70+ turkio spalvos miegamojo dizaino idėjų

70+ turkio spalvos miegamojo dizaino idėjų

Jei svetainė yra namo širdis, tada miegamąjį galima saugiai vadinti jo siela. Ši nuošali poilsio ir ramybės vieta yra paslėpta nuo smalsių akių, todėl visi nori, kad toks intymus kambarys būtų apgaubtas taikos, jaukumo ir komforto atmosferos. Turkis padės susidoroti su sunkia užduotimi. Dangaus ir vandenyno atspalvis skleidžia ypatingą švelnumo energiją. Psichologai priėjo prie išvados, kad turkio spalvos miegamasis gali teigiamai paveikti žmogaus psichologinę sveikatą, o tai labai svarbu šiuolaikiniams užimtiems žmonėms..

Turkio spalva ir deriniai su ja

Turquoise tonai gali atrodyti tikrai turtingi ir originalūs kitų neutralių ar panašių spalvų fone. Nepaisant to, kad turkis laikomas gana ryškiu, jo pagrindas gali būti įvairus ir natūralus. Populiariausios šio atspalvio spalvos yra dangaus-turkio, turkio-žalios spalvos, taip pat smaragdas.

Galima išskirti ypač sėkmingus turkio spalvos derinius su kitais broliais. Pavyzdžiui, turkio ir pastelinių spalvų derinys (balta, pilka, smėlio spalvos) bus puikus santūrumo ir ramybės interjere pavyzdys, pridedant rožinės arba auksinės spalvos, kambarys pavirs meno kūriniu, derinamas su ruda ar juoda valia. suteikti kambariui blizgesio ir elegancijos.

Kitas neįprastas, bet labai ekstravagantiškas variantas yra turkio atspalvio pridėjimas su blizgiais įdėklais arba metalo imitacija. Spalvingesnis ir kūrybiškesnis sprendimas gali būti mėlynos turkio ir šviesiai žalios arba garstyčių geltonos spalvos kontrastas. Šio tipo miegamasis tinka gražiam būtinų akcentų išdėstymui..

Turkio spalvos miegamojo dizainas - spalvų deriniai Turkio spalvos miegamojo dizainas - spalvų deriniai Turkio spalvos miegamojo dizainas - spalvų deriniai

Interjero stiliai

Teisingas stiliaus krypties pasirinkimas padeda sukurti ne tik patogų, bet ir estetišką būstą, kuris pradžiugins savininkus ir jų svečius. Turkis atrodo labai harmoningai įvairiuose dizainuose.

Turquoise miegamasis modernus stilius

Toks dizainas patiks universaliems žmonėms, norintiems derinti šiuolaikines naujoves su pagarba senosioms tradicijoms. Šiuolaikinis stilius yra komfortas, jaukumas ir elegancija. Turkio spalvos miegamasis bus puikus neįprastų funkcinių baldų fonas, kūrybingas dekoras metalinių figūrų pavidalu, tekstūra su skirtingomis tekstūromis, taip pat sienų tapyba. Puikus pasirinkimas, kuris sukurs tikrą komfortą miegamajame.

Turquoise miegamasis modernus stilius - Interjero dizainas

Provanso turkio spalvos miegamasis

Pasirinktas stilius apima kaimišką paprastumą, ekologišką prabangą ir lengvą romantiką. Jūros vėjo spalva pabrėš subtilią atmosferą. Puikus derinys šiuo atveju bus turkio spalvos apdailos derinys su sniego baltumo arba smėlio spalvos baldais. Tekstilė su gėlių atspaudais taip pat papildys Provanso dizaino jausmingumą ir glaustumą..

Provanso turkio spalvos miegamasis - interjero dizainas Provanso turkio spalvos miegamasis - interjero dizainas

Aukštųjų technologijų turkio spalvos miegamasis

Tai puikus pasirinkimas, kad miegamasis būtų konservatyvus ir funkcionalus, tačiau tuo pat metu stilingas ir jaukus. Naudojant naujausias apšvietimo technologijas ir aiškias aukštųjų technologijų išdėstymo ribas puikiai atrodys nepaprastas žydras turkio spalvos baldų ar tekstilės fonas. Miegamojo dekoravimas stikliniais paviršiais ir geometriniais raštais derės prie žydrų užuolaidų.

Aukštųjų technologijų turkio spalvos miegamasis - interjero dizainas Aukštųjų technologijų turkio spalvos miegamasis - interjero dizainas

Turkio spalvos minimalistinis miegamasis

Iš lakoniško dekoro ir didelių gabaritų detalių nebuvimo lengva atpažinti minimalizmo stilių. Savo paprastumu ir patogumu jis sparčiai užkariauja visas pasaulio šalis. Minimalistiniame miegamajame puikiai tiks metalinės ar medinės kabinamos lentynos, stiklinis kavos staliukas ir neįprasti augalai. Dekoravimas ir tekstilė dangaus turkio spalvomis bus stilingas akcentas..

Turquoise minimalistinis miegamasis - Interjero dizainas Turquoise minimalistinis miegamasis - Interjero dizainas

Turkio spalvos Viduržemio jūros stiliaus miegamasis

Lygus bliuzas ir smaragdiniai tonai puikiai derės prie saulėto Viduržemio jūros interjero dizaino. Turkio spalva gražiai išryškins šviesią marmurinę apdailą, molio dekorą, akmenukų mozaikas ir kitus įdomius šio stiliaus papildymus. Kartu su oranžine palete miegamasis gali virsti jaukia ir šilta pasaka..

