. EVA sluoksnis nesikaupia statinio streso net ir ilgai vaikščiojant juo. Todėl tokia danga visiškai netraukia dulkių – ši tobula medžiaga apsaugos vaikus nuo įvairių alergenų atsiradimo..

Minkštos grindys sukrautos kaip sportinis kilimėlis studento kambaryje

Minkštos grindys sukrautos kaip sportinis kilimėlis studento kambaryje

aštuoniolika

Spalvingas vaikystės pasaulis jūsų vaikui!

Dabar jaunieji tyrėjai turės ką veikti ant grindų. Minkštos vaikų žaidimų kambarių grindys gaminamos spalvingų, ryškių dėlionių pavidalu, skirtingos spalvos ir tekstūros. Tai raidės, skaičiai, drugeliai, įdomūs gyvūnai, linksmos figūros, lapai, pasakų personažai, gamtos peizažai. Jie gali būti naudojami originaliems piešiniams ir kompozicijoms komponuoti..

Dėmesio! Pasirinkite galvosūkio grindis pagal savo kūdikio amžių. EVA sluoksnyje gali būti smulkių detalių, kurių jaunas tyrinėtojas tikrai paragaus.

Plytelių kraštų spynos yra pakankamai standžios, kad būtų galima gaminti ir žaislus: didelius kubelius, vigvamus ir namus

Plytelių kraštų spynos yra pakankamai standžios, kad būtų galima pagaminti didelius kubelius, vigvamus ir namus

Šiems galvosūkių kilimėliams yra daug skirtingų spalvų.

Dėlionės kilimai pateikiami daugybe spalvų

Iniciatyvūs tėvai iš minkštųjų modulių renka jaukius namus už jų trupinius, įdomius didelius kubelius, netgi žaisliukus ir dėžutes žaislams.

Ant pastabos! Vyresniems vaikams gamintojai siūlo dėliones, kelių eismo taisykles, pasaulio žemėlapį. Jei norite, galite kasdien keisti EVA grindų modelį ir sukurti vaikams naujų įdomių užsiėmimų, kurie lavins jų mąstymą, atmintį, logiką, smulkiąją motoriką ir fizinį aktyvumą..

Įklotų grindų, pagamintų iš evaplast, modelis gali būti labai skirtingas, pasirinkimas atliekamas atsižvelgiant į vaiko amžių

Įklotų grindų, pagamintų iš EVA sluoksnio, modelis gali būti labai skirtingas, pasirinkimas pasirenkamas atsižvelgiant į vaiko amžių

EVA grindų plytelės, kurios pakartoja ryškias darželio spalvas

EVA grindų plytelės, atspindinčios ryškias darželio spalvas

Dizaineriai nepamiršo ir moksleivių. Subrendusiems vaikams yra atskiros visų spalvų kolekcijos. Vaikų kambario dėlionės grindų kilimėlis puikiai tiks prie bet kokio kambario stiliaus ir dizaino. Vienos spalvos EVA grindys puikiai užmaskuoja sąnarius, o dėl savo savybių minkštos grindys gali būti naudojamos bet kuriame namo ar buto kambaryje.

Ši medžiaga gali iš dalies pakeisti sportinio kilimėlio nebuvimą

Ši medžiaga gali iš dalies pakeisti sportinio kilimėlio nebuvimą

Šiltos gauruotos modulinės grindys ant minkšto EVA pagrindo

Šiltos gauruotos modulinės grindys ant minkšto EVA pagrindo

Idėja! Sujunkime vaizduotę ir iš paprastų minkštų grindų pagaminsime daugiafunkcinį korio dangą. Mums reikia įprasto, standartinio dėlionės kilimo rinkinio, tačiau taip, kad jame būtų dvigubai daugiau dėlionių, nei reikia kambariui sutvarkyti.

Aštraus peilio pagalba pusę modulių paversime originalia korio struktūra ir klijuosime korinius dėliones ant įprastų. Įdiegę turėsime nuostabų dizainą, o gydomieji džiovinti augalai, jūros akmenukai, dekoratyvinė žolė ir daug daugiau gali būti įklijuoti į gautas ląsteles..

