Japoniško stiliaus miegamasis: 90 dizaino nuotraukų

Japoniško stiliaus miegamasis: 90 dizaino nuotraukų

Rytų motyvai vis dažniau randami kuriant interjerą Vakarų šalyse. Ir tai visai suprantama – juk juose yra įvairialypių rafinuotumo, lengvumo, artumo gamtai ir originalumo derinių. Rytietiško japoniško stiliaus miegamasis alsuoja oru, šviesa, o maksimali laisva erdvė suteikia erdvės netrukdomam teigiamos energijos judėjimui. Kasdieniams rūpesčiams nėra vietos – visa tai lieka už durų.

Japoniško stiliaus bruožai

Interjero dekoravimas rytietiškomis temomis turi keletą krypčių, šiek tiek panašių, tačiau iš esmės skiriasi viena nuo kitos. Japoniškas stilius labai išsiskiria originalumu. Šie rodikliai gali būti vadinami krypties ypatybėmis:

1. Minimalizmas – nėra vietos netvarkai, sodrioms dekoracijoms ir prabangai. Didžiausia laisva vieta, kurioje yra svarbiausi daiktai. Iš dalies taip yra dėl dažnų stichinių nelaimių salose, dėl kurių buvo sunaikinti gyvenamieji pastatai. Japonai nesiekia savo gyvenimo aprūpinti perdėtu pretenzingumu..

2. Natūralumas – išdėstant ir dekoruojant vyrauja natūralios medžiagos, nors kai kuriais atvejais neatmetama ir jų imitacija. Tas pats pasakytina apie spalvų paletę, artimą natūraliems atspalviams..

3. Situacijos lengvumas ir orumas-interjero elementai, kaip taisyklė, yra nedideli ir mobilūs, o kilnojamųjų pertvarų-ekranų buvimas leidžia lengvai pakeisti kambario konfigūraciją.

Japoniško stiliaus miegamojo dizainas - savybės Japoniško stiliaus miegamojo dizainas - savybės

Spalvų sprendimai

Dažniausiai japoniško stiliaus miegamieji dekoruoti šviesiomis spalvomis – taip pasiekiama šiai patalpai reikalinga ramybės ir ramybės atmosfera. Naudojamos smėlio, kreminės, pieno, pilkos, žolelių atspalvių paletės. Rudi, vyšniniai, juodi dažai leidžia praskiesti vienodumą. Interjere naudojamos ne daugiau kaip trys spalvos, iš kurių viena yra fonas.

Juodai baltas japoniško stiliaus miegamasis

Baltos ir juodos spalvos paletė dažnai randama rytų krypčių interjeruose. Tai tradicinė, atspindinti amžiną filosofų norą rasti pusiausvyrą tarp vyriškojo ir moteriškojo, žemės ir oro..

Čia puikiai atrodo baltos sienos su juodais hieroglifais ir „į zebrą panašus“ kilimas. Galite papuošti vieną iš kambario sienų juodais tonais, pavyzdžiui, prie lovos galvos, prie kurios kontrastingai atrodys balti žemi naktiniai staleliai..

Drąsesni sprendimai sumažinami iki juodų lubų paviršiaus dizaino, kuris virsta baltomis sienomis ir pilkomis grindimis. Šį derinį gali papildyti smėlio spalvos atspalviai, esantys grindų apdailoje, pertvarų konstrukcijose ir dekoruose..

Juodai baltas japoniško stiliaus miegamasis - interjero dizainas Juodai baltas japoniško stiliaus miegamasis - interjero dizainas

Smėlio spalvos japoniško stiliaus miegamasis

Smėlio spalvos miegamojo interjeras yra lengvas ir elegantiškas. Jis sugeba ramiai miegoti ir visiškai nuraminti, pateikdamas natūralią tonų paletę – būtent tai, ko reikia šia kryptimi. Dažyti sienų paviršiai su sklandžiais perėjimais nuo šviesiai smėlio iki tamsaus atspalvio atrodo originalūs. Sienos gali būti dekoruotos tamsesne palete nei lubos ir grindys – tai suteikia ypatingos geometrinės įvairovės.