Turkio spalvos Viduržemio jūros stiliaus miegamasis - interjero dizainas Turkio spalvos Viduržemio jūros stiliaus miegamasis - interjero dizainas

Apdaila ir medžiagos

Pagrindinė taisyklė, kurios reikia laikytis renkantis turkio spalvos miegamojo apdailos medžiagas, yra funkcinis gaminių praktiškumas ir jų harmonija, atsižvelgiant į bendrą erdvės foną..

Grindys

Jaukus miegamasis visada gali būti papildytas įdomiu grindų dizaino variantu. Jis turėtų būti patvarus, aukštos kokybės ir atitikti kambario dizainą. Turkio spalvos natos gražiai susilieja su medžio parketu plonų lentų ar geometrinių kvadratų pavidalu. Pastelinių atspalvių laminatas bus ne mažiau patrauklus ir lengviau prižiūrimas. Žolės imitacijos kilimas turkio spalvos miegamąjį paverčia tikru sielos rojumi.

Turkio spalvos miegamojo dizainas - grindų apdaila Turkio spalvos miegamojo dizainas - grindų apdaila

Sienos

Neaustiniai reljefiniai tapetai, turintys neribotą spalvų ir raštų skaičių, taps originaliu ir ryškiu miegamojo sienų dangos sprendimu. Monochrominiai dažai taip pat harmoningai atrodys ryškių turkio spalvos baldų, dekoro ir tekstilės fone. Kitas geras pasirinkimas yra natūralios apdailos medžiagos, įskaitant akmenį ir medieną..

Turkio spalvos miegamojo dizainas - sienų dekoracijos Turkio spalvos miegamojo dizainas - sienų dekoracijos

Lubos

Būtent į tokį paviršių miegamajame dažniausiai atkreipiame dėmesį. Įtemptos vinilo lubos (puikiai dera su klasikiniu ir minimalistiniu interjero dizainu), originalios gipso kartono lubos arba kombinuota tekstilės ir blizgesio struktūra gali papildyti nuošalią poilsio erdvę. Pasirinkimas turėtų priklausyti ne tik nuo pasirinktų medžiagų praktiškumo, bet ir nuo sienų dizaino..

Turkio spalvos miegamojo dizainas - lubų apdaila Turkio spalvos miegamojo dizainas - lubų apdaila

Apšvietimas miegamajame

Šviesos bangų tipas ir kryptis turkio spalvos miegamajame turėtų atitikti pasirinktą dizainą ir kambario dydį. Pavyzdžiui, LED grindų apšvietimas didžiulę patalpą pavers kompaktiškesne ir jaukesne, dideli šviestuvai vizualiai susiaurins kambarį, o sieniniai šviestuvai gali pakeisti kitą dekoratyvinį apšvietimą..

Provanso stilių ir klasiką geriau papildyti ne per maža liustra, kuri bus dekoratyviai sendinta (žvakidės, žvakidės). Šiuolaikinis dizainas (modernus, minimalizmas ir pop menas) gali atrodyti nuostabiai, jei pagrindinis šviesos šaltinis yra šiek tiek mažiau ryškus nei antrinis. Lubos sumontuotos grindų lempos ar šviesos diodai susidoros su šia užduotimi..

Svarbu prisiminti, kad papildomi silpnos šviesos šaltiniai padeda palankiai apšviesti kiekvieną kambario kampą ir padaryti jį dar gražesnį. Kartu su turkio spalva šis apšvietimas taps tokia pat miegamojo dekoro dalimi kaip ir dekoras bei baldai..

Turkio spalvos miegamojo dizainas - apšvietimas Turkio spalvos miegamojo dizainas - apšvietimas

Miegamojo dizainas turkio spalvos – nuotrauka

Mūsų nuotraukų galerija nukels jus į ramybės, įkvėpimo ir komforto atmosferą. Galėsite pamatyti, kaip turkio spalva harmoningai atrodo miegamajame, kaip ji papildo skirtingus interjero stilius ir kaip jos jūrinės natos pagerina bendrą nuotaiką. Laimingas žiūrėjimas!

Turkio spalvos miegamasis - interjero dizaino nuotrauka Turkio spalvos miegamasis - interjero dizaino nuotrauka Turkio spalvos miegamasis - interjero dizaino nuotrauka Turkio spalvos miegamasis - interjero dizaino nuotrauka Turkio spalvos miegamasis - interjero dizaino nuotrauka Turkio spalvos miegamasis - interjero dizaino nuotrauka Turkio spalvos miegamasis - interjero dizaino nuotrauka Turkio spalvos miegamasis - interjero dizaino nuotrauka Turkio spalvos miegamasis - interjero dizaino nuotrauka Turkio spalvos miegamasis - interjero dizaino nuotrauka Turkio spalvos miegamasis - interjero dizaino nuotrauka Turkio spalvos miegamasis - interjero dizaino nuotrauka Turkio spalvos miegamasis - interjero dizaino nuotrauka Turkio spalvos miegamasis - interjero dizaino nuotrauka Turkio spalvos miegamasis - interjero dizaino nuotrauka Turkio spalvos miegamasis - interjero dizaino nuotrauka Turkio spalvos miegamasis - interjero dizaino nuotrauka Turkio spalvos miegamasis - interjero dizaino nuotrauka Turkio spalvos miegamasis - interjero dizaino nuotrauka Turkio spalvos miegamasis - interjero dizaino nuotrauka Turkio spalvos miegamasis - interjero dizaino nuotrauka Turkio spalvos miegamasis - interjero dizaino nuotrauka Turkio spalvos miegamasis - interjero dizaino nuotrauka Turkio spalvos miegamasis - interjero dizaino nuotrauka Turkio spalvos miegamasis - interjero dizaino nuotrauka Turkio spalvos miegamasis - interjero dizaino nuotrauka

Vaizdo įrašas: turkio spalvos miegamasis – interjero idėjos