Minkštų grindų įrengimo darželyje procesas

EVA sluoksnis yra labai lengvai montuojamas ir surenkamas kaip įprastas galvosūkis. Surinkdami vadovaukitės kiekvieno modulio kampais. Vienas iš kampų yra rodyklės formos, likusiems moduliams laikykitės tos pačios krypties. Yra du būdai, kaip surinkti minkštas dėlionės grindis vaikų kambariams: sausas ir ant lipnaus pagrindo.

aštuoniolika

Patarimas! Ideali danga, ant kurios galima kloti „Evaplast“, yra fanera arba OSB plokštė. Geriau susilaikyti nuo medžio drožlių plokščių naudojimo – ši medžiaga nėra ekologiška.

Gana lengvai surenkamos modulinės EVA grindys

Pagrįstai lengva surinkti modulinę EVA-gaminama grindų

Sausas montavimas

Šis metodas tinka didesniam mobilumui ir galimybei lengvai pakeisti vieną modulį. Tačiau sausam įrengimui reikalingas lygus grindų paviršius, kuris garantuoja minkšto kilimo patvarumą..

 1. Kamino moduliai tvarkingai ir prisijungti prie jų grįžti į nugarą.
 2. Šiek tiek ištempkite sujungtus galvosūkius.
 3. Aplink minkšto kilimo perimetrą pritvirtinkite pažabotas juosteles.

Klojant EVA sluoksnį sausu būdu, įsitikinkite, kad atstumas nuo kilimo šaligatvio iki sienos yra ne mažesnis kaip 2 cm. Stiprios fiksacijos dėlei ant galvosūkių gali būti pritvirtinta dvipusė juosta..

Didelė dalis EVA kilimėlių pasižymi neslystančiomis savybėmis.

Didelė dalis EVA kilimėlių yra neslystantys

Minkštos grindys vaikų kambariams. Modulinės vinilo acetato grindys yra plačiai naudojamos sporto salėse, tiek komercinėse, tiek privačiose. Tam siūlomos spalvos ir tekstūros.

Modulinės vinilo acetato grindys yra plačiai naudojamos viešosiose ir namų sporto salėse. Tam siūlomos spalvos ir tekstūros.

Minkštų grindų montavimas ant klijų

Klijų klojimas užtikrina patikimesnį minkštų grindų patvarumą. Geriausia naudoti polimerinius klijus (kurie naudojami klojant linoleumą). Klijai tepami minkštu voleliu pagal instrukcijas.

 1. Padalinkite visas grindis į 4 lygias dalis (tam padarykite žymes ant kiekvienos sienos pusės ir prijunkite jas).
 2. Moduliai turi būti sukrauti iš vienos iš keturių dalių centrinės zonos.
 3. Montuodami įsitikinkite, kad modulio fragmentai viršija 1/2 jungiamojo elemento žymėjimą. Taigi būtina tai padaryti, kad tolesnių dalių smaigaliai būtų tiksliau įkišti į jau priklijuotų dalių griovelius ir būtų gauta viena monolitinė jungtis.
 4. Sumontavę visus modulius, minkštas grindis susukite guminiu voleliu, kad geriau sukibtų..
 5. Pritvirtinkite grindjuostes po to, kai klijai visiškai išdžiūvo.

Dėlionės kilimėlis, atitinkantis grindis

Dėlionės kilimėlis, atitinkantis grindis

Paslapčių Rūpinimasis minkštų grindų darželio

Labai lengva prižiūrėti tokias grindis. Negalima juo vaikščioti su lauko batais ir įsitikinkite, kad dėlionės kilimo paviršius nėra pažeistas aštrių daiktų. EVA sluoksnį reikia nuvalyti minkšta kempine su muilo tirpalu; skalbimui negalima naudoti cheminių ploviklių. Tačiau nevalykite jo per dažnai, pakanka 2-3 kartų per savaitę.

Minkštos grindys vaikų kambariams. Vinilo putų grindų tekstūrų ir spalvų įvairovė yra beveik neribota - gamintojai nuolat papildo asortimentą

Vinilo putų grindų tekstūrų ir spalvų įvairovė yra beveik neribota: gamintojai nuolat papildo asortimentą

Modulinės EVA grindys yra puikus išradimas, kurio pagalba galite ne tik apsaugoti vaiko kambarį, bet ir papildyti jo raidos programą.

Modulinės EVA grindys yra puikus išradimas, kurio pagalba galite ne tik apsaugoti vaiko kambarį, bet ir papildyti jo kūrimo programą.

Rūpintis šia medžiaga yra gana paprasta.

Rūpintis šia medžiaga yra gana paprasta.

Peržiūrėkite mūsų vaikų galvosūkių kilimėlių ir minkštų grindų apžvalgą:

Jaukūs namai!