Natūralu, kad šios smėlio spalvos negali būti atskirai, kitaip kambarys pavirs uždara dėžute. Lydimi tonai bus rudi, kreminiai, balti, dramblio kaulo. Bambuko drobės ant sienų ir panašios rudos spalvos užuolaidos, tekstilė ir baldai, pieno matinių lubų dizainas čia atrodys naudingas..

Smėlio spalvos japoniško stiliaus miegamasis - interjero dizainas Smėlio spalvos japoniško stiliaus miegamasis - interjero dizainas

Japoniško stiliaus raudonas miegamasis

Prinokusių vyšnių žiedai taip pat vyksta Rytų Japonijos interjeruose. Pagrindinis uždavinys yra nustatyti jo kiekį. Tiems, kurie laikosi griežtumo ir lakonizmo, galite padaryti pagrindinį sienų ir lubų foną baltą, grindis šviesiai smėlio ar pilkos spalvos, o raudoną paletę bus vienoje iš sienų plokščių, tekstilės, lempų atspalvių. Ramų miegą ir poilsį skatins smėlio atspalvių, kaip pagrindinių, prioritetas, o vyšnių atspalviai taps smulkiais akcento priedais.

Aistringos prigimties miegamojo dizainas leidžia visiškai užpildyti jį raudona spalva. Pageidautina, kad sienos nebūtų vienspalvės – galite naudoti tapetus su japonišku ornamentu, grafinius tamsesnės ar šviesesnės vyšnių paletės vaizdus. Lubas galima palikti šviesias – dirbtinis apšvietimas suteiks norimą rausvą atspalvį. Čia puikiai atrodys juodi baldai..

Japoniško stiliaus raudonas miegamasis - interjero dizainas Japoniško stiliaus raudonas miegamasis - interjero dizainas

Apdaila ir medžiagos

Kadangi Rytų filosofija į gyvenamąją erdvę žiūri kaip į animacinį objektą, apdailos medžiagos turi būti natūralios kilmės. Tačiau, atsižvelgiant į kai kurių jų didelę kainą, neprieinamumą ir nepraktiškumą, dirbtinių pakaitalų buvimas yra visiškai priimtinas..

Grindys

Japonams įprasta namuose vaikščioti basomis, todėl renkantis grindų dangą pirmenybė bus teikiama medienai. Jį galima pakeisti parketu arba bambuko laminatu. Gali būti ir didelių vienspalvių keraminių plytelių, tačiau kadangi ši medžiaga yra gana šalta, reikės įrengti „šiltas grindis“ arba naudoti paprastą kilimą..

Tikro dizaino yra tatamio kilimėliai, pagaminti iš rotango ar bambuko, tačiau kadangi jie gana greitai nusidėvi, jie dažnai keičiami japoniškos ar neutralios spalvos kilimėliais.

Japoniško stiliaus miegamojo dizainas - grindų apdaila Japoniško stiliaus miegamojo dizainas - grindų apdaila

Sienos

Japoniškame miegamajame stilingai ir jaukiai atrodys audiniu dekoruotos sienos. Puikiai atrodo ir medinės plokštės, imituojančios stumdomas pertvaras. Paprastesni variantai yra tinkavimas, sienų dažymas tradiciniais raštais, tapetavimas. Etniniai piešiniai tinka popieriniams tapetams, pavyzdžiui, vyšnių žiedams ar hieroglifams. Bambuko drobės yra geriausias būdas išlaikyti stilių. Dizaineriai pataria rinktis pastelines spalvas be spalvų riaušių, apdailai apsiribojant viena ar dviem spalvomis. Nors tamsios galimybės neatmetamos, o sienos raudonoje šviesoje yra gana dažnos.

