„Pasidaryk pats“ grindinys

„Pasidaryk pats“ grindinys

Teritorijos sutvarkymas privačiame kieme ar šalyje yra įdomus procesas, reikalaujantis ne tik laiko ir pastangų, bet ir kūrybiško požiūrio. Daugelis žmonių tai daro savarankiškai, nes šis procesas gali atnešti daug malonumo. Sodo erdvės organizavimas numato specialių sodo takų, kurie atlieka labai svarbų vaidmenį, kūrimą. Jie turi būti praktiški, kad jais būtų patogu judėti, ir tuo pačiu turėti estetinę išvaizdą, papildyti bendrą svetainės dizainą.

Neįprasti namų sodo šaligatvio trafaretai

Neįprasti namų sodo šaligatvio trafaretai

Dekoratyvinis kelias iš naminių trafaretų

Dekoratyvinis kelias iš naminių trafaretų

Originali idėja šiuolaikiniame kraštovaizdyje

Originali idėja šiuolaikiniame kraštovaizdyje

Takams kloti galite naudoti plyteles, įsigytas iš specializuotos parduotuvės, arba galite pasigaminti patys. Šiuo tikslu būtina įsigyti formą sodo takams pilti. Tokios formos skiriasi pagal skirtingus kriterijus..

Privalumai

Užpildymo formos suteikia daug privalumų. Visų pirma, tai yra pinigų taupymas. Jei apskaičiuosite gatavos naminės plytelės kainą, ji išeis daug pigiau nei įsigyjant standartinę femką. Į kainą įskaičiuotas tik tirpalo komponentų pirkimas. Tai taip pat leidžia neriboti savo kelio dydžio. Jis gali būti visiškai bet kokio ilgio ir pločio. Formavimo procesas taip pat bus žymiai pagreitintas. Ruošinys, kaip taisyklė, leidžia iš karto sukurti didelį mūro plotą. Galite pagreitinti šį procesą, jei perkate ir naudojate visą 2, 4, 6 ar daugiau dalių rinkinį vienu metu..

13

Naudojant pilant ruošinį, bus sukurtos tvirtos ir patikimos dalys. Jei laikysitės būtinų skiedinio proporcijų, plytelė tarnaus ilgai ir bus atspari išoriniams veiksniams, ji atlaikys tam tikras apkrovas.

Kitas formos pranašumas yra jo pakartotinis naudojimas. Jei jūsų sukurta kompozicija atitinka jūsų skonį ir norėtumėte ją atgaminti kitoje svetainės vietoje, galite vėl naudoti tą pačią klišę..

Keičiant formos dydį, gaunamas visiškai naujas dizainas.

Jei pakeisite formos dydį, galite gauti visiškai naują dizainą.

Kaip išsirinkti?

Plytelių formą galite įsigyti daugelyje specializuotų namų tobulinimo parduotuvių. Tačiau prieš pasirinkdami atkreipkite dėmesį į jo pagrindines savybes..

Pirmas dalykas, kuris išskiria trafaretus, yra jų išvaizda. Būtent, kaip atrodys kelias. Ruošinys gali būti suprojektuotas su dugnu arba be jo. Jei šablone yra tik buferiai, paviršius bus lygus. Jei jis turi dugną, jis leidžia rodyti tam tikrą modelį ant paviršiaus. Taip pat svarbus kampų skaičius. Papuošalų ir variacijų įvairovė šiandieninėje rinkoje yra tokia didelė, kad tiesiog neįmanoma išvardyti visko. Pasirinkimas priklauso nuo jūsų asmeninių pageidavimų. Galite nusipirkti įvairių klišių: keturių ar šešiakampių, pusmėnulio, gėlių, išlygintų linijų, kurių pagalba imituojama įvairių rūšių natūralios kilmės akmenys ir kt..

keturiolika

Svarbu atkreipti dėmesį į medžiagą, iš kurios pagamintas įrankis. Tai gali būti metalas arba plastikas. Paprastai abu yra labai patvarūs ir tarnauja gana ilgai. Nepamirškite atsižvelgti į matmenis, nuo kurių priklauso darbo greitis. Šiuo atveju minimalus šonų aukštis yra ne mažesnis kaip 5 cm.

Laiko taupymas dėl didelių formų

Laiko taupymas dėl didelių formų

Savarankiška gamyba

Jei norite, kad jūsų svetainės dizainas būtų dar įdomesnis ir originalesnis, turėtumėte pagalvoti apie individualaus įrankio sukūrimą. Galite susisiekti su trafareto gamintoju ir užsisakyti modelį pagal savo piešinį. Tačiau, kaip taisyklė, tai yra labai brangus ir varginantis procesas. Daug lengviau pasidaryti klišę patiems..

Norėdami tai padaryti, galite pasirinkti iš įvairių priemonių. Patogiausi ir labiausiai paplitę yra medis ir metalas. Su jais lengva dirbti, jie tinka apdorojimui, yra atsparūs įvairioms įtakoms. Pažiūrėkime, kaip patiems pasidaryti šabloną.