Japoniško stiliaus miegamojo dizainas - sienų dekoracijos Japoniško stiliaus miegamojo dizainas - sienų dekoracijos Japoniško stiliaus miegamojo dizainas - sienų dekoracijos

Lubos

Pirmas dalykas, į kurį reikia atkreipti dėmesį projektuojant lubų paviršių, yra natūralių medžiagų, stačiakampio formos ir šviesių spalvų apmušalų naudojimas. Yra keletas paviršiaus dizaino variantų. Dažnai naudojama sijų konstrukcijų, padalijančių plokštumą į kvadratus ar stačiakampius, įrengimo technika. Tarpas tarp jų yra dažytas arba padengtas baltu audiniu, ryžių popieriumi.

„Armstrong“ sistema su sijomis ir dekoratyvinėmis plokštėmis yra šiek tiek panaši ir atrodo ne mažiau įspūdinga. Ir yra vienas triukas – kuo didesnės ląstelės, tuo platesnės lubos. Kitas variantas – lubas papuošti elastine plėvele ar audiniu..

Japoniško stiliaus miegamojo dizainas - lubų apdaila Japoniško stiliaus miegamojo dizainas - lubų apdaila

Japoniško stiliaus miegamojo baldai

Poilsio kambario baldai yra minimalūs. Tačiau tai taikoma ne tik miegamiesiems, bet ir kitoms Rytų Japonijos butų patalpoms. Taip yra dėl tankaus šalies gyventojų skaičiaus, nes kiekvienas kvadratinis metras yra svarbus ir labai trūksta gyvenamojo ploto..

Lova yra pagrindinis elementas. Jis turėtų būti pritūpęs stačiakampio formos, beveik ant grindų kaip japoniškas futono čiužinys. Padėjimas ant podiumo su žingsniais padės pridėti originalių užrašų. Didelės apimties saugojimo sistemas keičia japoniško stiliaus sienų nišų įranga, pavyzdžiui, spintos su stumdomomis durimis. Interjerą papildys naktiniai staleliai, arbatos staliukas, mažos lentynėlės niekučiams.

Jei kambarys yra gana didelis, galite jį padalyti į zonas naudodami mėgstamas nacionalines stumdomas pertvaras. Tai mediniai rėmai su baltu matiniu stiklu ir statmenomis juostomis, padalijančiomis drobę į kvadratus ar stačiakampius. Kambario durys turi būti vienodos..

Japoniško stiliaus miegamojo dizainas - baldai Japoniško stiliaus miegamojo dizainas - baldai Japoniško stiliaus miegamojo dizainas - baldai

Dekoras ir apšvietimas

Poilsio zonoje ryškus apšvietimas nereikalingas. Silpna šviesa sukurs reikiamą paslapties atmosferą, palankią visiškam atsipalaidavimui. Lempos yra paprastos geometrinės formos, pagamintos iš stiklo, ryžių popieriaus, bambuko ar audinio. Jei miegamasis yra mažas, luboms galite naudoti prožektorius. Grindų lempos ir sieninės lempos naudojamos rečiau, tačiau pagamintos pagal nacionalines tradicijas, jos papuoš kambarį..

Jūs turite kruopščiai, neperkraudami erdvės, papuošti japoniško stiliaus miegamąjį. Galite sumontuoti grindų vazą su nacionaliniu ornamentu, kurioje bus bambuko ar ikebanos šakos, ant lentynų padėti tradicines figūrėles, aromatines žvakes, bonsų medį.

Sienas puoš nacionaliniai gerbėjai (jie dažnai vainikuojami lovos galvute), samurajų kardai, pergamentai su hieroglifais. Pastaruoju atveju turite būti labai atsargūs – prieš patalpindami hieroglifo vaizdą į interjerą, turite išsiaiškinti jo reikšmę.

Japoniško stiliaus miegamojo dizainas - dekoras ir apšvietimas Japoniško stiliaus miegamojo dizainas - dekoras ir apšvietimas Japoniško stiliaus miegamojo dizainas - dekoras ir apšvietimas

Mažas japoniško stiliaus miegamasis

Kadangi kasdienio gyvenimo tekančios saulės šalyje dizainas reikalauja griežto lakonizmo, tai idealiai tinka mažoms erdvėms. Maži baldai ir minimalus jų kiekis paliks daug laisvos vietos. Čiužinio lovą galima pastatyti ant podiumo, kuriame bus stalčiai įvairiems daiktams laikyti. Vienos sienos nišoje galite įrengti nedidelę spintelę drabužiams, užmaskuodami ją kaip japonų pamėgtą „shoji“ pertvarą. Geriau papuošti kambarį šviesiai smėlio, pieno spalvomis. Akcentai bus nedideli juodi, vyšnių dekoro elementai.

Japoniško stiliaus mažas miegamasis - interjero dizainas Japoniško stiliaus mažas miegamasis - interjero dizainas Japoniško stiliaus mažas miegamasis - interjero dizainas Japoniško stiliaus mažas miegamasis - interjero dizainas

Japoniško stiliaus miegamojo dizainas – nuotrauka

Fotografijų pasirinkimas padės užpildyti jūsų fantaziją Tolimųjų Rytų originalumo dvasia ir tikrai stilingai papuošti miegamojo interjerą. Čia surinktos įvairios tikro japoniško ar labiau europietiško dizaino galimybės. Pasirinkite tai, kas arčiau jūsų suvokimo, supratimo apie gražų, ir drąsiai eksperimentuokite. Laimingas žiūrėjimas!

Japoniško stiliaus miegamasis - interjero dizaino nuotrauka Japoniško stiliaus miegamasis - interjero dizaino nuotrauka Japoniško stiliaus miegamasis - interjero dizaino nuotrauka Japoniško stiliaus miegamasis - interjero dizaino nuotrauka Japoniško stiliaus miegamasis - interjero dizaino nuotrauka Japoniško stiliaus miegamasis - interjero dizaino nuotrauka Japoniško stiliaus miegamasis - interjero dizaino nuotrauka Japoniško stiliaus miegamasis - interjero dizaino nuotrauka Japoniško stiliaus miegamasis - interjero dizaino nuotrauka Japoniško stiliaus miegamasis - interjero dizaino nuotrauka Japoniško stiliaus miegamasis - interjero dizaino nuotrauka Japoniško stiliaus miegamasis - interjero dizaino nuotrauka Japoniško stiliaus miegamasis - interjero dizaino nuotrauka Japoniško stiliaus miegamasis - interjero dizaino nuotrauka Japoniško stiliaus miegamasis - interjero dizaino nuotrauka Japoniško stiliaus miegamasis - interjero dizaino nuotrauka Japoniško stiliaus miegamasis - interjero dizaino nuotrauka Japoniško stiliaus miegamasis - interjero dizaino nuotrauka Japoniško stiliaus miegamasis - interjero dizaino nuotrauka Japoniško stiliaus miegamasis - interjero dizaino nuotrauka Japoniško stiliaus miegamasis - interjero dizaino nuotrauka Japoniško stiliaus miegamasis - interjero dizaino nuotrauka Japoniško stiliaus miegamasis - interjero dizaino nuotrauka Japoniško stiliaus miegamasis - interjero dizaino nuotrauka Japoniško stiliaus miegamasis - interjero dizaino nuotrauka Japoniško stiliaus miegamasis - interjero dizaino nuotrauka Japoniško stiliaus miegamasis - interjero dizaino nuotrauka Japoniško stiliaus miegamasis - interjero dizaino nuotrauka Japoniško stiliaus miegamasis - interjero dizaino nuotrauka Japoniško stiliaus miegamasis - interjero dizaino nuotrauka