„Pasidaryk pats“ medinių plytelių trafareto konstravimo schema

„Pasidaryk pats“ medinių plytelių trafareto konstravimo schema

Pirmuoju atveju, jei naudojate medieną, jums reikės 50 mm aukščio strypų. Jų ilgis priklauso nuo jūsų pageidavimų. Galite sudaryti daugiakampį ir tam prijunkite reikiamą skaičių strypų, naudodami savisriegius varžtus arba geležinius laikiklius. Dėl patikimumo naudokite papildomus metalo gabalus – pritvirtinkite juos prie dviejų lentų galų sandūros, kad trafaretas būtų patvaresnis. Jei reikia, strypų galai turi būti pjauti, kad sujungimai būtų tikslesni.

Trumpas viso mažos alėjos išpylimo proceso aprašymas

Trumpas viso mažos alėjos išpylimo proceso aprašymas

Antrasis variantas yra minkštas metalas, dažniausiai cinkuoti lakštai. Jie yra minkšti, todėl leidžia sulenkti bet kurią dalį. Norėdami sukurti šabloną, turite iškirpti 5 cm pločio juostelę, iš kurios galite sulenkti daugiakampį arba šabloną lygiomis linijomis. Galai turi būti sulenkti, kad vienas tilptų į kitą. Dėl patikimumo galite juos šiek tiek paspausti plaktuku..

Guminis trafaretas padės papuošti siaurą kelią

Guminis trafaretas padės papuošti siaurą kelią

Galite naudoti bet kokias prieinamas priemones su atitinkamais parametrais. Pavyzdžiui, šiam tikslui galite paimti senus lankus iš medinės statinės, dviračių ratlankių ratlankius, dažų skardines, iš kurių galite iškirpti įvairaus dydžio žiedus, ir net plastikinius butelius..

Stilingas bendro kraštovaizdžio dizaino įvaizdis

Stilingas kraštovaizdžio dizainas

Taikymas

Jūs jau žinote, kaip pasirinkti ir padaryti trafaretą. Dabar pakalbėkime apie jo taikymą. Prieš pradedant tiesti taką, verta atlikti parengiamuosius darbus. Norėdami tai padaryti, iš anksto pažymėtoje teritorijoje pašalinamas viršutinis žemės sluoksnis kartu su visa augmenija. Tada apatinis sluoksnis yra sutankintas. Po to gaminama smėlio pagalvė. Po to klojamas smulkaus žvyro sluoksnis, kuris yra nuo 5 iki 7 cm. Tada vėl atliekamas tampavimas.

keturiolika

Kitas žingsnis yra paruošti tirpalą. Norėdami tai padaryti, jums reikės:

  • cementas – jis gali būti kitoks. Paprastai statybos metu dažniausiai tinka ženklas 300, tačiau norint, kad jūsų mūras atlaikytų dideles apkrovas ir būtų atsparesnis išoriniams veiksniams, geriausia įsigyti 500 klasės medžiagą;
  • smėlis sumaišomas su cementu 1: 3;
  • vanduo – jo kiekis priklauso nuo smėlio drėgmės. Jis pridedamas palaipsniui, mažomis porcijomis, į sausus ingredientus, sumaišytus iki vientisos masės. Verta paminėti, kad jo temperatūra turi atitikti aplinką..

Lietingą dieną malonu vaikščioti vietine vietove rankų darbo taku

Lietingą dieną malonu vaikščioti vietine vietove rankų darbo taku

Gautos masės konsistencija turėtų būti panaši į tirštą grietinę. Turite jį maišyti mažomis porcijomis, priklausomai nuo stiliaus įrankių skaičiaus, kad jis neišdžiūtų, kol išpilstytos dalys išdžius..

Dabar galite pereiti tiesiai prie kelio. Tirpalas pilamas į paskirties vietoje sumontuotą formą. Patartina palikti 2 centimetrus iki krašto – taip detalė bus tikslesnė. Paviršius išlyginamas mentele arba mentele. Toliau reikia palaukti 15-20 minučių. Prieš nuimdami šonus, galite papuošti viršutinį sluoksnį. Naudodami geležinį šepetėlį, galite sukurti šiurkštų efektą arba išdėstyti akmenukų, kriauklių, sudaužytų indų šukių mozaiką.

Kelias yra neatskiriama sodo dizaino kraštovaizdžio dalis. Tai ne tik leidžia patogiai judėti svetainėje, bet ir leidžia ją padalyti į zonas.

Betono gaminiai yra patvarūs. Namų plytelės džiugins jus daugelį metų

Betono gaminiai yra patvarūs. Namų plytelės džiugins jus daugelį metų

Naudingi patarimai

Užpildydami didelius elementus, turite pritaikyti armatūrą. Tam klojamas specialus tinklelis, kurį galima įsigyti techninės įrangos parduotuvėje.

Atminkite, kad jūsų kelio stilius turėtų atitikti bendrą sodo sudėtį. Stiliaus pasirinkimas priklauso nuo gėlių lovų ir lovų išdėstymo, kurie bus atskirti keliu. Svarbų vaidmenį vaidina pastatų ir dekoratyvinių elementų buvimas..

15

Šiandien sodo dekoravimui labai populiarus fluorescencinių arba fosforo naudojimas. Tai dažai, kurie šviečia tamsoje. Jie gali būti naudojami kaip pudra ir pilami į viršutinį sluoksnį arba dekoruojant kaip dažų ir lako medžiaga..